XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.09.2017 17:00 OFK 019 - Bučje 7:0
2 04.10.2017 16:30 Sloga - OFK 019 3:0
3 11.10.2017 16:30 OFK 019 - Mladost 4:0
4 18.10.2017 16:00 Graničar - OFK 019 1:1
5 24.09.2017 16:00 OFK 019 - Malinik 0:0
6 01.10.2017 15:30 Rudar (VČ) - OFK 019 1:2
7 08.10.2017 15:30 OFK 019 - OFK Rtanj 5:3
8 15.10.2017 15:00 OFK 019 - Rgotina 4:0
9 22.10.2017 15:00 Radnički (L) - OFK 019 6:0
10 29.10.2017 14:00 OFK 019 - Omladinac 3:0
11 05.11.2017 13:30 OFK Knjaz - OFK 019 2:1
12 12.11.2017 13:30 OFK 019 - Osnić 2:0
13 18.11.2017 13:30 Midžor - OFK 019 3:2
14 26.11.2017 13:00 OFK 019 - Kosovo 0:2
15 03.12.2017 13:00 Trebič - OFK 019 2:1
16 18.03.2018 15:00 Bučje - OFK 019 1:3
17 01.04.2018 16:00 OFK 019 - Sloga 5:1
18 04.04.2018 16:30 Mladost - OFK 019 0:1
19 16:00 OFK 019 - Graničar 1:0
20 15.04.2018 16:30 Malinik - OFK 019 3:0
21 18.04.2018 16:30 OFK 019 - Rudar (VČ) 4:1
22 22.04.2018 16:30 OFK Rtanj - OFK 019 3:3
23 29.04.2018 17:30 Rgotina - OFK 019 0:3
24 05.05.2018 17:00 OFK 019 - Radnički (L) 2:2
25 13.05.2018 17:00 Omladinac - OFK 019 3:0
26 16.05.2018 17:30 OFK 019 - OFK Knjaz 2:0
27 20.05.2018 17:30 Osnić - OFK 019 0:2
28 27.05.2018 17:30 OFK 019 - Midžor 1:3
29 03.06.2018 18:00 Kosovo - OFK 019 1:4
30 10.06.2018 18:00 OFK 019 - Trebič 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Radnički (L) 30 22 3 5 69
2 Midžor (-1) 30 21 3 6 65
3 Trebič 30 19 6 5 63
4 Kosovo 30 20 1 9 61
5 OFK 019 30 16 5 9 53
6 Rudar (VČ) 30 16 3 11 51
7 OFK Rtanj 30 15 4 11 49
8 Malinik 30 15 3 12 48
9 OFK Knjaz 30 13 6 11 45
10 Osnić 30 12 5 13 41
11 Omladinac 30 11 5 14 38
12 Rgotina (-1) 30 12 2 16 37
13 Graničar (-1) 30 7 6 17 26
14 Sloga 30 7 4 19 25
15 Bučje 30 2 4 24 10
16 Mladost 30 1 2 27 5
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu