OFK Kopaonik 1931 oštećen u Jovcu

Kao i u prošlom kolu ponovo su fudbaleri OFK Kopaonika 1931 bili na meti sudija. Utakmica je počela polu šansom Đorđevića u 20. minutu čiji je šut otišao pored gola. Zatim su gosti iz Brusa u 22. minutu nepravedno oštećeni od strane drugog pomoćnog sudije, Grujić odlično prihvata dubinsku loptu postiže gol ali Antić podiže zastavicu signalizirajući da je Vukojević bio u nedotvoljenoj poziciji, protestvovala je cela gostujuća klupa a sudijsko neznanje glavnog sudije platio je šef stručnog štaba Voiče Marković, koji je zaradio isključenje! Naše pitanje - kako je moguće da pomoćni sudija sudi zonski rang takmičenja a da pritom ne zna šta je ofsajd. I nastavili su gosti sa napadima šansu je najpre imao Vukojević a zatim Mitrović šutira u 32. minutu veoma dobro a Milenković brani njegov šut a zatim odmah i šansa na drugoj strani posle velike greške Radovića koji u nameri da izbije loptu promašuje ali njegovu grešku ispravlja Knežević. I kao što to obično biva posle neiskorišćenih šansi domaćin kažnjava u 36. minutu Stevića ruši Radović u šesnaestercu a sudija Marković pokazuje na belu tačku, siguran je bio Stević za 1:0.

U drugom poluvremenu Stević u 51. minutu pogađa prečku. Domaćin je povećao prednost u 58. minutu Đorđević se namestio i pogodio za 2:0. Do kraja utakmice gosti ne koriste još jednu veoma dobru šansu tačnije Mitrović. Pred kraj utakmice sudije prave još jednu grešku na štetu gostiju prilikom duela Mitrovića i jednog igrača domaće ekipe Mitrović dobija udarac laktom u glavu i završava na zemlji a drugi pomoćni sudija pokazuje da je faul načinio Mitrović koji dobija žuti katron zbog prigovora.

MLADOST (J) - OFK KOPAONIK 1931 2: 0 (1: 0)
Jovac-Stadion Mladosti. Gledalaca: 100. Sudija Lazar Marković (Aleksandrovac) 5. Strelci: Stević u 36. minutu iz penla, Đorđević u 58. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Živić, Stanković, Đorđević (Mladost), Mitrović (OFK Kopaonik). Igrač utakmice: Đorđević.

MLADOST: Milenković 7, Živić 6,5, Pantić 6,5, Đurić 6,5, M.Milojević 6,5, Savić 7 (Anđelković -), Đorđević 7 (Luković -), Stević 7, Stanković 6 (Petrović-), N.Milojević 6,5, Dimitrijević 6,5.
OFK KOPAONIK 1931: Radović 5, Knežević 5,5 (Kovačević -), Todorović 5, Čukuranović 5, S.Obradović 5,5, Mar. Nikolić 6, Vukojević 5,5, Bučić - (Vilimonović 5) Mitrović 6, Grujić 5,5, Burgić 6.