Prva Petoletka
Mladost

I liga Zapad: Priboj - Trepča 28-19

03.11.2014 Dragoljub Šalipur

Trećom pobedom u nizu rukometaši Priboja su učvrstili drugu poziciju na tabeli Prve lige Zapad. Oni su proteklog vikenda u Gradskoj dvorani u Priboju ubedljivo su savladali ekipu iz Kosovske Mitrovice, RK Priboj – RK Trepča 28-19, poluvreme 17-10.

Od prvog minuta su pribojski rukometaši zaigrali čvrsto u odbrani, a efikasnom igrom u napadu su stavili do znanja gostima da se ne nadaju bodovima u Priboju. Visoka prednost još na poluvremenu omogućila je treneru domaćih rukometaša Zečeviću da u nastavku meča šansu pruži mlađim igračima Klisuri, Ibragiću, Omeroviću i petnaestogodoišnjem golmanu Vasojeviću. Najefikasniji u pribojskoj ekipi bili su Cvrkotić i Minić sa po 8 golova, dok je mladi Raković sakupio 15 odbrana.

Posle 6. kola ekipa RK Priboj se nalazi na 2. mestu I lige Zapad sa 10 osvojenih bodova i narednog vikenda ih očekuje gostovanje u Prijepolju ekipi RK Beli Anđeo.