Jastrebac
Jedinstvo (M)

SLI: Topličanin - Kopaonik 1:0

25.10.2008 Marija Kostić

Veoma mirno i dosadno prvo poluvreme. Pratila ga je loša igra obe ekipe, puno nepovezanih akcija. Jedini trenutak koji se treba pomenuti jeste kada je posle jednog kornera domaćih lopta pogodila jednog od igrača Kopaonika i zamalo da to bude autogol.
U drugom poluvremenu dosta bolja igra. Prvu stopostotnu priliku imali su gosti, ali golman Savić je bio na svom mestu. A onda kreće pritisak domaćih i samo se čekalo kada će da postignu gol. Prvo je bila jedna stativa, a onda dobar šut Ničića. I onda konačno 1:0. Mijalković je pustio dugu loptu Kostiću, ovaj prolazi celu odbranu i matira golmana Milunovića (koji je u sezoni 2006/2007 branio boje Topličanina). Imao je Topličanin još dosta prilika ali golova više nije bilo. Treba pohvaliti dobru igru odbrambenih igrača Topličanina.

Prokuplje. Stadion kraj Toplice: Gledalaca: 300. Sudija: Kocić (Vlasotince).
Strelci: Mladen Kostić u 70.minutu.
Sastav: Savić, M.Krstić, Pantić, D.Krstić, A.D.Jović, Mijalković, Cenić (Ljubenović) , Rajković, A.M.Jović (Kostić), A.D.Stanković, Ničić (Veljković).