28.10
13:30
Jošanica
Mladi radnik 1926
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Jošanica | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
28.10
13:30
Proleter Mihajlovac
Šumadija (A)
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Proleter Mihajlovac | 0 : 0 | Šumadija (A) | |||||
28.10
11:00
Polet (LJ)
Sloga (PŽ)
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 2 | Sloga (PŽ) | |||||
28.10
13:30
Drina
Budućnost Krušik 2014
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Drina | 1 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
28.10
14:00
Pukovac
SFS Borac
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Pukovac | 0 : 0 | SFS Borac | |||||
28.10
14:00
Zaplanjac
Budućnost
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Zaplanjac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
28.10
11:00
Car Konstantin
Radnički (P)
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
28.10
14:00
Radan
Temnić 1924
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Radan | 0 : 1 | Temnić 1924 |
28.10
13:30
Kolubara
Radnički (O)
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Kolubara | 4 : 1 | Radnički (O) | |||||
28.10
14:30
Brodarac
Grafičar
0
0
|
28.10.2018 14:30 | Brodarac | 0 : 0 | Grafičar | |||||
28.10
13:30
Crvena Zvezda
IMT
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Crvena Zvezda | 0 : 0 | IMT | |||||
28.10
13:30
Zvezdara
Jedinstvo
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Zvezdara | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.10
11:00
Prva Iskra
Stepojevac Vaga
0
1
|
28.10.2018 11:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | Stepojevac Vaga |
28.10
14:00
Vojvodina 1928
Krajina
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Vojvodina 1928 | 4 : 0 | Krajina | |||||
28.10
14:00
ŽAK
Mladost (O)
2
1
|
28.10.2018 14:00 | ŽAK | 2 : 1 | Mladost (O) |
28.10
14:00
Hajduk (B)
Hajduk (D)
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk (B) | 1 : 2 | Hajduk (D) | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (SP)
Borac (Š)
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | Borac (Š) | |||||
28.10
14:00
Tatra
Hajduk (Č)
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Tatra | 2 : 1 | Hajduk (Č) |
28.10
14:00
Mladost (BP)
Mladost (T)
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Mladost (BP) | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
28.10
14:00
Budućnost
Radnički 1912
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Budućnost | 0 : 2 | Radnički 1912 | |||||
28.10
14:00
Tisa
Bajša
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Tisa | 0 : 1 | Bajša | |||||
28.10
14:00
BSK
Tavankut
4
2
|
28.10.2018 14:00 | BSK | 4 : 2 | Tavankut | |||||
28.10
14:00
Tekstilac
Crvenka
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Crvenka |
28.10
13:30
Real
Šumadija (T)
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Real | 2 : 0 | Šumadija (T) | |||||
28.10
13:30
Polet
Apolon 2018
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Polet | 2 : 1 | Apolon 2018 | |||||
28.10
13:30
Vodojaža
Šumadija 1903
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Vodojaža | 2 : 2 | Šumadija 1903 |
28.10
13:30
OFK Napredak
Petar Dobrnjac
2
1
|
28.10.2018 13:30 | OFK Napredak | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
28.10
13:30
Homoljac
Mladi borac
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Homoljac | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
28.10
13:30
Zvižd
VGSK
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Zvižd | 0 : 0 | VGSK | |||||
28.10
13:30
Udarnik
OFK Aranđelovac 1979
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Udarnik | 0 : 2 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
28.10
13:30
Partizan 1945
Morava
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Partizan 1945 | 2 : 1 | Morava | |||||
28.10
13:30
Borac 1932
Karađorđe
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Borac 1932 | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
28.10
13:30
RSK
Rudar
1
0
|
28.10.2018 13:30 | RSK | 1 : 0 | Rudar |
28.10
13:30
Vrelo Sport
Radnički Stobeks
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Vrelo Sport | 2 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
28.10
13:30
OFK Osečina
Radjevac
0
4
|
28.10.2018 13:30 | OFK Osečina | 0 : 4 | Radjevac | |||||
28.10
13:30
Brezovica
OFK Divci
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Brezovica | 1 : 0 | OFK Divci |
28.10
13:30
Sloboda
Sloga (BB)
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Sloboda | 1 : 1 | Sloga (BB) | |||||
28.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
0
2
|
28.10.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Polimlje | |||||
28.10
13:30
Zlatar
Prijevor
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Zlatar | 0 : 1 | Prijevor | |||||
28.10
13:30
Orlovac
LFK Mladost
0
5
|
28.10.2018 13:30 | Orlovac | 0 : 5 | LFK Mladost |
28.10
14:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (GS)
3
0
|
28.10.2018 14:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
28.10
14:00
Jablanica
Balkanski
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Jablanica | 1 : 1 | Balkanski | |||||
28.10
14:00
Mladost (B)
Pčinja
1
3
|
28.10.2018 14:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Pčinja | |||||
28.10
11:00
Tanasko Rajić
Pusta Reka
0
2
|
28.10.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 0 : 2 | Pusta Reka | |||||
28.10
14:00
OFK Niš
Jedinstvo (P)
4
0
|
28.10.2018 14:00 | OFK Niš | 4 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
28.10
14:00
Vranjska Banja
Morava
5
3
|
28.10.2018 14:00 | Vranjska Banja | 5 : 3 | Morava | |||||
28.10
14:00
Mladost (M)
Sloga
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Mladost (M) | 2 : 1 | Sloga |
28.10
14:00
Morava 1918
Sloga
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Morava 1918 | 1 : 0 | Sloga | |||||
28.10
14:00
Jastrebac (VŠ)
Dragocvet
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Jastrebac (VŠ) | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
28.10
14:00
Bošnjane
OFK Kosanica
1
4
|
28.10.2018 14:00 | Bošnjane | 1 : 4 | OFK Kosanica | |||||
28.10
14:00
Jastrebac (B)
Župa
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Jastrebac (B) | 1 : 2 | Župa | |||||
28.10
14:00
OFK Topličanin
Rembas
2
1
|
28.10.2018 14:00 | OFK Topličanin | 2 : 1 | Rembas | |||||
28.10
14:00
Juhor
OFK Lugomir
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Juhor | 2 : 0 | OFK Lugomir | |||||
28.10
14:00
Žitorađa
Levač
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Žitorađa | 2 : 0 | Levač | |||||
28.10
14:00
Napredak (D)
Jedinstvo (M)
4
2
|
28.10.2018 14:00 | Napredak (D) | 4 : 2 | Jedinstvo (M) |
28.10
14:00
Kablovi
Majdanpek
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Kablovi | 3 : 1 | Majdanpek | |||||
28.10
14:00
Orljane
OFK Slatina
5
1
|
28.10.2018 14:00 | Orljane | 5 : 1 | OFK Slatina | |||||
28.10
14:00
Hajduk Veljko
Timok 1919
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Timok 1919 | |||||
28.10
14:00
Rudar Alpos
Moravica
1
4
|
28.10.2018 14:00 | Rudar Alpos | 1 : 4 | Moravica | |||||
28.10
14:00
Timočanin
Malošište
5
1
|
28.10.2018 14:00 | Timočanin | 5 : 1 | Malošište |
28.10
13:30
Komgrap
Sopot
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Komgrap | 1 : 0 | Sopot | |||||
28.10
13:30
BSK Baćevac
Hajduk
4
0
|
28.10.2018 13:30 | BSK Baćevac | 4 : 0 | Hajduk | |||||
28.10
13:30
Sremčica
TEK Sloga
3
3
|
28.10.2018 13:30 | Sremčica | 3 : 3 | TEK Sloga | |||||
28.10
13:30
Budućnost
BSK Batajnica
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | BSK Batajnica |
28.10
13:30
Mladost (BD)
Vojvodina
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (BD) | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
28.10
13:30
Crvena zvezda (VS)
2. Oktobar
3
2
|
28.10.2018 13:30 | Crvena zvezda (VS) | 3 : 2 | 2. Oktobar | |||||
28.10
13:30
Crvena Zvezda (RS)
Proleter 2006
5
1
|
28.10.2018 13:30 | Crvena Zvezda (RS) | 5 : 1 | Proleter 2006 | |||||
28.10
13:30
Borac
Delija
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Borac | 0 : 1 | Delija | |||||
28.10
13:30
Radnički 1911
Rusanda
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Rusanda | |||||
28.10
13:30
Naftagas
Omladinac FAM
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Naftagas | 3 : 0 | Omladinac FAM |
28.10
13:30
Kulpin
Hercegovac
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Kulpin | 0 : 1 | Hercegovac | |||||
28.10
13:30
Rusin
Kula
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Rusin | 2 : 0 | Kula | |||||
28.10
13:30
Radnički 1918
OFK Odžaci
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Radnički 1918 | 3 : 1 | OFK Odžaci | |||||
28.10
13:30
Lipar
Stari Grad
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Lipar | 0 : 2 | Stari Grad | |||||
28.10
13:30
Budućnost (P)
Borac 46
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Budućnost (P) | 0 : 1 | Borac 46 |
28.10
14:00
Železničar
PSK Putinci
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Železničar | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
28.10
14:00
Kupinovo
Sloven
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Kupinovo | 0 : 1 | Sloven | |||||
28.10
14:00
Polet (NK)
Ljukovo
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Polet (NK) | 0 : 0 | Ljukovo | |||||
28.10
14:00
Jadran
Napredak
4
2
|
28.10.2018 14:00 | Jadran | 4 : 2 | Napredak | |||||
28.10
14:00
Budućnost
Borac (K)
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Budućnost | 4 : 1 | Borac (K) |
28.10
13:30
Lokomotiva
Borac
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Borac | |||||
28.10
13:30
Banja
Trnava
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Banja | 3 : 0 | Trnava | |||||
28.10
13:30
Omladinac
Vinča
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Omladinac | 1 : 2 | Vinča | |||||
28.10
13:30
Junkovac
Plaskovac
5
4
|
28.10.2018 13:30 | Junkovac | 5 : 4 | Plaskovac | |||||
28.10
13:30
Šumadinac (N)
Sloga Bat 1924
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Šumadinac (N) | 0 : 2 | Sloga Bat 1924 | |||||
28.10
13:30
Mladost MG
Prvi srpski ustanak
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Mladost MG | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak |
28.10
10:00
Index
Slavija
0
0
|
28.10.2018 10:00 | Index | 0 : 0 | Slavija | |||||
28.10
14:00
TSK
OFK Sirig
1
0
|
28.10.2018 14:00 | TSK | 1 : 0 | OFK Sirig | |||||
28.10
14:00
Fruškogorac
Jedinstvo
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Fruškogorac | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.10
14:00
Petrovaradin
Bačka
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Petrovaradin | 1 : 1 | Bačka | |||||
28.10
14:00
Šajkaš 1908
Omladinac
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
28.10
14:00
Miletić
Fruškogorski partizan
2
5
|
28.10.2018 14:00 | Miletić | 2 : 5 | Fruškogorski partizan |
28.10
13:30
Jadran
Proleter (RS)
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Jadran | 2 : 0 | Proleter (RS) | |||||
28.10
13:30
Preporod
Iskra
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Preporod | 0 : 2 | Iskra | |||||
28.10
13:30
Vinogradar
Napredak
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.10
13:30
Đurđin
Sutjeska
4
0
|
28.10.2018 13:30 | Đurđin | 4 : 0 | Sutjeska | |||||
28.10
13:30
Vojvodina
Sloga
4
0
|
28.10.2018 13:30 | Vojvodina | 4 : 0 | Sloga |
28.10
13:30
Hajduk
Javor
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Hajduk | 0 : 0 | Javor | |||||
28.10
13:30
Kolare
Napredak
6
2
|
28.10.2018 13:30 | Kolare | 6 : 2 | Napredak | |||||
28.10
13:30
Mladost (K)
Omladinac
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (K) | 4 : 1 | Omladinac | |||||
28.10
13:30
Mladost (D)
OFK Batinac
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (D) | 3 : 1 | OFK Batinac | |||||
28.10
13:30
Juhor
Resavac
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Juhor | 2 : 1 | Resavac | |||||
28.10
13:30
Partizan
Mladost (S)
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Partizan | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
28.10
13:30
OFK Bratstvo
Bratstvo
1
1
|
28.10.2018 13:30 | OFK Bratstvo | 1 : 1 | Bratstvo |
28.10
13:30
Srem
Rakovica
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Srem | 2 : 2 | Rakovica | |||||
28.10
13:30
Šumadinac
Crvenka
8
1
|
28.10.2018 13:30 | Šumadinac | 8 : 1 | Crvenka | |||||
28.10
13:30
