Četvrta pobeda rukometaša Proletera

Pred oko 300 gledalaca u “Kristalnoj” dvorani rukometaši Proletera pružili su odličnu partiju  protiv ekipe “Šamot 65” i  ostvarili četvrtu pobedu u prvenstvu rezultatom 32:25 (14:13).

U prvom poluvremenu viđena je izjednačena igra oba tima i na poluvreme se otišlo samo sa jednim golom prednosti za rukometaše Proletera. Drugo poluvreme proteklo je u sjajnoj igri domaćih, već u 37. minutu, pogotkom Ilijina, Proleter je stekao prednost od 21:15 i videlo se da gosti iz Aranđelovca ne mogu da preokrenu meč u svoju korist. Za najboljeg igrača proglašen je Momir Rnić koji je postigao 7 golova, a treba istaći da je odličnu partiju pružio Dušan Ilijin koji je takođe postigao 7 golova.

U sledećem kolu Proleter u gostima igra protiv  Crvene Zvezde.

PROLETER: Marko Gaćinović, Marko Šaru, Miloš Knežević, Dušan Mirić 2, David Pešić 2, Stefan Toškov, Momir Rnić 7, Nenad Todorov, Predrag Krivošija, Aleksa Gaćinović 4, Uroš Elezović 1, Ognjen Karlaš 2, Nebojša Kanižaj 4, Saša Terzić 3, Luka Radović, Dušan Ilijin 7. Trener: Ljubomir Obradović.

ŠAMOT 65: Nikola Mitrović, Vladimir Đorđević 1, Nemanja Radosavljević 1, Đorđe Kukić, Marko Ranković 3, Luka Jovanović 1, Ivan Lomić, Ognjen Jelenić 2, Miloš Pavlović 3, Jovan Milićević 2, Marko Stojković, Marko Živojinović, Danilo Živković 1, Lazar Pavlović 1, Uroš Avramović 2, Miloš Milinić 8. Trener: Milan Jaćimović.