Druga pobeda trsteničana pod vodjstvom Miljojka GoÅ”ića

Utakmica u Trsteniku na stadionu kraj Morave

Posle neuspeÅ”nih igara na početku prolećnog dela prvenstva Srpske lige Istok fudbaleri TrstenikaPPT su pod vođstvomĀ novog Å”efa stručnog Å”taba Miljojka GoÅ”ića, izvojevali dve pobede u proÅ”lom 25. kolu kao gosti i sada u 26. kolu pred svojim navijačima.

Na stadionu kraj Morave slavili su pobedu rezultatom 3:0 nad ekipomĀ Jedinstvo iz BoÅ”njaca.

Ovaj zanimljiv susret posmatralo je oko 150 gledalaca, a vodio ga je glavni arbitar Nemanja Mitrović iz Prokuplja.

Novoimenovani kormilar trsteničana postavio je ofanzivnu taktiku i domaći su u većem delu susreta prosto opsedali prostog gostiju iz BoÅ”njaca.

Dva minuta nakon produžetka prvog poluvremena trsteničani su pogodkom Vukčevića postavili rezultat poluvremena a posle odmora ponovili ofanzivniju igru, pa je Smiljković već u 48. minutu pogodio mrežu Jedinstva zaĀ 2:0, da bi najbolji igrač utakmice Vukčević svojim drugim pogodkom u 53. minutu potvrdio pobedu svoga tima 3:0 zaĀ Trstenik.

Posle ovogĀ odigranog prvenstvenog kola trsteničani su na 13. mestu tabele sa 28 osvojenih bodova, u narednom 27. kolu gostuju u Lebanu kod ekipeĀ Radana, gde će pokuÅ”ati da izvuku povoljan rezultat.

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Istok Trstenik PPT Jedinstvo (B)