XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Budućnost (A) - BAK 3:0
2 24.08.2013 17:00 BAK - Radnički (B) 1:2
3 01.09.2013 17:00 Kolonija - BAK 3:2
4 07.09.2013 16:30 BAK - Sloga (P) 3:2
5 15.09.2013 16:30 Vojvodina - BAK 2:0
6 22.09.2013 16:00 Partizan (G) - BAK 3:0
7 28.09.2013 16:00 BAK - Mladost (O) 0:3
8 06.10.2013 15:30 Tempo - BAK 1:3
9 12.10.2013 15:30 BAK - Slavija 2:1
10 20.10.2013 15:30 Polet - BAK 2:1
11 26.10.2013 14:00 BAK - Crvena zvezda 1:1
12 03.11.2013 14:00 Sloga (BNS) - BAK 1:0
13 09.11.2013 14:00 BAK - Vulturul 3:1
14 17.11.2013 13:30 Železničar - BAK 5:1
15 23.11.2013 13:30 BAK - Jugoslavija 1:0
16 15.03.2014 15:00 BAK - Budućnost (A) 3:0
17 23.03.2014 15:00 Radnički (B) - BAK 3:1
18 29.03.2014 15:30 BAK - Kolonija 3:0
19 05.04.2014 16:00 Sloga (P) - BAK 1:0
20 12.04.2014 16:00 BAK - Vojvodina 2:1
21 19.04.2014 17:00 BAK - Partizan (G) 2:0
22 23.04.2014 17:00 Mladost (O) - BAK 2:1
23 26.04.2014 17:00 BAK - Tempo 5:0
24 04.05.2014 17:00 Slavija - BAK 0:0
25 10.05.2014 17:30 BAK - Polet 1:2
26 25.05.2014 17:30 Crvena zvezda - BAK 5:2
27 28.05.2014 17:30 BAK - Sloga (BNS) 2:1
28 01.06.2014 17:30 Vulturul - BAK 2:1
29 08.06.2014 18:00 BAK - Železničar 3:2
30 15.06.2014 18:00 Jugoslavija - BAK 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu Sloga (P) 30 20 6 4 66
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu Železničar 30 17 10 3 61
3 Slavija 30 17 6 7 57
4 Polet 30 14 11 5 53
5 Radnički (B) 30 16 4 10 52
6 Crvena zvezda 30 12 9 9 45
7 Sloga (BNS) 30 11 8 11 41
8 Mladost (O) 30 11 8 11 41
9 Partizan (G) 30 12 4 14 40
10 Jugoslavija 30 10 8 12 38
11 BAK (-1) 30 12 2 16 37
12 Budućnost (A) 30 8 8 14 32
13 Vojvodina 30 7 10 13 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Kolonija (-4) 30 10 3 17 29
15 Vulturul 30 8 4 18 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever Tempo (-4) 30 1 7 22 6