11.03
16:00
Vojvodina
ÄukariÄki
3
2
|
11.03.2023 16:00 | Vojvodina | 3 : 2 | ÄukariÄki | |||||
11.03
14:00
RadniÄki 1923
Napredak
3
0
|
11.03.2023 14:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | Napredak | |||||
11.03
18:00
Spartak ŽK
Mladost GAT
0
0
|
11.03.2023 18:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Mladost GAT |
11.03
14:00
Rad
RadniÄki (SM)
2
2
|
11.03.2023 14:00 | Rad | 2 : 2 | RadniÄki (SM) |
11.03
14:30
Tekstilac
Podunavac
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Tekstilac | 1 : 0 | Podunavac | |||||
11.03
14:30
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
2
2
|
11.03.2023 14:30 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
11.03
14:30
OFK BaÄka
RadniÄki (Zr)
1
0
|
11.03.2023 14:30 | OFK BaÄka | 1 : 0 | RadniÄki (Zr) | |||||
11.03
14:30
Jedinstvo
BeÄej 1918
1
2
|
11.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | BeÄej 1918 | |||||
11.03
14:30
Omladinac
Hajduk 1912
0
1
|
11.03.2023 14:30 | Omladinac | 0 : 1 | Hajduk 1912 |
11.03
11:00
Prva iskra
Torlak
0
1
|
11.03.2023 11:00 | Prva iskra | 0 : 1 | Torlak | |||||
11.03
11:00
Teleoptik
Zemun
0
1
|
11.03.2023 11:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Zemun | |||||
11.03
10:00
SinÄeliÄ
BSK BorÄa
1
1
|
11.03.2023 10:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | BSK BorÄa |
11.03
14:30
Mladi radnik 1926
Borac 1926
1
3
|
11.03.2023 14:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 3 | Borac 1926 | |||||
11.03
14:30
BuduÄnost (A)
FAP
0
2
|
11.03.2023 14:30 | BuduÄnost (A) | 0 : 2 | FAP | |||||
11.03
14:30
Takovo
Tutin
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Takovo | 1 : 0 | Tutin | |||||
11.03
14:30
Sloga (P)
Real
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Real | |||||
11.03
14:30
Sloga (BB)
Smederevo 1924
1
2
|
11.03.2023 14:30 | Sloga (BB) | 1 : 2 | Smederevo 1924 |
11.03
15:00
MeŔevo
RadniÄki (P)
5
2
|
11.03.2023 15:00 | MeÅ”evo | 5 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
11.03
15:00
PÄinja
SFS Borac
0
1
|
11.03.2023 15:00 | PÄinja | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo (P)
BuduÄnost (P)
1
3
|
11.03.2023 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 3 | BuduÄnost (P) | |||||
11.03
15:00
RadniÄki (S)
GFK Jagodina
1
0
|
11.03.2023 15:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | GFK Jagodina |
11.03
14:30
Krila Krajine
Sloga
2
5
|
11.03.2023 14:30 | Krila Krajine | 2 : 5 | Sloga | |||||
11.03
14:30
RadniÄki 1918
OFK Mladost APA
2
3
|
11.03.2023 14:30 | RadniÄki 1918 | 2 : 3 | OFK Mladost APA | |||||
11.03
14:30
Senta
OFK Vrbas
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Senta | 1 : 1 | OFK Vrbas |
11.03
14:30
ŽelezniÄar
Slavija
2
0
|
11.03.2023 14:30 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Slavija | |||||
11.03
14:30
Mladost (BJ)
RadniÄki (Å )
3
0
|
11.03.2023 14:30 | Mladost (BJ) | 3 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
11.03
14:30
Sloboda
Veternik
0
0
|
11.03.2023 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Veternik | |||||
11.03
14:30
GFK Sloven
Sloga (T)
5
0
|
11.03.2023 14:30 | GFK Sloven | 5 : 0 | Sloga (T) | |||||
11.03
14:30
RadniÄki (NP)
Hajduk
0
5
|
11.03.2023 14:30 | RadniÄki (NP) | 0 : 5 | Hajduk |
11.03
14:30
OFK Kikinda
ŽAK
1
0
|
11.03.2023 14:30 | OFK Kikinda | 1 : 0 | ŽAK | |||||
11.03
14:30
Proleter
RadniÄki
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Proleter | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
11.03
14:30
Begej
Borac
2
3
|
11.03.2023 14:30 | Begej | 2 : 3 | Borac | |||||
11.03
14:30
Kozara
Polet
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Kozara | 1 : 1 | Polet | |||||
11.03
14:30
Jedinstvo SteviÄ
Sloboda
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Jedinstvo SteviÄ | 1 : 1 | Sloboda |
11.03
14:30
ŠuŔnjar
BoleÄ
3
0
|
11.03.2023 14:30 | Å uÅ”njar | 3 : 0 | BoleÄ | |||||
11.03
14:30
OFK Mladenovac
Hajduk
3
1
|
11.03.2023 14:30 | OFK Mladenovac | 3 : 1 | Hajduk | |||||
11.03
14:30
Napredak
GSP Polet DorÄol
0
2
|
11.03.2023 14:30 | Napredak | 0 : 2 | GSP Polet DorÄol | |||||
11.03
14:30
Lokomotiva
LeŔtane
5
1
|
11.03.2023 14:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | LeŔtane |
11.03
15:00
Pusta Reka
Sloga
1
1
|
11.03.2023 15:00 | Pusta Reka | 1 : 1 | Sloga | |||||
11.03
15:00
Nebeski Andjeli
Radan
3
1
|
11.03.2023 15:00 | Nebeski Andjeli | 3 : 1 | Radan | |||||
11.03
15:00
OFK Kosanica
Lugina
4
0
|
11.03.2023 15:00 | OFK Kosanica | 4 : 0 | Lugina |
11.03
15:00
OFK SinÄeliÄ
OFK Napredak 1929
4
0
|
11.03.2023 15:00 | OFK SinÄeliÄ | 4 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
11.03
15:00
Svrljig
Pukovac
1
1
|
11.03.2023 15:00 | Svrljig | 1 : 1 | Pukovac |
11.03
15:00
OFK Knjaz
Bor 1919
0
2
|
11.03.2023 15:00 | OFK Knjaz | 0 : 2 | Bor 1919 | |||||
11.03
15:00
Ozren
OFK Slatina
2
1
|
11.03.2023 15:00 | Ozren | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
11.03
15:00
Brodoremont
Äerdap
1
2
|
11.03.2023 15:00 | Brodoremont | 1 : 2 | Äerdap | |||||
11.03
15:00
Rtanj
OFK Zlot
0
1
|
11.03.2023 15:00 | Rtanj | 0 : 1 | OFK Zlot |
11.03
14:30
KaraÅ” (J)
Sloga (BNS)
1
0
|
11.03.2023 14:30 | KaraÅ” (J) | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
11.03
14:30
Sloga (P)
Crvena zvezda
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
11.03
14:30
Partizan (U)
Partizan (G)
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Partizan (U) | 1 : 0 | Partizan (G) | |||||
11.03
14:30
BAK
Glogonj
3
0
|
11.03.2023 14:30 | BAK | 3 : 0 | Glogonj |
11.03
14:30
Napredak
Jadran
1
0
|
11.03.2023 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Jadran | |||||
11.03
14:30
AFK
NjegoÅ”
2
1
|
11.03.2023 14:30 | AFK | 2 : 1 | NjegoÅ” | |||||
11.03
14:30
Srbobran
Udarnik ViŔnjevac
0
0
|
11.03.2023 14:30 | Srbobran | 0 : 0 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
11.03
14:30
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Sloga
6
0
|
11.03.2023 14:30 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | 6 : 0 | Sloga |
11.03
14:30
TvrÄava
NaŔa Zvezda
1
3
|
11.03.2023 14:30 | TvrÄava | 1 : 3 | NaÅ”a Zvezda | |||||
11.03
14:30
ÄSK Pivara
Borac (BG)
2
0
|
11.03.2023 14:30 | ÄSK Pivara | 2 : 0 | Borac (BG) | |||||
11.03
14:30
ŽAK
Crvenka
0
0
|
11.03.2023 14:30 | ŽAK | 0 : 0 | Crvenka | |||||
11.03
14:30
Kordun
Polet
4
0
|
11.03.2023 14:30 | Kordun | 4 : 0 | Polet | |||||
11.03
14:30
Soko
Rusin
0
0
|
11.03.2023 14:30 | Soko | 0 : 0 | Rusin |
11.03
14:30
Krajina
OFK StajiÄevo
0
2
|
11.03.2023 14:30 | Krajina | 0 : 2 | OFK StajiÄevo | |||||
11.03
14:30
BuduÄnost
Mladost
4
2
|
11.03.2023 14:30 | BuduÄnost | 4 : 2 | Mladost | |||||
11.03
14:30
Delija
Vojvodina
3
2
|
11.03.2023 14:30 | Delija | 3 : 2 | Vojvodina |
11.03
14:30
Partizan
Podrinje
2
0
|
11.03.2023 14:30 | Partizan | 2 : 0 | Podrinje |
11.03
15:30
OFK Futog
Petrovaradin
1
3
|
11.03.2023 15:30 | OFK Futog | 1 : 3 | Petrovaradin | |||||
11.03
15:30
Omladinac
JugoviÄ
0
0
|
11.03.2023 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | JugoviÄ | |||||
11.03
15:30
Cement
BaÄka 1923
1
0
|
11.03.2023 15:30 | Cement | 1 : 0 | BaÄka 1923 |
11.03
14:30
Beograd Karaburma
Bratstvo
2
1
|
11.03.2023 14:30 | Beograd Karaburma | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
11.03
14:30
Balkan Mirijevo
Busije
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | Busije |
11.03
18:00
Jastrebac
Sloga (D)
2
3
|
11.03.2023 18:00 | Jastrebac | 2 : 3 | Sloga (D) |
11.03
15:00
Jastrebac
Zemljoradnik
1
2
|
11.03.2023 15:00 | Jastrebac | 1 : 2 | Zemljoradnik |
11.03
14:30
Mladost 1948
Pobeda
2
3
|
11.03.2023 14:30 | Mladost 1948 | 2 : 3 | Pobeda | |||||
11.03
14:30
Crvena zvezda
Jasenica 2017
0
3
|
11.03.2023 14:30 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Jasenica 2017 |
11.03
14:30
Zvižd
Vihor
3
0
|
11.03.2023 14:30 | Zvižd | 3 : 0 | Vihor |
11.03
15:00
Borac 1950
BuduÄnost (Ä)
3
1
|
11.03.2023 15:00 | Borac 1950 | 3 : 1 | BuduÄnost (Ä) | |||||
11.03
15:00
Mladost (D)
BuduÄnost (M)
0
0
|
11.03.2023 15:00 | Mladost (D) | 0 : 0 | BuduÄnost (M) |
11.03
14:30
Rudar
Jevremovac
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Rudar | 1 : 1 | Jevremovac |
11.03
14:30
KoŔutnjak
Pobeda 1926
6
2
|
11.03.2023 14:30 | KoŔutnjak | 6 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
11.03
14:30
Å umadija 1934
Slavija
6
0
|
11.03.2023 14:30 | Å umadija 1934 | 6 : 0 | Slavija |
11.03
14:30
OFK Odžaci
Kula
0
4
|
11.03.2023 14:30 | OFK Odžaci | 0 : 4 | Kula |
11.03
15:00
Jezero 2017
Borac
1
0
|
11.03.2023 15:00 | Jezero 2017 | 1 : 0 | Borac | |||||
11.03
15:00
Poljoprivrednik
Mladost (DK)
2
1
|
11.03.2023 15:00 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Mladost (DK) |
11.03
15:30
Borac (NS)
Slanobarac
10
0
|
11.03.2023 15:30 | Borac (NS) | 10 : 0 | Slanobarac |
11.03
15:00
Partizan
Mladost (K)
8
2
|
11.03.2023 15:00 | Partizan | 8 : 2 | Mladost (K) | |||||
11.03
15:00
GFK StreliŔte
Å antarovac
1
2
|
11.03.2023 15:00 | GFK StreliŔte | 1 : 2 | Šantarovac |
11.03
15:00
MagliÄ
Slavija (P)
0
2
|
11.03.2023 15:00 | MagliÄ | 0 : 2 | Slavija (P) |
11.03
14:30
Mladost (PP)
Å ipurske Livade
4
0
|
11.03.2023 14:30 | Mladost (PP) | 4 : 0 | Å ipurske Livade |
11.03
14:30
TE GuÄevo
7. Juli
4
1
|
11.03.2023 14:30 | TE GuÄevo | 4 : 1 | 7. Juli |
11.03
15:00
Padež
Konjuh
3
3
|
11.03.2023 15:00 | Padež | 3 : 3 | Konjuh | |||||
11.03
15:00
Pepeljevac 1947
Rasina
3
0
|
11.03.2023 15:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 0 | Rasina | |||||
11.03
15:00
Borac
Gaglovo
2
0
|
11.03.2023 15:00 | Borac | 2 : 0 | Gaglovo |
11.03
14:30
Železnik 1930
Srem
6
0
|
11.03.2023 14:30 | Železnik 1930 | 6 : 0 | Srem |
11.03
10:30
Rakovica
Sveti Stefan
3
2
|
11.03.2023 10:30 | Rakovica | 3 : 2 | Sveti Stefan | |||||
11.03
14:30
Zmaj Novi grad
Kelti
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Zmaj Novi grad | 1 : 1 | Kelti |
11.03
14:30
Respekt
Mladost (B)
3
1
|
11.03.2023 14:30 | Respekt | 3 : 1 | Mladost (B) |
11.03
15:00
Sloboda
Leotar
2
1
|
11.03.2023 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Leotar | |||||
11.03
15:00
Igman
Zrinjski
0
3
|
11.03.2023 15:00 | Igman | 0 : 3 | Zrinjski | |||||
11.03
18:30
Borac
Tuzla City
3
0
|
11.03.2023 18:30 | Borac | 3 : 0 | Tuzla City |
11.03
15:00
Zvijezda
BuduÄnost
2
3
|
11.03.2023 15:00 | Zvijezda | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.03
15:00
Gradina
GOÅ K
0
3
|
11.03.2023 15:00 | Gradina | 0 : 3 | GOÅ K | |||||
11.03
15:00
Bratstvo
Tomislav
0
0
|
11.03.2023 15:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Tomislav | |||||
11.03
15:00
Rudar
ToŔk
2
1
|
11.03.2023 15:00 | Rudar | 2 : 1 | ToŔk |
11.03
14:30
Otrant Olympic
Bokelj
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Otrant Olympic | 1 : 1 | Bokelj | |||||
11.03
14:30
OFK Mladost DG
Kom
3
1
|
11.03.2023 14:30 | OFK Mladost DG | 3 : 1 | Kom | |||||
11.03
14:30
Berane
Podgorica
0
0
|
11.03.2023 14:30 | Berane | 0 : 0 | Podgorica | |||||
11.03
14:30
Igalo
Zeta
1
1
|
11.03.2023 14:30 | Igalo | 1 : 1 | Zeta |
11.03
16:00
AFC Bournemouth
Liverpool
1
0
|
11.03.2023 16:00 | AFC Bournemouth | 1 : 0 | Liverpool | |||||
11.03
18:30
Crystal Palace
Manchester City
0
1
|
11.03.2023 18:30 | Crystal Palace | 0 : 1 | Manchester City | |||||
11.03
16:00
Everton
Brentford
1
0
|
11.03.2023 16:00 | Everton | 1 : 0 | Brentford | |||||
11.03
16:00
Leeds United
Brighton & Hove Albion
2
2
|
11.03.2023 16:00 | Leeds United | 2 : 2 | Brighton & Hove Albion | |||||
11.03
16:00
Leicester City
Chelsea
1
3
|
11.03.2023 16:00 | Leicester City | 1 : 3 | Chelsea | |||||
11.03
16:00
Tottenham Hotspur
Nottingham Forest
3
1
|
11.03.2023 16:00 | Tottenham Hotspur | 3 : 1 | Nottingham Forest |
11.03
15:30
Bayern MĆ¼nchen
FC Augsburg
5
3
|
11.03.2023 15:30 | Bayern MĆ¼nchen | 5 : 3 | FC Augsburg | |||||
11.03
15:30
Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart
1
1
|
11.03.2023 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | VfB Stuttgart | |||||
11.03
18:30
FC Schalke 04
Borussia Dortmund
2
2
|
11.03.2023 18:30 | FC Schalke 04 | 2 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
11.03
15:30
Hertha BSC
1. FSV Mainz 05
1
1
|
11.03.2023 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | 1. FSV Mainz 05 | |||||
11.03
15:30
RB Leipzig
Borussia M'gladbach
3
0
|
11.03.2023 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Borussia M'gladbach |
11.03
20:45
Bologna
Lazio
0
0
|
11.03.2023 20:45 | Bologna | 0 : 0 | Lazio | |||||
11.03
15:00
Empoli
Udinese
0
1
|
11.03.2023 15:00 | Empoli | 0 : 1 | Udinese | |||||
11.03
18:00
Napoli
Atalanta
2
0
|
11.03.2023 18:00 | Napoli | 2 : 0 | Atalanta |
11.03
18:30
Celta Vigo
Rayo Vallecano
3
0
|
11.03.2023 18:30 | Celta Vigo | 3 : 0 | Rayo Vallecano | |||||
11.03
14:00
Real Madrid
Espanyol
3
1
|
11.03.2023 14:00 | Real Madrid | 3 : 1 | Espanyol | |||||
11.03
21:00
Valencia
Osasuna
1
0
|
11.03.2023 21:00 | Valencia | 1 : 0 | Osasuna |
11.03
14:30
MaŔinac
Vojvodina
1
1
|
11.03.2023 14:30 | MaŔinac | 1 : 1 | Vojvodina |
11.03
15:00
ŽGFK Borac
RadniÄki 2012
1
2
|
11.03.2023 15:00 | ŽGFK Borac | 1 : 2 | RadniÄki 2012 |
11.03
08:30
Zora
Mladost 2015
1
1
|
11.03.2023 08:30 | Zora | 1 : 1 | Mladost 2015 | |||||
11.03
14:00
BuduÄnost
Breznica
1
2
|
11.03.2023 14:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Breznica |
11.03
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petar PuaÄa
0
2
|
11.03.2023 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 2 | Petar PuaÄa | |||||
11.03
09:30
RadniÄki (SM)
Dinamo 1945
5
1
|
11.03.2023 09:30 | RadniÄki (SM) | 5 : 1 | Dinamo 1945 |
11.03
13:00
RadniÄki (V)
RadniÄki 1923
2
0
|
11.03.2023 13:00 | RadniÄki (V) | 2 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
11.03
12:00
Sloga (K)
Borac 1926
2
0
|
11.03.2023 12:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Borac 1926 | |||||
11.03
14:00
Jedinstvo
Zlatibor
8
1
|
11.03.2023 14:00 | Jedinstvo | 8 : 1 | Zlatibor | |||||
11.03
13:30
MaÄva
GFK Sloboda
2
2
|
11.03.2023 13:30 | MaÄva | 2 : 2 | GFK Sloboda | |||||
11.03
10:00
Metalac
Javor Matis
3
1
|
11.03.2023 10:00 | Metalac | 3 : 1 | Javor Matis | |||||
11.03
12:00
Loznica
Å umadija 1903
5
1
|
11.03.2023 12:00 | Loznica | 5 : 1 | Å umadija 1903 |
11.03
11:00
RadniÄki
DIF
4
3
|
11.03.2023 11:00 | RadniÄki | 4 : 3 | DIF | |||||
11.03
11:00
Bežanija
SinÄeliÄ
1
5
|
11.03.2023 11:00 | Bežanija | 1 : 5 | SinÄeliÄ | |||||
11.03
11:00
IMT 2
OFK Beograd
0
2
|
11.03.2023 11:00 | IMT 2 | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
11.03
13:00
Ada
BASK TEK
2
4
|
11.03.2023 13:00 | Ada | 2 : 4 | BASK TEK | |||||
11.03
09:00
011
Kolubara
1
2
|
11.03.2023 09:00 | 011 | 1 : 2 | Kolubara |
11.03
Real
RadniÄki (N)
0
0
|
11.03.2023 | Real | 0 : 0 | RadniÄki (N) |
11.03
12:00
OFK VrŔac
RFK GrafiÄar
0
3
|
11.03.2023 12:00 | OFK VrÅ”ac | 0 : 3 | RFK GrafiÄar | |||||
11.03
13:00
Mladost (L)
Napredak
3
1
|
11.03.2023 13:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Napredak | |||||
11.03
13:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
0
1
|
11.03.2023 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
11.03
10:30
Vojvodina
IMT
1
0
|
11.03.2023 10:30 | Vojvodina | 1 : 0 | IMT | |||||
11.03
11:00
TSC
Partizan
2
3
|
11.03.2023 11:00 | TSC | 2 : 3 | Partizan |
11.03
12:00
RadniÄki 1912
ODR
3
0
|
11.03.2023 12:00 | RadniÄki 1912 | 3 : 0 | ODR | |||||
11.03
12:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki (Z)
1
2
|
11.03.2023 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 2 | RadniÄki (Z) |
11.03
10:00
Apolon 4
RadniÄki 1923
2
1
|
11.03.2023 10:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
11.03
12:30
Savacijum
Borac 1926
1
2
|
11.03.2023 12:30 | Savacijum | 1 : 2 | Borac 1926 | |||||
11.03
11:00
MaÄva
GFK Sloboda
3
1
|
11.03.2023 11:00 | MaÄva | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
11.03
12:30
Metalac
Javor Matis
5
0
|
11.03.2023 12:30 | Metalac | 5 : 0 | Javor Matis |
11.03
11:00
Real NiÅ”
Filip FilipoviÄ
3
1
|
11.03.2023 11:00 | Real NiÅ” | 3 : 1 | Filip FilipoviÄ | |||||
11.03
11:00
Trayal
BuduÄnost
3
1
|
11.03.2023 11:00 | Trayal | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.03
10:30
Radnik
OFK RadniÄki
3
3
|
11.03.2023 10:30 | Radnik | 3 : 3 | OFK RadniÄki | |||||
11.03
00:00
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
2
3
|
11.03.2023 00:00 | RadniÄki (P) | 2 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
11.03
14:00
Mineralac
Lider MGM
2
1
|
11.03.2023 14:00 | Mineralac | 2 : 1 | Lider MGM |
11.03
14:00
Teleoptik
RFK GrafiÄar
0
0
|
11.03.2023 14:00 | Teleoptik | 0 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
11.03
15:30
Mladost (L)
Napredak
3
1
|
11.03.2023 15:30 | Mladost (L) | 3 : 1 | Napredak | |||||
11.03
15:00
Crvena zvezda
Spartak ŽK
4
0
|
11.03.2023 15:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Spartak ŽK | |||||
11.03
13:00
Vojvodina
Sloga (K)
8
0
|
11.03.2023 13:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Sloga (K) | |||||
11.03
13:00
Kiker
ÄukariÄki
0
4
|
11.03.2023 13:00 | Kiker | 0 : 4 | ÄukariÄki | |||||
11.03
13:00
TSC
Partizan
1
4
|
11.03.2023 13:00 | TSC | 1 : 4 | Partizan |
11.03
11:00
GraniÄar
Napredak
|
11.03.2023 11:00 | GraniÄar | : | Napredak | |||||
11.03
11:00
Hajduk
BuduÄnost
|
11.03.2023 11:00 | Hajduk | : | BuduÄnost | |||||
11.03
11:00
Jadran
Sloboda
|
11.03.2023 11:00 | Jadran | : | Sloboda | |||||
11.03
11:00
Sremac
Jedinstvo
|
11.03.2023 11:00 | Sremac | : | Jedinstvo | |||||
11.03
11:00
Srem
Fruskogorac
|
11.03.2023 11:00 | Srem | : | Fruskogorac | |||||
11.03
11:00
Ljukovo
Dunav
|
11.03.2023 11:00 | Ljukovo | : | Dunav | |||||
11.03
11:00
LSK
ÄSK
|
11.03.2023 11:00 | LSK | : | ÄSK |
11.03
14:00
RadniÄki (NB)
011
1
3
|
11.03.2023 14:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 3 | 011 | |||||
11.03
17:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
0
2
|
11.03.2023 17:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
11.03
19:00
RFK GrafiÄar
SinÄeliÄ
3
0
|
11.03.2023 19:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
11.03
13:00
Brodarac
Rad
1
2
|
11.03.2023 13:00 | Brodarac | 1 : 2 | Rad | |||||
11.03
10:30
Voždovac
IMT
2
1
|
11.03.2023 10:30 | Voždovac | 2 : 1 | IMT | |||||
11.03
11:00
ADA
Partizan
1
3
|
11.03.2023 11:00 | ADA | 1 : 3 | Partizan |
11.03
10:00
InÄija
RadniÄki (SM)
7
1
|
11.03.2023 10:00 | InÄija | 7 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
11.03
15:00
ŽelezniÄar
Sporto 023
7
0
|
11.03.2023 15:00 | ŽelezniÄar | 7 : 0 | Sporto 023 | |||||
11.03
11:00
RadniÄki (Å )
Proleter 2006
3
0
|
11.03.2023 11:00 | RadniÄki (Å ) | 3 : 0 | Proleter 2006 |
11.03
15:00
TSC
RFK Novi Sad 1921
5
2
|
11.03.2023 15:00 | TSC | 5 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.03
10:00
Hajduk 1912
CFK
1
2
|
11.03.2023 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 2 | CFK |
11.03
14:30
Loznica
RadniÄki 1923
1
4
|
11.03.2023 14:30 | Loznica | 1 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
11.03
12:00
Apolon 2018
Sunrise Å abac
6
3
|
11.03.2023 12:00 | Apolon 2018 | 6 : 3 | Sunrise Å abac |
11.03
12:00
Apolon 4
IFA Titan
4
1
|
11.03.2023 12:00 | Apolon 4 | 4 : 1 | IFA Titan | |||||
11.03
10:00
Sport Klub 99
Bubamara 91
5
0
|
11.03.2023 10:00 | Sport Klub 99 | 5 : 0 | Bubamara 91 | |||||
11.03
12:00
AS Novi Pazar
SuŔica
2
1
|
11.03.2023 12:00 | AS Novi Pazar | 2 : 1 | SuŔica |
11.03
14:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Ä)
2
3
|
11.03.2023 14:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 3 | Sloboda (Ä) | |||||
11.03
10:00
Sloga (P)
Metalac
3
1
|
11.03.2023 10:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Metalac |
11.03
10:00
SFU Fenix
Respekt
1
0
|
11.03.2023 10:00 | SFU Fenix | 1 : 0 | Respekt | |||||
11.03
10:00
RadniÄki (V)
Loznica
|
11.03.2023 10:00 | RadniÄki (V) | : | Loznica | |||||
11.03
10:00
POFK Savacium
OFK OseÄina
7
0
|
11.03.2023 10:00 | POFK Savacium | 7 : 0 | OFK OseÄina | |||||
11.03
11:00
RadniÄki (K)
Drina
5
1
|
11.03.2023 11:00 | RadniÄki (K) | 5 : 1 | Drina | |||||
11.03
10:00
Ribnica
Jedinstvo
0
1
|
11.03.2023 10:00 | Ribnica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.03
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
RaÄevac
2
2
|
11.03.2023 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 2 : 2 | RaÄevac |
11.03
11:00
GFK Jagodina
Car Konstantin
5
0
|
11.03.2023 11:00 | GFK Jagodina | 5 : 0 | Car Konstantin | |||||
11.03
14:30
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK Å ampion 2014
0
1
|
11.03.2023 14:30 | Kopernikus ŽelezniÄar | 0 : 1 | OFK Å ampion 2014 | |||||
11.03
11:00
TimoÄanin
SFS Borac
1
2
|
11.03.2023 11:00 | TimoÄanin | 1 : 2 | SFS Borac |
11.03
OFK RadniÄki
Vlasina
0
1
|
11.03.2023 | OFK RadniÄki | 0 : 1 | Vlasina | |||||
11.03
OFK BuduÄnost 2020
Pusta Reka
6
0
|
11.03.2023 | OFK BuduÄnost 2020 | 6 : 0 | Pusta Reka |
11.03
15:00
Jagodina
Kolibri
3
0
|
11.03.2023 15:00 | Jagodina | 3 : 0 | Kolibri |
11.03
13:00
GFK Jagodina
Car Konstantin
3
2
|
11.03.2023 13:00 | GFK Jagodina | 3 : 2 | Car Konstantin | |||||
11.03
BuduÄnost
Timok 1919
4
0
|
11.03.2023 | BuduÄnost | 4 : 0 | Timok 1919 | |||||
11.03
Napredak
Real NiÅ”
1
5
|
11.03.2023 | Napredak | 1 : 5 | Real NiÅ” | |||||
11.03
16:00
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK Å ampion 2014
2
0
|
11.03.2023 16:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 2 : 0 | OFK Å ampion 2014 | |||||
11.03
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
2
0
|