Sinđelić
Institut
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Sinđelić | 2 : 0 | Institut | |||||
28.10
13:30
Atakante
Borac (O)
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Atakante | 2 : 1 | Borac (O) | |||||
28.10
13:30
PKB Kovilovo
Zmaj
6
0
|
28.10.2018 13:30 | PKB Kovilovo | 6 : 0 | Zmaj | |||||
28.10
13:30
Dunav
Balkan Mirijevo
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Dunav | 4 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
28.10
13:30
Poštar Zvezdara
Borac (P)
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 0 | Borac (P) |
28.10
13:30
Strelac
Zvezda
0
7
|
28.10.2018 13:30 | Strelac | 0 : 7 | Zvezda | |||||
28.10
13:30
Mladost (C)
Budućnost
5
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (C) | 5 : 0 | Budućnost | |||||
28.10
10:00
Radnički
Borac
1
0
|
28.10.2018 10:00 | Radnički | 1 : 0 | Borac | |||||
28.10
13:30
Mladost (B)
Zabrežje
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Zabrežje | |||||
28.10
13:30
Lisović
Duboko
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Lisović | 3 : 1 | Duboko |
28.10
13:30
Kosmaj
Rabrovac
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Kosmaj | 4 : 1 | Rabrovac | |||||
28.10
13:30
Ropočevo
Kosmajac
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Ropočevo | 3 : 0 | Kosmajac | |||||
28.10
13:30
Vrčin
Boleč
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Vrčin | 3 : 1 | Boleč | |||||
28.10
13:30
Šumadija
Selo Mladenovac
3
3
|
28.10.2018 13:30 | Šumadija | 3 : 3 | Selo Mladenovac | |||||
28.10
13:30
Dunavac
Pudarci
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Dunavac | 1 : 0 | Pudarci |
28.10
14:30
Napredak
Omladinac
2
0
|
28.10.2018 14:30 | Napredak | 2 : 0 | Omladinac | |||||
28.10
14:30
Ozrem
Jedinstvo (GG)
2
3
|
28.10.2018 14:30 | Ozrem | 2 : 3 | Jedinstvo (GG) | |||||
28.10
14:30
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (K)
0
3
|
28.10.2018 14:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
28.10
14:30
Zadrugar
Slatina
3
4
|
28.10.2018 14:30 | Zadrugar | 3 : 4 | Slatina | |||||
28.10
11:00
Rakova
Ovčar
1
4
|
28.10.2018 11:00 | Rakova | 1 : 4 | Ovčar | |||||
28.10
14:30
Spartak
Lunjevica
2
1
|
28.10.2018 14:30 | Spartak | 2 : 1 | Lunjevica | |||||
28.10
14:30
Mladost
Rudar
0
2
|
28.10.2018 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Rudar |
28.10
14:00
Radnik
OFK Ras
3
3
|
28.10.2018 14:00 | Radnik | 3 : 3 | OFK Ras | |||||
28.10
14:00
Ibar
Budućnost
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Ibar | 0 : 0 | Budućnost | |||||
28.10
11:00
Proleter
Mataruge
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Proleter | 3 : 0 | Mataruge | |||||
28.10
14:00
Stubal
Rudar
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Stubal | 2 : 0 | Rudar | |||||
28.10
14:00
Ribnica
Kraljevo Hajduk
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Ribnica | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
28.10
14:00
Granit
Gruža
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Granit | 3 : 0 | Gruža | |||||
28.10
11:00
Popovići Vrnjci
Lasta
2
1
|
28.10.2018 11:00 | Popovići Vrnjci | 2 : 1 | Lasta |
28.10
14:00
Poljoprivrednik
Mladost (DK)
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Poljoprivrednik | 0 : 1 | Mladost (DK) | |||||
28.10
14:00
13. April
Blagotin
2
0
|
28.10.2018 14:00 | 13. April | 2 : 0 | Blagotin | |||||
28.10
14:00
Šanac
Kupci
5
0
|
28.10.2018 14:00 | Šanac | 5 : 0 | Kupci | |||||
28.10
14:00
Sloga (M)
Jedinstvo 1936
3
5
|
28.10.2018 14:00 | Sloga (M) | 3 : 5 | Jedinstvo 1936 | |||||
28.10
14:00
Donji Kopaonik
Vinogradar
3
5
|
28.10.2018 14:00 | Donji Kopaonik | 3 : 5 | Vinogradar |
28.10
14:00
Podrinje
Mladi Borac
3
2
|
28.10.2018 14:00 | Podrinje | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
28.10
14:00
Sloga (LŠ)
Mladost (PR)
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Sloga (LŠ) | 0 : 1 | Mladost (PR) | |||||
28.10
14:00
Sloga (BO)
Dušan Silni
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Sloga (BO) | 2 : 1 | Dušan Silni | |||||
28.10
14:00
Cer
Duško
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Cer | 2 : 2 | Duško | |||||
28.10
14:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo 1945 (VL)
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
28.10
14:00
Karađorđe
Mladost (DD)
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (ŠT)
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo (ŠT) | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
28.10
14:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (S)
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
28.10
14:00
Crvena zvezda
Dolina
5
1
|
28.10.2018 14:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Dolina | |||||
28.10
14:00
Polet
Vulturul
1
4
|
28.10.2018 14:00 | Polet | 1 : 4 | Vulturul | |||||
28.10
14:00
Spartak 1911
Strela
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Spartak 1911 | 1 : 1 | Strela | |||||
28.10
14:00
Potporanj
Radnički (B)
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Potporanj | 2 : 2 | Radnički (B) | |||||
28.10
14:00
Partizan (G)
Dunav
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Partizan (G) | 4 : 0 | Dunav | |||||
28.10
14:00
Borac (St)
Partizan (U)
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Partizan (U) |
28.10
13:30
Rudar (K)
Budućnost
4
3
|
28.10.2018 13:30 | Rudar (K) | 4 : 3 | Budućnost | |||||
28.10
13:30
Pomoravlje
Makce
7
0
|
28.10.2018 13:30 | Pomoravlje | 7 : 0 | Makce | |||||
28.10
13:30
Omladinac (Š)
Železničar
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Omladinac (Š) | 1 : 2 | Železničar | |||||
28.10
13:30
Borac (Ž)
Sloga (B)
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Borac (Ž) | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
28.10
13:30
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
28.10
13:30
Mlava (ML)
Obilić
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Mlava (ML) | 2 : 0 | Obilić |
28.10
14:00
Sloga
Moravac
1
4
|
28.10.2018 14:00 | Sloga | 1 : 4 | Moravac | |||||
28.10
14:00
Padina
Elid
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Padina | 3 : 1 | Elid | |||||
28.10
14:00
Radnički 1947
Zemljoradnik
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Radnički 1947 | 0 : 3 | Zemljoradnik | |||||
28.10
14:00
Radnički 1924
Crvena zvezda
5
0
|
28.10.2018 14:00 | Radnički 1924 | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
28.10
14:00
Moravac
Naisus 1977
3
2
|
28.10.2018 14:00 | Moravac | 3 : 2 | Naisus 1977 |
28.10
13:30
Sloga (M)
Osipaonica
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
28.10
13:30
Pobeda
SASK
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Pobeda | 2 : 1 | SASK | |||||
28.10
13:30
Železničar Kusadak
Cerovac
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Železničar Kusadak | 1 : 1 | Cerovac | |||||
28.10
13:30
Sloga (L)
Sloboda
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Sloboda | |||||
28.10
13:30
Proleter 1947
Crvena zvezda
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Proleter 1947 | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
28.10
13:30
Podunavac
Mladi radnik
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Podunavac | 3 : 0 | Mladi radnik |
28.10
14:30
Branik
Radnički (K)
4
0
|
28.10.2018 14:30 | Branik | 4 : 0 | Radnički (K) | |||||
28.10
11:00
Sloga
Ključ
6
0
|
28.10.2018 11:00 | Sloga | 6 : 0 | Ključ | |||||
28.10
14:30
Nemetali
Krivelj
4
3
|
28.10.2018 14:30 | Nemetali | 4 : 3 | Krivelj |
28.10
11:00
Svetlost Badnjevac
Kosovac
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Kosovac | |||||
28.10
14:00
Partizanski put
Mladost 1982
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Partizanski put | 1 : 0 | Mladost 1982 | |||||
28.10
14:00
NS Tatko
Akademija 10
3
5
|
28.10.2018 14:00 | NS Tatko | 3 : 5 | Akademija 10 | |||||
28.10
14:00
Pobeda
Dundjerski
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Pobeda | 0 : 3 | Dundjerski | |||||
28.10
14:00
Spartak
Polet
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Spartak | 1 : 0 | Polet | |||||
28.10
14:00
Jug Bogdan
Dobrič
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Jug Bogdan | 4 : 0 | Dobrič | |||||
28.10
14:00
Borac
Trbunje
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Borac | 0 : 0 | Trbunje | |||||
28.10
14:00
Omladinac
Kaćuša
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Omladinac | 2 : 2 | Kaćuša |
28.10
13:30
ZSK
Sovljak
4
1
|
28.10.2018 13:30 | ZSK | 4 : 1 | Sovljak | |||||
28.10
13:30
Iskra
OFK Brđanac
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Iskra | 4 : 1 | OFK Brđanac | |||||
28.10
13:30
Trlić
Pepeljevac
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Trlić | 2 : 0 | Pepeljevac | |||||
28.10
13:30
Mladost
Tešnjar
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
28.10
13:30
Ribnikar
Rubribreza
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Ribnikar | 0 : 2 | Rubribreza |
28.10
14:00
Pobeda 1926
Sloga (D)
1
6
|
28.10.2018 14:00 | Pobeda 1926 | 1 : 6 | Sloga (D) | |||||
28.10
14:00
Korićani
Jedinstvo
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Korićani | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.10
14:00
Jadran
Kutlovo
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Jadran | 2 : 1 | Kutlovo | |||||
28.10
14:00
Borac (D)
21. oktobar
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Borac (D) | 4 : 1 | 21. oktobar | |||||
28.10
14:00
Sloboda
Šumadija 1934
4
3
|
28.10.2018 14:00 | Sloboda | 4 : 3 | Šumadija 1934 | |||||
28.10
14:00
Slavija
OFK Bagremar
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Slavija | 0 : 2 | OFK Bagremar | |||||
28.10
14:00
Budućnost
Mladost (P)
3
2
|
28.10.2018 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | Mladost (P) | |||||
28.10
14:00
Srbija
Erdoglija 1931
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Srbija | 1 : 2 | Erdoglija 1931 |
28.10
14:00
Čajetina
Savinac
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Čajetina | 2 : 0 | Savinac | |||||
28.10
11:00
Lauš
Lazarica
1
1
|
28.10.2018 11:00 | Lauš | 1 : 1 | Lazarica | |||||
28.10
14:00
Prvi partizan
Ariljska rampa
1
5
|
28.10.2018 14:00 | Prvi partizan | 1 : 5 | Ariljska rampa | |||||
28.10
14:00
Ježevica
Polet
2
5
|
28.10.2018 14:00 | Ježevica | 2 : 5 | Polet | |||||
28.10
14:00
Sečica
Jasen
1
3
|
28.10.2018 14:00 | Sečica | 1 : 3 | Jasen | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo
Perućac
2
4
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Perućac |
28.10
14:00
Umac
Jedinstvo (G)
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Umac | 0 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
28.10
14:00
Bobište
Kumarevo 65
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Bobište | 1 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
28.10
14:00
Čekmin
OFK Morava
5
0
|
28.10.2018 14:00 | Čekmin | 5 : 0 | OFK Morava | |||||
28.10
14:00
Progres
Polet
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Progres | 0 : 1 | Polet | |||||
28.10
14:00
OFK Brza
Vučje
0
0
|
28.10.2018 14:00 | OFK Brza | 0 : 0 | Vučje | |||||
28.10
14:00
Mladost 1959
Šumadija
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Mladost 1959 | 4 : 1 | Šumadija | |||||
28.10
14:00
Zloćudovo
Železničar
3
4
|
28.10.2018 14:00 | Zloćudovo | 3 : 4 | Železničar | |||||
28.10
14:00
Mladi borac
Sloga
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Mladi borac | 2 : 0 | Sloga |
28.10
14:00
OFK Rtanj
Midžor (K)
3
3
|
28.10.2018 14:00 | OFK Rtanj | 3 : 3 | Midžor (K) | |||||
28.10
14:00
Malinik
Ozren
7
0
|
28.10.2018 14:00 | Malinik | 7 : 0 | Ozren | |||||
28.10
14:00
Omladinac
OFK Knjaz
6
3
|
28.10.2018 14:00 | Omladinac | 6 : 3 | OFK Knjaz | |||||
28.10
14:00
Bučje Podvis
OFK 019
1
5
|
28.10.2018 14:00 | Bučje Podvis | 1 : 5 | OFK 019 | |||||
28.10
14:00
Radnički 1946
Graničar
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Radnički 1946 | 1 : 0 | Graničar | |||||
28.10
14:00
Trebič
Kosovo
6
0
|
28.10.2018 14:00 | Trebič | 6 : 0 | Kosovo |
28.10
14:00
Sloga
Senjak
3
4
|
28.10.2018 14:00 | Sloga | 3 : 4 | Senjak | |||||
28.10
14:00
Rajko Mitić
Zadrugar
9
2
|
28.10.2018 14:00 | Rajko Mitić | 9 : 2 | Zadrugar | |||||
28.10
14:00
Dragoš
Padež
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Dragoš | 3 : 1 | Padež | |||||
28.10
14:00
Spartak
Borac
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Spartak | 3 : 0 | Borac | |||||
28.10
14:00
Gnjilan
Vladimir Durković
