14.11
13:00
Mladost (NS)
Dinamo 1945
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Mladost (NS) | 4 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
14.11
13:00
Feniks 1995
Borac
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Feniks 1995 | 4 : 1 | Borac | |||||
14.11
13:00
RadniÄki (Zr)
Sloboda
0
1
|
14.11.2020 13:00 | RadniÄki (Zr) | 0 : 1 | Sloboda | |||||
14.11
13:00
BeÄej 1918
Sloga (Ä)
0
2
|
14.11.2020 13:00 | BeÄej 1918 | 0 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
14.11
13:00
RadniÄki 1912
Hajduk 1912
2
0
|
14.11.2020 13:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
14.11
13:00
Kozara
BaÄka 1901
3
2
|
14.11.2020 13:00 | Kozara | 3 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
14.11
13:00
OFK Stari Grad
Omladinac
1
0
|
14.11.2020 13:00 | OFK Stari Grad | 1 : 0 | Omladinac |
14.11
13:00
Jedinstvo
Sloga 33
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
14.11
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
GFK Sloboda
0
1
|
14.11.2020 13:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 1 | GFK Sloboda | |||||
14.11
13:00
Tutin
Mladi radnik 1926
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Tutin | 2 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
14.11
13:00
Takovo
SuŔica
0
0
|
14.11.2020 13:00 | Takovo | 0 : 0 | SuŔica | |||||
14.11
13:00
Smederevo 1924
Sloga (P)
0
4
|
14.11.2020 13:00 | Smederevo 1924 | 0 : 4 | Sloga (P) | |||||
14.11
13:00
Å umadija (A)
Gruža
3
2
|
14.11.2020 13:00 | Šumadija (A) | 3 : 2 | Gruža |
14.11
13:00
Studentski grad
RadniÄki (O)
2
2
|
14.11.2020 13:00 | Studentski grad | 2 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
14.11
13:00
RadniÄki (NB)
Mladenovac
0
0
|
14.11.2020 13:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | Mladenovac | |||||
14.11
13:00
OFK Beograd
Zvezdara
2
1
|
14.11.2020 13:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
14.11
11:00
Teleoptik
BSK BorÄa
3
2
|
14.11.2020 11:00 | Teleoptik | 3 : 2 | BSK BorÄa |
14.11
13:00
Dunav
Vlasina
1
4
|
14.11.2020 13:00 | Dunav | 1 : 4 | Vlasina | |||||
14.11
13:00
Timok 1919
OFK SinÄeliÄ
2
0
|
14.11.2020 13:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
14.11
13:00
PÄinja
RadniÄki (S)
1
3
|
14.11.2020 13:00 | PÄinja | 1 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
14.11
13:00
Trstenik PPT
SFS Borac
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Trstenik PPT | 2 : 1 | SFS Borac | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (P)
OFK TopliÄanin
1
1
|
14.11.2020 13:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | OFK TopliÄanin |
14.11
13:00
Å umadija 1903
Mokra Gora
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Å umadija 1903 | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
14.11
13:00
Omladinac
Proleter
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Omladinac | 1 : 0 | Proleter |
14.11
13:00
Morava (VP)
RSK
1
4
|
14.11.2020 13:00 | Morava (VP) | 1 : 4 | RSK | |||||
14.11
13:00
VGSK
Jasenica 2017
5
0
|
14.11.2020 13:00 | VGSK | 5 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
14.11
13:00
Zvižd
Sloga (B)
2
2
|
14.11.2020 13:00 | Zvižd | 2 : 2 | Sloga (B) | |||||
14.11
13:00
KaraÄorÄe
Borac 1932
3
0
|
14.11.2020 13:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Borac 1932 | |||||
14.11
13:00
Äerdap
OFK Mihajlovac
1
3
|
14.11.2020 13:00 | Äerdap | 1 : 3 | OFK Mihajlovac |
14.11
13:00
FAP
Rampa
5
0
|
14.11.2020 13:00 | FAP | 5 : 0 | Rampa | |||||
14.11
13:00
Sloga (BB)
Polet (T)
2
0
|
14.11.2020 13:00 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
14.11
13:00
Crnokosa
Prijevor
0
1
|
14.11.2020 13:00 | Crnokosa | 0 : 1 | Prijevor |
14.11
13:00
Ribnica
Mladost (P)
0
0
|
14.11.2020 13:00 | Ribnica | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
14.11
13:00
RadniÄki (V)
Mladost (Dr)
1
1
|
14.11.2020 13:00 | RadniÄki (V) | 1 : 1 | Mladost (Dr) | |||||
14.11
13:00
Drina
Zadrugar
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Drina | 1 : 0 | Zadrugar |
14.11
13:00
Krila Krajine
Tekstilac
1
3
|
14.11.2020 13:00 | Krila Krajine | 1 : 3 | Tekstilac | |||||
14.11
13:00
NjegoÅ”
Tavankut
0
1
|
14.11.2020 13:00 | NjegoÅ” | 0 : 1 | Tavankut | |||||
14.11
13:00
BajŔa
Srbobran
4
0
|
14.11.2020 13:00 | BajŔa | 4 : 0 | Srbobran | |||||
14.11
13:00
Vojvodina (T)
Vojvodina (BG)
1
4
|
14.11.2020 13:00 | Vojvodina (T) | 1 : 4 | Vojvodina (BG) | |||||
14.11
13:00
OFK Vrbas
Crvenka
2
1
|
14.11.2020 13:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Crvenka |
14.11
13:00
Naftagas
ŽAK
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Naftagas | 3 : 0 | ŽAK | |||||
14.11
13:00
Begej
Banat
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Begej | 2 : 1 | Banat | |||||
14.11
13:00
Sloga
Borac
4
2
|
14.11.2020 13:00 | Sloga | 4 : 2 | Borac | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (V)
BuduÄnost
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.11
13:00
OFK Kikinda 1909
Mladost
1
1
|
14.11.2020 13:00 | OFK Kikinda 1909 | 1 : 1 | Mladost | |||||
14.11
13:00
Proleter
Krajina
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Proleter | 3 : 0 | Krajina |
14.11
13:00
Sloga (T)
RadniÄki
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
14.11
13:00
Crvena Zvezda
Sloboda
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Sloboda | |||||
14.11
13:00
Sloga (E)
Mladost
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | Mladost |
14.11
13:00
Sloga (D)
Kopaonik
1
1
|
14.11.2020 13:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Kopaonik | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo 1936
BoŔnjane
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 0 | BoŔnjane | |||||
14.11
13:00
MeŔevo
Moravac 2015
8
2
|
14.11.2020 13:00 | MeŔevo | 8 : 2 | Moravac 2015 |
14.11
13:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
2
0
|
14.11.2020 13:00 | Balkanski | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
14.11
13:00
OFK Knjaz
Hajduk Veljko
0
0
|
14.11.2020 13:00 | OFK Knjaz | 0 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
14.11
13:00
Bor 1919
BSK
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Bor 1919 | 1 : 0 | BSK | |||||
14.11
13:00
Äerdap
Rajko MitiÄ
0
0
|
14.11.2020 13:00 | Äerdap | 0 : 0 | Rajko MitiÄ |
14.11
13:00
Morava
Pukovac
0
1
|
14.11.2020 13:00 | Morava | 0 : 1 | Pukovac | |||||
14.11
13:00
OFK Napredak 1929
Rudar
2
0
|
14.11.2020 13:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 0 | Rudar |
14.11
13:00
Gracko
Jedinstvo (G)
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Gracko | 4 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
14.11
13:00
Nebeski Andjeli
Sloga
0
2
|
14.11.2020 13:00 | Nebeski Andjeli | 0 : 2 | Sloga |
14.11
11:00
Milutinac
Mladost (C)
6
0
|
14.11.2020 11:00 | Milutinac | 6 : 0 | Mladost (C) | |||||
14.11
13:00
Å umadija
Kosmaj
0
0
|
14.11.2020 13:00 | Å umadija | 0 : 0 | Kosmaj | |||||
14.11
13:00
Turbina
Napredak
1
1
|
14.11.2020 13:00 | Turbina | 1 : 1 | Napredak | |||||
14.11
13:00
VinÄa
Borac (L)
0
0
|
14.11.2020 13:00 | VinÄa | 0 : 0 | Borac (L) |
14.11
13:00
Äitluk
Donji Kopaonik
3
4
|
14.11.2020 13:00 | Äitluk | 3 : 4 | Donji Kopaonik |
14.11
13:00
RadniÄki
Borac (M)
2
0
|
14.11.2020 13:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
14.11
13:00
Partizan
Hajduk (V)
3
1
|
14.11.2020 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Hajduk (V) |
14.11
13:00
BAK
Stari TamiÅ”
3
1
|
14.11.2020 13:00 | BAK | 3 : 1 | Stari TamiÅ” |
14.11
13:00
Borac (BG)
Kulpin
6
1
|
14.11.2020 13:00 | Borac (BG) | 6 : 1 | Kulpin |
14.11
13:00
RadniÄki 1905
Sloga
0
5
|
14.11.2020 13:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 5 | Sloga | |||||
14.11
13:00
AFK
Iskra
1
1
|
14.11.2020 13:00 | AFK | 1 : 1 | Iskra | |||||
14.11
13:00
Proleter (RS)
TornjoÅ”
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Proleter (RS) | 1 : 0 | TornjoÅ” |
14.11
13:00
Mladost (L)
RadniÄki 1911
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | RadniÄki 1911 | |||||
14.11
13:00
Delija
Vojvodina (NM)
1
3
|
14.11.2020 13:00 | Delija | 1 : 3 | Vojvodina (NM) |
14.11
13:00
Borac (O)
Heroj Polet
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Borac (O) | 1 : 0 | Heroj Polet | |||||
14.11
13:00
Rakovica
Posavac TiŔma
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Rakovica | 3 : 0 | Posavac TiŔma |
14.11
13:00
Mladost
OFK Zabrežje
2
3
|
14.11.2020 13:00 | Mladost | 2 : 3 | OFK Zabrežje | |||||
14.11
13:00
Barajevo
OFK BuduÄnost
0
4
|
14.11.2020 13:00 | Barajevo | 0 : 4 | OFK BuduÄnost |
14.11
13:00
Veternik
BaÄka (B)
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Veternik | 3 : 0 | BaÄka (B) | |||||
14.11
13:00
Slavija
Tatra
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Slavija | 2 : 1 | Tatra | |||||
14.11
13:00
FruŔkogorski partizan
Petrovaradin
5
4
|
14.11.2020 13:00 | FruŔkogorski partizan | 5 : 4 | Petrovaradin |
14.11
13:00
PoreÄ
Polet
3
1
|
14.11.2020 13:00 | PoreÄ | 3 : 1 | Polet | |||||
14.11
13:00
Rudna Glava
Mladost
3
1
|
14.11.2020 13:00 | Rudna Glava | 3 : 1 | Mladost | |||||
14.11
13:00
Å arbanovac
Krivelj
5
1
|
14.11.2020 13:00 | Å arbanovac | 5 : 1 | Krivelj |
14.11
13:00
Kolonija
Sloga (D)
4
0
|
14.11.2020 13:00 | Kolonija | 4 : 0 | Sloga (D) |
14.11
13:00
Rudar 2001
Integral
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Rudar 2001 | 4 : 1 | Integral |
14.11
13:00
Mladost
Svrljig
2
0
|
14.11.2020 13:00 | Mladost | 2 : 0 | Svrljig | |||||
14.11
13:00
TaskoviÄi
Elid
1
0
|
14.11.2020 13:00 | TaskoviÄi | 1 : 0 | Elid |
14.11
13:30
Mladi radnik 1925
Mladost (V)
0
1
|
14.11.2020 13:30 | Mladi radnik 1925 | 0 : 1 | Mladost (V) |
14.11
13:00
OFK BrÄanac
Pepeljevac
0
0
|
14.11.2020 13:00 | OFK BrÄanac | 0 : 0 | Pepeljevac | |||||
14.11
13:00
Strmovo 1968
TrliÄ
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Strmovo 1968 | 1 : 0 | TrliÄ | |||||
14.11
13:00
Radnik (Ub)
OFK Senjak
5
1
|
14.11.2020 13:00 | Radnik (Ub) | 5 : 1 | OFK Senjak |
14.11
13:00
Zadrugar
Sloga
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Sloga | |||||
14.11
13:35
Spartak
Napredak
3
2
|
14.11.2020 13:35 | Spartak | 3 : 2 | Napredak |
14.11
13:30
GuÄevo 1929
Mladi borac
1
1
|
14.11.2020 13:30 | GuÄevo 1929 | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
14.11
13:30
Cer (PE)
Cer (JL)
4
0
|
14.11.2020 13:30 | Cer (PE) | 4 : 0 | Cer (JL) |
14.11
13:00
Mladost (S)
Vihor
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Vihor |
14.11
16:30
Župski biseri
Polet 57
0
5
|
14.11.2020 16:30 | Župski biseri | 0 : 5 | Polet 57 | |||||
14.11
15:30
Borac
Stari Trstenik
1
0
|
14.11.2020 15:30 | Borac | 1 : 0 | Stari Trstenik |
14.11
13:00
Dunav
Polet
9
1
|
14.11.2020 13:00 | Dunav | 9 : 1 | Polet |
14.11
Omladinac-Å umadinac (V)
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
0
1
|
14.11.2020 | Omladinac-Å umadinac (V) | 0 : 1 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) |
14.11
13:00
Slanobarac
MiletiÄ
1
6
|
14.11.2020 13:00 | Slanobarac | 1 : 6 | MiletiÄ | |||||
14.11
13:00
Borac (NS)
Proleter
5
0
|
14.11.2020 13:00 | Borac (NS) | 5 : 0 | Proleter |
14.11
13:00
Sveti Stefan
Palilulac
0
2
|
14.11.2020 13:00 | Sveti Stefan | 0 : 2 | Palilulac |
14.11
13:30
BogutovaÄka Banja
BraÄa VukoviÄ
1
2
|
14.11.2020 13:30 | BogutovaÄka Banja | 1 : 2 | BraÄa VukoviÄ | |||||
14.11
13:30
Sloga Obrva
Mineral 2015
1
3
|
14.11.2020 13:30 | Sloga Obrva | 1 : 3 | Mineral 2015 | |||||
14.11
13:30
Progorelica
Jedinstvo (D)
3
0
|
14.11.2020 13:30 | Progorelica | 3 : 0 | Jedinstvo (D) |
14.11
13:00
Bata BuliÄ
RadniÄki (K)
3
2
|
14.11.2020 13:00 | Bata BuliÄ | 3 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
14.11
13:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Jedinstvo (K)
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
14.11
13:00
Jasenovac
Mladost (R)
1
1
|
14.11.2020 13:00 | Jasenovac | 1 : 1 | Mladost (R) |
14.11
13:30
SinÄeliÄ
Rudar (P)
2
0
|
14.11.2020 13:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Rudar (P) | |||||
14.11
13:30
Rudar (S)
Napredak (Sv)
4
0
|
14.11.2020 13:30 | Rudar (S) | 4 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
14.11
13:30
OFK Batinac
Napredak (St)
3
0
|
14.11.2020 13:30 | OFK Batinac | 3 : 0 | Napredak (St) |
14.11
13:30
Mladost (D)
Mladost (T)
3
1
|
14.11.2020 13:30 | Mladost (D) | 3 : 1 | Mladost (T) |
14.11
13:00
Crvena Jabuka
Å arbane
5
3
|
14.11.2020 13:00 | Crvena Jabuka | 5 : 3 | Å arbane | |||||
14.11
13:00
KaleniÄ
OFK Stublenica
0
3
|
14.11.2020 13:00 | KaleniÄ | 0 : 3 | OFK Stublenica | |||||
14.11
13:00
Rudar 1945
Proleter (B)
0
2
|
14.11.2020 13:00 | Rudar 1945 | 0 : 2 | Proleter (B) |
14.11
13:00
Junior Novo Naselje
Rakac Stave
2
0
|
14.11.2020 13:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | Rakac Stave |
14.11
13:00
VuÄak
Landol
2
0
|
14.11.2020 13:00 | VuÄak | 2 : 0 | Landol | |||||
14.11
13:00
Lunjevac
Badljevica
3
1
|
14.11.2020 13:00 | Lunjevac | 3 : 1 | Badljevica | |||||
14.11
13:00
Kolarac
Omladinac
1
5
|
14.11.2020 13:00 | Kolarac | 1 : 5 | Omladinac | |||||
14.11
13:00
Vožd 2020
PetliÄ SD 026
0
1
|
14.11.2020 13:00 | Vožd 2020 | 0 : 1 | PetliÄ SD 026 |
14.11
13:00
Zeppelin 026
Proleter 1947
2
0
|
14.11.2020 13:00 | Zeppelin 026 | 2 : 0 | Proleter 1947 | |||||
14.11
13:00
Jezava
Skobalj
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Jezava | 3 : 0 | Skobalj | |||||
14.11
13:00
Godomin
Vrbovac
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Godomin | 4 : 1 | Vrbovac |
14.11
13:30
Belpos
Sloga 1949
0
7
|
14.11.2020 13:30 | Belpos | 0 : 7 | Sloga 1949 |
14.11
14:30
VelereÄ 94
Majdan
1
1
|
14.11.2020 14:30 | VelereÄ 94 | 1 : 1 | Majdan | |||||
14.11
14:30
Å ilopaj
Lunjevica
2
4
|
14.11.2020 14:30 | Å ilopaj | 2 : 4 | Lunjevica | |||||
14.11
14:30
FC Stella Rossa
Takovski Ustanak
7
0
|
14.11.2020 14:30 | FC Stella Rossa | 7 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
14.11
14:30
Brezak
Omladinac
4
0
|
14.11.2020 14:30 | Brezak | 4 : 0 | Omladinac | |||||
14.11
14:30
Semedraž
Jablanica
2
1
|
14.11.2020 14:30 | Semedraž | 2 : 1 | Jablanica |
14.11
13:30
Sunrise Å abac
Gorki
5
2
|
14.11.2020 13:30 | Sunrise Å abac | 5 : 2 | Gorki | |||||
14.11
13:30
BuduÄnost (DO)
Napredak
2
2
|
14.11.2020 13:30 | BuduÄnost (DO) | 2 : 2 | Napredak |
14.11
13:30
DobriÄ 1974
Jastrebac 1979
1
2
|
14.11.2020 13:30 | DobriÄ 1974 | 1 : 2 | Jastrebac 1979 |
14.11
13:00
Pepeljevac 1947
Modrica
1
1
|
14.11.2020 13:00 | Pepeljevac 1947 | 1 : 1 | Modrica | |||||
14.11
13:00
MakreŔane
Mudrakovac
6
0
|
14.11.2020 13:00 | MakreŔane | 6 : 0 | Mudrakovac |
14.11
13:00
Mladost
Oniks
7
2
|
14.11.2020 13:00 | Mladost | 7 : 2 | Oniks | |||||
14.11
13:00
OFK DragoŔevac
Trnava
0
5
|
14.11.2020 13:00 | OFK DragoŔevac | 0 : 5 | Trnava |
14.11
13:00
Rapid
NaŔa Krajina
2
4
|
14.11.2020 13:00 | Rapid | 2 : 4 | NaŔa Krajina | |||||
14.11
13:00
Vojvodina
Gaj
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Gaj | |||||
14.11
13:00
Sloga
Vladimirovac
3
1
|
14.11.2020 13:00 | Sloga | 3 : 1 | Vladimirovac | |||||
14.11
13:00
Banatul
Mladost (VG)
2
2
|
14.11.2020 13:00 | Banatul | 2 : 2 | Mladost (VG) |
14.11
13:30
Burovac
Dobrnje
0
3
|
14.11.2020 13:30 | Burovac | 0 : 3 | Dobrnje | |||||
14.11
13:30
Soko
Udarnik 2015
4
2
|
14.11.2020 13:30 | Soko | 4 : 2 | Udarnik 2015 | |||||
14.11
13:30
Rudar 1947
Vukan
2
3
|
14.11.2020 13:30 | Rudar 1947 | 2 : 3 | Vukan | |||||
14.11
13:30
BSK
Omladinac
2
2
|
14.11.2020 13:30 | BSK | 2 : 2 | Omladinac | |||||
14.11
13:30
Radnik
Melnica
2
3
|
14.11.2020 13:30 | Radnik | 2 : 3 | Melnica |
14.11
13:00
SeliŔte
Bliznak-MedveÄica
5
1
|
14.11.2020 13:00 | SeliÅ”te | 5 : 1 | Bliznak-MedveÄica | |||||
14.11
13:00
Mladost (K)
Sloga (J)
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Mladost (K) | 4 : 1 | Sloga (J) | |||||
14.11
13:00
Laznica
Vrelo 1971
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Laznica | 3 : 0 | Vrelo 1971 |
14.11
Tulež
MisaÄa
2
0
|
14.11.2020 | Tulež | 2 : 0 | MisaÄa |
14.11
13:00
Leotar
Slavija
4
0
|
14.11.2020 13:00 | Leotar | 4 : 0 | Slavija | |||||
14.11
13:00
Borac
Tekstilac
0
3
|
14.11.2020 13:00 | Borac | 0 : 3 | Tekstilac | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo
Drina
2
4
|
14.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Drina | |||||
14.11
13:00
LjubiÄ
ModriÄa
1
2
|
14.11.2020 13:00 | LjubiÄ | 1 : 2 | ModriÄa | |||||
14.11
13:00
Podrinje
Zvijezda 09
0
2
|
14.11.2020 13:00 | Podrinje | 0 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
14.11
13:00
Kozara
Sutjeska
3
1
|
14.11.2020 13:00 | Kozara | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
14.11
13:00
Sloga
ŽeljezniÄar
0
0
|
14.11.2020 13:00 | Sloga | 0 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
14.11
13:00
Rudar Prijedor
Sloboda
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Sloboda |
14.11
13:00
Loznica
Borac 1926
4
4
|
14.11.2020 13:00 | Loznica | 4 : 4 | Borac 1926 | |||||
14.11
13:00
ŽelezniÄar (P)
IMT
0
3
|
14.11.2020 13:00 | ŽelezniÄar (P) | 0 : 3 | IMT | |||||
14.11
13:00
GFK DuboÄica
RFK GrafiÄar
0
0
|
14.11.2020 13:00 | GFK DuboÄica | 0 : 0 | RFK GrafiÄar |
14.11
14:00
TSC
Sloga
1
3
|
14.11.2020 14:00 | TSC | 1 : 3 | Sloga | |||||
14.11
15:30
Zemun
Kolubara
1
2
|
14.11.2020 15:30 | Zemun | 1 : 2 | Kolubara | |||||
14.11
13:00
MaŔinac Trejs
RadniÄki 1923
2
0
|
14.11.2020 13:00 | MaÅ”inac Trejs | 2 : 0 | RadniÄki 1923 |
14.11
17:00
VinÄa
Desetka
2
0
|
14.11.2020 17:00 | VinÄa | 2 : 0 | Desetka |
14.11
11:00
Napredak
RadniÄki (NB)
4
2
|
14.11.2020 11:00 | Napredak | 4 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
14.11
11:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Beograd
2
4
|
14.11.2020 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 4 | OFK Beograd | |||||
14.11
14:00
Voždovac
RadniÄki 1923
2
0
|
14.11.2020 14:00 | Voždovac | 2 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
14.11
12:30
Rad
RadniÄki (N)
2
2
|
14.11.2020 12:30 | Rad | 2 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
14.11
12:00
Mladost (L)
Crvena zvezda
0
2
|
14.11.2020 12:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
14.11
14:00
Spartak ŽK
RFK GrafiÄar
0
2
|
14.11.2020 14:00 | Spartak ŽK | 0 : 2 | RFK GrafiÄar |
14.11
10:00
Vojvodina
InÄija
0
2
|
14.11.2020 10:00 | Vojvodina | 0 : 2 | InÄija | |||||
14.11
10:00
ŽelezniÄar
Omladinac
4
1
|
14.11.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Omladinac | |||||
14.11
12:00
Index
RadniÄki (Zr)
3
2
|
14.11.2020 12:00 | Index | 3 : 2 | RadniÄki (Zr) |
14.11
10:00
Tisa NjerÅ”
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
14.11.2020 10:00 | Tisa NjerÅ” | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
14.11
13:00
MaÄva
RadniÄki (V)
4
0
|
14.11.2020 13:00 | MaÄva | 4 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
14.11
13:00
Novi Pazar
Javor Matis
4
1
|
14.11.2020 13:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Javor Matis |
14.11
11:00
Dinamo
Bor 1919
3
0
|
14.11.2020 11:00 | Dinamo | 3 : 0 | Bor 1919 |
14.11
13:00
Sloboda
Borac 1932
|
14.11.2020 13:00 | Sloboda | : | Borac 1932 |
14.11
09:30
OFK Žarkovo
RadniÄki (NB) 2
1
2
|
14.11.2020 09:30 | OFK Žarkovo | 1 : 2 | RadniÄki (NB) 2 | |||||
14.11
10:00
011
Kolubara
3
2
|
14.11.2020 10:00 | 011 | 3 : 2 | Kolubara | |||||
14.11
13:15
Lokomotiva
Torlak
3
2
|
14.11.2020 13:15 | Lokomotiva | 3 : 2 | Torlak | |||||
14.11
15:00
DIF
BASK
0
5
|
14.11.2020 15:00 | DIF | 0 : 5 | BASK |
14.11
11:00
Jedinstvo
GSP Polet DorÄol
4
0
|
14.11.2020 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | GSP Polet DorÄol | |||||
14.11
10:00
LeŔtane
Crvenka
3
3
|
14.11.2020 10:00 | LeŔtane | 3 : 3 | Crvenka | |||||
14.11
10:00
Siti Sport Klub
IM Rakovica
0
1
|
14.11.2020 10:00 | Siti Sport Klub | 0 : 1 | IM Rakovica |
14.11
09:00
Voždovac
RadniÄki (NB)
1
1
|
14.11.2020 09:00 | Voždovac | 1 : 1 | RadniÄki (NB) |
14.11
13:30
Napredak
MaÄva
5
1
|
14.11.2020 13:30 | Napredak | 5 : 1 | MaÄva | |||||
14.11
10:00
Internacional
Partizan
0
8
|
14.11.2020 10:00 | Internacional | 0 : 8 | Partizan | |||||
14.11
11:00
OFK VrŔac
Zemun
4
1
|
14.11.2020 11:00 | OFK VrŔac | 4 : 1 | Zemun | |||||
14.11
14:30
Rad
RadniÄki (N)
3
1
|
14.11.2020 14:30 | Rad | 3 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
14.11
14:00
Teleoptik
ÄukariÄki
0
1
|
14.11.2020 14:00 | Teleoptik | 0 : 1 | ÄukariÄki | |||||
14.11
12:00
Spartak ŽK
RFK GrafiÄar
0
1
|
14.11.2020 12:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | RFK GrafiÄar |
14.11
12:00
SinÄeliÄ
Kolubara
3
0
|
14.11.2020 12:00 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Kolubara | |||||
14.11
10:00
BSK 1925
RadniÄki (O)
2
2
|
14.11.2020 10:00 | BSK 1925 | 2 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
14.11
11:00
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
2
2
|
14.11.2020 11:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
14.11
11:00
Bežanija
Voždovac
0
2
|
14.11.2020 11:00 | Bežanija | 0 : 2 | Voždovac |
14.11
12:00
Vojvodina
InÄija
4
0
|
14.11.2020 12:00 | Vojvodina | 4 : 0 | InÄija | |||||
14.11
12:00
ŽelezniÄar
Omladinac
2
0
|
14.11.2020 12:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
14.11
10:00
Index
RadniÄki (Zr)
0
3
|
14.11.2020 10:00 | Index | 0 : 3 | RadniÄki (Zr) |
14.11
12:00
Tisa NjerÅ”
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
14.11.2020 12:00 | Tisa NjerÅ” | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
14.11
13:00
Smederevo 1924
OPK Rudar 1933
1
5
|
14.11.2020 13:00 | Smederevo 1924 | 1 : 5 | OPK Rudar 1933 | |||||
14.11
13:00
Savacijum
RadniÄki (V)
1
0
|
14.11.2020 13:00 | Savacijum | 1 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
14.11
13:00
Novi Pazar
Javor Matis
2
1
|
14.11.2020 13:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Javor Matis | |||||
14.11
13:00
Apolon 2018
Borac 1926
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Apolon 2018 | 3 : 0 | Borac 1926 |
14.11
10:00
Trayal
Kopernikus ŽeležniÄar
5
0
|
14.11.2020 10:00 | Trayal | 5 : 0 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
14.11
10:00
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
0
2
|
14.11.2020 10:00 | RadniÄki (P) | 0 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
14.11
10:00
Bor 1919
GFK Jagodina
0
5
|
14.11.2020 10:00 | Bor 1919 | 0 : 5 | GFK Jagodina |
14.11
13:00
PoŔtar 1930
Zvezdara
2
1
|
14.11.2020 13:00 | PoŔtar 1930 | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
14.11
09:00
Balkan
Jedinstvo
0
1
|
14.11.2020 09:00 | Balkan | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:30
OFK Mladenovac
Rakovica
2
4
|
14.11.2020 13:30 | OFK Mladenovac | 2 : 4 | Rakovica |
14.11
00:00
Proleter
Borac (NS)
3
1
|
14.11.2020 00:00 | Proleter | 3 : 1 | Borac (NS) | |||||
14.11
00:00
Mladost (BJ)
Sofeks
2
5
|
14.11.2020 00:00 | Mladost (BJ) | 2 : 5 | Sofeks | |||||
14.11
00:00
TSK
Tatra
3
0
|
14.11.2020 00:00 | TSK | 3 : 0 | Tatra |
14.11
10:00
011
RadniÄki (NB)
0
3
|
14.11.2020 10:00 | 011 | 0 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
14.11
14:00
Crvena zvezda
BSK BorÄa
1
0
|
14.11.2020 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
14.11
11:00
ADA
IMT
3
0
|
14.11.2020 11:00 | ADA | 3 : 0 | IMT | |||||
14.11
11:30
OLE
Internacional
4
3
|
14.11.2020 11:30 | OLE | 4 : 3 | Internacional |
14.11
13:00
SFU Gornjak
Äerdap
5
3
|
14.11.2020 13:00 | SFU Gornjak | 5 : 3 | Äerdap | |||||
14.11
13:00
PetliÄ SD 2006
Smederevo 1924
2
3
|
14.11.2020 13:00 | PetliÄ SD 2006 | 2 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
14.11
13:00
ŽelezniÄar (P)
RSK
2
3
|
14.11.2020 13:00 | ŽelezniÄar (P) | 2 : 3 | RSK | |||||
14.11
13:00
Cepelin 026
Å umadija (A)
1
1
|
14.11.2020 13:00 | Cepelin 026 | 1 : 1 | Å umadija (A) | |||||
14.11
13:00
Plana
Sloga 33
9
0
|
14.11.2020 13:00 | Plana | 9 : 0 | Sloga 33 | |||||
14.11
13:00
Mladi radnik 1926
Soko 2015
7
0
|
14.11.2020 13:00 | Mladi radnik 1926 | 7 : 0 | Soko 2015 | |||||
14.11
13:00
VGSK
OPK Rudar 1933
2
0
|
14.11.2020 13:00 | VGSK | 2 : 0 | OPK Rudar 1933 |
14.11
11:00
RadniÄki 1923
Sloga (K)
6
1
|
14.11.2020 11:00 | RadniÄki 1923 | 6 : 1 | Sloga (K) | |||||
14.11
11:00
Bubamara
Kosmet
2
2
|
14.11.2020 11:00 | Bubamara | 2 : 2 | Kosmet | |||||
14.11
11:00
Rudar
Bane 1931
1
2
|
14.11.2020 11:00 | Rudar | 1 : 2 | Bane 1931 | |||||
14.11
11:00
Novi Pazar
Pazar Juniors
0
3
|
14.11.2020 11:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
14.11
11:00
Apolon
Sport Klub 99
4
0
|
14.11.2020 11:00 | Apolon | 4 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
14.11
11:00
Jedinstvo 2017
AF AS Novi Pazar
0
3
|
14.11.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 3 | AF AS Novi Pazar | |||||
14.11
11:00
Apolon 4
Å umadija 1903
2
0
|
14.11.2020 11:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Å umadija 1903 |
14.11
11:00
ŽelezniÄar Kusadak
Proleter Mihajlovac
5
1
|
14.11.2020 11:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 5 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
14.11
11:00
Cerovac 2013
Mladost 1948
4
3
|
14.11.2020 11:00 | Cerovac 2013 | 4 : 3 | Mladost 1948 | |||||
14.11
Osipaonica
Udarnik
4
4
|
14.11.2020 | Osipaonica | 4 : 4 | Udarnik | |||||
14.11
10:00
BaÄinac
Bresje Superior
1
4
|
14.11.2020 10:00 | BaÄinac | 1 : 4 | Bresje Superior | |||||
14.11
10:00
Jasenica 2017
AF DjokiÄ
1
2
|
14.11.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 2 | AF DjokiÄ | |||||
14.11
00:00
BuduÄnost
Podunavac
10
0
|
14.11.2020 00:00 | BuduÄnost | 10 : 0 | Podunavac |
14.11
10:00
Zadrugar
Drina
0
3
|
14.11.2020 10:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Drina | |||||
14.11
10:00
ŽelezniÄar
Fenix
2
3
|
14.11.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Fenix | |||||
14.11
10:00
Loznica
Savacium
4
1
|
14.11.2020 10:00 | Loznica | 4 : 1 | Savacium | |||||
14.11
10:00
MaÄva 1929
Sunrise Å abac
0
3
|
14.11.2020 10:00 | MaÄva 1929 | 0 : 3 | Sunrise Å abac | |||||
14.11
10:00
MaÄva
Omladinac 2014
5
1
|
14.11.2020 10:00 | MaÄva | 5 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
14.11
10:00
RaÄevac
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
1
0
|
14.11.2020 10:00 | RaÄevac | 1 : 0 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
14.11
10:00
Jedinstvo
Mladost
1
5
|
14.11.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Mladost |
14.11
08:45
Teleoptik
GrafiÄar
0
2
|
14.11.2020 08:45 | Teleoptik | 0 : 2 | GrafiÄar |
14.11
09:00
IMT
Kolubara
6
1
|
14.11.2020 09:00 | IMT | 6 : 1 | Kolubara | |||||
14.11
11:00
Palilulac
Lokomotiva
1
3
|
14.11.2020 11:00 | Palilulac | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
14.11
11:00
Rakovica
Studentski grad
1
2
|
14.11.2020 11:00 | Rakovica | 1 : 2 | Studentski grad | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo
DIF
2
0
|
14.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | DIF |
14.11
GFK Jagodina
RadniÄki (S)
5
1
|
14.11.2020 | GFK Jagodina | 5 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
14.11
Car Konstantin
Timok 1919
2
1
|
14.11.2020 | Car Konstantin | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
14.11
Kopernikus ŽelezniÄar
SFS Borac
3
0
|
14.11.2020 | Kopernikus ŽelezniÄar | 3 : 0 | SFS Borac | |||||
14.11
Radnik
Trayal Knez Lazar
1
1
|
14.11.2020 | Radnik | 1 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
14.11
RadniÄki (N)
OFK RadniÄki
7
0
|
14.11.2020 | RadniÄki (N) | 7 : 0 | OFK RadniÄki | |||||
14.11
Napredak
RadniÄki (P)
0
3
|
14.11.2020 | Napredak | 0 : 3 | RadniÄki (P) | |||||
14.11
Lider MGM
Å ampion 2014
4
1
|
14.11.2020 | Lider MGM | 4 : 1 | Å ampion 2014 | |||||
14.11
Duel Juniors
TimoÄanin
7
1
|
14.11.2020 | Duel Juniors | 7 : 1 | TimoÄanin | |||||
14.11
GFK DuboÄica
Real
0
5
|
14.11.2020 | GFK DuboÄica | 0 : 5 | Real |
14.11
10:00
Å F ÄankoviÄ
Partizan
2
4
|
14.11.2020 10:00 | Å F ÄankoviÄ | 2 : 4 | Partizan | |||||
14.11
10:00
Obrenovac 1905
BSK BorÄa
0
4
|
14.11.2020 10:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 4 | BSK BorÄa | |||||
14.11
09:00
Lokomotiva
OFK Beograd
3
2
|
14.11.2020 09:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | OFK Beograd |
14.11
12:00
Lehel 2019
Spartak
0
16
|
14.11.2020 12:00 | Lehel 2019 | 0 : 16 | Spartak | |||||
14.11
11:00
TSC
VoŔa AS
0
1
|
14.11.2020 11:00 | TSC | 0 : 1 | VoŔa AS | |||||
14.11
12:00
Voja GaÄiÄ
Moskva
2
1
|
14.11.2020 12:00 | Voja GaÄiÄ | 2 : 1 | Moskva |
14.11
13:00
Desetka
Heroj Polet
1
3
|
14.11.2020 13:00 | Desetka | 1 : 3 | Heroj Polet | |||||
14.11
09:00
Rad
Crvena zvezda
1
1
|
14.11.2020 09:00 | Rad | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.11
12:00
Zvezda B
Kolubara
13
0
|
14.11.2020 12:00 | Zvezda B | 13 : 0 | Kolubara |
14.11
GFK Jagodina
RadniÄki (S)
12
1
|
14.11.2020 | GFK Jagodina | 12 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
14.11
RadniÄki NiÅ” 2
Timok 1919
0
1
|
14.11.2020 | RadniÄki NiÅ” 2 | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
14.11
Kopernikus ŽelezniÄar
OFK ParaÄin
5
1
|
14.11.2020 | Kopernikus ŽelezniÄar | 5 : 1 | OFK ParaÄin | |||||
14.11
Radnik
Trayal Knez Lazar
1
6
|
14.11.2020 | Radnik | 1 : 6 | Trayal Knez Lazar | |||||
14.11
RadniÄki (N)
OFK RadniÄki
|
14.11.2020 | RadniÄki (N) | : | OFK RadniÄki | |||||
14.11
Duel Juniors 2
RadniÄki (P)
3
5
|
14.11.2020 | Duel Juniors 2 | 3 : 5 | RadniÄki (P) | |||||
14.11
Lider MGM
OFK Å ampion
3
0
|
14.11.2020 | Lider MGM | 3 : 0 | OFK Å ampion | |||||
14.11
Duel Juniors
Knjaževac
8
0
|
14.11.2020 | Duel Juniors | 8 : 0 | Knjaževac | |||||
14.11
GFK DuboÄica
Real NiÅ”
4
3
|
14.11.2020 | GFK DuboÄica | 4 : 3 | Real NiÅ” |
14.11
10:00
Stepojevac Vaga
RadniÄki
0
2
|
14.11.2020 10:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
14.11
10:00
Akademija fudbala
Mladost (B)
4
0
|
14.11.2020 10:00 | Akademija fudbala | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
14.11
15:30
Kolubara 2
Kolubara 1
1
5
|
14.11.2020 15:30 | Kolubara 2 | 1 : 5 | Kolubara 1 | |||||
14.11
10:00
BuduÄnost
Mladost (C)
3
2
|
14.11.2020 10:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Mladost (C) |
14.11
10:00
OFK Ras
AF PopoviÄ
8
2
|
14.11.2020 10:00 | OFK Ras | 8 : 2 | AF PopoviÄ | |||||
14.11
11:00
Bane 1931 - 2
Pazar Juniors B
4
3
|
14.11.2020 11:00 | Bane 1931 - 2 | 4 : 3 | Pazar Juniors B | |||||
14.11
10:00
OFK National
Jedinstvo 2017
1
8
|
14.11.2020 10:00 | OFK National | 1 : 8 | Jedinstvo 2017 | |||||
14.11
10:00
Bane 1931
Tutin
7
1
|
14.11.2020 10:00 | Bane 1931 | 7 : 1 | Tutin | |||||
14.11
10:00
JoŔanica
Kosmet
3
2
|
14.11.2020 10:00 | JoŔanica | 3 : 2 | Kosmet | |||||
14.11
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Pazar Juniors '01
2
3
|
14.11.2020 10:30 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 2 : 3 | Pazar Juniors '01 | |||||
14.11
10:00
AF AS Novi Pazar
Sport Club 99
2
2
|
14.11.2020 10:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 2 | Sport Club 99 |
14.11
10:00
MaÄva 1
MaÄva 2
3
2
|
14.11.2020 10:00 | MaÄva 1 | 3 : 2 | MaÄva 2 | |||||
14.11
11:00
Å abac Sunrise 1
Fenix 2
7
0
|
14.11.2020 11:00 | Å abac Sunrise 1 | 7 : 0 | Fenix 2 | |||||
14.11
10:00
POFK Äivija
Tika taka
1
3
|
14.11.2020 10:00 | POFK Äivija | 1 : 3 | Tika taka | |||||
14.11
10:00
OFK Atletiko
POFK Savacium
3
1
|
14.11.2020 10:00 | OFK Atletiko | 3 : 1 | POFK Savacium |
14.11
17:00
Cibona
Partizan NIS
75
82
|
14.11.2020 17:00 | Cibona | 75 : 82 | Partizan NIS |
14.11
11:00
Sloboda
Spars Realway
92
90
|
14.11.2020 11:00 | Sloboda | 92 : 90 | Spars Realway | |||||
14.11
15:00
RabotniÄki
LovÄen 1947 Bemax
82
77
|
14.11.2020 15:00 | RabotniÄki | 82 : 77 | LovÄen 1947 Bemax |
14.11
14:30
Slodes
Borac
104
73
|
14.11.2020 14:30 | Slodes | 104 : 73 | Borac | |||||
14.11
17:30
Star
BKK RadniÄki
89
85
|
14.11.2020 17:30 | Star | 89 : 85 | BKK RadniÄki | |||||
14.11
18:00
Sveti ÄorÄe
Beovuk 72
81
79
|
14.11.2020 18:00 | Sveti ÄorÄe | 81 : 79 | Beovuk 72 |
14.11
18:00
Napredak Junior
Mladost
64
72
|
14.11.2020 18:00 | Napredak Junior | 64 : 72 | Mladost | |||||
14.11
19:00
Klik
Fair Play
89
74
|
14.11.2020 19:00 | Klik | 89 : 74 | Fair Play |
14.11
13:15
Actavis Academy
Mladost Vesna
75
59
|
14.11.2020 13:15 | Actavis Academy | 75 : 59 | Mladost Vesna | |||||
14.11
19:00
NiÅ”
Panteri
81
83
|
14.11.2020 19:00 | NiÅ” | 81 : 83 | Panteri |
14.11
19:00
Hajduk
Topola
89
52
|
14.11.2020 19:00 | Hajduk | 89 : 52 | Topola |
14.11
17:00
Nova Pazova
ŽelezniÄar
76
78
|
14.11.2020 17:00 | Nova Pazova | 76 : 78 | ŽelezniÄar |
14.11
16:00
Plana
Jagodina
77
111
|
14.11.2020 16:00 | Plana | 77 : 111 | Jagodina | |||||
14.11
16:30
Svilajnac
RadniÄki 1950
110
81
|
14.11.2020 16:30 | Svilajnac | 110 : 81 | RadniÄki 1950 |
14.11
20:30
KaraÄorÄevo
Basketball Stars
76
56
|
14.11.2020 20:30 | KaraÄorÄevo | 76 : 56 | Basketball Stars |
14.11
17:00
Akademik
Senta
94
64
|
14.11.2020 17:00 | Akademik | 94 : 64 | Senta |
14.11
15:30
Ru koÅ”
Vojka
81
64
|
14.11.2020 15:30 | Ru koÅ” | 81 : 64 | Vojka |
14.11
20:00
RadniÄki
Å abac
92
70
|
14.11.2020 20:00 | RadniÄki | 92 : 70 | Å abac | |||||
14.11
14:30
Mix
ŽelezniÄar
62
80
|
14.11.2020 14:30 | Mix | 62 : 80 | ŽelezniÄar |
14.11
20:00
Sloga (PM)
KruŔevac
78
87
|
14.11.2020 20:00 | Sloga (PM) | 78 : 87 | KruŔevac | |||||
14.11
17:00
ParaÄin
Äuprija
94
67
|
14.11.2020 17:00 | ParaÄin | 94 : 67 | Äuprija | |||||
14.11
18:00
Sloga (B)
Zicer 2014
72
59
|
14.11.2020 18:00 | Sloga (B) | 72 : 59 | Zicer 2014 |
14.11
15:00
Polet
TrepÄa
88
84
|
14.11.2020 15:00 | Polet | 88 : 84 | TrepÄa | |||||
14.11
12:15
KoÅ” 020
GoÄ
101
78
|
14.11.2020 12:15 | KoÅ” 020 | 101 : 78 | GoÄ |
14.11
17:00
Radan
Jastreb
90
77
|
14.11.2020 17:00 | Radan | 90 : 77 | Jastreb | |||||
14.11
15:00
KurŔumlija
Ratnici
56
90
|
14.11.2020 15:00 | KurŔumlija | 56 : 90 | Ratnici | |||||
14.11
18:00
Knjaževac
Pusta Reka
76
54
|
14.11.2020 18:00 | Knjaževac | 76 : 54 | Pusta Reka | |||||
14.11
15:00
Hajduk Veljko
Hisar
87
56
|
14.11.2020 15:00 | Hajduk Veljko | 87 : 56 | Hisar |
14.11
17:00
Dynamic
Napredak
94
90
|
14.11.2020 17:00 | Dynamic | 94 : 90 | Napredak | |||||
14.11
16:30
OKK Beograd
Sloga
83
75
|
14.11.2020 16:30 | OKK Beograd | 83 : 75 | Sloga | |||||
14.11
19:30
Pirot
RadniÄki SPD
75
76
|
14.11.2020 19:30 | Pirot | 75 : 76 | RadniÄki SPD | |||||
14.11
20:00
Dunav
Kolubara LA 2003
99
85
|
14.11.2020 20:00 | Dunav | 99 : 85 | Kolubara LA 2003 |
14.11
17:00
VrŔac
RadniÄki (B)
74
65
|
14.11.2020 17:00 | VrÅ”ac | 74 : 65 | RadniÄki (B) | |||||
14.11
18:30
Sloga
Karaburma
60
64
|
14.11.2020 18:30 | Sloga | 60 : 64 | Karaburma | |||||
14.11
17:00
Ljubovija
MileŔevka
46
68
|
14.11.2020 17:00 | Ljubovija | 46 : 68 | MileŔevka |
14.11
18:20
Ras
Vojvodina 021- 2
51
44
|
14.11.2020 18:20 | Ras | 51 : 44 | Vojvodina 021- 2 | |||||
14.11
15:00
Delfin
Sloga
58
29
|
14.11.2020 15:00 | Delfin | 58 : 29 | Sloga |
14.11
18:30
RadniÄki 2016
Hisar
69
65
|
14.11.2020 18:30 | RadniÄki 2016 | 69 : 65 | Hisar | |||||
14.11
16:45
Student 2
Trstenik
84
83
|
14.11.2020 16:45 | Student 2 | 84 : 83 | Trstenik |
14.11
13:30
SPD RadniÄki
Marinos
90
44
|
14.11.2020 13:30 | SPD RadniÄki | 90 : 44 | Marinos | |||||
14.11
13:30
Star
Sloboda
75
45
|
14.11.2020 13:30 | Star | 75 : 45 | Sloboda |
14.11
17:00
Tutin 020
Rudar
1
3
|
14.11.2020 17:00 | Tutin 020 | 1 : 3 | Rudar |
14.11
20:00
Vranje
NiÅ” 2
0
3
|
14.11.2020 20:00 | Vranje | 0 : 3 | NiÅ” 2 | |||||
14.11
19:00
Hajduk Veljko
Desetka
1
3
|
14.11.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Desetka | |||||
14.11
18:00
Morava
Jagodina
1
3
|
14.11.2020 18:00 | Morava | 1 : 3 | Jagodina |
14.11
16:45
As
KaraÄorÄe 2
0
3
|
14.11.2020 16:45 | As | 0 : 3 | KaraÄorÄe 2 |
14.11
18:00
Sombor
Stražilovo
0
3
|
14.11.2020 18:00 | Sombor | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
14.11
17:00
Srem Iton
Partizan
1
3
|
14.11.2020 17:00 | Srem Iton | 1 : 3 | Partizan | |||||
14.11
16:00
Mladost (BP)
Kikinda
1
3
|
14.11.2020 16:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Kikinda | |||||
14.11
17:00
Proleter
Vojvodina NS Seme 3
0
3
|
14.11.2020 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 | |||||
14.11
16:00
Kulpin
Mladost (NP)
3
2
|
14.11.2020 16:00 | Kulpin | 3 : 2 | Mladost (NP) |
14.11
16:00
Ozren
Knjaževac
3
2
|
14.11.2020 16:00 | Ozren | 3 : 2 | Knjaževac | |||||
14.11
Dunav Stars
Timok
0
3
|
14.11.2020 | Dunav Stars | 0 : 3 | Timok |
14.11
14:30
Botafogo
Stražilovo
0
3
|
14.11.2020 14:30 | Botafogo | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
14.11
16:00
MagliÄ 1953
Klek SrbijaŔume 2
1
3
|
14.11.2020 16:00 | MagliÄ 1953 | 1 : 3 | Klek SrbijaÅ”ume 2 | |||||
14.11
18:00
Vrbas
Sloven
1
3
|
14.11.2020 18:00 | Vrbas | 1 : 3 | Sloven | |||||
14.11
19:00
Mladost (T)
Novi Sad 2
2
3
|
14.11.2020 19:00 | Mladost (T) | 2 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
14.11
12:00
Dunav Voley 2
Hajduk
0
3
|
14.11.2020 12:00 | Dunav Voley 2 | 0 : 3 | Hajduk |
14.11
Mladost
Jablanica
|
14.11.2020 | Mladost | : | Jablanica | |||||
14.11
Surdulica
DuboÄica - 2
|
14.11.2020 | Surdulica | : | DuboÄica - 2 | |||||
14.11
00:00
MOK TopliÄanin 97 - 2
Radan
0
3
|
14.11.2020 00:00 | MOK TopliÄanin 97 - 2 | 0 : 3 | Radan |
14.11
17:00
RadniÄki
Spartak (S)
3
1
|
14.11.2020 17:00 | RadniÄki | 3 : 1 | Spartak (S) |
14.11
17:00
Jedinstvo (SP)
DuboÄica
3
0
|
14.11.2020 17:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | DuboÄica | |||||
14.11
19:00
VGSK
Smederevo Carina
2
3
|
14.11.2020 19:00 | VGSK | 2 : 3 | Smederevo Carina | |||||
14.11
16:00
VA 014 Bauwesen
Klek SrbijaŔume
1
3
|
14.11.2020 16:00 | VA 014 Bauwesen | 1 : 3 | Klek SrbijaŔume |
14.11
17:00
BeÄej
TopliÄki Vitezovi
3
1
|
14.11.2020 17:00 | BeÄej | 3 : 1 | TopliÄki Vitezovi | |||||
14.11
16:30
Užice
Å umadija
1
3
|
14.11.2020 16:30 | Užice | 1 : 3 | Šumadija | |||||
14.11
17:00
Futog
Kosovska Mitrovica
3
2
|
14.11.2020 17:00 | Futog | 3 : 2 | Kosovska Mitrovica |
14.11
17:00
Vlasina
Desetka
0
3
|
14.11.2020 17:00 | Vlasina | 0 : 3 | Desetka | |||||
14.11
14:30
Student
Milenijum
2
3
|
14.11.2020 14:30 | Student | 2 : 3 | Milenijum | |||||
14.11
14:00
Knjaževac
TopliÄanin
3
0
|
14.11.2020 14:00 | Knjaževac | 3 : 0 | TopliÄanin |
14.11
15:00
Napredak 037
Sloboda S
3
0
|
14.11.2020 15:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
14.11
17:30
TehniÄar
Borac
0
3
|
14.11.2020 17:30 | TehniÄar | 0 : 3 | Borac | |||||
14.11
13:00
Novi Pazar
Drina
3
0
|
14.11.2020 13:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Drina |
14.11
18:30
Tent 2
Ribnica
3
2
|
14.11.2020 18:30 | Tent 2 | 3 : 2 | Ribnica |
14.11
20:00
Futog West
NS Volej Team
1
3
|
14.11.2020 20:00 | Futog West | 1 : 3 | NS Volej Team |
14.11
00:00
ZajeÄar 2
Volejbor-Tim
3
0
|
14.11.2020 00:00 | ZajeÄar 2 | 3 : 0 | Volejbor-Tim | |||||
14.11
Viner
Knjaževac 2
3
0
|
14.11.2020 | Viner | 3 : 0 | Knjaževac 2 | |||||
14.11
Hajduk Veljko
Timok
0
3
|
14.11.2020 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Timok | |||||
14.11
Pirot
Ozren
3
2
|
14.11.2020 | Pirot | 3 : 2 | Ozren |
14.11
Jasenica (SP)
Dunav 17
3
2
|
14.11.2020 | Jasenica (SP) | 3 : 2 | Dunav 17 | |||||
14.11
Rudar
TvrÄava
2
3
|
14.11.2020 | Rudar | 2 : 3 | TvrÄava | |||||
14.11
VGSK
TehniÄar
0
3
|
14.11.2020 | VGSK | 0 : 3 | TehniÄar | |||||
14.11
Carina
Sloga 2015 Jedinstvo
3
0
|
14.11.2020 | Carina | 3 : 0 | Sloga 2015 Jedinstvo |
14.11
17:00
Blok aut
SK Volej
3
1
|
14.11.2020 17:00 | Blok aut | 3 : 1 | SK Volej | |||||
14.11
18:00
Mladost
Merkur
0
3
|
14.11.2020 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Merkur | |||||
14.11
15:30
Elan Volej
GrbiÄ
3
0
|
14.11.2020 15:30 | Elan Volej | 3 : 0 | GrbiÄ | |||||
14.11
14:00
Novi Sad 2
Volejstars
3
0
|
14.11.2020 14:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Volejstars |
14.11
14:00
Å trand Volej 2
Dunav
0
3
|
14.11.2020 14:00 | Å trand Volej 2 | 0 : 3 | Dunav | |||||
14.11
18:00
Maks
Dunav Volej
0
3
|
14.11.2020 18:00 | Maks | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
14.11
14:00
Mladost 1979
BeoÄin
3
0
|
14.11.2020 14:00 | Mladost 1979 | 3 : 0 | BeoÄin |
14.11
19:30
Elbraco Technoland CVS
Vrbas
2
3
|
14.11.2020 19:30 | Elbraco Technoland CVS | 2 : 3 | Vrbas | |||||
14.11
17:00
Win Volley
Goks IN
3
0
|
14.11.2020 17:00 | Win Volley | 3 : 0 | Goks IN | |||||
14.11
11:00
Spartak 2
Subotica
3
2
|
14.11.2020 11:00 | Spartak 2 | 3 : 2 | Subotica |
14.11
17:00
VrŔac
KrajiŔnik
3
0
|
14.11.2020 17:00 | VrŔac | 3 : 0 | KrajiŔnik | |||||
14.11
18:00
KI 0230
Proleter
2
3
|
14.11.2020 18:00 | KI 0230 | 2 : 3 | Proleter | |||||
14.11
16:00
Kikinda
Hercegovina
3
0
|
14.11.2020 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | Hercegovina |
14.11
TopliÄanin 2002
Jablanica
|
14.11.2020 | TopliÄanin 2002 | : | Jablanica | |||||
14.11
00:00
Surdulica
Vlasina - 2
3
0
|
14.11.2020 00:00 | Surdulica | 3 : 0 | Vlasina - 2 | |||||
14.11
00:00
ŽOK TopliÄanin
Radan
3
1
|
14.11.2020 00:00 | ŽOK TopliÄanin | 3 : 1 | Radan |
14.11
18:00
ObiliÄ
Mladenovac
3
2
|
14.11.2020 18:00 | ObiliÄ | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
14.11
18:00
Blok Aut
Crnjanski
3
1
|
14.11.2020 18:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Crnjanski | |||||
14.11
18:00
Kolubara
ŽelezniÄar
3
0
|
14.11.2020 18:00 | Kolubara | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
14.11
18:00
AS
Imlek
3
0
|
14.11.2020 18:00 | AS | 3 : 0 | Imlek |
14.11
18:00
Priboj
Forma
3
0
|
14.11.2020 18:00 | Priboj | 3 : 0 | Forma | |||||
14.11
18:00
BuduÄnost Nec
LuÄani
3
0
|
14.11.2020 18:00 | BuduÄnost Nec | 3 : 0 | LuÄani | |||||
14.11
18:00
Putevi Trendteks
Borac 2
3
1
|
14.11.2020 18:00 | Putevi Trendteks | 3 : 1 | Borac 2 | |||||
14.11
18:00
Crnokosa
Zlatar
0
3
|
14.11.2020 18:00 | Crnokosa | 0 : 3 | Zlatar |
14.11
18:00
RaŔka 2
Volej Stars Junior
1
3
|
14.11.2020 18:00 | RaŔka 2 | 1 : 3 | Volej Stars Junior | |||||
14.11
18:00
UÅ”Äe
Tutin
0
3
|
14.11.2020 18:00 | UÅ”Äe | 0 : 3 | Tutin |
14.11
18:00
Župa
Stopanja
3
0
|
14.11.2020 18:00 | Župa | 3 : 0 | Stopanja | |||||
14.11
18:00
Sportisimo
Vrba 2019
3
2
|
14.11.2020 18:00 | Sportisimo | 3 : 2 | Vrba 2019 | |||||
14.11
18:00
Trstenik
Antena 08
3
1
|
14.11.2020 18:00 | Trstenik | 3 : 1 | Antena 08 |
14.11
18:00
ŽelezniÄar
Klek
3
0
|
14.11.2020 18:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Klek | |||||
14.11
18:00
Beograd
Srem
0
3
|
14.11.2020 18:00 | Beograd | 0 : 3 | Srem |
14.11
15:30
RadniÄki Blasters
Jedinstvo
3
0
|
14.11.2020 15:30 | RadniÄki Blasters | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.11
19:00
Takovo Zvezda Helios
Vranje
3
0
|
14.11.2020 19:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Vranje | |||||
14.11
19:30
Spartak
Smederevo
3
0
|
14.11.2020 19:30 | Spartak | 3 : 0 | Smederevo | |||||
14.11
19:00
InÄija
Roda
3
2
|
14.11.2020 19:00 | InÄija | 3 : 2 | Roda |
14.11
18:00
DuboÄica 54
Crvenka
32
28
|
14.11.2020 18:00 | DuboÄica 54 | 32 : 28 | Crvenka | |||||
14.11
19:00
Spartak
Partizan
27
39
|
14.11.2020 19:00 | Spartak | 27 : 39 | Partizan | |||||
14.11
18:00
Kikinda Grindex
Dinamo
29
31
|
14.11.2020 18:00 | Kikinda Grindex | 29 : 31 | Dinamo |
14.11
19:00
Rudar
RadniÄki
34
22
|
14.11.2020 19:00 | Rudar | 34 : 22 | RadniÄki | |||||
14.11
19:00
Å amot 65
Novi Pazar
31
27
|
14.11.2020 19:00 | Å amot 65 | 31 : 27 | Novi Pazar | |||||
14.11
19:00
ObiliÄ
ŽelezniÄar 1949
27
32
|
14.11.2020 19:00 | ObiliÄ | 27 : 32 | ŽelezniÄar 1949 |
14.11
21:00
Voždovac 2012
Jedinstvo
33
21
|
14.11.2020 21:00 | Voždovac 2012 | 33 : 21 | Jedinstvo | |||||
14.11
20:00
Morava
Kolubara
25
26
|
14.11.2020 20:00 | Morava | 25 : 26 | Kolubara | |||||
14.11
18:00
Vrbas Petrol
Ub
27
30
|
14.11.2020 18:00 | Vrbas Petrol | 27 : 30 | Ub | |||||
14.11
19:00
JugoviÄ
Sivac 69
28
28
|
14.11.2020 19:00 | JugoviÄ | 28 : 28 | Sivac 69 | |||||
14.11
16:30
InÄija
Lavovi BP
33
35
|
14.11.2020 16:30 | InÄija | 33 : 35 | Lavovi BP |
14.11
18:00
Priboj
Zlatar
28
24
|
14.11.2020 18:00 | Priboj | 28 : 24 | Zlatar | |||||
14.11
18:00
Hajduk Veljko
Metalac
30
30
|
14.11.2020 18:00 | Hajduk Veljko | 30 : 30 | Metalac | |||||
14.11
19:00
KurŔumlija
Jastrebac
40
30
|
14.11.2020 19:00 | KurŔumlija | 40 : 30 | Jastrebac | |||||
14.11
19:00
Vranje 1957
Mokra Gora
25
30
|
14.11.2020 19:00 | Vranje 1957 | 25 : 30 | Mokra Gora |
14.11
19:00
Somborelektro
Mladost (BJ)
28
32
|
14.11.2020 19:00 | Somborelektro | 28 : 32 | Mladost (BJ) | |||||
14.11
20:00
Crvena zvezda
Dolovo
33
34
|
14.11.2020 20:00 | Crvena zvezda | 33 : 34 | Dolovo |
14.11
17:00
Rekreativo
Beograd
25
24
|
14.11.2020 17:00 | Rekreativo | 25 : 24 | Beograd | |||||
14.11
00:00
Rakovica
PKB
26
27
|
14.11.2020 00:00 | Rakovica | 26 : 27 | PKB | |||||
14.11
13:00
Metaloplastika 2
RadniÄki (O)
36
30
|
14.11.2020 13:00 | Metaloplastika 2 | 36 : 30 | RadniÄki (O) |
14.11
20:00
ParaÄin
Borsko jezero
37
24
|
14.11.2020 20:00 | ParaÄin | 37 : 24 | Borsko jezero | |||||
14.11
20:00
ORK Bor
RadniÄki
33
38
|
14.11.2020 20:00 | ORK Bor | 33 : 38 | RadniÄki | |||||
14.11
17:00
Jagodina 2
Rtanj
23
30
|
14.11.2020 17:00 | Jagodina 2 | 23 : 30 | Rtanj | |||||
14.11
16:00
ZajeÄar 1949
Äerdap
38
26
|
14.11.2020 16:00 | ZajeÄar 1949 | 38 : 26 | Äerdap |
14.11
19:00
Lokomotiva
Å amot 65 2
44
29
|
14.11.2020 19:00 | Lokomotiva | 44 : 29 | Å amot 65 2 |
14.11
19:00
Mladost
Bane
19
23
|
14.11.2020 19:00 | Mladost | 19 : 23 | Bane |
14.11
19:00
Prigrevica
Slavija
28
37
|
14.11.2020 19:00 | Prigrevica | 28 : 37 | Slavija | |||||
14.11
16:00
ŽSK 1955
Mladost
30
21
|
14.11.2020 16:00 | ŽSK 1955 | 30 : 21 | Mladost | |||||
14.11
18:00
RadniÄki
Vojvoda Stepa
21
32
|
14.11.2020 18:00 | RadniÄki | 21 : 32 | Vojvoda Stepa |
14.11
17:00
GuÄevo
UmÄari
20
20
|
14.11.2020 17:00 | GuÄevo | 20 : 20 | UmÄari |
14.11
19:00
Ruma
Titel
43
26
|
14.11.2020 19:00 | Ruma | 43 : 26 | Titel |
14.11
19:00
Spartak
Sloven
26
21
|
14.11.2020 19:00 | Spartak | 26 : 21 | Sloven | |||||
14.11
18:00
Jadran Lider
Proleter
24
17
|
14.11.2020 18:00 | Jadran Lider | 24 : 17 | Proleter |
14.11
16:00
Medicinar 2
Studentski Grad
25
21
|
14.11.2020 16:00 | Medicinar 2 | 25 : 21 | Studentski Grad |
14.11
15:00
Radan
Morava
22
26
|
14.11.2020 15:00 | Radan | 22 : 26 | Morava | |||||
14.11
17:00
Aleksinac
Vlasotince
12
41
|
14.11.2020 17:00 | Aleksinac | 12 : 41 | Vlasotince |
14.11
11:00
Naisa 2
Äerdap
22
24
|
14.11.2020 11:00 | Naisa 2 | 22 : 24 | Äerdap | |||||
14.11
19:00
Rtanj
Pirot
17
22
|
14.11.2020 19:00 | Rtanj | 17 : 22 | Pirot |
14.11
14:00
NemanjiÄ
Rudar
28
25
|
14.11.2020 14:00 | NemanjiÄ | 28 : 25 | Rudar |
14.11
18:00
KoŔutnjak
Prijepolje
18
22
|
14.11.2020 18:00 | KoŔutnjak | 18 : 22 | Prijepolje | |||||
14.11
14:30
Pazar 2003
Napredak 12
17
16
|
14.11.2020 14:30 | Pazar 2003 | 17 : 16 | Napredak 12 | |||||
14.11
Sedmerac
Bekament BB - 2
0
10
|
14.11.2020 | Sedmerac | 0 : 10 | Bekament BB - 2 | |||||
14.11
19:30
Metalac
SPD RadniÄki - 2
28
27
|
14.11.2020 19:30 | Metalac | 28 : 27 | SPD RadniÄki - 2 |
14.11
14:00
Srem
ORK Beograd
24
35
|
14.11.2020 14:00 | Srem | 24 : 35 | ORK Beograd | |||||
14.11
18:30
TopliÄanin
PanÄevo
32
29
|
14.11.2020 18:30 | TopliÄanin | 32 : 29 | PanÄevo |
14.11
17:45
Zemun
Partizan
6
10
|
14.11.2020 17:45 | Zemun | 6 : 10 | Partizan |
14.11
19:00
Valjevo
Rasina
12
9
|
14.11.2020 19:00 | Valjevo | 12 : 9 | Rasina |
14.11
10:30
Vojvodina
TaÅ” 2000
18
3
|
14.11.2020 10:30 | Vojvodina | 18 : 3 | TaÅ” 2000 | |||||
14.11
12:00
Crvena zvezda
Palilula
6
9
|
14.11.2020 12:00 | Crvena zvezda | 6 : 9 | Palilula | |||||
14.11
21:00
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
21
2
|
14.11.2020 21:00 | Crvena zvezda | 21 : 2 | TaÅ” 2000 | |||||
14.11
19:30
Vojvodina
Palilula
10
9
|
14.11.2020 19:30 | Vojvodina | 10 : 9 | Palilula |
14.11
21:00
RaŔka
Smederevo
1
5
|
14.11.2020 21:00 | RaŔka | 1 : 5 | Smederevo |
14.11
20:00
Novi Sad
KraljeviÄevo
6
0
|
14.11.2020 20:00 | Novi Sad | 6 : 0 | KraljeviÄevo |
14.11
18:00
Akademac
BSK
7
2
|
14.11.2020 18:00 | Akademac | 7 : 2 | BSK |
14.11
20:00
Kareli
Zlatibor
3
3
|
14.11.2020 20:00 | Kareli | 3 : 3 | Zlatibor |
14.11
20:30
Dolap
NiÅ” 92
5
7
|
14.11.2020 20:30 | Dolap | 5 : 7 | NiÅ” 92 | |||||
14.11
17:30
Lindoret
As
5
3
|
14.11.2020 17:30 | Lindoret | 5 : 3 | As | |||||
14.11
16:00
Zadrugar 2017
Radnik
1
4
|
14.11.2020 16:00 | Zadrugar 2017 | 1 : 4 | Radnik |
14.11
18:00
KalÄa
Konjarnik
7
3
|
14.11.2020 18:00 | KalÄa | 7 : 3 | Konjarnik | |||||
14.11
20:00
Zemun Samo pravo
Vranje
1
4
|
14.11.2020 20:00 | Zemun Samo pravo | 1 : 4 | Vranje |
14.11
19:30
Zufo
Leskovac
1
3
|
14.11.2020 19:30 | Zufo | 1 : 3 | Leskovac | |||||
14.11
15:00
Banjica
Forum
3
1
|
14.11.2020 15:00 | Banjica | 3 : 1 | Forum |
14.11
13:00
Partizan
DorÄol
0
18
|
14.11.2020 13:00 | Partizan | 0 : 18 | DorÄol |
14.11
12:30
Black Hornets
Orlovi
59
30
|
14.11.2020 12:30 | Black Hornets | 59 : 30 | Orlovi | |||||
14.11
14:00
Indians
SBB Vukovi
47
19
|
14.11.2020 14:00 | Indians | 47 : 19 | SBB Vukovi |