06.10
15:30
OFK VrŔac
Cement
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost
ŽelezniÄar
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
ÄSK Pivara
Kabel
0
5
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 5 | |||||||
06.10
15:30
Dinamo 1945
Omladinac
0
1
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki (NP)
Borac
0
0
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki (SM)
Dunav
4
1
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Bratstvo 1946
Crvena zvezda
4
2
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Hajduk 1912
BaÄka 1901
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Proleter Mihajlovac
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga (PŽ)
JoŔanica
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga 33
Loznica
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Å umadija (A)
FAP
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 | |||||||
06.10
15:00
Mladi radnik 1926
Mokra Gora
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
06.10
15:00
Jedinstvo (P)
RadniÄki (P)
0
3
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
06.10
15:00
GFK DuboÄica
Dunav
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
RadniÄki (S)
Rtanj
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo (B)
Trstenik PPT
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
06.10
14:30
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
1
2
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
BASK
Crvena Zvezda
1
2
|
06.10.2018 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
14:30
OFK Beograd
Brodarac
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Jedinstvo
Kolubara
1
1
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
IMT
BSK BorÄa
1
0
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
GrafiÄar
RadniÄki (O)
6
2
|
06.10.2018 10:00 | 6 : 2 |
|
06.10
15:30
Krajina
Sloga
2
1
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Kozara
BAK
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Jedinstvo (NB)
OFK Proleter
8
0
|
06.10.2018 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Begej
ŽAK
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 | |||||||
06.10
15:30
BuduÄnost
RadniÄki (S)
4
2
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Kikinda 1909
Jedinstvo (BK)
3
4
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
RadniÄki (K)
Sloboda
0
1
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
06.10
15:30
Podrinje
Hajduk (B)
4
0
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 0 |
|
06.10
15:30
Crvenka
Mladost APA
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Sloga (Ä)
Tisa
2
1
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:00
Sloga
Real
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Å umadija 1903
TrepÄa
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Apolon 2018
GoÄ
0
3
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
06.10
15:00
KaraÄorÄe
Zvižd
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Morava
Homoljac
11
0
|
06.10.2018 15:00 | 11 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
VGSK
Mladi borac
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:00
Spartak 1924
ŽelezniÄar
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
RadniÄki (V)
Ribnica
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
RadniÄki Å abaÄki
Brezovica
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Zadrugar
OFK OseÄina
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 | |||||||
06.10
15:00
MaÄva 2005
Vrelo Sport
5
1
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
06.10
15:00
Takovo
BuduÄnost
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Sevojno
Jedinstvo Putevi
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
06.10
15:00
Sloga
BuduÄnost
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
PÄinja
Balkanski
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
06.10
15:00
Sloga
ŽitoraÄa
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
OFK Kosanica
Dragocvet
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
06.10
15:00
Svrljig
Rudar Alpos
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Äerdap
Orljane
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Timok 1919
Kablovi
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
06.10
14:30
Napredak
BuduÄnost
3
1
|
06.10.2018 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
LeŔtane
Studenski Grad
0
0
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
06.10
15:00
Delija
Crvena zvezda (VS)
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Proleter 2006
2. Oktobar
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
06.10
15:00
TvrÄava
Lipar
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
ŽAK
Kulpin
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
06.10
16:00
Sloven
Partizan
1
0
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:00
Mladi rudar 1954
Å umadinac (N)
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 | |||||||
06.10
15:00
Sloga Bat 1924
Omladinac
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
06.10
15:30
FruŔkogorski partizan
Petrovaradin
2
1
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Omladinac
Mladost
0
4
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
RFK Novi Sad 1921
OFK Sirig
6
1
|
06.10.2018 15:30 | 6 : 1 |
|
06.10
15:30
Panonija IM Topola
Jadran
0
7
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 7 | |||||||
06.10
15:30
Sloga
ÄurÄin
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Napredak
Proleter (RS)
0
1
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 1 |
06.10
14:30
Balkan Mirijevo
SinÄeliÄ
3
1
|
06.10.2018 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Borac (O)
Rakovica
1
0
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 0 |
|
06.10
14:30
Å umadija
LisoviÄ
4
2
|
06.10.2018 14:30 | 4 : 2 |
|
06.10
15:00
OvÄar
Ozrem
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 | |||||||
06.10
15:00
Slatina
Napredak
4
1
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
06.10
15:30
Omladinac
Granit
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Rudar
OFK Ras
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:00
Jedinstvo 1936
Poljoprivrednik
8
1
|
06.10.2018 15:00 | 8 : 1 |
|
06.10
15:00
Jevremovac
Cer
0
5
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Sloga (LÅ )
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
06.10
15:30
Jedinstvo SteviÄ
Partizan (G)
0
0
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Dunav
Sloga (BNS)
1
3
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 3 |
|
06.10
15:00
Jedinstvo (Lj)
Omladinac (Å )
2
4
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Äerdap
Rudar (K)
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Makce
BuduÄnost
0
5
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 5 |
|
06.10
15:00
Moravac
RadniÄki 1924
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak 2012
RadniÄki 1947
6
1
|
06.10.2018 15:00 | 6 : 1 |
06.10
15:00
Mladi radnik
Proleter 1947
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:00
Brestovac
Å arbanovac
4
1
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
PoreÄ
Rudna Glava
0
3
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
BSK
Branik
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
06.10
14:00
Banjani
ZSK
2
0
|
06.10.2018 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
14:00
Rubribreza
Radnik
2
0
|
06.10.2018 14:00 | 2 : 0 | |||||||
06.10
14:00
Pepeljevac
OFK BrÄanac
1
3
|
06.10.2018 14:00 | 1 : 3 |
|
06.10
15:00
21. oktobar
Pobeda 1926
2
3
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
06.10
15:30
Crnokosa
Äajetina
3
2
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 2 |
06.10
15:30
Midžor (K)
OFK 019
1
3
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 3 |
|
06.10
15:30
Senjak
Spartak
4
2
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 2 | |||||||
06.10
15:30
Vladimir DurkoviÄ
DragoÅ”
4
0
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Borac
Rajko MitiÄ
0
3
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
|
06.10
15:00
Omladinac (GK)
Äegar 2013
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
06.10
15:00
Nebeski Andjeli
FSU Južna pruga
5
0
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
06.10
Polet
Ugljare
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
Gracko
Sitnica
0
1
|
06.10.2018 | 0 : 1 |
|
06.10
14:00
Oskar
Kusce
0
1
|
06.10.2018 14:00 | 0 : 1 |
|
06.10
15:00
Crvena Jabuka
JoŔeva
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
KaleniÄ
Å arbane
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
06.10
14:30
Skela
Jedinstvo
6
1
|
06.10.2018 14:30 | 6 : 1 | |||||||
06.10
14:30
Krtinska
Rojkovac
1
2
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 2 | |||||||
06.10
14:30
Borac
Pobednik
3
1
|
06.10.2018 14:30 | 3 : 1 | |||||||
06.10
14:30
Rvati
Polet
4
3
|
06.10.2018 14:30 | 4 : 3 |
06.10
15:30
ŽelezniÄar
Dinamo
10
0
|
06.10.2018 15:30 | 10 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Veternik
OFK Futog
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Vinogradar
JanoŔik
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Vojvodina (CC)
Sloga (M)
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
Garevina
Rubin
0
3
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 3 | |||||||
06.10
15:00
Kamenorezac 76
Mladost
3
3
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Sloga (D)
UÅ”Äe
5
1
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
|
06.10
15:00
VinoraÄa
Osaonica
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Morava
Å antarovac
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Ursule
Jedinstvo (D)
1
3
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
06.10
15:00
Beljanica
Rudar (St)
2
2
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak
Pomoravlje
2
2
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
15. Avgust 1950
Mladost (J)
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
06.10
15:00
Potisje
Jedinstvo
5
0
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
TamiÅ”
ŽFK Banat
5
1
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
OFK Klek
MSK
2
3
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
3
3
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
OFK StajiÄevo
ASK
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost
Naftagas
2
3
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
06.10
14:30
Sparta Železnik
011
2
4
|
06.10.2018 14:30 | 2 : 4 |
06.10
15:30
Djurinci
NemenikuÄe
5
4
|
06.10.2018 15:30 | 5 : 4 |
|
06.10
15:30
Mlada krila
Lazac
1
1
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
BogutovaÄka Banja
Mladi radnik 1925
2
4
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Jovo Kursula
Tavnik
0
0
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 0 |
|
06.10
15:00
Omladinac-Å umadinac
Udarnik Trska 1947
4
2
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
|
06.10
15:00
Terekves
Omladinac
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Bega
Jedinstvo
0
4
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:00
Proleter
Vojvodina
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
1.Oktobar
Napredak (Ä)
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak (BT)
Roham
0
2
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
06.10
15:00
Kralj Petar I
TreŔnjevica
5
3
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 3 |
|
06.10
15:00
RadniÄki
Mladost (B)
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo (Å )
Todorovce
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
15:00
Torpedo 1924
Zadrugar
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
15:00
RadniÄki
Mladost
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
06.10
15:30
Tisa
BaÄka
1
2
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 2 | |||||||
06.10
15:30
Potisje
Jedinstvo (M)
7
0
|
06.10.2018 15:30 | 7 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Jedinstvo (SK)
Tromedja
2
1
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 1 | |||||||
06.10
15:30
TornjoÅ”
Äoka
5
4
|
06.10.2018 15:30 | 5 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Hajduk
Jadran
1
1
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Å ampion
HorgoÅ” 1911
1
2
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 2 | |||||||
06.10
15:30
AFK
GraniÄar
3
0
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
06.10
15:30
BaÄka 1945
BaÄki Hajduk
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
06.10
15:00
Žitkovica 2017
Desine
2
5
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 5 |
|
06.10
15:00
Jasenovac
Bata BuliÄ
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
06.10
15:00
Sloboda
ObiliÄ
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
06.10
15:00
Borac (A)
Vreoci
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost (Ä)
Petka
5
1
|
06.10.2018 15:00 | 5 : 1 |
|
06.10
12:00
PetliÄ SD 026
Badljevica
5
1
|
06.10.2018 12:00 | 5 : 1 |
|
06.10
15:30
NiŔavac
Mladost
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Napredak
ŽeljuŔa
3
3
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Jerma
Temac
2
1
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
06.10
15:00
Polet (R)
Ratar
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 | |||||||
06.10
15:00
Borac
Jedinstvo
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 | |||||||
06.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
06.10
15:00
Bjelica
Brezova
2
2
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
06.10
Policajac 92
Kriva Reka
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Zlatibor 2
Kotroman
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Soko
Raketa
|
06.10.2018 | : |
06.10
15:30
Globoder
Konjuh
3
0
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Kapidžija
Borac
0
2
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
Borac
Sloga
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
06.10
15:30
Sokograd
Sloga
3
0
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Napredak
Mladost
3
0
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
06.10
15:00
Aluminjum
RadniÄki 1936
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
06.10
15:00
Toplica
TaskoviÄi
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
MekiÅ”
10. februar
4
2
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 2 |
06.10
15:00
Sparta
Belpos
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost 2013
Mladost (Z)
3
2
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 2 |
06.10
15:00
Zlatica
Sloga
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 | |||||||
06.10
15:00
Proleter
Borac
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
KSK Konak 1926
Partizan
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
06.10
15:00
BuduÄnost
Å umadija
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
15:30
Sloga Obrva
BraÄa VukoviÄ
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Stara ÄarÅ”ija
Å umadija
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Omladinac
KoŔtam Polje
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Jedinstvo 2017
Studen Vitez
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
06.10
15:00
Gornje Sinkovce
Gornje Krajince
4
1
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Veternica
Å FU Derbi 2016
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Atletiko
Napredak
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
BojiÄ
Mladost Slatina
2
2
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 2 |
|
06.10
15:00
Omladinac
Bair
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 | |||||||
06.10
15:00
Napredak
Radnik
3
4
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 4 |
|
06.10
15:00
Mladi radnik
Dimitrije TucoviÄ
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 |
|
06.10
15:00
GFK Tabane
Dobra Voda
0
0
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Trnava
Belica
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
Partizan
POFK Letnjikovac
4
0
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloga
Napredak
1
2
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
OFK Letnjikovac 1983
Omladinac
0
2
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
Metaloplastika
CuljkoviÄ
4
2
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
15:30
DumaÄa
PetlovaÄa
0
2
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
15:30
Zvizdar
Jedinstvo
5
0
|
06.10.2018 15:30 | 5 : 0 |
06.10
15:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Dinamo (S)
9
2
|
06.10.2018 15:00 | 9 : 2 |
|
||||||
06.10
15:00
Sport
Dinamo 1923
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
06.10
15:30
Kastrum
Å ljivar
1
2
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 2 |
06.10
15:00
Burovac
Soko
2
3
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
15:00
Borac
Udarnik 2015
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Dobrnje
Radnik
0
2
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 2 |
|
06.10
15:00
Vukan
ZabrÄe 1936
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Napredak
Melnica
1
3
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
|
06.10
Kotlenik (L)
Grivac
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
Mladost
Jedinstvo
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
KruŔevica 1980
Kotlenik (G)
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
06.10
14:30
Zadrugar
LjubiniÄ
1
3
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 3 | |||||||
06.10
14:30
Crvena Zastava
Partizan
1
5
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 5 | |||||||
06.10
14:30
Trstenica
Proleter
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
06.10
15:30
Solunac
Vladimirovac
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Gaj
GraniÄar
1
6
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 6 |
|
||||||
06.10
15:30
Crvena zvezda
Mladost
2
4
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 4 |
|
06.10
15:00
Jedinstvo (M)
Napredak
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
06.10
16:00
Stara ÄarÅ”ija
Stevka Božurevka
4
0
|
06.10.2018 16:00 | 4 : 0 | |||||||
06.10
16:00
Topoljak
Mladost
4
1
|
06.10.2018 16:00 | 4 : 1 |
|
06.10
15:00
Luk
TE GuÄevo
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
GuÄevo 1929
Sloga
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
06.10
15:00
BuduÄnost
Mladost
3
0
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
15:00
Pobeda 1953
Borac
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
06.10
15:00
Proleter
BSK
2
6
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
06.10
15:00
BuduÄnost
Polet
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Mladost
Udarnik
1
3
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
|
06.10
13:00
ÄobanÄe
CrnÄa
2
0
|
06.10.2018 13:00 | 2 : 0 |
|
06.10
15:00
Velika Morava
Rubin
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Gradac
OFK OraŔje
1
0
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 0 |
|
06.10
15:30
OFK Kopaonik 1931
Jezero
7
0
|
06.10.2018 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Župski biseri
Mladost
5
0
|
06.10.2018 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
BaŔtovan
Kopaonik
2
5
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 5 |
|
06.10
16:00
GoŔa
3
0
|
06.10.2018 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
LevaÄ 2
Povratak otpisanih
1
2
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
16:00
Prosvetar
Polet
1
4
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 4 |
|
06.10
15:00
Bresje
Jagodina
2
1
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
06.10
15:30
GOÅ K
Zrinjski
0
4
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
15:30
Sloboda
Zvijezda 09
0
3
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Mladost
Sarajevo
0
6
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 6 |
|
||||||
06.10
15:30
Radnik
Tuzla City
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
18:30
Å iroki Brijeg
Krupa
2
0
|
06.10.2018 18:30 | 2 : 0 |
|
06.10
15:30
Alfa
ŽeljezniÄar Sport Team
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Slavija
Rudar Prijedor
0
2
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 2 | |||||||
06.10
16:00
Sloboda
Podrinje
0
0
|
06.10.2018 16:00 | 0 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Sloga
Tekstilac
1
0
|
06.10.2018 15:30 | 1 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Drina
Borac
0
1
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 1 | |||||||
06.10
15:30
Sutjeska
Kozara
2
0
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 0 |
06.10
14:30
Grbalj
OFK Petrovac
4
0
|
06.10.2018 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
14:30
Mornar
BuduÄnost
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
OFK Titograd
Iskra
1
1
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Sutjeska
LovÄen
1
1
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Zeta
Rudar
0
0
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
06.10
12:00
Adria
Crvena stijena
0
1
|
06.10.2018 12:00 | 0 : 1 | |||||||
06.10
15:00
Bratstvo
GorŔtak
4
0
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 0 |
06.10
15:00
Brskovo
Ibar
0
1
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
06.10
15:00
Hajduk
Cetinje
3
4
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 4 |
06.10
16:00
Burnley
Huddersfield Town
1
1
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Crystal Palace
Wolverhampton
0
1
|
06.10.2018 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
16:00
Leicester
Everton
1
2
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
18:30
Manchester United
Newcastle United
3
2
|
06.10.2018 18:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
16:00
Tottenham Hotspur
Cardiff City
1
0
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
16:00
Watford
AFC Bournemouth
0
4
|
06.10.2018 16:00 | 0 : 4 |
|
06.10
18:30
Deportivo AlavƩs
Real Madrid
1
0
|
06.10.2018 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
16:15
Getafe
Levante
0
1
|
06.10.2018 16:15 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
20:45
LeganƩs
Rayo Vallecano
1
0
|
06.10.2018 20:45 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
13:00
Girona
Eibar
2
3
|
06.10.2018 13:00 | 2 : 3 |
|
06.10
18:30
Bayern
Borussia Mƶnchengladbach
0
3
|
06.10.2018 18:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Borussia Dortmund
Augsburg
4
3
|
06.10.2018 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
06.10
15:30
Hannover 96
Stuttgart
3
1
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:30
Mainz 05
Hertha BSC
0
0
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
15:30
Fortuna
Schalke 04
0
2
|
06.10.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
06.10
15:00
Cagliari
Bologna
2
0
|
06.10.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
20:30
Empoli
Roma
0
2
|
06.10.2018 20:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
18:00
Udinese
Juventus
0
2
|
06.10.2018 18:00 | 0 : 2 |
|
06.10
20:00
Amiens SC
Dijon
1
0
|
06.10.2018 20:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
20:00
Angers
Strasbourg
2
2
|
06.10.2018 20:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
20:00
Guingamp
Montpellier
1
1
|
06.10.2018 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
17:00
Lille
Saint-Ćtienne
3
1
|
06.10.2018 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
20:00
NƮmes
Reims
0
0
|
06.10.2018 20:00 | 0 : 0 |
|
06.10
18:00
ÄukariÄki
Dinamo
6
1
|
06.10.2018 18:00 | 6 : 1 | |||||||
06.10
18:00
Vojvodina
Napredak
0
1
|
06.10.2018 18:00 | 0 : 1 | |||||||
06.10
16:00
Radnik
Spartak ŽK
0
0
|
06.10.2018 16:00 | 0 : 0 | |||||||
06.10
16:00
Mladost
RadniÄki (N)
0
1
|
06.10.2018 16:00 | 0 : 1 | |||||||
06.10
18:00
Rad
Proleter
1
3
|
06.10.2018 18:00 | 1 : 3 | |||||||
06.10
17:00
MaÄva
OFK BaÄka
2
0
|
06.10.2018 17:00 | 2 : 0 |
06.10
15:00
InÄija
Trajal
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 2 | |||||||
06.10
15:00
Sloboda
TSC
0
2
|
06.10.2018 15:00 | 0 : 2 | |||||||
06.10
15:00
BuduÄnost
SinÄeliÄ
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 1 |
06.10
15:00
Slatke male
Å abac
3
1
|
06.10.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
15:00
Požega
ŽFK Una Fortuna
4
2
|
06.10.2018 15:00 | 4 : 2 | |||||||
06.10
Sloga 036
Jedinstvo
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
06.10
ŽFU Zvezda B 2018
Stajicevo
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
Banat
Spartak 2
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
Nova Kolonija
Moskva
3
3
|
06.10.2018 | 3 : 3 |
|
06.10
ZFK Toplicanin
VuÄice
7
0
|
06.10.2018 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
Jagodina
Napredak Junior 2018
4
3
|
06.10.2018 | 4 : 3 |
|
||||||
06.10
Jedinstvo 2014
LevaÄ
7
0
|
06.10.2018 | 7 : 0 |
|
06.10
15:00
MaŔinac Trejs PZP
Vojvodina
9
0
|
06.10.2018 15:00 | 9 : 0 |
06.10
16:00
Polet
TSC
1
4
|
06.10.2018 16:00 | 1 : 4 | |||||||
06.10
11:00
Kolibri
Lavice DuboÄica
1
4
|
06.10.2018 11:00 | 1 : 4 | |||||||
06.10
13:00
Kolubara
MaÄva
0
12
|
06.10.2018 13:00 | 0 : 12 |
06.10
13:00
Borac
RadniÄki 1923
1
2
|
06.10.2018 13:00 | 1 : 2 |
06.10
10:00
Petar PuaÄa
TSC
0
4
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
10:00
RadniÄki (Z)
BaÄka 1901
0
0
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 0 |
|
06.10
Mladi borac
Jasenica 2017
1
14
|
06.10.2018 | 1 : 14 |
|
06.10
14:30
Sloga (BB)
Sloboda
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
FAP
BIP
0
0
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
14:30
JoŔanica
Polet
1
1
|
06.10.2018 14:30 | 1 : 1 | |||||||
06.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
4
0
|
06.10.2018 14:30 | 4 : 0 |
|
06.10
14:30
Brezovica
Drina
0
10
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 10 |
|
||||||
06.10
14:30
Ribnica
RadniÄki
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
RadniÄki Å abaÄki
Provo
5
0
|
06.10.2018 14:30 | 5 : 0 |
|
06.10
10:00
Polet (K)
NjerŔ IŔtvan
0
3
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
09:00
Krila Krajine
Crvena zvezda
0
0
|
06.10.2018 09:00 | 0 : 0 |
|
06.10
10:00
Cement
Borac (Sa)
8
0
|
06.10.2018 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (NP)
2
3
|
06.10.2018 10:00 | 2 : 3 |
|
06.10
12:00
Borac
Tempo
3
0
|
06.10.2018 12:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
15:30
Strela
Dolina
2
7
|
06.10.2018 15:30 | 2 : 7 |
|
06.10
10:30
OFK Odžaci
Omladinac
0
3
|
06.10.2018 10:30 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
09:30
Mladost APA
Crvenka
3
0
|
06.10.2018 09:30 | 3 : 0 | |||||||
06.10
Spektar
Mladost (BP)
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 | |||||||
06.10
Slavija
Hajduk
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 |
|
06.10
11:00
Prva Iskra
Posavina
3
0
|
06.10.2018 11:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
11:00
Crvena Zastava
Strelac
0
2
|
06.10.2018 11:00 | 0 : 2 | |||||||
06.10
11:00
Polet
BuduÄnost
5
1
|
06.10.2018 11:00 | 5 : 1 | |||||||
06.10
13:00
Rvati
Jedinstvo
3
0
|
06.10.2018 13:00 | 3 : 0 |
06.10
AFK
Senta
0
7
|
06.10.2018 | 0 : 7 |
|
||||||
06.10
Tisa
TornjoÅ”
2
3
|
06.10.2018 | 2 : 3 |
|
06.10
12:00
Voždovac
Internacional
2
2
|
06.10.2018 12:00 | 2 : 2 | |||||||
06.10
11:00
Rad
Jedinstvo
6
0
|
06.10.2018 11:00 | 6 : 0 | |||||||
06.10
12:00
Spartak ŽK
BASK
3
2
|
06.10.2018 12:00 | 3 : 2 | |||||||
06.10
11:00
Partizan
Vojvodina
1
0
|
06.10.2018 11:00 | 1 : 0 |
06.10
RadniÄki
Internacional
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
Lokomotiva
Rad
1
2
|
06.10.2018 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
GrafiÄar
SinÄeliÄ
0
0
|
06.10.2018 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
Voždovac
IMT
3
1
|
06.10.2018 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
Zemun
OFK Beograd
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
06.10
Komgrap
SremÄica
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Rad 2
Lokomotiva 2
8
0
|
06.10.2018 | 8 : 0 |
|
||||||
06.10
LeŔtane
Zmaj 1953
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
Zvezdara
OFK Žarkovo
0
0
|
06.10.2018 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
SinÄeliÄ 2
Stepojevac Vaga
10
0
|
06.10.2018 | 10 : 0 |
|
||||||
06.10
OFK Zabrežje
DIF
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Bežanija
OFK Beograd 2
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
06.10
11:00
Borac
RadniÄki 1923
1
0
|
06.10.2018 11:00 | 1 : 0 | |||||||
06.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
2
1
|
06.10.2018 11:00 | 2 : 1 |
|
06.10
12:00
InÄija
OFK VrŔac
1
2
|
06.10.2018 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
12:00
Petar PuaÄa
TSC
1
4
|
06.10.2018 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
12:00
Spartak
Borac (NS)
1
2
|
06.10.2018 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Proleter 2006
BaÄka 1901
5
2
|
06.10.2018 10:00 | 5 : 2 | |||||||
06.10
10:00
RadniÄki (S)
Hajduk 1912
0
1
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
12:00
BeÄkerek 023
ŽelezniÄar
0
0
|
06.10.2018 12:00 | 0 : 0 |
|
06.10
Teleoptik
BSK 1925
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
Internacional
SinÄeliÄ
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
011
Bežanija
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
0
1
|
06.10.2018 | 0 : 1 | |||||||
06.10
IMT
BSK BorÄa
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
DIF
GrafiÄar
0
2
|
06.10.2018 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
Kolubara
Studenski grad
4
2
|
06.10.2018 | 4 : 2 |
|
06.10
Äerdap
Sloga
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
Vlasina
RadniÄki
1
4
|
06.10.2018 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
TimoÄanin
Trajal
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
Nacional 2
TopliÄanin
1
2
|
06.10.2018 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
Å ampion 2014
TemniÄ 1924
5
2
|
06.10.2018 | 5 : 2 |
|
06.10
RadniÄki
Palilulac
4
0
|
06.10.2018 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
Novi Beograd
OLE
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
Postar 1930
Balkan
0
1
|
06.10.2018 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
Omladinac
BASK
0
2
|
06.10.2018 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
Jedinstvo
Rakovica
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
06.10
12:00
Sunrise
RadniÄki
4
0
|
06.10.2018 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
12:00
Å abac
ŽelezniÄar
4
0
|
06.10.2018 12:00 | 4 : 0 |
|
06.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Zlatar
2
1
|
06.10.2018 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
FAP
Prvi Partizan
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
14:30
Polimlje
Sloga (BB)
4
1
|
06.10.2018 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Zlatibor
Sloga (S)
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
06.10
14:30
Apolon
Sloboda
3
3
|
06.10.2018 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
GoÄ
ÄaÄak 94
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
14:30
BuduÄnost
Takovo
2
4
|
06.10.2018 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
14:30
BIP
Polet
0
5
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 5 |
|
06.10
10:00
Jasenica 2017
Napredak
4
2
|
06.10.2018 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Zvižd
Sloga 33
0
2
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
Homoljac
KaraÄorÄe
0
8
|
06.10.2018 | 0 : 8 |
|
||||||
06.10
Vodojaža
RSK
9
0
|
06.10.2018 | 9 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
VGSK
Partizan 1945
3
0
|
06.10.2018 10:00 | 3 : 0 |
|
06.10
11:00
Tutin
Jedinstvo
0
2
|
06.10.2018 11:00 | 0 : 2 |
|
06.10
12:00
Prof. Bolesnikov
Petar PuaÄa
1
1
|
06.10.2018 12:00 | 1 : 1 |
|
06.10
10:00
RadniÄki (SM)
Srem
1
1
|
06.10.2018 10:00 | 1 : 1 | |||||||
06.10
10:00
Sloga (BNS)
Omladinac
0
3
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 3 |
|
06.10
14:00
Tekstilac
ÄSK Pivara
3
0
|
06.10.2018 14:00 | 3 : 0 |
06.10
PetliÄ
Banja
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Minel
Institut
3
1
|
06.10.2018 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
Avala 1939
Zvezdara
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
06.10
12:00
Jedinstvo SteviÄ
Polet
7
0
|
06.10.2018 12:00 | 7 : 0 |
|
06.10
15:00
Å umadija
Cerovac
7
1
|
06.10.2018 15:00 | 7 : 1 |
|
06.10
12:00
Podrinje
Cer
11
1
|
06.10.2018 12:00 | 11 : 1 | |||||||
06.10
10:00
Mladost
Rudar
0
7
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 7 | |||||||
06.10
12:00
RadniÄki Stobex
Drina
11
2
|
06.10.2018 12:00 | 11 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Borac
Sloga
3
2
|
06.10.2018 10:00 | 3 : 2 |
|
06.10
10:00
Zvezda
Zadrugar
3
1
|
06.10.2018 10:00 | 3 : 1 | |||||||
06.10
10:00
Duboko
Polet
8
1
|
06.10.2018 10:00 | 8 : 1 |
06.10
10:00
Zemun MK
Studentski Grad MK
7
0
|
06.10.2018 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
16:30
Brodarac MK
ÄukariÄki MK
0
4
|
06.10.2018 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
20:45
O11 MK
Rad MK
1
3
|
06.10.2018 20:45 | 1 : 3 |
|
06.10
Zemun MK
OFK Beograd MK
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
RadniÄki (NB) MK
Kolubara MK
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
Obrenovac 1905 MK
DIF MK
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
011 B MK
IMT
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
Rad MK
Brodarac MK
0
1
|
06.10.2018 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
Napredak
Voždovac MK
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
Dunavac
GrafiÄar MK
0
0
|
06.10.2018 | 0 : 0 |
|
06.10
Sopot MK
Borac MK
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
Zemun MK-V
RadniÄki PDM MK
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
SinÄeliÄ 2012
Brodarac MK
7
0
|
06.10.2018 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
VinÄa MK
OFK Beograd MK
0
0
|
06.10.2018 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
Crvena Zvezda MML MK
BoleÄ MK
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
Srem MK
Rakovica MK
2
3
|
06.10.2018 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
Prva Iskra MK
Rad MK
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
06.10
10:00
Coerver junior FA
ŽelezniÄar
4
1
|
06.10.2018 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
10:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
2
2
|
06.10.2018 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
10:00
Kikinda 1909
RadniÄki (Z)
1
4
|
06.10.2018 10:00 | 1 : 4 |
|
06.10
13:00
Srem
Jedinstvo (SP)
1
1
|
06.10.2018 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
10:00
RFK N.S. 1921
GFK Sloven
3
2
|
06.10.2018 10:00 | 3 : 2 | |||||||
06.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Petar PuaÄa
3
0
|
06.10.2018 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
Index
InÄija
0
6
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 6 |
|
06.10
13:30
Preporod
Vinogradar
1
7
|
06.10.2018 13:30 | 1 : 7 |
|
||||||
06.10
10:00
BaÄka 1901
ObiliÄ
0
6
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 6 |
|
06.10
10:00
NjerŔ IŔtvan
Mladost APA
2
3
|
06.10.2018 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
10:00
Spartak
RadniÄki (S)
2
1
|
06.10.2018 10:00 | 2 : 1 |
|
06.10
10:00
Sloga
Duboko
0
7
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 7 | |||||||
06.10
10:00
Posavina
RadniÄki
0
15
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 15 | |||||||
06.10
10:00
Jedinstvo
Zvezda
0
7
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 7 |
06.10
Novi Pazar B
Jedinstvo 2017
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Tutin
Sport Club 99 B
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
OFK Ras
|
06.10.2018 | : |
06.10
Crvena zvezda
011
7
0
|
06.10.2018 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
BSK
ÄukariÄki
0
5
|
06.10.2018 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
Teleoptik
Vozdovac
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
OFK Beograd
Internacional
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
Rad
Zemun
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
Brodarac
Partizan
1
4
|
06.10.2018 | 1 : 4 |
|
06.10
IMT
Lokomotiva
3
4
|
06.10.2018 | 3 : 4 |
|
||||||
06.10
OLE
RadniÄki
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
Kolubara
RadniÄki NB
1
2
|
06.10.2018 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
SinÄeliÄ
Studentski Grad
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
BASK
Ada
1
4
|
06.10.2018 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
DIF
BSK 1925
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 |
|
06.10
Buducnost
Rakovica
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Žarkovo
Bežanija
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
OFK Zabrežje
Novi Beograd
2
3
|
06.10.2018 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
Milutinac
Graficar
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
06.10
Vinca
Mladenovac
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
Postar 1930
Hajduk
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
Kovacevac
Lestane
6
0
|
06.10.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
Palilulac
GSP Polet
2
5
|
06.10.2018 | 2 : 5 |
|
06.10
16:00
BSK
Dolovo
4
1
|
06.10.2018 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Omladinac (D)
BuduÄnost (BB)
0
2
|
06.10.2018 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
03:00
Borac (P)
Proleter (M)
3
0
|
06.10.2018 03:00 | 3 : 0 |
06.10
Real
Duel Juniors
9
0
|
06.10.2018 | 9 : 0 |
|
||||||
06.10
Trajal
Dinamo
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
RadniÄki (P)
Lider MGM
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
Kopernikus ŽelezniÄar
Nacional
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
||||||
06.10
Napredak
TimoÄanin
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
OFK RadniÄki
RadniÄki (N)
6
1
|
06.10.2018 | 6 : 1 |
|
||||||
06.10
Trstenik PTT
Jagodina
4
4
|
06.10.2018 | 4 : 4 |
|
||||||
06.10
Timok
SFS Borac
3
1
|
06.10.2018 | 3 : 1 |
|
06.10
KruŔevac
Prosoker
0
7
|
06.10.2018 | 0 : 7 |
|
||||||
06.10
Dunav
Kopaonik
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
Mali Bor
Junior
4
0
|
06.10.2018 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
Morava
Jedinstvo
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
OFK Napredak
RadniÄki
4
0
|
06.10.2018 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
Djerdap
Župa
0
2
|
06.10.2018 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
TemniÄ 1924
Car Lazar
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
Hajduk Veljko
Bor
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
06.10
Real
Mladi Borac
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
Vlasina
Ternoci
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
OFK RadniÄki
Sloga
4
3
|
06.10.2018 | 4 : 3 |
|
||||||
06.10
Kosanica
SinÄeliÄ
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
Radnik
Å ampion
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
TopliÄanin
DuboÄica
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
06.10
Senta
Kevi
5
0
|
06.10.2018 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
Jedinstvo
HorgoÅ” 1911
6
0
|
06.10.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
Sloga
Tisa
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
06.10
Zemun
ÄukariÄki
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
Partizan
SinÄeliÄ
7
0
|
06.10.2018 | 7 : 0 |
|
||||||
06.10
RadniÄki (O)
Crvena zvezda
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 |
|
||||||
06.10
Rad
Brodarac
2
3
|
06.10.2018 | 2 : 3 |
|
||||||
06.10
Voždovac
Internacional
12
0
|
06.10.2018 | 12 : 0 |
|
||||||
06.10
011
OFK Beograd
0
5
|
06.10.2018 | 0 : 5 |
|
||||||
06.10
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
4
1
|
06.10.2018 | 4 : 1 |
|
06.10
BSK 1925
Kolubara
3
1
|
06.10.2018 | 3 : 1 |
|
||||||
06.10
Obrenovac 1905
Ada
0
9
|
06.10.2018 | 0 : 9 |
|
||||||
06.10
Zemun
DIF
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
Teleoptik
OFK Beograd
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 |
|
||||||
06.10
Olimpik
Rad
6
0
|
06.10.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
Lokomotiva
RadniÄki PDM
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
06.10
011 MK-B
Lokomotiva
0
7
|
06.10.2018 | 0 : 7 |
|
||||||
06.10
Karioke
Žarkovo MK
3
3
|
06.10.2018 | 3 : 3 |
|
||||||
06.10
Zmaj 1953
Crveni Orao
1
6
|
06.10.2018 | 1 : 6 |
|
||||||
06.10
VraniÄ MK
Institut MK
6
0
|
06.10.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
Prva Iskra MK
Ole MK
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
06.10
Kormoran
Dunav MK
7
1
|
06.10.2018 | 7 : 1 |
|
||||||
06.10
PKB MK
Rakovica MK
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 | |||||||
06.10
Voždovac MK-B
IMT MK
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
BoleÄ MK
SinÄeliÄ MK-B
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
011 MK
Crvena Zvezda MML
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
06.10
14:30
MaÄva
Plana
2
4
|
06.10.2018 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
14:30
Radnicki 1923
Å abac
0
0
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
14:30
Jedinstvo
Sloga 036
3
4
|
06.10.2018 14:30 | 3 : 4 |
|
||||||
06.10
14:30
Savac
KaraÄordje
11
0
|
06.10.2018 14:30 | 11 : 0 |
|
||||||
06.10
14:30
Požarevac
Požega
10
1
|
06.10.2018 14:30 | 10 : 1 |
|
||||||
06.10
14:30
Ad Drinum
Å ampion
0
1
|
06.10.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
06.10
Krstarica
Jagodina
5
0
|
06.10.2018 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
Majdanpek
Napredak junior 2018
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 |
|
||||||
06.10
LevaÄ
Kolibri
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
Jedinstvo 2014
MaŔinac
4
0
|
06.10.2018 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
RadniÄki 2012
PreŔevo
11
1
|
06.10.2018 | 11 : 1 |
|
||||||
06.10
Morava
Rosulja 2014
4
0
|
06.10.2018 | 4 : 0 |
|
06.10
TSC
Spartak
1
8
|
06.10.2018 | 1 : 8 |
|
||||||
06.10
16:00
BaÄka
Mladost
9
0
|
06.10.2018 16:00 | 9 : 0 |
|
||||||
06.10
Nova Kolonija
InÄija
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Vojvodina
Voja GaÄiÄ
|
06.10.2018 | : |
06.10
ŽFK Kolubara
ŽFK Zemun
0
12
|
06.10.2018 | 0 : 12 |
|
||||||
06.10
ŽFK Rad
ŽFK Sloga RadniÄki
5
0
|
06.10.2018 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
ŽFK BSK 1925
ŽFK Crvena Zvezda
0
10
|
06.10.2018 | 0 : 10 |
|
06.10
11:00
TSC
Äantavir
8
0
|
06.10.2018 11:00 | 8 : 0 |
|
06.10
10:00
Srem
Olimpik
0
11
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 11 |
|
||||||
06.10
09:30
Å umadinac
BuduÄnost
0
0
|
06.10.2018 09:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
10:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo
1
1
|
06.10.2018 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
10:00
Milutinac
IMT
0
3
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 3 |
|
06.10
JoŔanica
Kosmet
2
0
|
06.10.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
06.10
OFK National AG
Pazar Juniors
2
4
|
06.10.2018 | 2 : 4 |
|
||||||
06.10
OFK Ras
Sport Klub 99
0
6
|
06.10.2018 | 0 : 6 |
|
||||||
06.10
OFK AS
KolaŔin
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
06.10
RadniÄki (V)
Vojvode
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
Senjak 2
Jedinstvo
0
4
|
06.10.2018 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
ŽelezniÄar
TeŔnjar
10
0
|
06.10.2018 | 10 : 0 |
|
||||||
06.10
BuduÄnost KruÅ”ik
OFK OseÄina
11
0
|
06.10.2018 | 11 : 0 |
|
||||||
06.10
Omladinac
Senjak 1
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 |
|
06.10
11:00
Lider 2017
ŽelezniÄar
|
06.10.2018 11:00 | : | |||||||
06.10
11:00
Stari Grad
VGSK
2
1
|
06.10.2018 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
11:00
Rudar 2001
Presing
|
06.10.2018 11:00 | : | |||||||
06.10
11:00
Sloga (L)
Jasenica 1911
|
06.10.2018 11:00 | : |
06.10
Partizan
Zemun
5
1
|
06.10.2018 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
Cukaricki
BSK 1925
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
06.10
Crvena Zvezda
Teleoptik
5
1
|
06.10.2018 | 5 : 1 |
|
||||||
06.10
Radnicki
OLE
0
2
|
06.10.2018 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
Rad
Brodarac 1947
6
0
|
06.10.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
06.10
Kolubara
RadniÄki
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
OFK Beograd
Lokomotiva
4
0
|
06.10.2018 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
Vozdovac
BSK BorÄa
1
0
|
06.10.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
RadniÄki
Vozdovac
1
1
|
06.10.2018 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
Lokomotiva
Rad
1
4
|
06.10.2018 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
BSK BorÄa
Cukaricki
0
12
|
06.10.2018 | 0 : 12 |
|
||||||
06.10
Teleoptik
Partizan
0
7
|
06.10.2018 | 0 : 7 |
|
||||||
06.10
Zemun
OFK Beograd
0
0
|
06.10.2018 | 0 : 0 |
|
||||||
06.10
BSK 1925
Crvena Zvezda
0
4
|
06.10.2018 | 0 : 4 |
|
||||||
06.10
OLE
Kolubara
10
1
|
06.10.2018 | 10 : 1 |
|
||||||
06.10
Brodarac 1947
Radnicki
0
0
|
06.10.2018 | 0 : 0 |
|
06.10
Jedinstvo
RadniÄki Stobeks
2
1
|
06.10.2018 | 2 : 1 |
|
||||||
06.10
Sloga
Jadar 07
3
5
|
06.10.2018 | 3 : 5 |
|
06.10
Jadar
Sloga
5
0
|
06.10.2018 | 5 : 0 |
|
||||||
06.10
GuÄevo
AD Drinum
11
0
|
06.10.2018 | 11 : 0 |
|
06.10
Respekt
Stobex
2
2
|
06.10.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
06.10
ŠF MiŔa
Podrinje
2
6
|
06.10.2018 | 2 : 6 |
|
06.10
09:00
Sloboda 1
Kolubara 1
0
1
|
06.10.2018 09:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.10
10:00
Mladost (C)
Borac
0
2
|
06.10.2018 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.10
11:00
Sloboda 2
ŽelezniÄar
0
7
|
06.10.2018 11:00 | 0 : 7 |
|
||||||
06.10
09:00
Mladost (B)
Napredak
1
4
|
06.10.2018 09:00 | 1 : 4 |
|
||||||
06.10
10:00
Kalimero
Omladinac
1
0
|
06.10.2018 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.10
11:00
Akademija fudbala
Kolubara 2
0
1
|
06.10.2018 11:00 | 0 : 1 |
|
06.10
09:00
Kolubara 1
Akademija fudbala 1
4
0
|
06.10.2018 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.10
09:50
Real 2
Akademija fudbala 2
1
2
|
06.10.2018 09:50 | 1 : 2 |
|
||||||
06.10
10:40
Omladinac
Sloboda
1
1
|
06.10.2018 10:40 | 1 : 1 |
|
||||||
06.10
11:30
Real 1
Kalimero
2
3
|
06.10.2018 11:30 | 2 : 3 |
|
06.10
19:30
Futog Tupanjac MD
Akademik
90
53
|
06.10.2018 19:30 | 90 : 53 | |||||||
06.10
20:00
Sveti ÄorÄe
Jedinstvo
78
65
|
06.10.2018 20:00 | 78 : 65 | |||||||
06.10
17:30
Topola
Srem
80
76
|
06.10.2018 17:30 | 80 : 76 |
06.10
18:00
Jugbasket
Dimitrovgrad
0
20
|
06.10.2018 18:00 | 0 : 20 |
06.10
18:00
ŽelezniÄar
Crnokosa
102
76
|
06.10.2018 18:00 | 102 : 76 | |||||||
06.10
19:00
Zlatar
Student
77
64
|
06.10.2018 19:00 | 77 : 64 | |||||||
06.10
19:00
Klik
RadniÄki VA
97
60
|
06.10.2018 19:00 | 97 : 60 | |||||||
06.10
18:00
Priboj
ÄaÄak 94
101
88
|
06.10.2018 18:00 | 101 : 88 |
06.10
17:00
LA Basket
Umka Džez
77
66
|
06.10.2018 17:00 | 77 : 66 | |||||||
06.10
18:20
Žarkovo 2
Veba Basket
81
71
|
06.10.2018 18:20 | 81 : 71 | |||||||
06.10
20:20
Barajevo Bambi
BorÄa 2
52
76
|
06.10.2018 20:20 | 52 : 76 | |||||||
06.10
18:20
Mladenovac
Sava
83
45
|
06.10.2018 18:20 | 83 : 45 |
06.10
13:00
Zvezdara
Ras
87
82
|
06.10.2018 13:00 | 87 : 82 | |||||||
06.10
17:20
Mladost 2
Cerak
74
57
|
06.10.2018 17:20 | 74 : 57 |
06.10
17:00
LA Basket
Umka Džez
77
66
|
06.10.2018 17:00 | 77 : 66 |
|
06.10
17:20
Mladost 2
Cerak
74
57
|
06.10.2018 17:20 | 74 : 57 |
|
||||||
06.10
20:20
Barajevo Bambi
BorÄa 2
52
76
|
06.10.2018 20:20 | 52 : 76 |
|
06.10
17:00
Zadar
Cedevita
85
95
|
06.10.2018 17:00 | 85 : 95 | |||||||
06.10
19:00
Mega Bemax
FMP
89
61
|
06.10.2018 19:00 | 89 : 61 | |||||||
06.10
21:00
Partizan NIS
Petrol Olimpija
82
79
|
06.10.2018 21:00 | 82 : 79 |
06.10
19:00
TamiÅ”
Metalac
84
75
|
06.10.2018 19:00 | 84 : 75 | |||||||
06.10
19:00
Sloboda
Borac
82
93
|
06.10.2018 19:00 | 82 : 93 | |||||||
06.10
19:30
Spartak
VrŔac
72
68
|
06.10.2018 19:30 | 72 : 68 |
06.10
19:30
Pirot
Plana
89
66
|
06.10.2018 19:30 | 89 : 66 | |||||||
06.10
19:00
Mladost (SP)
Žarkovo
98
64
|
06.10.2018 19:00 | 98 : 64 | |||||||
06.10
20:30
Konstantin
Napredak Bosphorus
78
64
|
06.10.2018 20:30 | 78 : 64 | |||||||
06.10
20:00
Proleter Naftagas
Sloga
88
69
|
06.10.2018 20:00 | 88 : 69 | |||||||
06.10
19:30
Kolubara LA 2003
Rtanj
88
62
|
06.10.2018 19:30 | 88 : 62 |
06.10
18:30
TopolÄanka
Delfin
63
43
|
06.10.2018 18:30 | 63 : 43 |
06.10
16:30
NjegoÅ”
Proleter
20
0
|
06.10.2018 16:30 | 20 : 0 |
06.10
17:00
Spartak
Vrbas Medela
65
84
|
06.10.2018 17:00 | 65 : 84 | |||||||
06.10
19:00
Loznica
Å abac
66
64
|
06.10.2018 19:00 | 66 : 64 | |||||||
06.10
17:00
Crvena zvezda
Bor
84
56
|
06.10.2018 17:00 | 84 : 56 | |||||||
06.10
18:00
Novosadska ŽKA
Partizan 1953
94
70
|
06.10.2018 18:00 | 94 : 70 | |||||||
06.10
18:30
Student
021
69
77
|
06.10.2018 18:30 | 69 : 77 |
06.10
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
2
3
|
06.10.2018 | 2 : 3 | |||||||
06.10
VA 014 Bauwesen
Spartak (Lj)
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 |
06.10
Mladenovac
Loznica
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 | |||||||
06.10
ŽelezniÄar (Bg)
Napredak 037
3
2
|
06.10.2018 | 3 : 2 | |||||||
06.10
NiÅ”
Kosovska Mitrovica
3
0
|
06.10.2018 | 3 : 0 | |||||||
06.10
Borac (St)
Ribnica
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 | |||||||
06.10
Smederevo Carina
Futog
3
1
|
06.10.2018 | 3 : 1 |
06.10
15:30
Užice
Mladost
3
2
|
06.10.2018 15:30 | 3 : 2 | |||||||
06.10
18:00
BavaniŔte
DuboÄica
1
3
|
06.10.2018 18:00 | 1 : 3 | |||||||
06.10
17:00
Banat
Timok
3
0
|
06.10.2018 17:00 | 3 : 0 |
06.10
18:00
TENT
Spartak (Su)
3
0
|
06.10.2018 18:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
19:00
Vizura
Dinamo
3
0
|
06.10.2018 19:00 | 3 : 0 |
06.10
Valjevo
Vranje
0
3
|
06.10.2018 | 0 : 3 | |||||||
06.10
FOK
Jedinstvo (Ue)
1
3
|
06.10.2018 | 1 : 3 | |||||||
06.10
Omladinac
Beograd
2
3
|
06.10.2018 | 2 : 3 | |||||||
06.10
Smederevo
Srbijanka 014
3
1
|
06.10.2018 | 3 : 1 |
06.10
17:00
Futog
InÄija
0
3
|
06.10.2018 17:00 | 0 : 3 | |||||||
06.10
12:00
RadniÄki (Bg)
Ruma
3
0
|
06.10.2018 12:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
17:00
Milenijum
Ivanjica
0
3
|
06.10.2018 17:00 | 0 : 3 | |||||||
06.10
19:30
Gimnazijalac
Kralj
0
3
|
06.10.2018 19:30 | 0 : 3 | |||||||
06.10
15:00
Sterija
Zlatibor
1
3
|
06.10.2018 15:00 | 1 : 3 |
06.10
12:30
Spas
Crnjanski
0
3
|
06.10.2018 12:30 | 0 : 3 | |||||||
06.10
20:45
Obrenovac
Partizan
3
1
|
06.10.2018 20:45 | 3 : 1 | |||||||
06.10
10:45
Lucky Star
Crvena zvezda
1
3
|
06.10.2018 10:45 | 1 : 3 | |||||||
06.10
10:30
Mladenovac
Roda
0
3
|
06.10.2018 10:30 | 0 : 3 | |||||||
06.10
09:00
AS
Blok Aut
3
0
|
06.10.2018 09:00 | 3 : 0 |
06.10
10:45
Železnik 2012
AS
0
3
|
06.10.2018 10:45 | 0 : 3 | |||||||
06.10
09:00
Roda
Blok Aut
3
0
|
06.10.2018 09:00 | 3 : 0 | |||||||
06.10
10:45
Imlek
TENT
0
3
|
06.10.2018 10:45 | 0 : 3 | |||||||
06.10
09:00
Partizan
Sterija
3
1
|
06.10.2018 09:00 | 3 : 1 | |||||||
06.10
12:30
Lucky Star
Crvena zvezda
3
0
|
06.10.2018 12:30 | 3 : 0 | |||||||
06.10
12:40
Mladenovac
Beograd
0
3
|
06.10.2018 12:40 | 0 : 3 | |||||||
06.10
13:30
Lazarevac
AS Batajnica
3
0
|
06.10.2018 13:30 | 3 : 0 |
06.10
18:00
Mladost TSK
Jabuka
19
22
|
06.10.2018 18:00 | 19 : 22 |
|
||||||
06.10
17:00
RadniÄki 1958
Banatski Karlovac
32
30
|
06.10.2018 17:00 | 32 : 30 |
|
||||||
06.10
18:00
Sivac 69
InÄija
28
15
|
06.10.2018 18:00 | 28 : 15 |
|
||||||
06.10
19:00
Crvena Zvezda
Apatin
22
29
|
06.10.2018 19:00 | 22 : 29 |
|
06.10
18:30
Metaloplastika 2
Rakovica
28
28
|
06.10.2018 18:30 | 28 : 28 | |||||||
06.10
18:00
PKB
Sloga
23
25
|
06.10.2018 18:00 | 23 : 25 |
06.10
19:00
RadniÄki
Aleksinac
33
22
|
06.10.2018 19:00 | 33 : 22 |
06.10
19:30
Somborelektro
Senta
35
22
|
06.10.2018 19:30 | 35 : 22 |
|
||||||
06.10
17:00
Naftagas
Potisje Pleteks
25
38
|
06.10.2018 17:00 | 25 : 38 |
|
||||||
06.10
19:00
BuduÄnost
Slavija
32
30
|
06.10.2018 19:00 | 32 : 30 |
|
06.10
17:00
UmÄari
Palanka
32
24
|
06.10.2018 17:00 | 32 : 24 |
06.10
16:00
KljajiÄevo
ObiliÄ
35
23
|
06.10.2018 16:00 | 35 : 23 |
|
06.10
16:30
Dolovo 2
Vladimirovac
43
21
|
06.10.2018 16:30 | 43 : 21 |
|
||||||
06.10
18:30
RadniÄki (JT)
Jedinstvo
38
29
|
06.10.2018 18:30 | 38 : 29 |
|
||||||
06.10
15:30
Unirea
Zrenjanin
31
29
|
06.10.2018 15:30 | 31 : 29 |
|
06.10
18:30
Partizan
Novi Pazar
24
26
|
06.10.2018 18:30 | 24 : 26 | |||||||
06.10
19:00
Rudar
Mokra Gora
24
23
|
06.10.2018 19:00 | 24 : 23 | |||||||
06.10
19:00
Sloga
Spartak Vojput
22
29
|
06.10.2018 19:00 | 22 : 29 | |||||||
06.10
17:30
Å amot 65
Kikinda
28
27
|
06.10.2018 17:30 | 28 : 27 |
06.10
19:00
Hajduk Veljko
RadniÄki 1964
27
30
|
06.10.2018 19:00 | 27 : 30 | |||||||
06.10
19:00
KurŔumlija
TopliÄanin
28
27
|
06.10.2018 19:00 | 28 : 27 | |||||||
06.10
20:00
Lokomotiva
Priboj
27
31
|
06.10.2018 20:00 | 27 : 31 |
06.10
16:00
Proleter
Požarevac
22
24
|
06.10.2018 16:00 | 22 : 24 | |||||||
06.10
19:00
JugoviÄ
Morava
27
24
|
06.10.2018 19:00 | 27 : 24 | |||||||
06.10
20:30
SC Voždovac 2012
Kolubara
28
28
|
06.10.2018 20:30 | 28 : 28 | |||||||
06.10
19:30
Jedinstvo
Vrbas Petrol
23
26
|
06.10.2018 19:30 | 23 : 26 |
06.10
20:00
Temerin
Jadran
22
20
|
06.10.2018 20:00 | 22 : 20 |
|
||||||
06.10
18:00
Halas Jožef
Dolovo (Ž)
39
17
|
06.10.2018 18:00 | 39 : 17 |
|
||||||
06.10
16:00
Laki
Mladost
21
24
|
06.10.2018 16:00 | 21 : 24 |
|
||||||
06.10
18:00
Kikinda
RadniÄki
42
23
|
06.10.2018 18:00 | 42 : 23 |
|
06.10
15:30
Prijepolje
RadniÄki 1964 2
32
17
|
06.10.2018 15:30 | 32 : 17 |
|
06.10
16:30
Crvena zvezda
Beograd
29
49
|
06.10.2018 16:30 | 29 : 49 |
06.10
18:00
Vlasotince
Bor - RTB 2
26
20
|
06.10.2018 18:00 | 26 : 20 | |||||||
06.10
17:00
Hajduk Veljko
Radan
10
24
|
06.10.2018 17:00 | 10 : 24 |
|
||||||
06.10
19:00
Rtanj
RadniÄki
25
29
|
06.10.2018 19:00 | 25 : 29 |
|
06.10
15:30
MiletiÄ
ObiliÄ
17
26
|
06.10.2018 15:30 | 17 : 26 |
|
||||||
06.10
19:00
Jabuka
Naftagas
28
14
|
06.10.2018 19:00 | 28 : 14 |
|
||||||
06.10
18:00
Gradnulica
Senta
15
22
|
06.10.2018 18:00 | 15 : 22 |
|
06.10
15:00
Sonta
Srem
10
34
|
06.10.2018 15:00 | 10 : 34 |
|
06.10
19:30
Bekament BB
Bor RTB
44
20
|
06.10.2018 19:30 | 44 : 20 | |||||||
06.10
19:00
ZajeÄar 1949
Naisa
19
24
|
06.10.2018 19:00 | 19 : 24 |
06.10
17:00
Pirot
ORK Beograd
21
33
|
06.10.2018 17:00 | 21 : 33 | |||||||
06.10
20:00
Vrbas
PanÄevo
20
18
|
06.10.2018 20:00 | 20 : 18 | |||||||
06.10
19:00
Sloga
Požarevac
28
22
|
06.10.2018 19:00 | 28 : 22 | |||||||
06.10
18:30
Napredak 12
TopliÄanin
22
21
|
06.10.2018 18:30 | 22 : 21 | |||||||
06.10
19:00
ŽelezniÄar
RadniÄki 1964
34
26
|
06.10.2018 19:00 | 34 : 26 |
06.10
20:00
Forum
Tisa
5
3
|
06.10.2018 20:00 | 5 : 3 |
|
||||||
06.10
20:30
Kikinda
Indians 2013
2
5
|
06.10.2018 20:30 | 2 : 5 |
|
06.10
20:00
Partizan
Rad Mozzart
22
21
|
06.10.2018 20:00 | 22 : 21 |
06.10
19:00
Mladost
Slavija Junior
2
4
|
06.10.2018 19:00 | 2 : 4 | |||||||
06.10
18:00
Vojvodina
Zagreb
5
7
|
06.10.2018 18:00 | 5 : 7 | |||||||
06.10
18:00
ECE Celje
Triglav
1
3
|
06.10.2018 18:00 | 1 : 3 |