MOL Arandjelovac-Topola: Omladinac i Sloga podelili bodove

U 19. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Omladinca i Sloge odigrali su nerešeno 1: 1. Po teškom i blatnjavom terenu utisak je da i jedni i drugi više od prikazanog nisu mogli. Najbliži golu domaći su bili u 16. minutu kada je Ristić sa nekih 20-ak metara pogodio stativu. Gosti su iz prve ozbiljnije akcije postigli gol. M. Pavković je u 34. minutu pronašao Antonijevića, a ovaj oštrim udarcem sa 17-18 metara poslao loptu u donji desni ugao golmana Jevtića. Gosti su mogli da odu na odmor sa ubedljivom prednošću, ali je M. Pavković posle solo akcije u 45. minutu šutirao preko gola.

U drugom poluvremenu viđena je čvršća igra sa mnogo oštrih startova sa obe strane. Domaći su došli do izjednačenja u 56. minutu. M. Jovanović je sjajno izveo udarac sa 18. metara i poslao loptu u levi donji ugao golmana Dimitrijevića. Najbliži golu u drugom poluvremenu gosti su bili u 63. minutu. Antonijević je izveo slobodan udarac sa više od 25 metara, golman Jevtić samo na kratko odbio loptu, a Babić sa 2 metra šutirao pored gola. Domaći su uzvratili u 78. minutu preko Simića, ali je njegov šut sa 5-6 metara u poslednjem trenutku uspeo da izblokira dana odlični M. Pavković. Poslednju priliku na utakmici imali su domaći u 85. minutu. Vučićević je šutirao sa 12-13- metar iskosa sa desne strane, ali je Dimitrijević fenomenalnom refleksnom reakcijom loptu izbacio u korner. Kad se sve sabere, čini se da je podela bodova najpravedniji ishod meča.

Omladinac (Donja Trnava) - Sloga (Zagorica) 1: 1

Igralište u Ovsištu. Gledalaca oko 70. Delegat: Svetozar Milošević (Šume). Glavni sudija: Đorđe Stevanović (Vinča) pomoćnici: Dobrivoje Šišmanović (Masloševo) i Miloš Jovanović (Topola). Strelci: Marko Jovanović u 56. minutu za Omladinac, Antonijević u 34. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Radojičić, Radević (Omladinac) Nikolić, M. Pavković, Antonijević (Sloga).

Omladinac: Jevtić, Stanković (od 46. Vukićević), Blagojević, Radivojević, N. Jovanović, Milutinović, Radević, Ristić, Simić, M. Jovanović (od 62. Nikolić).

Sloga: Dimitrijević, M. Jelesijević, Gajić, Vesić, Stevanović, A. Pavković, J. Petrović (od 65. Č. Petrović), Babić (od 76. Ivanović), M. Pavković, Antonijević, Nikolić (od 80. Jovanović).