14.08
19:30
Mladost GAT
Partizan
0
1
|
14.08.2022 19:30 | Mladost GAT | 0 : 1 | Partizan | |||||
14.08
19:00
Spartak ŽK
Javor Matis
2
2
|
14.08.2022 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 2 | Javor Matis | |||||
14.08
19:00
Mladost (L)
Radnik
3
2
|
14.08.2022 19:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Radnik |
14.08
19:00
Mačva
Radnički (NB)
2
1
|
14.08.2022 19:00 | Mačva | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
14.08
17:30
Loznica
GFK Sloboda
0
0
|
14.08.2022 17:30 | Loznica | 0 : 0 | GFK Sloboda | |||||
14.08
19:00
Rad
RFK Grafičar
0
3
|
14.08.2022 19:00 | Rad | 0 : 3 | RFK Grafičar | |||||
14.08
17:30
Železničar
Trayal
1
0
|
14.08.2022 17:30 | Železničar | 1 : 0 | Trayal | |||||
14.08
17:30
Zlatibor
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Zlatibor | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
14.08
10:00
Kabel
Podunavac
0
0
|
14.08.2022 10:00 | Kabel | 0 : 0 | Podunavac | |||||
14.08
17:00
Tisa
Borac (Š)
1
3
|
14.08.2022 17:00 | Tisa | 1 : 3 | Borac (Š) | |||||
14.08
17:00
Stanišić
Hajduk 1912
0
1
|
14.08.2022 17:00 | Stanišić | 0 : 1 | Hajduk 1912 |
14.08
10:00
Borac
Jedinstvo
1
0
|
14.08.2022 10:00 | Borac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.08
17:00
Zvezdara
Zemun
3
0
|
14.08.2022 17:00 | Zvezdara | 3 : 0 | Zemun |
14.08
17:30
GFK Jagodina
Radnički (P)
2
3
|
14.08.2022 17:30 | GFK Jagodina | 2 : 3 | Radnički (P) | |||||
14.08
11:00
Car Konstantin
SFS Borac
1
2
|
14.08.2022 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | SFS Borac |
14.08
17:00
Obilić
Bajša
1
0
|
14.08.2022 17:00 | Obilić | 1 : 0 | Bajša | |||||
14.08
17:00
Mladost (T)
Vojvodina
2
0
|
14.08.2022 17:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
14.08
17:00
Hercegovac
Bačka 1901
1
1
|
14.08.2022 17:00 | Hercegovac | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
14.08
17:00
Radnički 1905
Mladost (BP)
2
2
|
14.08.2022 17:00 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Mladost (BP) | |||||
14.08
17:00
Preporod
OFK Mladost APA
2
0
|
14.08.2022 17:00 | Preporod | 2 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
14.08
17:00
Radnički 1918
Krila Krajine
4
1
|
14.08.2022 17:00 | Radnički 1918 | 4 : 1 | Krila Krajine |
14.08
17:00
Hajduk
Slavija
3
1
|
14.08.2022 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Slavija | |||||
14.08
17:00
Jedinstvo
Sloga (E)
6
0
|
14.08.2022 17:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Sloga (E) | |||||
14.08
17:00
Dunav
Radnički (Š)
2
1
|
14.08.2022 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
14.08
10:00
Index
Železničar
1
0
|
14.08.2022 10:00 | Index | 1 : 0 | Železničar |
14.08
17:00
Mladost
Omladinac FAM
0
2
|
14.08.2022 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Omladinac FAM | |||||
14.08
17:00
Vojvodina 1928
Borac
5
0
|
14.08.2022 17:00 | Vojvodina 1928 | 5 : 0 | Borac | |||||
14.08
17:00
Crvena Zvezda
OFK Kikinda
1
0
|
14.08.2022 17:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | OFK Kikinda |
14.08
17:00
Boleč
Šušnjar
1
1
|
14.08.2022 17:00 | Boleč | 1 : 1 | Šušnjar | |||||
14.08
17:00
Zuce 2019
Komgrap
2
1
|
14.08.2022 17:00 | Zuce 2019 | 2 : 1 | Komgrap | |||||
14.08
11:00
Hajduk
OFK Mladenovac
0
1
|
14.08.2022 11:00 | Hajduk | 0 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
14.08
17:00
PKB
Crvena zvezda
2
0
|
14.08.2022 17:00 | PKB | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
14.08
10:00
OFK Žarkovo
Sremčica
3
0
|
14.08.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 3 : 0 | Sremčica |
14.08
17:30
Mladost 1959
Svetlost
0
3
|
14.08.2022 17:30 | Mladost 1959 | 0 : 3 | Svetlost | |||||
14.08
17:30
Sloga
Pusta Reka
4
2
|
14.08.2022 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Pusta Reka | |||||
14.08
17:30
OFK Alakince
Žitorađa
2
4
|
14.08.2022 17:30 | OFK Alakince | 2 : 4 | Žitorađa | |||||
14.08
17:30
Lugina
OFK Kosanica
1
5
|
14.08.2022 17:30 | Lugina | 1 : 5 | OFK Kosanica | |||||
14.08
17:30
Jedinstvo
Plantaža
1
2
|
14.08.2022 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Plantaža |
14.08
17:30
Bukovik
Jedinstvo
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Bukovik | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.08
17:30
OFK Napredak 1929
OFK Sinđelić
0
4
|
14.08.2022 17:30 | OFK Napredak 1929 | 0 : 4 | OFK Sinđelić | |||||
14.08
17:30
Naša krila 1936
Palilulac
2
1
|
14.08.2022 17:30 | Naša krila 1936 | 2 : 1 | Palilulac | |||||
14.08
17:30
Orljane
Rudar
0
0
|
14.08.2022 17:30 | Orljane | 0 : 0 | Rudar | |||||
14.08
17:30
Mladost (B)
Delijski Vis
0
0
|
14.08.2022 17:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Delijski Vis | |||||
14.08
17:30
Mladost (M)
Morava
1
3
|
14.08.2022 17:30 | Mladost (M) | 1 : 3 | Morava | |||||
14.08
17:30
OFK Niš
Malošište
2
2
|
14.08.2022 17:30 | OFK Niš | 2 : 2 | Malošište | |||||
14.08
17:30
Pukovac
Svrljig
2
4
|
14.08.2022 17:30 | Pukovac | 2 : 4 | Svrljig |
14.08
17:30
Orlovi
Kušiljevo
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Orlovi | 1 : 1 | Kušiljevo | |||||
14.08
17:30
Levač
Majdevo-Kupci
1
2
|
14.08.2022 17:30 | Levač | 1 : 2 | Majdevo-Kupci |
14.08
17:30
Bor 1919
OFK Knjaz
4
0
|
14.08.2022 17:30 | Bor 1919 | 4 : 0 | OFK Knjaz | |||||
14.08
17:30
Rajko Mitić
Radnički 1946
2
1
|
14.08.2022 17:30 | Rajko Mitić | 2 : 1 | Radnički 1946 | |||||
14.08
17:30
OFK Slatina
Ozren
9
0
|
14.08.2022 17:30 | OFK Slatina | 9 : 0 | Ozren | |||||
14.08
11:00
Jedinstvo
Tanasko Rajić
1
4
|
14.08.2022 11:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Tanasko Rajić |
14.08
17:00
Unirea
Sloga (BNS)
1
3
|
14.08.2022 17:00 | Unirea | 1 : 3 | Sloga (BNS) | |||||
14.08
17:00
Potporanj
Glogonj
1
1
|
14.08.2022 17:00 | Potporanj | 1 : 1 | Glogonj | |||||
14.08
17:00
Hajdučica
Budućnost (A)
2
6
|
