Beli Orlovi
Vinogradar
Mladost (DK)
Dubljani na svom terenu uknjižili tri nova boda

Detalj sa utakmice u Dublju: Kamenorezac 76 - Omladinac Ugljarevo (foto: D.Ivanović)

U 24. kolu Druge rasinske okružne lige u Dublju pred oko 50 gledalaca, po lepom i sunčanom vremenu utakmicu su odigrali stari rivali domaći Kamenorezac 76 i gostujuća ekipa Omladinac iz Ugljareva. Pobedili su Dubljani sa 2:1 i tako osvojili tri važna boda.

Tokom celog susreta igralo se otvoreno nije to bila neka zapažena igra jednih i drugih koji su nastupili bez par prvotimaca. Posle ove pobede Kamenorezac 76 se nalazi na 10. mestu tabele sa 33 boda. Susret je vodio glavni sudija Petar Milićević sa pomoćnicima Aleksandrom Milovanovićem i Milošem Milenkovićem, dužnost delegata profesionalno je obavio Slobodan Obradović.

Domaći su prvi došli u vođstvo pogodkom golgetera Đorđija Andrijaševića u 30. minutu i sa ovim rezultatom je završeno prvo poluvreme. U nastavku ista igra bez realizacija sve do 48. minuta kada igrač gostiju Nikola Stojanović postiže lep pogodak šutem sa više od 20 metara, tako je izjednačio rezultat na 1:1. Domaći su posle jedne lepe akcije ponovo došli do rezultatske prednosti 2:1, strelac je bio Branko Topalović u 76. minutu što je ujedno i bio konačan rezultat ovoga meča.

U sredu u goste dubljanima dolazi ekipa Velike Drenove, to je odložen susret, a zatim dva kola uzastopno Kamenorezac 76 gostuje najpre kod ekipe Župski biseri u Laćisledu, pa zatim u Počekovini kod ekipe Poljoprivrednik.