XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 515 utakmica za dan
Nedelja, 3 Oktobar 2010

Fudbal

03.10.2010 14:30 Rad 2 : 0 Inđija
03.10.2010 15:30 Vojvodina 2 : 0 Partizan
03.10.2010 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Metalac
03.10.2010 15:30 Mladost (L) 2 : 0 Kolubara
03.10.2010 15:30 Radnički 1923 3 : 1 Teleoptik
03.10.2010 15:30 Srem 1 : 1 Banat
03.10.2010 15:30 Partizan (BB) 1 : 0 Jedinstvo
03.10.2010 15:30 Polet (LJ) 2 : 1 Budućnost
03.10.2010 15:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 Kopaonik
03.10.2010 15:30 Car Konstantin 4 : 0 Rudar Alpos
03.10.2010 15:30 Radnik 2 : 1 Radnički (S)
03.10.2010 15:30 Palić 5 : 2 OFK Kikinda
03.10.2010 15:30 Donji Srem 1 : 0 Mladost (BJ)
03.10.2010 11:00 Žarkovo 2 : 2 Balkan Mirijevo
03.10.2010 15:00 Srem (J) 3 : 0 Šumadija (J)
03.10.2010 10:00 Sindjelić 2 : 1 Kovačevac
03.10.2010 12:00 Dorćol 2 : 1 Grafičar
03.10.2010 10:00 Beograd 1 : 0 Radnički (O)
03.10.2010 11:00 Hajduk 1 : 1 Resnik
03.10.2010 15:30 Jošanica 3 : 4 Pobeda
03.10.2010 15:30 Vodojaža 3 : 0 Partizan (C)
03.10.2010 15:30 Železničar Inon 0 : 5 GFK Jasenica 1911
03.10.2010 15:30 Obilić 0 : 1 Šapine
03.10.2010 15:30 Homoljac 3 : 1 Borac
03.10.2010 15:30 Seljak 3 : 0 Zvižd
03.10.2010 15:30 Železničar (S) 1 : 0 Sloga (D)
03.10.2010 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Ribnica
03.10.2010 15:30 Osečina 4 : 3 Zlatibor
03.10.2010 15:30 Zadrugar 1 : 0 Zlatar
03.10.2010 15:30 Sloga (LŠ) 0 : 2 Krušik
03.10.2010 15:30 Sloga (S) 1 : 0 Drina
03.10.2010 15:30 Pukovac 8 : 2 Mladost (B)
03.10.2010 15:30 Moravica (S) 1 : 0 Ropotovo
03.10.2010 15:30 Vučje 1 : 0 Radan
03.10.2010 15:30 BSK Bujanovac 1 : 1 Zloćudovo
03.10.2010 15:30 Zaplanjac 1 : 0 Morava (VH)
03.10.2010 15:30 Radnički 1 : 1 Đerdap
03.10.2010 15:30 Borac 4 : 2 Trgovački
03.10.2010 15:30 Pepeljevac 1 : 0 Juhor
03.10.2010 15:30 Slatina 2 : 1 Morava (Ć)
03.10.2010 15:30 Majdanpek 3 : 0 Župa
03.10.2010 15:30 Bor 2 : 1 Timočanin
03.10.2010 15:30 Rembas 1 : 3 Trajal
03.10.2010 15:30 Kablovi 2 : 1 SFS Borac
03.10.2010 15:30 Spartak 4 : 2 Vojvodina
03.10.2010 15:30 Dunav 4 : 0 Radnički (I)
03.10.2010 10:00 Index 2 : 0 Omladinac
03.10.2010 15:30 Borac 3 : 2 Budućnost
03.10.2010 15:30 Mladost 0 : 1 Radnički (SM)
03.10.2010 15:00 PKB 2 : 0 GSP Polet
03.10.2010 15:00 Bulbulderac 2 : 2 Slavija
03.10.2010 15:00 Crvena zvezda (MML) 0 : 3 Sremčica
03.10.2010 15:00 Borac 1 : 1 Radnički (R)
03.10.2010 10:00 Železničar 3 : 0 Budućnost
03.10.2010 15:30 Ibar 0 : 0 Braća Vuković
03.10.2010 15:30 Proleter Lasta 1 : 1 Karađorđe
03.10.2010 15:30 Magnohrom 2 : 4 Rudar
03.10.2010 15:30 Borac (V) 1 : 1 Radnički
03.10.2010 15:30 Mataruge 2 : 0 Morava
03.10.2010 15:30 Borac (A) 0 : 2 Grdica
03.10.2010 15:30 Beli Orao 0 : 1 Integral
03.10.2010 15:30 Omladinac 2 : 2 Sloga (B)
03.10.2010 15:30 Dunavac 1 : 3 Polet (SD)
03.10.2010 15:30 Crni Vrh 4 : 5 Borac (VL)
03.10.2010 15:30 Sloga (K) 3 : 0 Bata Bulić
03.10.2010 15:30 Petar Dobrnjac 4 : 1 Mlava (ML)
03.10.2010 15:30 Mladost 1 : 0 Vihor
03.10.2010 15:30 Napredak 1 : 1 VGSK
03.10.2010 Mladi radnik 2 : 1 Drugovac
03.10.2010 Sloga (M) 4 : 1 Omladinac (R)
03.10.2010 Jedinstvo (K) 4 : 2 Napredak
03.10.2010 Osipaonica 4 : 2 Lunjevac
03.10.2010 Polet (T) 0 : 3 Udarnik
03.10.2010 15:30 Junkovac 5 : 2 Partizan
03.10.2010 15:30 Banja 1 : 0 Marjan
03.10.2010 15:30 Rača Popović 2 : 3 Šumadinac (S)
03.10.2010 15:30 Šumadinac (N) 3 : 0 Beli Orlovi
03.10.2010 15:00 Antimon 1 : 0 Majur
03.10.2010 15:00 milos pocerac 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
03.10.2010 15:00 Jedinstvo (Š) 5 : 2 Gučevo
03.10.2010 15:00 Napredak 3 : 1 Luk Kompenzatori
03.10.2010 15:00 Mladost 2 : 2 Dobrava
03.10.2010 15:30 Trlić 1 : 1 Spartak
03.10.2010 15:30 Ribnikar 2 : 1 Banjani
03.10.2010 15:30 Tulari 0 : 2 Sovljak
03.10.2010 15:30 ZSK 1 : 0 Vrujci
03.10.2010 15:30 Brezovica 3 : 0 Brežđe
03.10.2010 Omladinac 0 : 3 GP Zlatibor
03.10.2010 Savinac 2 : 0 Perućac
03.10.2010 Sevojno 3 : 0 Jasen
03.10.2010 Budućnost 3 : 2 Polet
03.10.2010 Luna Avijatičar 0 : 2 Crnokosa
03.10.2010 Železničar 5 : 0 Ariljska rampa
03.10.2010 Jedinstvo 1 : 0 Napredak
03.10.2010 Rad 8 : 4 Mladost (O)
03.10.2010 Mladost (B) 2 : 1 Naša krila
03.10.2010 Toplica 4 : 1 Dobrič
03.10.2010 Zemljoradnik 1 : 1 Radnički
03.10.2010 Rutevac 2 : 1 Bukovik
03.10.2010 Borac 0 : 2 Jastrebac
03.10.2010 15:30 Jablanica 3 : 2 Šumadija
03.10.2010 15:30 Plantaža 1 : 1 Bobište
03.10.2010 15:30 Železničar 1 : 1 Sloga
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 4 : 3 Mladost
03.10.2010 15:30 Napredak 3 : 4 Radnički
03.10.2010 15:30 Sloboda 2 : 1 Čekmin
03.10.2010 15:30 MB 3 : 0 Jedinstvo (S)
03.10.2010 15:30 Progres 4 : 3 Morava (L)
03.10.2010 15:30 Veternica 0 : 0 Lemind Livnica
03.10.2010 15:30 Morava (G) 2 : 0 Gradac
03.10.2010 15:00 Gnjilan 0 : 2 Prčevac
03.10.2010 15:00 Temac 1 : 2 Jedinstvo (P)
03.10.2010 Svetlost 5 : 4 Trbunje
03.10.2010 Kosovac 0 : 2 Dobrič
03.10.2010 Pobeda 2 : 4 Partizanski put
03.10.2010 Jastrebac 6 : 2 Polet
03.10.2010 Kosanica 2 : 0 Topličanin
03.10.2010 Delijski Vis 3 : 1 Mladost
03.10.2010 Radnički 4 : 1 Čegar
03.10.2010 Budućnost 2 : 1 Omladinac
03.10.2010 Sloboda 2 : 1 OFK Niš
03.10.2010 Vrtište 0 : 2 Palilulac
03.10.2010 Vulkan 1 : 3 Brzi Brod
03.10.2010 Jedinstvo 2 : 2 Proleter
03.10.2010 16:30 Mladost 3 : 2 Istok-63
03.10.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Dragocvet