14.08.2022 17:00 | Hajdučica | 2 : 6 | Budućnost (A) | |||||
14.08
17:00
Vulturul
Spartak 1911
1
0
|
14.08.2022 17:00 | Vulturul | 1 : 0 | Spartak 1911 | |||||
14.08
17:00
Dolina
Partizan (G)
1
2
|
14.08.2022 17:00 | Dolina | 1 : 2 | Partizan (G) |
14.08
17:00
Iskra
Budućnost
5
0
|
14.08.2022 17:00 | Iskra | 5 : 0 | Budućnost | |||||
14.08
17:00
Tavankut
Sloga
2
2
|
14.08.2022 17:00 | Tavankut | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.08
17:00
Sutjeska
AFK
1
1
|
14.08.2022 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | AFK |
14.08
17:00
Rusin
Budućnost (G)
1
1
|
14.08.2022 17:00 | Rusin | 1 : 1 | Budućnost (G) | |||||
14.08
17:00
Budućnost (M)
Polet
1
1
|
14.08.2022 17:00 | Budućnost (M) | 1 : 1 | Polet | |||||
14.08
17:00
Hajduk
Naša Zvezda
7
0
|
14.08.2022 17:00 | Hajduk | 7 : 0 | Naša Zvezda |
14.08
17:30
Napredak
Radnički 1911
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Radnički 1911 | |||||
14.08
17:30
Polet
Vojvodina
1
0
|
14.08.2022 17:30 | Polet | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
14.08
17:30
Rusanda
ŽFK Banat
2
0
|
14.08.2022 17:30 | Rusanda | 2 : 0 | ŽFK Banat | |||||
14.08
17:30
ASK
Crvena zvezda
1
4
|
14.08.2022 17:30 | ASK | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
14.08
17:30
2. Oktobar
OFK Stajićevo
2
2
|
14.08.2022 17:30 | 2. Oktobar | 2 : 2 | OFK Stajićevo |
14.08
17:00
Radnički
Borac 1925
5
0
|
14.08.2022 17:00 | Radnički | 5 : 0 | Borac 1925 | |||||
14.08
17:00
Sloga
Jadran
0
4
|
14.08.2022 17:00 | Sloga | 0 : 4 | Jadran | |||||
14.08
17:00
Fruškogorac
Šumar
2
5
|
14.08.2022 17:00 | Fruškogorac | 2 : 5 | Šumar | |||||
14.08
17:00
Napredak Meridian
Podrinje
2
1
|
14.08.2022 17:00 | Napredak Meridian | 2 : 1 | Podrinje | |||||
14.08
17:00
Graničar (K)
Sremac (V)
3
1
|
14.08.2022 17:00 | Graničar (K) | 3 : 1 | Sremac (V) |
14.08
17:30
Sloga (L)
Sloga (D)
3
0
|
14.08.2022 17:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
14.08
20:30
Jastrebac
13. April
5
2
|
14.08.2022 20:30 | Jastrebac | 5 : 2 | 13. April | |||||
14.08
17:30
Bošnjane
Dedina
2
3
|
14.08.2022 17:30 | Bošnjane | 2 : 3 | Dedina | |||||
14.08
17:30
Rubin
Gradina
4
2
|
14.08.2022 17:30 | Rubin | 4 : 2 | Gradina | |||||
14.08
17:30
Trudbenik
Čitluk
3
0
|
14.08.2022 17:30 | Trudbenik | 3 : 0 | Čitluk | |||||
14.08
17:30
Parunovac
Mačkovac
0
0
|
14.08.2022 17:30 | Parunovac | 0 : 0 | Mačkovac | |||||
14.08
17:30
Sloga (Ć)
Temnić 1924
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Sloga (Ć) | 1 : 1 | Temnić 1924 |
14.08
11:00
Proleter
Banjani
0
5
|
14.08.2022 11:00 | Proleter | 0 : 5 | Banjani | |||||
14.08
17:30
Iskra
Dimitrije Tucović
4
2
|
14.08.2022 17:30 | Iskra | 4 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
14.08
17:30
OFK Jabučje
Trlić
0
1
|
14.08.2022 17:30 | OFK Jabučje | 0 : 1 | Trlić | |||||
14.08
11:00
Žabari
OFK Senjak
2
0
|
14.08.2022 11:00 | Žabari | 2 : 0 | OFK Senjak |
14.08
17:30
BSK (Bo)
Marjan
1
1
|
14.08.2022 17:30 | BSK (Bo) | 1 : 1 | Marjan | |||||
14.08
17:30
Mladi rudar
BSK (Be)
1
0
|
14.08.2022 17:30 | Mladi rudar | 1 : 0 | BSK (Be) | |||||
14.08
17:30
Plaskovac
ŽSK
1
2
|
14.08.2022 17:30 | Plaskovac | 1 : 2 | ŽSK | |||||
14.08
17:30
Šumadinac (N)
Vinča
7
0
|
14.08.2022 17:30 | Šumadinac (N) | 7 : 0 | Vinča | |||||
14.08
17:30
Grizli ML
Lokomotiva
1
0
|
14.08.2022 17:30 | Grizli ML | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.08
17:30
Šumadinac (S)
Prvi srpski ustanak
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Šumadinac (S) | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
14.08
17:30
Šumadija
Sloga
3
1
|
14.08.2022 17:30 | Šumadija | 3 : 1 | Sloga |
14.08
17:30
Pobeda
Moravac (ZT)
3
2
|
14.08.2022 17:30 | Pobeda | 3 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
14.08
17:30
Moravac (Č)
Taskovići
0
5
|
14.08.2022 17:30 | Moravac (Č) | 0 : 5 | Taskovići | |||||
14.08
17:30
Baličevac
Sloga (K)
2
4
|
14.08.2022 17:30 | Baličevac | 2 : 4 | Sloga (K) | |||||
14.08
17:30
Zemljoradnik
Jastrebac
6
0
|
14.08.2022 17:30 | Zemljoradnik | 6 : 0 | Jastrebac | |||||
14.08
17:30
Naisus 1977
Radnički 1924
2
1
|
14.08.2022 17:30 | Naisus 1977 | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
14.08
17:30
Polet
Sloga 1980
1
0
|
14.08.2022 17:30 | Polet | 1 : 0 | Sloga 1980 |
14.08
17:00
Partizan
Osaonica
0
1
|
14.08.2022 17:00 | Partizan | 0 : 1 | Osaonica | |||||
14.08
17:00
Budućnost (Đ)
Borac 1950
1
0
|
14.08.2022 17:00 | Budućnost (Đ) | 1 : 0 | Borac 1950 | |||||
14.08
17:00
Mladost (J)
Kolare
4
1
|
14.08.2022 17:00 | Mladost (J) | 4 : 1 | Kolare | |||||
14.08
17:00
Rudar (St)
Moravac 2015
1
4
|
14.08.2022 17:00 | Rudar (St) | 1 : 4 | Moravac 2015 | |||||
14.08
17:00
Mladost (T)
Napredak
2
2
|
14.08.2022 17:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Napredak | |||||
14.08
17:00
Juhor
Sloga
5
1
|
14.08.2022 17:00 | Juhor | 5 : 1 | Sloga | |||||
14.08
17:00
Dragocvet
Donja Mutnica
3
2
|
14.08.2022 17:00 | Dragocvet | 3 : 2 | Donja Mutnica | |||||
14.08
17:00
Budućnost (M)
Mladost (D)
1
2
|
14.08.2022 17:00 | Budućnost (M) | 1 : 2 | Mladost (D) |
14.08
17:30
Antimon
Vidojevica
2
1
|
14.08.2022 17:30 | Antimon | 2 : 1 | Vidojevica | |||||
14.08
17:30
Majur
Sloga
3
1
|
14.08.2022 17:30 | Majur | 3 : 1 | Sloga | |||||
14.08
17:30
Mladi borac
Jedinstvo (MZ)
4
3
|
14.08.2022 17:30 | Mladi borac | 4 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
14.08
17:30
Karađorđe
Drina (Lj)
1
2
|
14.08.2022 17:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Drina (Lj) | |||||
14.08
17:30
Drina (B)
Hajduk Stanko
0
9
|
14.08.2022 17:30 | Drina (B) | 0 : 9 | Hajduk Stanko |
14.08
17:00
Aleksa Šantić
BSK
2
3
|
14.08.2022 17:00 | Aleksa Šantić | 2 : 3 | BSK | |||||
14.08
17:00
Telečka
Omladinac (B)
1
4
|
14.08.2022 17:00 | Telečka | 1 : 4 | Omladinac (B) | |||||
14.08
17:00
Polet (R)
Omladinac (D)
1
2
|
14.08.2022 17:00 | Polet (R) | 1 : 2 | Omladinac (D) | |||||
14.08
17:00
Kula
OFK Odžaci
2
0
|
14.08.2022 17:00 | Kula | 2 : 0 | OFK Odžaci | |||||
14.08
17:00
Dinamo 1923
Polet (S)
4
2
|
14.08.2022 17:00 | Dinamo 1923 | 4 : 2 | Polet (S) | |||||
14.08
17:00
Zadrugar
Terekveš
3
2
|
14.08.2022 17:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Terekveš |
14.08
17:30
Beli Orlovi
Vinogradar
2
0
|
14.08.2022 17:30 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
14.08
15:00
Stari Trstenik
Mladost (DK)
2
0
|
14.08.2022 15:00 | Stari Trstenik | 2 : 0 | Mladost (DK) | |||||
14.08
17:30
Kamenorezac 76
Omladinac
3
1
|
14.08.2022 17:30 | Kamenorezac 76 | 3 : 1 | Omladinac | |||||
14.08
17:30
Mladost 1977
Velika Drenova
7
1
|
14.08.2022 17:30 | Mladost 1977 | 7 : 1 | Velika Drenova | |||||
14.08
17:30
Donji Kopaonik
OFK Kopaonik 1931
1
6
|
14.08.2022 17:30 | Donji Kopaonik | 1 : 6 | OFK Kopaonik 1931 |
14.08
17:30
Ratkovac
Šarbane
1
0
|
14.08.2022 17:30 | Ratkovac | 1 : 0 | Šarbane | |||||
14.08
17:30
Jedinstvo (M)
Polet (T)
2
2
|
14.08.2022 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 2 | Polet (T) | |||||
14.08
17:30
Joševa
Tulari
1
2
|
14.08.2022 17:30 | Joševa | 1 : 2 | Tulari | |||||
14.08
17:30
OFK Paljuvi
Pepeljevac
2
4
|
14.08.2022 17:30 | OFK Paljuvi | 2 : 4 | Pepeljevac | |||||
14.08
17:30
Sovljak
Tvrdojevac
6
0
|
14.08.2022 17:30 | Sovljak | 6 : 0 | Tvrdojevac | |||||
14.08
17:30
Polet (DL)
Pambukovica
1
1
|
14.08.2022 17:30 | Polet (DL) | 1 : 1 | Pambukovica |
14.08
17:00
Mladost (K)
Partizan
8
1
|
14.08.2022 17:00 | Mladost (K) | 8 : 1 | Partizan | |||||
14.08
17:00
Vinogradar
Jedinstvo
3
1
|
14.08.2022 17:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.08
17:00
Mladost (G)
Sloboda
3
2
|
14.08.2022 17:00 | Mladost (G) | 3 : 2 | Sloboda | |||||
14.08
17:00
Vinorača
Šumadinac
6
0
|
14.08.2022 17:00 | Vinorača | 6 : 0 | Šumadinac | |||||
14.08
17:00
Šantarovac
GFK Strelište
0
4
|
14.08.2022 17:00 | Šantarovac | 0 : 4 | GFK Strelište | |||||
14.08
17:00
Morava (R)
Ursule
4
0
|
14.08.2022 17:00 | Morava (R) | 4 : 0 | Ursule |
14.08
11:00
Modrica
Gaglovo
0
3
|
14.08.2022 11:00 | Modrica | 0 : 3 | Gaglovo | |||||
14.08
11:00
Polet
Kaonik
0
3
|
14.08.2022 11:00 | Polet | 0 : 3 | Kaonik | |||||
14.08
17:30
Žabare
Makrešane
1
6
|
14.08.2022 17:30 | Žabare | 1 : 6 | Makrešane | |||||
14.08
17:30
Borac
Konjuh
7
1
|
14.08.2022 17:30 | Borac | 7 : 1 | Konjuh | |||||
14.08
17:30
Kapidžija
Rasina
2
4
|
14.08.2022 17:30 | Kapidžija | 2 : 4 | Rasina | |||||
14.08
17:30
Padež
Mudrakovac
3
1
|
14.08.2022 17:30 | Padež | 3 : 1 | Mudrakovac |
14.08
17:30
Igman
Sarajevo
2
0
|
14.08.2022 17:30 | Igman | 2 : 0 | Sarajevo |
14.08
17:30
Sloboda (MG)
Krupa
1
2
|
14.08.2022 17:30 | Sloboda (MG) | 1 : 2 | Krupa |
14.08
15:00
Nottingham Forest
West Ham United
1
0
|
14.08.2022 15:00 | Nottingham Forest | 1 : 0 | West Ham United | |||||
