Nova tri boda Kamenorezca za devetu poziciju na tabeli

Detalj sa meča - foto: D.Ivanović

Na igralištu u Dublju pred oko 100 gledalaca odigrana je zanimljiva utakmica odloženog 17. prvenstvenog kola Druge rasinske okružne lige. Domaći Kamenorezac 76 pobedio je gostujuću ekipu Velika Drenova rezultatom 3:2 i tako uknjižio tri nova boda. Sada je na 9. mestu tabele sa 36 osvojenih bodova.

Tokom celog susreta igra je bila otvorena sa dosta prekršaja koje je glavni sudija Milioš Bulatović kažnjavao žutim kartonima. Njemu su sa strana pomagali Mirko Karić i mlada dama Nina Matić. Delegat na ovoj utakmici bio je Slobodan Obradović. Gosti su pogodkom Milana Vukojevića u 11. minutu došli u vođstvo sa 1:0, domaći su izjednačili na 1:1 u 42. minutu pogodkom brzonogog golgetera Đorđija Andrijaševića i to je bio rezultat poluvremena.

U nastavku ista igra otvorena i borbena jedni i drugi su želeli pobedu i u tom žaru bilo je dosta promašaja. Domaći pogodkom Marka Janićevića dolaze u vođstvo 2:1 u 53. minutu, a u 56. minutu Nikola Pecić postiže pogodak  za 3:1. Gosti su pokušavali i uspeli greškom odbrane domaćih da smanje rezultat na 3:2 u 65. minutu utakmice strelac Aleksandar Pantić. U 70. minutu dosuđeni kazneni udarac nije uspeo da realizuje Nikola Pecić i tako je ostalo 3:2 za Dubljane.

U narednom kolu Kamenorezac 76 gostuje u Laćisledu kod ekipe Župski biseri, a zatim posle ovog kola u Počekovini kod ekipe Poljoprivrednik, u poslednjem kolu im u goste dolazi Polet iz Miulutovca.

Polet 57 3 : 0 Župski biseri
Poljoprivrednik 0 : 1 Borac
Kamenorezac 76 3 : 2 Velika Drenova
Omladinac 2 : 0 Stari Trstenik
Jezero 2017 3 : 2 Garevina
Ribnik 3 : 2 Mladost
Donji Kopaonik 2 : 3 Vinogradar
14. Oktobar 2 : 1 Varvarin