11.03.2023 | OFK RadniÄki | 2 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
11.03
13:00
TimoÄanin
OFK ParaÄin
2
1
|
11.03.2023 13:00 | TimoÄanin | 2 : 1 | OFK ParaÄin |
11.03
OFK RadniÄki
Vlasina
4
1
|
11.03.2023 | OFK RadniÄki | 4 : 1 | Vlasina |
11.03
20:00
Cibona
BuduÄnost VOLI
83
87
|
11.03.2023 20:00 | Cibona | 83 : 87 | BuduÄnost VOLI | |||||
11.03
18:00
Igokea m:tel
FMP Soccerbet
77
70
|
11.03.2023 18:00 | Igokea m:tel | 77 : 70 | FMP Soccerbet |
11.03
18:00
Gorica
Å iroki
78
88
|
11.03.2023 18:00 | Gorica | 78 : 88 | Å iroki | |||||
11.03
12:00
Helios Suns
TFT Skopje
93
61
|
11.03.2023 12:00 | Helios Suns | 93 : 61 | TFT Skopje | |||||
11.03
15:00
Pelister Bitola
Podgorica
84
97
|
11.03.2023 15:00 | Pelister Bitola | 84 : 97 | Podgorica |
11.03
18:30
TamiÅ”
Sloboda
66
76
|
11.03.2023 18:30 | TamiÅ” | 66 : 76 | Sloboda | |||||
11.03
19:00
Kolubara LA 2003
Dynamic BalkanBet
78
83
|
11.03.2023 19:00 | Kolubara LA 2003 | 78 : 83 | Dynamic BalkanBet | |||||
11.03
16:00
ÄaÄak 94 Quantox
Dunav
94
59
|
11.03.2023 16:00 | ÄaÄak 94 Quantox | 94 : 59 | Dunav | |||||
11.03
17:00
Zdravlje Leskovac
OKK Beograd
91
97
|
11.03.2023 17:00 | Zdravlje Leskovac | 91 : 97 | OKK Beograd | |||||
11.03
19:00
Metalac
Mladost MaxBet
82
64
|
11.03.2023 19:00 | Metalac | 82 : 64 | Mladost MaxBet |
11.03
14:00
Slodes
RadniÄki SPD
99
100
|
11.03.2023 14:00 | Slodes | 99 : 100 | RadniÄki SPD | |||||
11.03
18:00
Pirot
Hercegovac
91
83
|
11.03.2023 18:00 | Pirot | 91 : 83 | Hercegovac |
11.03
00:00
ŽelezniÄar
Žitko Basket
20
0
|
11.03.2023 00:00 | ŽelezniÄar | 20 : 0 | Žitko Basket | |||||
11.03
Morava
RadniÄki 1950
79
73
|
11.03.2023 | Morava | 79 : 73 | RadniÄki 1950 | |||||
11.03
Mladost (SP)
Napredak
106
90
|
11.03.2023 | Mladost (SP) | 106 : 90 | Napredak | |||||
11.03
Klik
Beko
92
60
|
11.03.2023 | Klik | 92 : 60 | Beko |
11.03
20:00
Sloboda
Mladost
70
50
|
11.03.2023 20:00 | Sloboda | 70 : 50 | Mladost |
11.03
18:30
Radivoje KoraÄ
Velika Kikinda
76
61
|
11.03.2023 18:30 | Radivoje KoraÄ | 76 : 61 | Velika Kikinda |
11.03
19:00
Vojka
TamiÅ”
116
74
|
11.03.2023 19:00 | Vojka | 116 : 74 | TamiÅ” | |||||
11.03
19:00
Omladinac
Jedinstvo
68
80
|
11.03.2023 19:00 | Omladinac | 68 : 80 | Jedinstvo | |||||
11.03
19:00
Å imanovci
Opovo 99
89
93
|
11.03.2023 19:00 | Å imanovci | 89 : 93 | Opovo 99 |
11.03
14:45
Astra
BorÄa
80
56
|
11.03.2023 14:45 | Astra | 80 : 56 | BorÄa |
11.03
17:00
Krupanj
ApaÄ
64
95
|
11.03.2023 17:00 | Krupanj | 64 : 95 | ApaÄ | |||||
11.03
17:30
Å abac
Student 014
94
67
|
11.03.2023 17:30 | Å abac | 94 : 67 | Student 014 | |||||
11.03
19:00
ŽelezniÄar
Mix
101
96
|
11.03.2023 19:00 | ŽelezniÄar | 101 : 96 | Mix | |||||
11.03
20:00
RadniÄki
BabajiÄ
80
99
|
11.03.2023 20:00 | RadniÄki | 80 : 99 | BabajiÄ |
11.03
19:00
Sevojno
Crnokosa
86
65
|
11.03.2023 19:00 | Sevojno | 86 : 65 | Crnokosa | |||||
11.03
17:00
Mladost 2014
Mladost
69
122
|
11.03.2023 17:00 | Mladost 2014 | 69 : 122 | Mladost |
11.03
16:30
Trijumf
Jastreb
69
71
|
11.03.2023 16:30 | Trijumf | 69 : 71 | Jastreb |
11.03
20:00
Novosadska ŽKA
Duga
71
62
|
11.03.2023 20:00 | Novosadska ŽKA | 71 : 62 | Duga | |||||
11.03
20:00
Spartak
Vrbas Medela
85
60
|
11.03.2023 20:00 | Spartak | 85 : 60 | Vrbas Medela | |||||
11.03
16:00
Art Basket
Sloga MAYA CONSULTING
108
71
|
11.03.2023 16:00 | Art Basket | 108 : 71 | Sloga MAYA CONSULTING | |||||
11.03
20:00
Kraljevo
VrŔac
81
56
|
11.03.2023 20:00 | Kraljevo | 81 : 56 | VrŔac | |||||
11.03
15:00
SPD RadniÄki
Crvena zvezda
41
116
|
11.03.2023 15:00 | SPD RadniÄki | 41 : 116 | Crvena zvezda |
11.03
15:00
ParaÄin
TopolÄanka
45
88
|
11.03.2023 15:00 | ParaÄin | 45 : 88 | TopolÄanka |
11.03
16:00
Dynamic VIP PAY
ÄaÄak 94 Quantox
70
82
|
11.03.2023 16:00 | Dynamic VIP PAY | 70 : 82 | ÄaÄak 94 Quantox | |||||
11.03
14:00
Crvena zvezda MTS
Beko
106
65
|
11.03.2023 14:00 | Crvena zvezda MTS | 106 : 65 | Beko | |||||
11.03
14:00
Partizan
Joker
100
74
|
11.03.2023 14:00 | Partizan | 100 : 74 | Joker |
11.03
10:30
Vojvodina 021
Vizura
68
64
|
11.03.2023 10:30 | Vojvodina 021 | 68 : 64 | Vizura | |||||
11.03
18:30
Art Basket
LO 15
90
42
|
11.03.2023 18:30 | Art Basket | 90 : 42 | LO 15 | |||||
11.03
19:30
Ras
Novosadska ŽKA
75
47
|
11.03.2023 19:30 | Ras | 75 : 47 | Novosadska ŽKA |
11.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
2
3
|
11.03.2023 19:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
11.03
19:00
Mladi radnik
Spartak (LJ)
3
1
|
11.03.2023 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Spartak (LJ) | |||||
11.03
18:00
Takovo
SPD RadniÄki
2
3
|
11.03.2023 18:00 | Takovo | 2 : 3 | SPD RadniÄki |
11.03
20:00
DuboÄica
Klek SrbijaŔume
3
0
|
11.03.2023 20:00 | DuboÄica | 3 : 0 | Klek SrbijaÅ”ume | |||||
11.03
19:00
Smederevo Carina
Novi Pazar
1
3
|
11.03.2023 19:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | Novi Pazar |
11.03
20:00
Sloven
Futog
3
0
|
11.03.2023 20:00 | Sloven | 3 : 0 | Futog | |||||
11.03
19:00
Kulpin
Proleter
3
2
|
11.03.2023 19:00 | Kulpin | 3 : 2 | Proleter | |||||
11.03
20:00
Dunav Volley
Stražilovo
3
0
|
11.03.2023 20:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
11.03
12:00
Vojvodina 3
BavaniŔte
3
0
|
11.03.2023 12:00 | Vojvodina 3 | 3 : 0 | BavaniŔte |
11.03
19:00
FAP Livnica
Bagdala
1
3
|
11.03.2023 19:00 | FAP Livnica | 1 : 3 | Bagdala | |||||
11.03
19:00
Užice
Rudar (B)
3
0
|
11.03.2023 19:00 | Užice | 3 : 0 | Rudar (B) |
11.03
18:00
Vrbas
Hajduk
2
3
|
11.03.2023 18:00 | Vrbas | 2 : 3 | Hajduk | |||||
11.03
13:00
MagliÄ 1953
Topola
3
0
|
11.03.2023 13:00 | MagliÄ 1953 | 3 : 0 | Topola | |||||
11.03
16:00
Mladost
Botafogo
3
0
|
11.03.2023 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Botafogo |
11.03
14:00
SK Volej
Vest
1
3
|
11.03.2023 14:00 | SK Volej | 1 : 3 | Vest |
11.03
19:00
InÄija
Jedinstvo (SP)
0
3
|
11.03.2023 19:00 | InÄija | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.03
20:00
Partizan EFBET
Srem
3
0
|
11.03.2023 20:00 | Partizan EFBET | 3 : 0 | Srem | |||||
11.03
19:00
AS Batajnica
Spartak
0
3
|
11.03.2023 19:00 | AS Batajnica | 0 : 3 | Spartak | |||||
11.03
19:00
TENT
ŽelezniÄar
0
3
|
11.03.2023 19:00 | TENT | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
11.03
18:00
Ub
Crvena zvezda
3
1
|
11.03.2023 18:00 | Ub | 3 : 1 | Crvena zvezda |
11.03
14:00
Valjevo
Lazarevac
3
2
|
11.03.2023 14:00 | Valjevo | 3 : 2 | Lazarevac | |||||
11.03
17:00
Srbijanka 014
RadniÄki Blaster
0
3
|
11.03.2023 17:00 | Srbijanka 014 | 0 : 3 | RadniÄki Blaster | |||||
11.03
16:00
Smederevo
Jedinstvo
0
3
|
11.03.2023 16:00 | Smederevo | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.03
17:00
Leskovac 98
Roda
2
3
|
11.03.2023 17:00 | Leskovac 98 | 2 : 3 | Roda | |||||
11.03
18:00
Klek
Zlatibor
3
0
|
11.03.2023 18:00 | Klek | 3 : 0 | Zlatibor |
11.03
20:00
Stampedo
Vranje
3
1
|
11.03.2023 20:00 | Stampedo | 3 : 1 | Vranje | |||||
11.03
14:30
Student
Desetka
3
1
|
11.03.2023 14:30 | Student | 3 : 1 | Desetka | |||||
11.03
16:00
Majdanpek FBC
KurŔumlija
0
3
|
11.03.2023 16:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | KurŔumlija |
11.03
15:00
Novi Pazar
Lotus
3
0
|
11.03.2023 15:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Lotus | |||||
11.03
17:00
Ivanjica
Gimnazijalac
1
3
|
11.03.2023 17:00 | Ivanjica | 1 : 3 | Gimnazijalac |
11.03
17:00
Panonija
Volley Stars
3
2
|
11.03.2023 17:00 | Panonija | 3 : 2 | Volley Stars | |||||
11.03
17:00
Odbojka 013
Omladinac 2
0
3
|
11.03.2023 17:00 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Omladinac 2 | |||||
11.03
18:00
Novi Sad 2
Futog
3
0
|
11.03.2023 18:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Futog | |||||
11.03
17:00
NS Volej Team
Kikinda 0230
3
0
|
11.03.2023 17:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Kikinda 0230 |
11.03
13:30
GŽOK Kikinda 0230 - 2
BavaniŔte
0
3
|
11.03.2023 13:30 | GŽOK Kikinda 0230 - 2 | 0 : 3 | BavaniŔte | |||||
11.03
16:00
ŽitiŔte
Hercegovina
0
3
|
11.03.2023 16:00 | ŽitiŔte | 0 : 3 | Hercegovina |
11.03
19:00
Elbraco Technoland CVS
Hajduk
3
0
|
11.03.2023 19:00 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Hajduk |
11.03
14:30
FOK
InÄija 2
0
3
|
11.03.2023 14:30 | FOK | 0 : 3 | InÄija 2 | |||||
11.03
15:00
Partizan
Ruma
0
3
|
11.03.2023 15:00 | Partizan | 0 : 3 | Ruma |
11.03
Carina
Rudar
|
11.03.2023 | Carina | : | Rudar | |||||
11.03
TvrÄava L
Smederevo 2
|
11.03.2023 | TvrÄava L | : | Smederevo 2 | |||||
11.03
Dunav 17
Sloga 2015 Jedinstvo
|
11.03.2023 | Dunav 17 | : | Sloga 2015 Jedinstvo | |||||
11.03
Jasenica (SP)
AS Volley
|
11.03.2023 | Jasenica (SP) | : | AS Volley |
11.03
17:00
Hajduk Veljko
ZajeÄar
3
0
|
11.03.2023 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | ZajeÄar | |||||
11.03
19:00
Ozren
Viner
3
2
|
11.03.2023 19:00 | Ozren | 3 : 2 | Viner | |||||
11.03
19:00
Timok
Volejbor-Tim
2
3
|
11.03.2023 19:00 | Timok | 2 : 3 | Volejbor-Tim |
11.03
Milenijum
PIN
1
3
|
11.03.2023 | Milenijum | 1 : 3 | PIN | |||||
11.03
Stampedo 2
Pirot
3
0
|
11.03.2023 | Stampedo 2 | 3 : 0 | Pirot | |||||
11.03
Banjica
Student 2
3
2
|
11.03.2023 | Banjica | 3 : 2 | Student 2 |
11.03
17:30
Crvena zvezda 2
Volleyland
3
0
|
11.03.2023 17:30 | Crvena zvezda 2 | 3 : 0 | Volleyland | |||||
11.03
15:00
Kolubara
ŽelezniÄar
3
0
|
11.03.2023 15:00 | Kolubara | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
11.03
19:00
Tent 3
Mladenovac
3
0
|
11.03.2023 19:00 | Tent 3 | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
11.03
18:00
Blok Aut
Lucky Star
1
3
|
11.03.2023 18:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Lucky Star |
11.03
19:00
Mladost
Sloga (K)
26
18
|
11.03.2023 19:00 | Mladost | 26 : 18 | Sloga (K) | |||||
11.03
19:00
MaÄva
Župa 54
38
28
|
11.03.2023 19:00 | MaÄva | 38 : 28 | Župa 54 | |||||
11.03
20:30
KaraÄorÄe
Lokomotiva
29
26
|
11.03.2023 20:30 | KaraÄorÄe | 29 : 26 | Lokomotiva |
11.03
19:00
Aleksinac
Morava
22
26
|
11.03.2023 19:00 | Aleksinac | 22 : 26 | Morava | |||||
11.03
20:00
ORK Bor
DuboÄica 54 - 2
37
33
|
11.03.2023 20:00 | ORK Bor | 37 : 33 | DuboÄica 54 - 2 |
11.03
18:30
ŽSK 1955
Putinci
42
31
|
11.03.2023 18:30 | ŽSK 1955 | 42 : 31 | Putinci |
11.03
18:00
SPD RadniÄki
PanÄevo
31
24
|
11.03.2023 18:00 | SPD RadniÄki | 31 : 24 | PanÄevo | |||||
11.03
19:00
Vojvodina
Medicinar
20
20
|
11.03.2023 19:00 | Vojvodina | 20 : 20 | Medicinar | |||||
11.03
19:00
Jagodina
Mladost (NP)
32
26
|
11.03.2023 19:00 | Jagodina | 32 : 26 | Mladost (NP) | |||||
11.03
18:30
Naisa
Kikinda
24
24
|
11.03.2023 18:30 | Naisa | 24 : 24 | Kikinda |
11.03
19:00
Mladi radnik
Srem
27
29
|
11.03.2023 19:00 | Mladi radnik | 27 : 29 | Srem | |||||
11.03
19:30
Beograd
Napredak 12
25
25
|
11.03.2023 19:30 | Beograd | 25 : 25 | Napredak 12 | |||||
11.03
16:00
RadniÄki BG
Temerin
33
27
|
11.03.2023 16:00 | RadniÄki BG | 33 : 27 | Temerin | |||||
11.03
18:00
TopliÄanin
Sloga
29
24
|
11.03.2023 18:00 | TopliÄanin | 29 : 24 | Sloga |
11.03
17:00
Rudar
Bor - RTB 2
31
27
|
11.03.2023 17:00 | Rudar | 31 : 27 | Bor - RTB 2 | |||||
11.03
18:00
Äerdap
ZajeÄar 1949
22
25
|
11.03.2023 18:00 | Äerdap | 22 : 25 | ZajeÄar 1949 |
11.03
18:00
ORK Beograd
RadniÄki (O)
35
28
|
11.03.2023 18:00 | ORK Beograd | 35 : 28 | RadniÄki (O) |
11.03
20:00
Gradnulica
Spartak
23
35
|
11.03.2023 20:00 | Gradnulica | 23 : 35 | Spartak | |||||
11.03
16:00
ŽelezniÄar 2
Mladost
32
22
|
11.03.2023 16:00 | ŽelezniÄar 2 | 32 : 22 | Mladost |
11.03
16:00
Mokrin
RadniÄki
30
29
|
11.03.2023 16:00 | Mokrin | 30 : 29 | RadniÄki | |||||
11.03
16:00
Naftagas
Petrovaradin
36
25
|
11.03.2023 16:00 | Naftagas | 36 : 25 | Petrovaradin | |||||
11.03
11:00
Vrbas
BeoÄin 1959
21
31
|
11.03.2023 11:00 | Vrbas | 21 : 31 | BeoÄin 1959 |
11.03
19:00
Vojvodina
Nais
23
8
|
11.03.2023 19:00 | Vojvodina | 23 : 8 | Nais | |||||
11.03
19:45
NBG Vukovi
Proleter
10
9
|
11.03.2023 19:45 | NBG Vukovi | 10 : 9 | Proleter |
11.03
17:45
Zemun
Banjica
14
14
|
11.03.2023 17:45 | Zemun | 14 : 14 | Banjica | |||||
11.03
20:45
Beograd
BeÄej
9
6
|
11.03.2023 20:45 | Beograd | 9 : 6 | BeÄej | |||||
11.03
19:00
Sava
Mladost
7
8
|
11.03.2023 19:00 | Sava | 7 : 8 | Mladost | |||||
11.03
10:00
Valjevo
ŽAK
6
17
|
11.03.2023 10:00 | Valjevo | 6 : 17 | ŽAK |
11.03
21:00
Beogradski FON
BeÄej 2003
5
3
|
11.03.2023 21:00 | Beogradski FON | 5 : 3 | BeÄej 2003 | |||||
11.03
19:00
Novi Pazar
Futsal Nova Pazova
9
2
|
11.03.2023 19:00 | Novi Pazar | 9 : 2 | Futsal Nova Pazova |
11.03
18:00
Tisa
LeteÄi Holandjanin
1
7
|
11.03.2023 18:00 | Tisa | 1 : 7 | LeteÄi Holandjanin |
11.03
20:30
Pirgos
BSK
9
2
|
11.03.2023 20:30 | Pirgos | 9 : 2 | BSK |
11.03
14:30
PP 192
Ares
7
6
|
11.03.2023 14:30 | PP 192 | 7 : 6 | Ares |
11.03
20:00
Miners
Timakum
5
0
|
11.03.2023 20:00 | Miners | 5 : 0 | Timakum |
11.03
18:00
MNK Hercegovina
Konjic
3
2
|
11.03.2023 18:00 | MNK Hercegovina | 3 : 2 | Konjic |
11.03
17:30
Crvena zvezda
Triglav
2
3
|
11.03.2023 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Triglav |