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Vladimir Durković |
28.10
14:00
Mladost (L)
Jedinstvo (GM)
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
28.10
14:00
Vrtište
Palilulac
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Vrtište | 3 : 0 | Palilulac | |||||
28.10
14:00
Čegar 2013
Crvena zastava
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Čegar 2013 | 0 : 2 | Crvena zastava | |||||
28.10
14:00
Morava
Mladost (DK)
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Morava | 1 : 0 | Mladost (DK) | |||||
28.10
11:00
Rudar
Sloboda
3
2
|
28.10.2018 11:00 | Rudar | 3 : 2 | Sloboda | |||||
28.10
14:00
Budućnost
Omladinac (GK)
1
4
|
28.10.2018 14:00 | Budućnost | 1 : 4 | Omladinac (GK) | |||||
28.10
14:00
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Vulkan 1963 | 2 : 0 | Stevan Nešticki |
28.10
13:30
BSK Bujanovac
Ternoci
0
4
|
28.10.2018 13:30 | BSK Bujanovac | 0 : 4 | Ternoci | |||||
28.10
13:30
Pavlovac
Mladost
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Pavlovac | 4 : 1 | Mladost | |||||
28.10
13:30
Lugina
Levosoje
7
0
|
28.10.2018 13:30 | Lugina | 7 : 0 | Levosoje | |||||
28.10
13:30
FSU Južna pruga
Čelik
2
7
|
28.10.2018 13:30 | FSU Južna pruga | 2 : 7 | Čelik | |||||
28.10
13:30
Trešnjevka
Vihor
0
7
|
28.10.2018 13:30 | Trešnjevka | 0 : 7 | Vihor |
28.10
12:00
Rudar
Oskar
0
2
|
28.10.2018 12:00 | Rudar | 0 : 2 | Oskar | |||||
28.10
14:00
Kusce
Ropotovo
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Kusce | 0 : 0 | Ropotovo |
28.10
14:00
Joševa
Čučuge
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Joševa | 0 : 3 | Čučuge | |||||
28.10
14:00
Šarbane
Polet (DL)
1
3
|
28.10.2018 14:00 | Šarbane | 1 : 3 | Polet (DL) | |||||
28.10
14:00
Polet (T)
Vrelo
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Polet (T) | 0 : 0 | Vrelo | |||||
28.10
14:00
OFK Paljuvi
Gunjevac
7
0
|
28.10.2018 14:00 | OFK Paljuvi | 7 : 0 | Gunjevac | |||||
28.10
14:00
Mladost
Dimitrije Tucović
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Dimitrije Tucović |
28.10
14:00
Posavina
Belo Polje
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Posavina | 3 : 0 | Belo Polje | |||||
28.10
14:00
Sloga
Krtinska
0
5
|
28.10.2018 14:00 | Sloga | 0 : 5 | Krtinska |
28.10
14:00
Dinamo
OFK Futog
0
9
|
28.10.2018 14:00 | Dinamo | 0 : 9 | OFK Futog | |||||
28.10
14:00
Bačka
Veternik
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Bačka | 3 : 1 | Veternik | |||||
28.10
14:00
Čenej
Železničar
3
3
|
28.10.2018 14:00 | Čenej | 3 : 3 | Železničar | |||||
28.10
14:00
Hajduk
Vinogradar
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
28.10
14:00
Moskva
Titel
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Moskva | 2 : 3 | Titel |
28.10
14:00
Janošik
Sloga (M)
3
3
|
28.10.2018 14:00 | Janošik | 3 : 3 | Sloga (M) | |||||
28.10
14:00
Hajdučica
Karaš (J)
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Hajdučica | 4 : 0 | Karaš (J) | |||||
28.10
14:00
Budućnost (A)
Vojvodina (CC)
2
4
|
28.10.2018 14:00 | Budućnost (A) | 2 : 4 | Vojvodina (CC) | |||||
28.10
14:00
Ratar
Partizan (K)
4
2
|
28.10.2018 14:00 | Ratar | 4 : 2 | Partizan (K) | |||||
28.10
14:00
Vinogradar
Dobrica
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Dobrica | |||||
28.10
14:00
Borac (VG)
Borac (VS)
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Borac (VG) | 2 : 0 | Borac (VS) |
28.10
14:00
Ušće
Garevina
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Ušće | 2 : 3 | Garevina | |||||
28.10
14:00
Mladost
Gradina
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Mladost | 0 : 2 | Gradina | |||||
28.10
14:00
Omladinac
Sloga (D)
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | Sloga (D) | |||||
28.10
14:00
Polet 57
Sloga (L)
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Polet 57 | 0 : 0 | Sloga (L) | |||||
28.10
14:00
Beli Orlovi
Kamenorezac 76
5
2
|
28.10.2018 14:00 | Beli Orlovi | 5 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
28.10
14:00
Rubin
Velika Drenova
5
3
|
28.10.2018 14:00 | Rubin | 5 : 3 | Velika Drenova | |||||
28.10
14:00
Borac
Trudbenik
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Borac | 2 : 3 | Trudbenik |
