XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Žiča - Gruža 0:0
2 28.08.2011 17:00 Gruža - Šumadija 1:0
3 04.09.2011 17:00 Vrnjci - Gruža 2:0
4 08.09.2011 17:00 Gruža - Morava 4:0
5 11.09.2011 16:30 Zvezda - Gruža 3:1
6 18.09.2011 16:00 Gruža - Tavnik 2:0
7 22.09.2011 16:00 Napredak - Gruža 0:0
8 25.09.2011 16:00 Gruža - Magnohrom 2:0
9 01.10.2011 15:30 Mlada krila - Gruža 0:0
10 09.10.2011 15:00 Gruža - ND 2011 3:4
11 16.10.2011 14:30 Mladost - Gruža 1:1
12 22.10.2011 14:00 Čibukovac - Gruža 2:2
13 30.10.2011 13:00 Gruža - Granit 1:2
14 06.11.2011 13:00 Lazac - Gruža 3:1
15 13.11.2011 13:00 Gruža - Jedinstvo 1:1
16 25.03.2012 15:30 Gruža - Žiča 2:1
17 01.04.2012 16:30 Šumadija - Gruža 1:1
18 08.04.2012 16:30 Gruža - Vrnjci 2:1
19 12.04.2012 16:30 Morava - Gruža 1:2
20 15.04.2012 16:30 Gruža - Zvezda 0:3
21 22.04.2012 16:30 Tavnik - Gruža 4:3
22 26.04.2012 16:30 Gruža - Napredak 4:1
23 28.04.2012 16:30 Magnohrom - Gruža 1:0
24 06.05.2012 17:00 Gruža - Mlada krila 1:1
25 13.05.2012 17:00 ND 2011 - Gruža 4:0
26 20.05.2012 17:30 Gruža - Mladost 5:1
27 27.05.2012 17:30 Gruža - Čibukovac 2:1
28 02.06.2012 17:30 Granit - Gruža 4:2
29 09.06.2012 18:00 Gruža - Lazac 1:1
30 16.06.2012 18:00 Jedinstvo - Gruža 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga ND 2011 30 30 0 0 90
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Granit 30 19 4 7 61
3 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Vrnjci 30 17 5 8 56
4 Napredak 30 17 3 10 54
5 Magnohrom 30 12 5 13 41
6 Jedinstvo 30 11 7 12 40
7 Gruža 30 10 9 11 39
8 Lazac 30 12 3 15 39
9 Čibukovac 30 11 5 14 38
10 Zvezda 30 11 4 15 37
11 Žiča (-1) 30 10 7 13 36
12 Tavnik 30 10 4 16 34
13 Mlada krila 30 9 7 14 34
14 Šumadija (-1) 30 9 7 14 33
15 Morava 30 8 4 18 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kraljevo grupa "Ibar" Mladost (-1) 30 5 4 21 18
Fudbalski savez Beograda i Organizacija fudbalskih sudija Beograda obaveštavaju sve sudije i delegate sa lista liga u nadležnosti FS Beograda da će se obavezni seminar za službena lica (sudije i delegate) svih beogradskih liga za jesenji deo takmičarske sezone 2020/21. održati u sledećim terminima: Sudije Zonske lige Beograda i Prve beogradske lige – 08.08. i 09.08.2020. godine Sudije MOL, Lige mlađih kategorija i Škole suđenja 15.08. i 16.08.2020. godine Delegati svih beogradskih liga 08.08. ili 09.08.2020. godine. Precizan raspored i format seminara biće objavljeni naknadno. Spremajte se za seminar i čuvajte zdravlje.
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje