XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 17:30 Magnohrom - Napredak 6:2
2 01.09.2013 17:00 Šumadija - Magnohrom 2:3
3 07.09.2013 17:00 Magnohrom - Partizan 1:2
4 12.09.2013 17:00 Morava (S) - Magnohrom 0:6
5 14.09.2013 16:30 Magnohrom - Gruža 3:2
6 21.09.2013 16:30 Bogutovačka Banja - Magnohrom 3:5
7 26.09.2013 16:30 Magnohrom - Zvezda 5:0
8 28.09.2013 16:30 Mlada krila - Magnohrom 3:4
9 05.10.2013 16:00 Magnohrom - Vrnjci 6:0
10 12.10.2013 15:30 Magnohrom - Stubal 2:0
11 20.10.2013 15:00 Jedinstvo - Magnohrom 1:0
12 26.10.2013 14:00 Magnohrom - OFK Ras 2:1
13 02.11.2013 14:00 Proleter - Magnohrom 3:2
14 09.11.2013 14:00 Magnohrom - Tavnik 2:4
15 16.11.2013 13:30 Čibukovac - Magnohrom 1:0
16 23.03.2014 15:00 Napredak - Magnohrom 1:0
17 29.03.2014 15:00 Magnohrom - Šumadija 0:0
18 06.04.2014 16:30 Partizan - Magnohrom 3:5
19 10.04.2014 16:30 Magnohrom - Morava (S) 3:0
20 13.04.2014 16:30 Gruža - Magnohrom 2:3
21 19.04.2014 16:30 Magnohrom - Bogutovačka Banja 6:0
22 24.04.2014 16:30 Zvezda - Magnohrom 0:3
23 26.04.2014 17:00 Magnohrom - Mlada krila 5:1
24 04.05.2014 17:00 Vrnjci - Magnohrom 1:1
25 11.05.2014 17:00 Stubal - Magnohrom 0:1
26 24.05.2014 17:30 Magnohrom - Jedinstvo 2:1
27 01.06.2014 17:30 OFK Ras - Magnohrom 3:1
28 04.06.2014 18:00 Magnohrom - Proleter 2:1
29 07.06.2014 18:00 Tavnik - Magnohrom 2:1
30 14.06.2014 18:00 Magnohrom - Čibukovac 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga OFK Ras 30 23 3 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Gruža 30 21 5 4 68
3 Proleter 30 20 4 6 64
4 Magnohrom 30 20 2 8 62
5 Stubal 30 16 1 13 49
6 Šumadija (-1) 30 14 4 12 45
7 Čibukovac 30 11 5 14 38
8 Jedinstvo 30 11 3 16 36
9 Vrnjci 30 10 5 15 35
10 Partizan 30 8 11 11 35
11 Tavnik 30 10 4 16 34
12 Morava (S) (-1) 30 11 2 17 34
13 Napredak 30 9 6 15 33
14 Zvezda 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" Mlada krila 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" Bogutovačka Banja 30 4 3 23 15
Fudbalski savez Beograda i Organizacija fudbalskih sudija Beograda obaveštavaju sve sudije i delegate sa lista liga u nadležnosti FS Beograda da će se obavezni seminar za službena lica (sudije i delegate) svih beogradskih liga za jesenji deo takmičarske sezone 2020/21. održati u sledećim terminima: Sudije Zonske lige Beograda i Prve beogradske lige – 08.08. i 09.08.2020. godine Sudije MOL, Lige mlađih kategorija i Škole suđenja 15.08. i 16.08.2020. godine Delegati svih beogradskih liga 08.08. ili 09.08.2020. godine. Precizan raspored i format seminara biće objavljeni naknadno. Spremajte se za seminar i čuvajte zdravlje.
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje