2
Hajduk
Odžaci
II kolo, pobeda u gostima Mladost - Dunav 65:67

U drugom kolu Prve muške regionalne lige, KK Dunav je kao gost savladao Mladost iz Bačkog Jarka rezultatom 65:67 (11:25, 20:09, 09:18, 25:15). Bila je ovo utakmica puna oscilacija na obe strane. Košarkaši Dunava kontrolisali su rezultat i skoro celu utakmicu bili u vođstvu. Već u prvoj četvrtini naši igrači stekli su osetniju prednost ali su domaći uspeli da u drugoj deonici smanje vođstvo Dunava. U drugom poluvremenu slična slika. Dunav je imao prednost i do 15 poena ali su domaći igrači, šutevima za tri poena u poslednjih par minuta, uveli utakmicu u neizvesnu završnicu. Pobedonosne poene za Dunav postigao je Milenović koji je ujedno bio i najefikasniji na meču (16p, 5s, 2b). Dunav je u ovoj utakmici nastupio desetkovan. Zbog povreda i bolesti nije nastupilo čak pet prvotimaca. Kompletnu statistiku sa utakmice možete pogledati na sajtu kluba. Nakon dva kola, Dunav ima dve pobede, a narednog vikenda, KK Dunav u nedelju 20.oktobra dočekuje ekipu Sv.Đorđe iz Žitišta.