14.08
17:30
Chelsea
Tottenham Hotspur
2
2
|
14.08.2022 17:30 | Chelsea | 2 : 2 | Tottenham Hotspur |
14.08
15:30
1. FSV Mainz 05
1. FC Union Berlin
0
0
|
14.08.2022 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 0 : 0 | 1. FC Union Berlin | |||||
14.08
17:30
Bayern München
VfL Wolfsburg
2
0
|
14.08.2022 17:30 | Bayern München | 2 : 0 | VfL Wolfsburg |
14.08
13:00
Lorient
Olympique Lyonnais
3
1
|
14.08.2022 13:00 | Lorient | 3 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
14.08
15:00
AC Ajaccio
RC Lens
0
0
|
14.08.2022 15:00 | AC Ajaccio | 0 : 0 | RC Lens | |||||
14.08
15:00
AJ Auxerre
Angers
2
2
|
14.08.2022 15:00 | AJ Auxerre | 2 : 2 | Angers | |||||
14.08
15:00
Stade de Reims
Clermont Foot 63
2
4
|
14.08.2022 15:00 | Stade de Reims | 2 : 4 | Clermont Foot 63 | |||||
14.08
15:00
Troyes
Toulouse
0
3
|
14.08.2022 15:00 | Troyes | 0 : 3 | Toulouse | |||||
14.08
17:05
OGC Nice
RC Strasbourg
1
1
|
14.08.2022 17:05 | OGC Nice | 1 : 1 | RC Strasbourg | |||||
14.08
20:45
Stade Brestois 29
Olympique de Marseille
1
1
|
14.08.2022 20:45 | Stade Brestois 29 | 1 : 1 | Olympique de Marseille |
14.08
18:30
Fiorentina
Cremonese
3
2
|
14.08.2022 18:30 | Fiorentina | 3 : 2 | Cremonese | |||||
14.08
18:30
Lazio
Bologna
2
1
|
14.08.2022 18:30 | Lazio | 2 : 1 | Bologna | |||||
14.08
20:45
Salernitana
Roma
0
1
|
14.08.2022 20:45 | Salernitana | 0 : 1 | Roma | |||||
14.08
20:45
Spezia
Empoli
1
0
|
14.08.2022 20:45 | Spezia | 1 : 0 | Empoli |
14.08
17:30
Cádiz CF
Real Sociedad
0
1
|
14.08.2022 17:30 | Cádiz CF | 0 : 1 | Real Sociedad | |||||
14.08
19:30
Valencia
Girona FC
1
0
|
14.08.2022 19:30 | Valencia | 1 : 0 | Girona FC | |||||
14.08
22:00
UD Almería
Real Madrid
1
2
|
14.08.2022 22:00 | UD Almería | 1 : 2 | Real Madrid |
14.08
10:00
Dinamo 1945
Radnički 1912
5
1
|
14.08.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Radnički 1912 | |||||
14.08
10:00
Vojvodina
Spartak ŽK
0
3
|
14.08.2022 10:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Spartak ŽK | |||||
14.08
10:00
GFK Sloven
RFK Novi Sad 1921
0
7
|
14.08.2022 10:00 | GFK Sloven | 0 : 7 | RFK Novi Sad 1921 |
14.08
11:00
TSC
Brodarac
4
1
|
14.08.2022 11:00 | TSC | 4 : 1 | Brodarac |
14.08
12:00
Vojvodina
Spartak ŽK
2
1
|
14.08.2022 12:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Spartak ŽK |
14.08
10:00
OLE
RFK Grafičar
2
2
|
14.08.2022 10:00 | OLE | 2 : 2 | RFK Grafičar | |||||
14.08
17:00
Partizan
Čukarički
5
2
|
14.08.2022 17:00 | Partizan | 5 : 2 | Čukarički | |||||
14.08
13:00
TSC
Brodarac
0
0
|
14.08.2022 13:00 | TSC | 0 : 0 | Brodarac | |||||
14.08
10:00
GFK Jagodina
Napredak
3
1
|
14.08.2022 10:00 | GFK Jagodina | 3 : 1 | Napredak |
14.08
19:45
Tatran
Telekom Veszprem
25
35
|
14.08.2022 19:45 | Tatran | 25 : 35 | Telekom Veszprem |
14.08
00:00
Partizan 1953
Radnički (N)
18
0
|
14.08.2022 00:00 | Partizan 1953 | 18 : 0 | Radnički (N) |