Morava (Ćuprija) pregazila Mladost (D) sa 5:0

Danas se u Ćupriji, sa početkom u 13:00 časova pred oko 50 gledalaca, odigrana prvenstvena utakmica Pomoravske okružne lige između domaće ekipe FK Morava(Ćuprija) i gostujuće ekipe FK Mladost (Dublje).

Gostujuća ekipa je imala priliku za gol u 3.-em minutu, ali golman FK Morave brani. U 12.-om minutu FK Morava postiže gol, za 1:0. U narednih 10.-ak minuta nisam bio na terenu, ali od publike saznajem da je Morava postigla još jedan gol, 2:0. U 30.-om minutu Morava postiže još jedan gol, 3:0. To je bio rezultat na poluvremenu.

U nastavku je FK Morava dominirala tokom celog drugog poluvremena. u 48.-om minutu bilo je 4:0. U 60.-om minutufaul u šesnestercu - glavni sudija pokazuje na belu tačku. FK Morava iz penala postavlja konačni rezultat 5:0.

Mladost (D) 1 : 3 Morava 1918
BSK 3 : 1 Mladost (K)
Morava (R) 3 : 1 Bratstvo
Mladost (J) 2 : 1 Levač
OFK Tekstilac 6 : 1 OFK Bratstvo
Napredak (D) 1 : 0 Budućnost
Jedinstvo 3 : 2 Vinorača
Sloga 3 : 2 Kušiljevo