Podela bodova u Zlatarima

Detalj sa meča: Jezero Zlatari - Borac Gornji Katun (foto: Žarko Arsić)

U 14.  kolu Druge rasinske okružne lige  Jezero iz Zlatara je dočekalo ekipu Borca iz Gornjeg Katuna. Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu. Povela je domaća ekipa u 69. minutu a strelac je bio Radović. Za samo dva minuta ekipa Gornjeg Katuna je izjednačila, a strelac je bio Darko Đurđević. U 73. minutu Ivan Tomić je ponovo doveo svoju ekipu u vođstvo od 2:1.  Bod gostujućoj ekipi je doneo Kojić iz penal u 76. minutu koji je skrivio Ivan Tomić.

Jezero - Borac 2:2 (0:0)

Zlatari - Igraliste Jezero. Gledalaca: 40. Sudija: Nikola Miljković (Aleksandrovac) 6,5. Strelci: M.Radović 69. I.Tomić  73. minutu za Jezero, a Đurđević 71. minutu i Kojić 76. minutu za Borac. Žuti kartoni: Tomić, Radenković ( Jezero). Igrač utakmice: Ivan Tomić (Jezero).

Jezero: S.Tamburić 6, Stevanović 6, Marinković 6,5, Simić 6,5, Jeremić 6,5 ( Zbiljić -), Tomić 7, F.Bogićević 6, S.Bogićević 6 (Punoševac-).
Borac: Agatonović 6, J.Kojić 6, S.Kojić 6, Todorović 6, Z.Stojanović 6, V.Stojković 6 (Milovanović 6), Petković 6, G.Stojanović 6 (Milojević-), N.Kojić 6, Janković 6 ( A.Stojanović-), Đurđević 6.