Veliki preokret kadeta Zvezde u Kragujevcu
28.10.2018 mojacrvenazvezda.net

Kadeti Crvene zvezde savladali su ekipu Apolon 4 kao gosti u Kragujevcu posle velikog preokreta sa 4:2 u 13. kolu domaćeg prvenstva.

Izabranici Slavoljuba Djorđevića nisu dobro počeli meč, i već u prvom poluvremenu su imali dva gola zaostatka, ali su onda pokazali karakter i kvalitet. Iako su crveno-beli kadeti gubili pogocima Nikolića i Lakićevića, uspeli su do poluvremena da prepolove zaostatak.

Minut pre odlaska na odmor posle akcije kroz sredinu Mitrović je sa desne strane pronaÅ”ao Njamculovića i on je zatresao mrežu za 2:1.

Ā

U nastavku su viđena tri gola kadeta Zvezde za veliki preokret. Najpre je Piplica posle odbitka izjednačio u 66. minutu, da bi za 3:2 u 72. mrežu zatresao Radulović tako Å”to je proturio loptu kroz noge golmanu Kragujevčana.

Dobru partiju crveno-belih krunisao je Ilić i na asistenciju Babića u 85. minutu postavio konačnih 4:2 za naÅ”e bisere.

Apolon 4 ā€“ Crvena zvezda 2:4 (2:1)

Sudija: Marko Srećković (Kragujevac)

Strelci: Nikolić u 11. i Lakićević u 39. za Apolon 4, a Njamculović u 44, Piplica u 66, Radulović 72. i Ilić 85. minutu za Crvenu zvezdu.