Brusjani odmerili snage sa omadincima Ade iz Beograda

Fudbaleri OFK Kopaonika 1931 su sinoć na terenu hotela Junior u Brzeću odigrali još jednu preipremnu utakmicu protiv omladinaca Ade iz Beograda koji se nalaze na pripremama u Brzeću.

Na početku veoma dobra igra omadinaca Ade koji su prvo poluvreme rešili u svoju korist rezultatom 0:3 strelci su bili Vasić, Stefan Mitrović i Vuk Ilić.

U drugom poluvremenu posle promena koje je izvršio Milan Mitrović trener OFK Kopaonika 1931 ušli su Marković, Danilović, Aleksić iMilisavljević bolja igra kopletnog tima koji je prvo poravnao rezultat na 3:3 golovima Bogdana Radojkovića, zatim dva gola Uroša Grujića kao i najnovijeg pojačanja Stefana Obradovića koji je postigao četvrti gol, pa su Brusjani preokrenuli rezultat u svoju korist i poveli da bi pred sam kraj utakmice omladinci Ade izjednjačili sa bele tačke, što je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

OFK KOPAONIK 1931 - ADA (omladinci) 4:4 (0:3)
Brzeće - Teren hotela Junior u Brzeću. Sudija: Miloš Prvulović (Beograd). Strelci: Radojković, Grujić dva puta, Stefan Obradović za OFK Koaponik 1931, Vasić, Stefan Mitrović, Vuk Ilić, Mihajlo Mitrović za Adu.

OFK KOPAONIK 1931: Radović, Mehmedi, Stefan Obradović, Čaloveić, S.Obradović, Burgić, Todorović, Čukuranović, Radojković, Grujić, Vukojević. Igrali su još: Mmarković, Danilović, Aleksić, Milisavljević.
ADA: Krstić, Juršak, Miladinović, Maljković, Vasić, M.Ilić, Đurđević, V.Ilić, Mihajlo Mitrović, Stefan Mitrović, Plećević. Igrali su još: L.Mitrović, Spasić, Sretenović, Antić, Božović, Jordanov.