Lučani
Sjenica

Zlatiborsko-Moravička liga: Tara - Forma 3:0

28.10.2013 M.Jevtić

U subotu 26. 10. 2013 godine u sportskoj hali u B. Bašti odigrana je utakmica drugog kola regionalne lige za žene između OK Tara i OK Forma iz Užica. Bajinobaštanke su ostvarila novu pobedu od 3:0 i zadržale prvo mesto na tabeli koje vodi u viši rang takmičenja koje im je prošle takmičarske sezone izmaklo za dlaku. Mlada ekipa iz Užica samo je u prvom setu pokušala da se suprostavi ozbiljnoj ekipi Tare kada je rezultat glasio na kraju seta 26-24 za Taru. Drugi i treći set nije bio rezultatski neizvestan i pružio je priliku treneru Draganu Pavloviću da u igru uvede i igračice iz druge postave. Primetno je bilo odsustvo kapitena ekipe Olivere Damnjanović koja nije igrala zbog povrede, a još uvek nije sigurno kada će se vratiti na teren. U sledećem kolu Tara gostuje ekipi iz Sjenica koja je ove godine startovala sa dve pobede i koja će za bajinobaštanke biti ozbiljna prepreka da zadrže prvo mesto na tabeli.

Tara je nastupila u sledećem sastavu: Jovana Jevtić, Andrijana Marić, Kristina Glišić, Jelena Jokić, Tatjana Glišić, Snežana Milanović, Nevena Đokić, Ivana Petković, Ružica Katanić, Dragana Lazić.