XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.09.2017 16:30 Malinik - Mladost 5:1
2 20.09.2017 16:30 Mladost - Rudar (VČ) 0:5
3 11.10.2017 16:30 OFK 019 - Mladost 4:0
4 17.09.2017 16:00 Mladost - Rgotina 0:3
5 24.09.2017 16:00 Radnički (L) - Mladost 6:0
6 01.10.2017 15:30 Mladost - Omladinac 1:5
7 08.10.2017 15:30 OFK Knjaz - Mladost 8:0
8 15.10.2017 15:00 Mladost - Osnić 2:5
9 21.10.2017 15:00 Midžor - Mladost 3:0
10 29.10.2017 14:00 Mladost - Kosovo 0:7
11 05.11.2017 13:30 Trebič - Mladost 7:0
12 12.11.2017 13:30 Mladost - Bučje 1:1
13 19.11.2017 13:30 Sloga - Mladost 4:2
14 26.11.2017 13:00 OFK Rtanj - Mladost 3:2
15 03.12.2017 13:00 Mladost - Graničar 3:0
16 18.03.2018 15:00 Mladost - Malinik 0:6
17 01.04.2018 16:00 Rudar (VČ) - Mladost 7:1
18 04.04.2018 16:30 Mladost - OFK 019 0:1
19 16:00 Rgotina - Mladost 6:1
20 15.04.2018 16:30 Mladost - Radnički (L) 0:6
21 18.04.2018 16:30 Omladinac - Mladost 5:0
22 22.04.2018 16:30 Mladost - OFK Knjaz 3:4
23 29.04.2018 11:00 Osnić - Mladost 7:2
24 05.05.2018 17:00 Mladost - Midžor 0:3
25 13.05.2018 17:00 Kosovo - Mladost 6:0
26 16.05.2018 17:30 Mladost - Trebič 0:1
27 20.05.2018 17:30 Bučje - Mladost 1:1
28 27.05.2018 17:30 Mladost - Sloga 4:6
29 03.06.2018 18:00 Mladost - OFK Rtanj 2:3
30 10.06.2018 18:00 Graničar - Mladost 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Radnički (L) 30 22 3 5 69
2 Midžor (-1) 30 21 3 6 65
3 Trebič 30 19 6 5 63
4 Kosovo 30 20 1 9 61
5 OFK 019 30 16 5 9 53
6 Rudar (VČ) 30 16 3 11 51
7 OFK Rtanj 30 15 4 11 49
8 Malinik 30 15 3 12 48
9 OFK Knjaz 30 13 6 11 45
10 Osnić 30 12 5 13 41
11 Omladinac 30 11 5 14 38
12 Rgotina (-1) 30 12 2 16 37
13 Graničar (-1) 30 7 6 17 26
14 Sloga 30 7 4 19 25
15 Bučje 30 2 4 24 10
16 Mladost 30 1 2 27 5
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu