XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 10:00 Budućnost - Sloga 1940 4:0
2 21.08.2013 17:30 Sloga 1940 - Javor 0:1
3 25.08.2013 11:00 Sloga (K) - Sloga 1940 11:0
4 31.08.2013 16:30 Sloga 1940 - Kiker 1:8
5 08.09.2013 10:00 FAP - Sloga 1940 5:1
6 14.09.2013 16:00 Sloga 1940 - Jedinstvo Putevi 0:4
7 22.09.2013 13:00 Vrnjačka Banja - Sloga 1940 5:0
8 28.09.2013 15:30 Sloga 1940 - Metalac (GM) 0:4
9 06.10.2013 10:00 BIP - Sloga 1940 3:1
10 12.10.2013 14:30 Sloga 1940 - Bane 0:1
11 19.10.2013 11:00 Bubamara - Sloga 1940 3:0
12 26.10.2013 13:30 Sloga 1940 - Šumadija 1903 1:6
13 02.11.2013 13:00 Dragačevo - Sloga 1940 5:0
14 10.11.2013 10:00 Čačak 94 - Sloga 1940 6:1
15 16.11.2013 13:00 Sloga 1940 - Novi Pazar 0:7
16 15.03.2014 10:00 Sloga 1940 - Budućnost 0:4
17 23.03.2014 12:00 Javor - Sloga 1940 3:0
18 29.03.2014 10:00 Sloga 1940 - Sloga (K) 1:10
19 05.04.2014 15:30 Kiker - Sloga 1940 4:0
20 13.04.2014 11:00 Sloga 1940 - FAP 0:4
21 17.04.2014 11:00 Jedinstvo Putevi - Sloga 1940 4:0
22 19.04.2014 12:30 Sloga 1940 - Vrnjačka Banja 1:4
23 27.04.2014 11:00 Metalac (GM) - Sloga 1940 5:0
24 01.05.2014 11:00 Sloga 1940 - BIP 0:4
25 03.05.2014 13:00 Bane - Sloga 1940 5:0
26 11.05.2014 10:00 Sloga 1940 - Bubamara 1:4
27 11:00 Šumadija 1903 - Sloga 1940 3:0
28 01.06.2014 10:00 Sloga 1940 - Dragačevo 1:3
29 04.06.2014 17:00 Sloga 1940 - Čačak 94 3:2
30 07.06.2014 13:00 Novi Pazar - Sloga 1940 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (K) 30 23 6 1 75
2 Kiker 30 25 0 5 75
3 Dragačevo 30 22 4 4 70
4 Novi Pazar 30 21 5 4 68
5 Bane (-1) 30 19 3 8 59
6 Šumadija 1903 30 16 3 11 51
7 Metalac (GM) 30 15 2 13 47
8 FAP 30 11 5 14 38
9 Vrnjačka Banja 30 9 8 13 35
10 Bubamara 30 9 5 16 32
11 BIP 30 8 6 16 30
12 Javor 30 7 8 15 29
13 Čačak 94 30 7 6 17 27
14 Budućnost 30 7 6 17 27
15 Jedinstvo Putevi 30 4 5 21 17
16 Sloga 1940 30 1 0 29 3
Fudbalski savez Beograda i Organizacija fudbalskih sudija Beograda obaveštavaju sve sudije i delegate sa lista liga u nadležnosti FS Beograda da će se obavezni seminar za službena lica (sudije i delegate) svih beogradskih liga za jesenji deo takmičarske sezone 2020/21. održati u sledećim terminima: Sudije Zonske lige Beograda i Prve beogradske lige – 08.08. i 09.08.2020. godine Sudije MOL, Lige mlađih kategorija i Škole suđenja 15.08. i 16.08.2020. godine Delegati svih beogradskih liga 08.08. ili 09.08.2020. godine. Precizan raspored i format seminara biće objavljeni naknadno. Spremajte se za seminar i čuvajte zdravlje.
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje