Vranjansko kolo usred Zemuna

Nakon startnog poraza u NiÅ”u, podmlađeni sastav Zemunaca u svom Pinkiju dočekao je favorizivanu ekipu Vranja. Favorit je prvi i poveo, igrao se 5. minut kada je Milosavljević bio strelac na asistenciju Trajkovića.

Ā

Zemunci nastoje na sve načine da izjednače, sve snage bacaju na napad, ali Vranje preko snalažljivog Trajkovića iz kontranapada u 11. minutu stiže i do drugog pogotka. Posle samo nekoliko sekundi isti igrač je povisio na velikih 3:0 za goste. Igra Zemuna se u tim momentima raspala.

Domaći su uspeli da realizuju jedan od mnogobrojnih napada tek u 17. minutu, strelac je UroÅ”ević. Kratkog daha je bila nada Zemuna u preokret, Janjić je minut kasnije povisio na 4:1, ponovo je asistent bio izvanredni Trajković.

Samo sto je počelo drugo poluvreme, Trajković je upisao het-trik i već tada faktički odlučio pobednika. Trajković pored tri postignuta gola ostvaruje i treću asistenciju u 22. minutu, ovoga puta strelac je Stojanović, sada za velikih 6:1.

Sve posle toga je bilo puko otaljavanje posla od strane gostiju, a Zemun do kraja uspeva da smanji preko UroÅ”evića u 31. i Živanovića u 35. minutu i svede poraz na pristojna tri gola minusa.

Domaći bi pretrpeli joÅ” teži poraz da na golu nisu imali Sokića, koji je uspeo u 7 navrata da zaustavi teÅ”ke Å”uteve igrača Vranja. Sledećeg vikenda je na programu 3. kolo kada Zemun Samo pravo gostuje viceÅ”ampionu države Novom Pazaru, dok Vranje u derbiju kola dočekuje FON.

ZEMUN SAMO PRAVO - VRANJE 3:6 (1:4)

SALA: KSC Pinki. GLEDALACA: 100. SUDIJE: JakÅ”ić Aleksandar i Burojević Bojan. STRELCI: UroÅ”ević 17. i 31. i Živanović 35.min (Zemun SP), Milosavljević 5, Trajković 11, 11. i 21, Janjić 18. i Stojanović 22.min (Vranje). ŽUTI KARTON: A.Mandić (Zemun SP).

ZEMUN SAMO PRAVO: Sokić, Paunović, Živanović, PeriÅ”ić, Jovović - rezerve: Velimirović, UroÅ”ević, A.Mandić, Ne.Jelić, Ni.Jelić, Grujić, Milenović, ĐuriÅ”ić, M.Mandić.

VRANJE: Milenković, Janjić, Milosavljević, D.Tasić, Trajković - rezerve: M.Tasić, Anđelković, Krstić, Stojanović, Nikolić, Ivanović.Ā