Iskupljenje pred svojim navijačima

Posle neočekivanog i prilično ubedljivog poraza u prethodnom kolu, fudbaleri Sloge odigrali su jednu solidnu utakmicu i zasluženo došli do bodova. U 11.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola Sloga-Trnava 4:1. Domaći su od početka meča krenuli vrlo ofanzivno stvorivši nekoliko izglednih prilika i već u 13.minutu postigli gol. B.Jovanović je  dubinskom loptom proigrao M.Pavkovića, koji je sa 10-ak metara rutinski savladao golmana Jevtića. I pored vođstva fudbaleri Sloge su nastavili sa napadima i do kraja poluvremana su mogli postići još koji gol. Međutim, udarci Vesića u 17. Antonijevića u 23. Petrovića u 25. i M.Jelesijevića u 38. minutu nisu ozbiljnije ugrožavali golmana gostiju. Najbolju priliku za gol gosti su imali u 45. minutu kada je Sredojević sa 20-ak metara pogodio prečku.

Domaći su na startu drugog poluvremena duplirali vođstvo. Drugi gol delo je M.Pavkovića koji je posle solo prodora sa 7-8 metara savladao golmana gostiju. U periodu dominacije domaćih gosti su postigli gol. Nepažnju odbrane domaćih kaznio je Sredojević u 62. minutu,  poslavši loptu sa 20-ak metara u donji desni ugao Jelesijevića.  Domaći igrači nisu odustajali od ofanzivne igre i u 65. minutu dolaze do gola. Asistenciju A.Pavkovića iskoristio je M.Pavković postigavši svoj treči gol na meču. Najbolju priliku u drugom poluvremenu gosti su imali u 69. minutu, ali je udarac Ristića sa 12-13 metara odbranio Jelesijević. Domaći su do gola mogli u 77. minutu kada je M.Jelesijević izašao sam ispred golmana Jevtića, ali  u dva nevrata nije uspeo da ga savlada. Poslednji gol na meču viđen je u poslednjem minutu. NJovanović je iz auta asistirao Gajiću, a ovaj raspalio po lopti 20-ak metara iskosa sa leve strane i pogodio gornji desni ugao golmana Jevtića.

Sloga (Zagorica) - Trnava (Trnava) 4:1

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 70. Delegat:Rajko Radisavljević (Rajkovac). Sudija:Zoran Nikolić (Ovsište) pomoćnici:Jovica Mijatović (Belosavci) Đorđe Maksimović (Banja). Strelci:Miloš Pavković u 13.51. i 65. minutu, Gajić u 90. minutu za Slogu, Sredojević i 62.minutu za Trnavu. Žuti kartoni:Dimitrijević (Sloga) N.Milić, Kidišević (Trnava).

Sloga:N.Jelesijević, M.Jelesijević, Dimitrijević, Vesić (od 84.R.Milić), Stevanović, Nikolić, Petrović, A.Pavković, M.Pavković (od 67.Gajić), Antonijević, B.Jovanović (od 82.N.Jovanović).

Trnava:Jevtić, Borisavljević, Predojević, Janković, N.Milić, Jovanović, Živojinović, Ristić, Sredojević, Kidišević (od 58. Radosavljević), Vukićević.