Borjak 2013
Stevka Bozurevka
Jugović zaustavio pohod Kamenoresca 76
14.05.2014 Dragan Ivanović

U Prvenstvenoj utakmici 26. kola OFL Trstenik u Bogdanju, domaći FK Jugović pobedio je posle bolje igre u većem delu susreta dubljanski Kamenorezac 76 sa 2:0 i tako prekinuo njegovu pobedonosnu seriju. Pogodke za domaće postigli su Marko Golemić u 38. i Predrag Pantović u 86. minutu. Glavni sudija Aleksandar Vuković zakasnio je na utakmicu 15 minuta što je kao i ostali podaci konstatovano odnosno zapisano u protokolu sa ovog susreta. Delegat ove utakmice bio je Slobodan Obradović. Zbog nesportskog ponašanja i grube igre žute kartone dobila su petorica domaćih i dvojica gostujućih igrača, isključenja nije bilo. Zaslužena pobeda Jugovića, a dubljani su propustili niz povoljnih prilika za pogodak. U narednom 27. kolu OFL Trstenik dva derbija, Kamenorezac 76 dočekuje lidera na tabeli FK Topoljak a Jugović gostuje kod drugoplasirane ekipe na tabeli ove lige FK Stari Trstenik.