XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:30 Napredak - Magnohrom 3:1
2 01.09.2012 17:00 Mlada krila - Napredak 2:1
3 06.09.2012 17:00 Napredak - Zvezda 4:0
4 09.09.2012 17:00 Partizan - Napredak 2:0
5 16.09.2012 16:30 Napredak - Lazac 0:3
6 20.09.2012 16:30 Šumadija - Napredak 0:1
7 23.09.2012 16:00 Napredak - Morava(M) 3:1
8 30.09.2012 16:00 Žiča - Napredak 1:4
9 07.10.2012 15:30 Napredak - Jedinstvo 6:3
10 14.10.2012 15:00 Tavnik - Napredak 0:2
11 21.10.2012 15:00 Napredak - OFK Ras 1:0
12 28.10.2012 14:00 Napredak - Morava(S) 7:0
13 03.11.2012 14:00 Čibukovac - Napredak 1:2
14 11.11.2012 14:00 Napredak - Gruža 4:0
15 18.11.2012 13:30 Stubal - Napredak 2:2
16 23.03.2013 15:30 Magnohrom - Napredak 1:1
17 31.03.2013 15:30 Napredak - Mlada krila 5:2
18 04.04.2013 16:30 Zvezda - Napredak 0:0
19 07.04.2013 16:30 Napredak - Partizan 1:1
20 14.04.2013 16:30 Lazac - Napredak 1:0
21 18.04.2013 16:30 Napredak - Šumadija 1:1
22 21.04.2013 16:30 Morava(M) - Napredak 1:0
23 28.04.2013 17:00 Napredak - Žiča 4:0
24 05.05.2013 17:00 Jedinstvo - Napredak 2:3
25 12.05.2013 17:00 Napredak - Tavnik 1:0
26 19.05.2013 17:30 OFK Ras - Napredak 2:2
27 26.05.2013 17:30 Morava(S) - Napredak 0:0
28 02.06.2013 17:30 Napredak - Čibukovac 4:1
29 08.06.2013 18:00 Gruža - Napredak 4:1
30 15.06.2013 18:00 Napredak - Stubal 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Morava(M) 30 21 3 6 66
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Lazac 30 19 6 5 63
3 Gruža 30 19 3 8 60
4 OFK Ras (-1) 30 18 6 6 59
5 Napredak 30 16 8 6 56
6 Šumadija 30 14 5 11 47
7 Magnohrom 30 14 4 12 46
8 Partizan 30 13 5 12 44
9 Mlada krila 30 13 1 16 40
10 Zvezda 30 10 6 14 36
11 Stubal 30 9 8 13 35
12 Morava(S) 30 8 7 15 31
13 Jedinstvo 30 8 7 15 31
14 Čibukovac 30 8 5 17 29
15 Tavnik 30 7 4 19 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" Žiča (-1) 30 3 2 25 10
Fudbalski savez Beograda i Organizacija fudbalskih sudija Beograda obaveštavaju sve sudije i delegate sa lista liga u nadležnosti FS Beograda da će se obavezni seminar za službena lica (sudije i delegate) svih beogradskih liga za jesenji deo takmičarske sezone 2020/21. održati u sledećim terminima: Sudije Zonske lige Beograda i Prve beogradske lige – 08.08. i 09.08.2020. godine Sudije MOL, Lige mlađih kategorija i Škole suđenja 15.08. i 16.08.2020. godine Delegati svih beogradskih liga 08.08. ili 09.08.2020. godine. Precizan raspored i format seminara biće objavljeni naknadno. Spremajte se za seminar i čuvajte zdravlje.
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje