XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Omladinac - Jastrebac 4:3
2 24.08.2014 17:00 Jastrebac - Bošnjane 2:1
3 30.08.2014 17:00 Blagotin - Jastrebac 3:1
4 07.09.2014 16:30 Jastrebac - Jedinstvo 1936 4:0
5 10.09.2014 16:30 Gradina - Jastrebac 3:3
6 14.09.2014 16:30 Jastrebac - Vinogradar 3:0
7 21.09.2014 16:30 Šanac - Jastrebac 1:0
8 28.09.2014 15:30 Jastrebac - Čitluk 4:0
9 05.10.2014 15:30 Sloga (Ć) - Jastrebac 2:0
10 08.10.2014 15:30 Jastrebac - Sloga (D) 2:3
11 12.10.2014 15:30 Naupare - Jastrebac 4:2
12 19.10.2014 14:30 Mačkovac - Jastrebac 4:1
13 26.10.2014 13:30 Jastrebac - Mladost 4:2
14 02.11.2014 13:30 13. April - Jastrebac 3:2
15 09.11.2014 13:30 Jastrebac - Gornji Stepoš 1:2
16 16.11.2014 13:00 Mladi radnik - Jastrebac 0:3
17 23.11.2014 13:00 Jastrebac - Trudbenik 6:2
18 15.03.2015 14:00 Jastrebac - Omladinac 6:2
19 22.03.2015 14:30 Bošnjane - Jastrebac 1:0
20 25.03.2015 14:30 Jastrebac - Blagotin 3:1
21 29.03.2015 15:30 Jedinstvo 1936 - Jastrebac 1:0
22 05.04.2015 15:30 Jastrebac - Gradina 4:4
23 12.04.2015 16:00 Vinogradar - Jastrebac 0:0
24 14.04.2015 16:00 Jastrebac - Šanac 2:1
25 19.04.2015 16:30 Čitluk - Jastrebac 3:3
26 26.04.2015 16:30 Jastrebac - Sloga (Ć) 2:3
27 03.05.2015 16:30 Sloga (D) - Jastrebac 1:2
28 10.05.2015 17:00 Jastrebac - Naupare 3:0
29 13.05.2015 17:00 Jastrebac - Mačkovac 2:2
30 17.05.2015 17:00 Mladost - Jastrebac 1:3
31 24.05.2015 17:00 Jastrebac - 13. April 2:5
32 31.05.2015 17:30 Gornji Stepoš - Jastrebac 5:0
33 03.06.2015 17:30 Jastrebac - Mladi radnik 2:2
34 07.06.2015 17:30 Trudbenik - Jastrebac 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Bošnjane 34 26 4 4 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Sloga (Ć) 34 23 4 7 73
3 Šanac 34 20 3 11 63
4 13. April (-1) 34 18 5 11 58
5 Naupare 34 17 2 15 53
6 Mačkovac (-1) 34 16 3 15 50
7 Sloga (D) 34 14 6 14 48
8 Mladost 34 15 3 16 48
9 Mladi radnik 34 13 8 13 47
10 Vinogradar (-2) 34 15 4 15 47
11 Gornji Stepoš 34 14 4 16 46
12 Čitluk 34 15 1 18 46
13 Jastrebac 34 13 6 15 45
14 Gradina 34 13 5 16 44
15 Blagotin 34 13 4 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Trudbenik (-3) 34 12 1 21 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Omladinac 34 9 3 22 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac FSRO Jedinstvo 1936 (-2) 34 5 4 25 17