03.10.2010 16:30 Napredak (D) 9 : 0 Mladost
03.10.2010 16:30 Kušiljevo 3 : 1 Levac
03.10.2010 16:30 Lugomir 0 : 0 Buducnost
03.10.2010 16:30 Sloga 2 : 1 Vinogradar
03.10.2010 16:30 Morava 0 : 3 Napredak (Z)
03.10.2010 15:30 Ključ 1 : 3 Dunav
03.10.2010 15:30 Sloga (K) 2 : 0 Rajac
03.10.2010 15:30 Nemetali 4 : 0 Slatina (N)
03.10.2010 15:00 Sloga (M) 2 : 4 ŠSK
03.10.2010 15:00 BSK 1 : 1 Midžor
03.10.2010 15:00 Rtanj 7 : 1 Bučje
03.10.2010 15:00 Rudar 2 : 0 Mladost
03.10.2010 15:00 Borac 4 : 0 Omladinac
03.10.2010 15:00 Ozren 2 : 1 Sloga (Ž)
03.10.2010 15:30 Vinogradar 1 : 0 Krivaja
03.10.2010 15:30 Tisa 1 : 0 Bačka
03.10.2010 15:30 Bajša 3 : 0 Sloboda
03.10.2010 15:30 Proleter 4 : 0 Panonija IM Topola
03.10.2010 15:30 Preporod 0 : 1 Njegoš
03.10.2010 15:30 Polet (N) 0 : 1 Naftagas
03.10.2010 15:30 Crvena zvezda (VS) 6 : 1 Bilećanin
03.10.2010 15:30 Rusanda 2 : 1 Delija
03.10.2010 15:30 OFK Klek 0 : 1 Vojvodina
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Potisje
03.10.2010 16:00 Kolonija 2 : 2 Partizan (G)
03.10.2010 16:00 Mladost 1 : 1 Sloga
03.10.2010 16:00 Jugoslavija 0 : 0 Radnički (B)
03.10.2010 16:00 Slavija 3 : 1 Polet
03.10.2010 16:00 Tempo 0 : 2 Vršac United
03.10.2010 16:00 Vulturul 4 : 0 Budućnost (A)
03.10.2010 15:30 BSK 2 : 1 Kula
03.10.2010 15:30 Omladinac 2 : 1 Polet
03.10.2010 15:30 Kordun 3 : 5 Stanišić
03.10.2010 15:30 Zadrugar 3 : 0 Hajduk
03.10.2010 15:30 PIK 3 : 1 ŽAK
03.10.2010 15:00 Zmaj 0 : 1 Komgrap
03.10.2010 15:00 Železnik 3 : 1 Podunavac
03.10.2010 15:00 Dunavac 4 : 1 Obilić
03.10.2010 15:00 Baćevac 5 : 1 Strelac
03.10.2010 16:00 Mladost 1 : 0 Šumadija
03.10.2010 16:00 Žiča 0 : 1 Polet
03.10.2010 16:00 Jedinstvo (D) 0 : 1 Olimpik
03.10.2010 16:00 Morava 0 : 4 Čibukovac
03.10.2010 16:00 Ribnica 1 : 0 Lazac
03.10.2010 16:00 Granit 2 : 2 Gruža
03.10.2010 15:30 Brusnica 5 : 4 Jablanica
03.10.2010 15:30 Foka 8 : 2 Baćkovac Junajted
03.10.2010 15:30 Mladi Rudar 5 : 1 Mladost 09
03.10.2010 15:30 Velereč 94 4 : 2 Lunjevica
03.10.2010 15:30 Ozrem 3 : 0 Boljkovci
03.10.2010 15:30 Ozremica 4 : 0 Gornji Branetići
03.10.2010 15:30 Takovski Ustanak 1 : 0 Omladinac
03.10.2010 15:30 Brezak 5 : 2 Šilopaj
03.10.2010 15:00 Šumarice 2008 1 : 3 Botunje
03.10.2010 15:00 Kremenac 2 : 3 Kragujevac
03.10.2010 15:00 Hajduk 0 : 0 Korićani
03.10.2010 15:00 Azbest 11 : 1 Đuriselac
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 4 : 0 Sloga Ć
03.10.2010 15:30 Sloga D 2 : 1 Žitkovica
03.10.2010 15:30 BSK 1 : 1 Pobeda
03.10.2010 15:30 Mladi Borac 4 : 0 Žika Marković uča
03.10.2010 15:30 RSK 1 : 2 Makce
03.10.2010 15:30 Napredak 0 : 0 Đerdap
03.10.2010 15:30 Krilaš 1 : 0 Mladost
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 3 : 2 Napredak (VC)
03.10.2010 15:30 Dragoš 2 : 0 Omladinac (S)
03.10.2010 15:30 Polet 1 : 0 Rudar
03.10.2010 15:30 Košava 4 : 0 Zadrugar
03.10.2010 15:30 Omladinac (B) 4 : 0 Napredak (S)
03.10.2010 15:30 BSK 3 : 0 Radnički
03.10.2010 Šumadija 3 : 2 Vodice
03.10.2010 Bačinac 0 : 0 Proleter
03.10.2010 Udarnik 1 : 2 Mramorac
03.10.2010 Pobeda 0 : 1 Radnik
03.10.2010 Slavija 1 : 2 Budućnost
03.10.2010 Skobalj 0 : 2 Borac (R)
03.10.2010 Proleter 5 : 0 Kolarac
03.10.2010 SASK 3 : 0 Jedinstvo (S)
03.10.2010 7. Jul 2 : 1 Petrijevac
03.10.2010 Podunavac 3 : 4 Landol
03.10.2010 Vučak 2 : 0 Šumadinac
03.10.2010 Badljevica 2 : 1 Ravni Gaj
03.10.2010 16:00 Mladost MG 0 : 0 Omladinac
03.10.2010 16:00 Karađorđe 0 : 0 Lepenica
03.10.2010 16:00 Mladost (R) 3 : 2 Pobeda
03.10.2010 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Sloga (M)
03.10.2010 16:00 ŽSK 1 : 1 Sloga (Z)
03.10.2010 Bokanja 3 : 0 Mladost
03.10.2010 BSK Belosavci 2 : 2 Borac
03.10.2010 Mladi rudar 11 : 0 Sloga
03.10.2010 Šamot 0 : 3 Prvi srpski ustanak
03.10.2010 Jasenica 2 : 1 Vinča
03.10.2010 Proleter 2 : 1 Radoje Domanović
03.10.2010 OFK Šatornja 3 : 2 Trešnjevica
03.10.2010 15:00 Granit 0 : 1 Stolice
03.10.2010 15:00 Mladost 1 : 1 Cer
03.10.2010 15:00 Radjevac 1 : 0 Sloga (K)
03.10.2010 15:00 Velika Reka 0 : 0 Stari Jadar
03.10.2010 15:00 Bratstvo 3 : 2 Sloga (S)
03.10.2010 Gorki 4 : 0 Budućnost
03.10.2010 Omladinac 0 : 2 Milicionar
03.10.2010 Petlovača 1 : 2 Mladi Borac
03.10.2010 Mladost(P) 4 : 0 Sloga
03.10.2010 Duško 1 : 0 Partizan
03.10.2010 Drina 4 : 0 Napredak
03.10.2010 Proleter 6 : 1 Mladost(M)
03.10.2010 Karađorđe 2 : 1 Pocerina
03.10.2010 Varna 0 : 2 Galeb
03.10.2010 Maovi MH 1 : 1 Rankovac
03.10.2010 Jelen 9 : 0 Sloga Mat
03.10.2010 Vlašić 4 : 4 Provo
03.10.2010 Korman 1 : 2 Mladost
03.10.2010 Pričinović 4 : 0 Hajduk
03.10.2010 Mladost Zvezd 2 : 1 Mrovska
03.10.2010 15:30 Rajac 4 : 1 Mladost
03.10.2010 15:30 Borac 1 : 4 Komanice
03.10.2010 15:30 Orao 0 : 3 Jedinstvo
03.10.2010 15:30 Liplje 1 : 1 Gornji Lajkovac
03.10.2010 15:30 Tešnjar 1 : 0 Lukavac
03.10.2010 15:30 Mladost (D) 1 : 3 Polet
03.10.2010 15:30 Dupljaj 0 : 5 Iskra
03.10.2010 15:30 OFK Povlen 5 : 4 Gradac
03.10.2010 15:30 Kotešica 3 : 2 Milenko Pavlović
03.10.2010 15:30 Pričević 3 : 2 Mladost (VK)
03.10.2010 16:00 Proleter 5 : 0 Nepričava
03.10.2010 16:00 Pepeljevac 2 : 0 Stepanje
03.10.2010 14:00 Koprijan 2 : 0 Radnik
03.10.2010 14:00 Padina 2 : 3 Baličevac
03.10.2010 14:00 Obilić 3 : 0 4. Juli
03.10.2010 14:00 Naisus 0 : 3 Radnički
03.10.2010 14:00 Sloga 4 : 6 Doljevac
03.10.2010 Jasunja 3 : 1 Mladi Borac
03.10.2010 15:00 Mladost (PR) 2 : 1 Lokomotiva
03.10.2010 15:00 Padež 2 : 1 Mladost (MS)
03.10.2010 15:00 Radnicki 3 : 0 Rudar
03.10.2010 15:00 Javor 2 : 1 Mladi Radnik
03.10.2010 15:00 Polet 4 : 0 Kolare
03.10.2010 15:00 BSK 3 : 0 Sindjelic (G)
03.10.2010 15:00 Napredak 2 : 1 Crni Vrh
03.10.2010 15:00 Mladost (GK) 3 : 3 Borac
03.10.2010 15:00 Mladost (V) 0 : 4 Trgovište
03.10.2010 15:30 Bačka 1901 B 2 : 1 Đurđin
03.10.2010 15:30 Udarnik 1 : 1 Lokomotiva
03.10.2010 15:30 Žednik 4 : 1 Elektrovojvodina
03.10.2010 15:30 Bratstvo 4 : 0 Poljoprivrednik
03.10.2010 15:30 Mićunovo 2 : 2 Pobeda
03.10.2010 15:30 Mladost 1 : 7 Napredak
03.10.2010 15:30 Eđšeg 0 : 4 Olimpija
03.10.2010 15:30 Slavija 4 : 1 Sokolac
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Šampion Olimpija
03.10.2010 15:30 Hajduk 4 : 1 Graničar
03.10.2010 15:30 Tromedja 2 : 4 Slavija
03.10.2010 15:30 Horgoš Higlo 4 : 1 Sloga
03.10.2010 15:30 Napredak 6 : 1 ŽAK
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 2 : 3 2. Oktobar
03.10.2010 15:30 Vojvodina 1 : 1 Borac
03.10.2010 15:30 Terekves 4 : 3 1.Oktobar
03.10.2010 15:30 Borac 3 : 0 Napredak
03.10.2010 15:30 Polet 1 : 2 Olimpija
03.10.2010 15:30 Proleter 3 : 1 Roham
03.10.2010 16:00 Unirea 0 : 4 Vojvodina
03.10.2010 16:00 Pobeda 2 : 5 Mladost (V)
03.10.2010 16:00 Pančevo 2 : 4 BSK Bavanište
03.10.2010 16:00 Plavi Dunav 2 : 0 Proleter
03.10.2010 16:00 Omladinac (O) 13 : 0 Borac (P)
03.10.2010 16:00 Omladinac (D) 1 : 3 Jedinstvo Stević
03.10.2010 16:00 Hajdučica 1 : 1 Ševac
03.10.2010 16:00 Borac (VG) 2 : 0 Potporanj
03.10.2010 16:00 Crvena zvezda 4 : 0 Banat
03.10.2010 16:00 Borac (VS) 4 : 0 Ratar
03.10.2010 16:00 Hajduk 3 : 1 Dunav
03.10.2010 16:00 Karaš (K) 3 : 1 Karaš (J)
03.10.2010 16:00 Jedinstvo 0 : 10 Sloga
03.10.2010 Terekveš 4 : 1 Dunav
03.10.2010 OFK Metalac 1 : 2 Omladinac
03.10.2010 OFK Šikara 1 : 1 Panonija
03.10.2010 Jedinstvo 3 : 4 Graničar
03.10.2010 Dinamo (S) 0 : 0 Sloga
03.10.2010 Lipar 3 : 2 Rusin
03.10.2010 15:30 Vinogradar 0 : 1 Tatra
03.10.2010 15:30 TSK 0 : 1 Sremac
03.10.2010 15:30 Proleter 0 : 2 Stražilovo Milan
03.10.2010 15:30 Borac 2 : 2 Bačka
03.10.2010 15:30 Fruškogorac 0 : 2 Mladost
03.10.2010 15:30 Partizan 2 : 1 OFK Sirig
03.10.2010 15:00 Vojvodina 0 : 0 Sutjeska
03.10.2010 15:00 Mladost Radost 1 : 4 Budućnost
03.10.2010 15:00 Napredak 12 : 0 Jedinstvo
03.10.2010 15:00 Mladost 1 : 4 Iskra
03.10.2010 15:00 Bačka 6 : 1 Jedinstvo (G)
03.10.2010 15:00 Miletić 2 : 1 Hajduk (Č)
03.10.2010 15:00 Sloga 1 : 3 Obilić
03.10.2010 15:00 Hajduk (G) 0 : 2 Titel
03.10.2010 15:00 Krivanj 0 : 5 Borac
03.10.2010 15:00 Vojvodina 4 : 1 Budućnost (P)
03.10.2010 15:00 Bačka 2 : 1 Maglić
03.10.2010 15:00 Krila Krajine 1 : 0 Budućnost (G)
03.10.2010 15:00 Karađorđevo 0 : 3 Soko
03.10.2010 15:00 Slavija (P) 5 : 1 Slavija (B)
03.10.2010 14:00 Fruška Gora 4 : 1 PSK Putinci
03.10.2010 14:00 Sremac 0 : 0 OFK Kraljevci
03.10.2010 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Fruškogorac
03.10.2010 14:00 Donji Petrovci 4 : 1 Krušedol
03.10.2010 14:00 Rudar 1 : 0 Jedinstvo
03.10.2010 14:00 Graničar 4 : 1 Napredak
03.10.2010 14:00 Hrtkovci 2 : 0 Polet
03.10.2010 14:00 Graničar 3 : 1 OFK Bikić
03.10.2010 14:00 Sinđelić 0 : 1 Jedinstvo (LJ)
03.10.2010 14:00 OFK Bingula 4 : 2 Bratstvo
03.10.2010 14:00 Omladinac (M) 2 : 9 Napredak
03.10.2010 14:00 Sremac 3 : 1 Jedinstvo
03.10.2010 14:00 Borac 1 : 1 OFK Bačinci Sloga
03.10.2010 14:00 Omladinac (B) 2 : 1 Jednota
03.10.2010 15:00 Graničar 1 : 1 Sloboda
03.10.2010 15:00 Budućnost 1 : 0 Zmaj
03.10.2010 15:00 Mitros 3 : 2 Borac (VR)
03.10.2010 15:00 Sremac 0 : 1 Borac
03.10.2010 15:00 Fruškogorac 3 : 0 Sloga
03.10.2010 15:00 OFK Zabrežje 3 : 2 Barajevo
03.10.2010 15:00 Sloboda 0 : 3 Budućnost
03.10.2010 Radnicki PDM 2 : 4 Rabrovac
03.10.2010 Mladost 1 : 1 Sepsin
03.10.2010 Popovic 4 : 3 Vlaska
03.10.2010 Velika Krsna 1 : 1 Vrcin
03.10.2010 Bolec 4 : 0 Selo Mladenovac
03.10.2010 16:00 Tavnik 5 : 0 Budućnost
03.10.2010 16:00 Progorelica 1 : 2 Stubal
03.10.2010 16:00 Musina reka 3 : 6 Miločajac
03.10.2010 16:00 Zvezda 3 : 1 Partizan
03.10.2010 15:00 Studenac 0 : 3 Mladost Teferič
03.10.2010 15:00 Trmbas 3 : 6 Kutlovo
03.10.2010 15:00 Borac 1 : 4 Mladost
03.10.2010 15:00 Velika Sugubina 3 : 1 Zastava
03.10.2010 15:00 Stari momci 0 : 4 Divostin
03.10.2010 15:00 Radenka 2 : 3 Polet
03.10.2010 15:00 Kvarc 2 : 1 Homolje
03.10.2010 15:30 Mlava 1 : 0 Metalac
03.10.2010 15:30 Dizel 1 : 2 Napredak (B)
03.10.2010 15:30 Dunav 2 : 1 Borac (K)
03.10.2010 15:30 Stig 3 : 3 Proleter
03.10.2010 15:30 Mip Majdan 1 : 3 Sopot
03.10.2010 15:30 Sloga (L) 3 : 2 Vojvoda Milenko
03.10.2010 15:00 Mirko Tomić 6 : 0 Radnički
03.10.2010 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Pek
03.10.2010 15:00 Sloga (ĐP) 3 : 2 Graničar
03.10.2010 15:00 Sloga (T) 4 : 1 Carevac
03.10.2010 16:00 Borci 4 : 2 Mladost (B)
03.10.2010 16:00 Sumadija 2 : 1 Napredak
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Bečevica
03.10.2010 15:30 Mladost 2 : 0 Kotlenik
03.10.2010 15:30 Ranilović 5 : 2 Venčani
03.10.2010 15:30 Misača 3 : 3 Gorski Car
03.10.2010 15:00 Hajduk 1 : 1 Mladost (B)
03.10.2010 15:00 Milan Orlić 8 : 1 Jelav
03.10.2010 Napredak 7 : 0 Sumice
03.10.2010 Mladost 2 : 2 Radnik
03.10.2010 Stojan Lazarac 2 : 1 Bair
03.10.2010 16:00 Torpedo 1 : 2 Napredak (R)
03.10.2010 16:00 Buducnost 1 : 1 Cer
03.10.2010 Sloga 0 : 3 Petrovac 74
03.10.2010 Tresnjevka 1 : 6 Sloga
03.10.2010 Borac 3 : 0 Sloga Trgosped
03.10.2010 Mladost 1 : 0 Dragojevac
03.10.2010 Krnule 09 0 : 3 Bobovik
03.10.2010 Torpedo 6 : 1 Polet
03.10.2010 Žabar 3 : 1 Metlić
03.10.2010 15:30 Beloševac 4 : 0 Vragočanica
03.10.2010 15:30 Mali korak 1 : 3 Junior Novo Naselje
03.10.2010 15:30 Zadrugar 3 : 0 Borac
03.10.2010 15:30 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
03.10.2010 15:30 Morava 5 : 3 Mladi Radnik
03.10.2010 15:30 Resavac 5 : 1 Radnički
03.10.2010 15:30 Pobeda 6 : 0 Hum
03.10.2010 15:00 Mladi Radnik 1 : 1 Medveđa
03.10.2010 15:00 Beljanica 5 : 0 Resava
03.10.2010 15:00 Resavac 0 : 0 Rudar
03.10.2010 15:00 Mladost 2 : 1 OFK Dvorište
03.10.2010 16:00 Mladost 1 : 2 Morava
03.10.2010 16:00 Stari Trstenik 2 : 1 Stara Čaršija
03.10.2010 16:00 Vinogradar 0 : 4 Ribnik
03.10.2010 16:00 Omladinac 3 : 0 Jugovići
03.10.2010 16:00 Kapidzija 4 : 1 Budućnost
03.10.2010 16:00 Gaglovo 3 : 4 Zdravinje
03.10.2010 15:30 Omladinac 8 : 0 Sloga
03.10.2010 15:30 Radnicki Ratar 0 : 1 Naftagas
03.10.2010 15:30 Radnički 2 : 0 MSK
03.10.2010 15:30 Proleter 1 : 3 Lehel
03.10.2010 15:30 Mladost 0 : 9 OFK Gradnulica
03.10.2010 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Banat
03.10.2010 16:00 Pobeda 2 : 1 Omladinac
03.10.2010 16:00 Vitorul 0 : 0 Vinogradar
03.10.2010 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Partizan
03.10.2010 16:00 Vojvodina 2 : 4 Graničar
03.10.2010 16:00 Banat 2 : 4 Krajina
03.10.2010 16:00 Janošik 5 : 0 Solunac
03.10.2010 13:30 Sloga 10 : 2 27. Oktobar
03.10.2010 13:30 Vojvodina 0 : 0 Mladost (P)
03.10.2010 13:30 Planinac 2 : 6 Mladost (B)
03.10.2010 13:30 Borac (K) 5 : 0 Borac (S)
03.10.2010 15:00 OFK Bosut 3 : 0 Sloga
03.10.2010 15:00 BSK 3 : 3 Napredak
03.10.2010 15:00 Planinac 0 : 1 Borac
03.10.2010 15:00 Hajduk 2 : 0 Srem
03.10.2010 15:00 Šumadija 2 : 0 Sloga
03.10.2010 15:00 OFK Burovo 2 : 0 Mladost
03.10.2010 15:00 Stepojevac 2007 4 : 1 Bistrica
03.10.2010 15:00 Budućnost 2 : 1 Mladi Radnik
03.10.2010 15:00 OFK Radnički 1 : 1 Polet
03.10.2010 15:00 20. Oktobar 3 : 2 Šumadinac
03.10.2010 16:00 4 juli (MP) 2 : 0 Slatina
03.10.2010 16:00 Mladost (G) 2 : 3 Kosmaj
03.10.2010 16:00 Nemenikuće 1 : 1 Rogača
03.10.2010 16:00 Crvena Zvezda 5 : 2 Mladost (MI)
03.10.2010 16:00 Stojnik 0 : 1 Vis
03.10.2010 16:00 Partizan 0 : 3 Pudarci
03.10.2010 16:00 Hajduk 6 : 1 Mladost
03.10.2010 10:00 Mabat 0 : 2 Heroj
03.10.2010 15:00 Dunavac 1 : 4 Crvenka
03.10.2010 15:00 Novi Beograd 0 : 3 Busije
03.10.2010 15:00 Seceranac Ada 2 : 1 Torlak
03.10.2010 15:00 Institut 1 : 1 OFK Petrovcic
03.10.2010 15:00 BUSK 2 : 2 Borac
03.10.2010 14:30 Unafortuna 04 0 : 5 Mašinac PZP
03.10.2010 13:00 Novi Pazar 0 : 2 Crvena zvezda
03.10.2010 15:00 Radnički (N) 2 : 1 Partizan
03.10.2010 13:00 BSK Borča 0 : 0 Borac
03.10.2010 11:00 OFK Beograd 0 : 2 Vojvodina
