Nova pobeda Kamenorezca 76

U Dublju su se u okviru 13. kola OFL Trstenik sastali domaći FK Kamenorezac 76 i gostujuča  ekipa FK Omladinac iz Ugljareva. Tokom celog susreta igralo se otvoreno, šanse su imali jedni i drugi,a 50 gledalaca videlo je ukupno 5 postignutih pogodaka.

U vođstvo su prvi došli dubljani u 15. minutu pogodak je postigao golgeter ovog kluba Darko Blagojević, isti igrač drugim pogodkom postavio je rezultat poluvremena u 30. minutu 2:0. Džombast teren nije dozvoljavao bolju i efikasniju igru ali su ipak igrači jednog i drugog tima uspevali da prikažu solidnu igru,na momente grubu. Stari rivali su se nadmetali u nastavku u stvaranju šansi bez realizacije, ipak u 75. minutu gosti iz Ugljareva iskoristili su grešku odbrane Kamenorezca 76 i postigli pogodak, strelac Saša Stefanović.

Domaći napadaju i u 80. minutu odbijenu loptu gostiju Udovičić šalje u protivničku mrežu 3:1 za domaće. Kada su svi očekivali da će ovaj rezultat ostati do kraja, demantovao ih je svojim drugim pogodkom Saša Stefanović i to je bio konačan ishod ove utakmice 3:2. Beležimo i dobro i korektno suđenje glavnog arbitra Nikole Tripkovića, kome su pomagali Tijana Radosavljević i Filip Gilić. Dužnost delegata profesionalno je obavio Slavoljub Nikolić.

U narednom 14. kolu lider na tabeli Kamenorezac gostuje u Maloj Drenovi kod neugodne ekipe Mladosti, dok njegovi verni pratioci Topoljak  i Stara Čaršija isto tako gostuju u Okruglici protiv FK Borjaka, odnosno u Riljcu protiv Vinoigradara, ovi susreti odlučivaće o daljem poretku ekipa na čelu tabele.