XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:30 Dimitrije Tucović - Bistrica 3:4
2 31.08.2013 17:00 Lazarevac - Dimitrije Tucović 3:1
3 08.09.2013 16:30 Dimitrije Tucović - OFK Budućnost 3:3
4 15.09.2013 16:30 Polet - Dimitrije Tucović 2:1
5 22.09.2013 16:00 Dimitrije Tucović - TEK Sloga 0:5
6 02.10.2013 15:30 OFK Burovo - Dimitrije Tucović 8:0
7 06.10.2013 15:00 Dimitrije Tucović - Sloboda 1:3
8 12.10.2013 15:00 Mladi radnik - Dimitrije Tucović 5:1
9 20.10.2013 14:30 Dimitrije Tucović - Mladi Borac 0:0
10 27.10.2013 14:00 Dimitrije Tucović - Sloga 2:4
11 02.11.2013 13:30 Šumadija (MC) - Dimitrije Tucović 4:2
12 10.11.2013 13:00 Dimitrije Tucović - Rudar 1:3
13 16.11.2013 13:00 Mladost (Č) - Dimitrije Tucović 3:0
14 23.03.2014 15:30 Bistrica - Dimitrije Tucović 2:3
15 30.03.2014 16:00 Dimitrije Tucović - Lazarevac 6:2
16 06.04.2014 16:30 OFK Budućnost - Dimitrije Tucović 2:1
17 13.04.2014 17:00 Dimitrije Tucović - Polet 0:6
18 19.04.2014 17:00 TEK Sloga - Dimitrije Tucović 3:1
19 27.04.2014 17:00 Dimitrije Tucović - OFK Burovo 0:7
20 04.05.2014 17:00 Sloboda - Dimitrije Tucović 1:2
21 11.05.2014 17:30 Dimitrije Tucović - Mladi radnik 0:1
22 28.05.2014 17:30 Mladi Borac - Dimitrije Tucović 5:0
23 01.06.2014 17:30 Sloga - Dimitrije Tucović 0:2
24 04.06.2014 17:30 Dimitrije Tucović - Šumadija (MC) 5:0
25 08.06.2014 17:30 Rudar - Dimitrije Tucović 11:4
26 14.06.2014 17:30 Dimitrije Tucović - Mladost (Č) 2:7
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Mladost (Č) 26 23 3 0 72
2 OFK Burovo 26 22 3 1 69
3 Rudar 26 21 1 4 64
4 TEK Sloga 26 18 0 8 54
5 OFK Budućnost 26 13 1 12 40
6 Mladi Borac 26 10 4 12 34
7 Mladi radnik 26 9 5 12 32
8 Šumadija (MC) 26 10 1 15 31
9 Polet 26 9 3 14 30
10 Sloboda 26 9 2 15 29
11 Bistrica 26 7 4 15 25
12 Lazarevac 26 6 4 16 22
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga opštinska liga Lazarevac Dimitrije Tucović 26 5 2 19 17
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga opštinska liga Lazarevac Sloga 26 2 3 21 9