03.10.2010 13:30 BSK 0 : 5 Kula
03.10.2010 13:30 Omladinac 0 : 5 Polet
03.10.2010 13:30 Kordun 3 : 3 Stanišić
03.10.2010 13:30 Zadrugar 13 : 0 Hajduk
03.10.2010 13:30 PIK 1 : 3 ŽAK
03.10.2010 Karadjordje 0 : 2 Smederevo
03.10.2010 Šumadija (A) 1 : 2 Rudar
03.10.2010 Morava (VP) 2 : 1 Mladi radnik (P)
03.10.2010 GFK Jasenica 1911 0 : 1 Mladi radnik (R)
03.10.2010 11:00 Jagodina 1 : 2 OFK Beograd
03.10.2010 11:00 Borac 1 : 5 Crvena zvezda
03.10.2010 13:00 Radnički (N) 0 : 4 Partizan
03.10.2010 11:00 Rad 7 : 1 Loznica
03.10.2010 10:00 BSK Borča 0 : 0 Beograd
03.10.2010 13:00 Sloga 1 : 2 Zemun
03.10.2010 12:00 Teleoptik 1 : 2 Vojvodina
03.10.2010 10:00 AFK 4 : 0 Senta
03.10.2010 16:00 Radnički 3 : 3 Bačka
03.10.2010 Šumadija (A) 2 : 2 Rudar
03.10.2010 Morava 1 : 1 Mladi radnik (P)
03.10.2010 GFK Jasenica 1911 6 : 0 Železničar (P)
03.10.2010 12:00 OFK Plandište 5 : 1 Borac (S)
03.10.2010 12:00 Dolina 3 : 0 Spartak (D)
03.10.2010 12:00 Pančevo 5 : 1 Mika Antić
03.10.2010 12:00 OFK Stenli 3 : 4 Proleter (BK)
03.10.2010 13:30 Vinogradar 1 : 2 Krivaja
03.10.2010 13:30 Tisa 8 : 1 Bačka
03.10.2010 13:30 Bajša 3 : 1 Sloboda
03.10.2010 13:30 Proleter 11 : 0 Panonija IM Topola
03.10.2010 13:30 Preporod 0 : 2 Njegoš
03.10.2010 13:00 Jagodina 1 : 2 OFK Paraćin
03.10.2010 15:00 OFK Beograd 3 : 1 Smederevo
03.10.2010 11:00 Njegoš 0 : 5 Čoka
03.10.2010 Panter 2 : 2 AF Duljaj
03.10.2010 Šumadija 4 : 1 Rudar
03.10.2010 Morava 2 : 0 Mladi radnik (P)
03.10.2010 GFK Jasenica 1911 9 : 0 Mladi radnik (R)
03.10.2010 10:00 OFK Plandište 6 : 2 Borac (S)
03.10.2010 10:00 Dolina 0 : 4 Spartak (D)
03.10.2010 10:00 Pančevo 2 : 6 Mika Antić
03.10.2010 10:00 OFK Stenli 2 : 1 Proleter (BK)
03.10.2010 10:00 Kraljevićevo 0 : 1 OFK Stenli
03.10.2010 10:00 Dinamo 3 : 1 Dolina

Košarka

03.10.2010 17:00 Radnički KG 06 67 : 84 KG Student UK
03.10.2010 17:30 Jagodina 63 : 93 BKK Radnički
03.10.2010 16:00 Beočin 68 : 43 Sivac
03.10.2010 12:00 Play Off 45 : 69 Stara Pazova

Rukomet

03.10.2010 20:00 Jagodina 32 : 27 Bask Soko
03.10.2010 Užice 24 : 26 15 oktobar
03.10.2010 17:00 Rača 21 : 31 Radnički 2
03.10.2010 19:00 Lokomotiva 22 : 17 Rudar 2
03.10.2010 18:00 Partizan Dunav osigiranje 2 39 : 32 Novi Beograd 2
03.10.2010 15:00 Kikinda 21 : 39 Radnički Lepenica
03.10.2010 17:30 ORK Beograd 27 : 26 Halas Jožef
03.10.2010 13:30 Naisa 2 27 : 35 Napredak
03.10.2010 17:00 Crveni krst 25 : 20 Topličanin
03.10.2010 17:00 Raška 20 : 25 Metalac
03.10.2010 18:00 VGSK 36 : 14 Osice
03.10.2010 18:00 Cepelin 2 31 : 23 Rudar
03.10.2010 18:00 Petrovac 0 : 10 Junior

Futsal

03.10.2010 19:00 Bečej 4 : 11 Kolubara
03.10.2010 14:00 Novi Beograd 4 : 6 SAS
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.