28.10
13:30
Morava
Jedinstvo (D)
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Morava | 0 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
28.10
13:30
Mladost (T)
Ursule
7
1
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (T) | 7 : 1 | Ursule | |||||
28.10
13:30
Vinogradar
Sloga
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Osaonica
Morava
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Osaonica | 2 : 0 | Morava | |||||
28.10
13:30
Sinđelić 1934
Blagotin
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Sinđelić 1934 | 2 : 1 | Blagotin |
28.10
13:30
Mladost (J)
Omladinski
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (J) | 3 : 0 | Omladinski | |||||
28.10
13:30
Budućnost
Borac 1805
2
3
|
28.10.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 3 | Borac 1805 | |||||
28.10
13:30
Pomoravlje
Rudar (SR)
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Pomoravlje | 1 : 1 | Rudar (SR) | |||||
28.10
13:30
Radnički
Istok 63
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Radnički | 2 : 1 | Istok 63 |
28.10
11:00
Žabari
Polet
1
4
|
28.10.2018 11:00 | Žabari | 1 : 4 | Polet | |||||
28.10
14:00
Stari drugari
Mladost (VK)
8
0
|
28.10.2018 14:00 | Stari drugari | 8 : 0 | Mladost (VK) | |||||
28.10
14:00
Popadić
Jadar 2013
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Popadić | 4 : 1 | Jadar 2013 | |||||
28.10
14:00
Mladost (L)
Milenko Pavlović
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
28.10
14:00
Borac
Komanice
2
4
|
28.10.2018 14:00 | Borac | 2 : 4 | Komanice | |||||
28.10
14:00
Lukavac
Rakac Stave
3
2
|
28.10.2018 14:00 | Lukavac | 3 : 2 | Rakac Stave | |||||
28.10
14:00
Junior Novo Naselje
Rajac
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 1 | Rajac |
28.10
11:00
13. Maj
Šećeranac Ada
4
3
|
28.10.2018 11:00 | 13. Maj | 4 : 3 | Šećeranac Ada | |||||
28.10
13:30
Posavac Tišma
Novi Beograd
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Posavac Tišma | 1 : 1 | Novi Beograd | |||||
28.10
10:00
011
Mladi Proleter
5
1
|
28.10.2018 10:00 | 011 | 5 : 1 | Mladi Proleter | |||||
28.10
13:30
Dedinje
Busije
4
2
|
28.10.2018 13:30 | Dedinje | 4 : 2 | Busije | |||||
28.10
13:30
Umka
Rekreativo 011
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Umka | 2 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
28.10
10:00
Penjarol
Sparta Železnik
0
1
|
28.10.2018 10:00 | Penjarol | 0 : 1 | Sparta Železnik |
28.10
13:30
Pinosava
Heroj Polet
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Pinosava | 4 : 1 | Heroj Polet | |||||
28.10
13:30
Poštar
Siti Sport Klub
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Poštar | 0 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
28.10
13:30
Pionir
PKB Padinska Skela
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Pionir | 1 : 2 | PKB Padinska Skela | |||||
28.10
13:30
Zuce
Minel
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Zuce | 3 : 1 | Minel |
28.10
14:00
BSK
Mladost
2
0
|
28.10.2018 14:00 | BSK | 2 : 0 | Mladost | |||||
28.10
14:00
Napredak
Sloga (Č)
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Napredak | 3 : 1 | Sloga (Č) | |||||
28.10
14:00
Hajduk
Donji Srem 2015
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
28.10
14:00
Krušedol
Sloga (V)
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Krušedol | 1 : 0 | Sloga (V) | |||||
28.10
14:00
OFK Bikić
Graničar
4
0
|
28.10.2018 14:00 | OFK Bikić | 4 : 0 | Graničar | |||||
28.10
10:00
Fruška Gora
OFK Zeka Buljubaša
1
0
|
28.10.2018 10:00 | Fruška Gora | 1 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
28.10
14:00
Šumar
Fruškogorac
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Šumar | 4 : 0 | Fruškogorac | |||||
28.10
14:00
Obilić 1993
Mitros
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Obilić 1993 | 0 : 2 | Mitros |
28.10
12:00
Rudar 2012
Nemenikuće
0
1
|
28.10.2018 12:00 | Rudar 2012 | 0 : 1 | Nemenikuće | |||||
28.10
10:00
Popović
Stojnik
2
0
|
28.10.2018 10:00 | Popović | 2 : 0 | Stojnik | |||||
28.10
14:30
Mladost (G)
Mladost (MI)
2
8
|
28.10.2018 14:30 | Mladost (G) | 2 : 8 | Mladost (MI) | |||||
28.10
14:30
Vis
Djurinci
2
1
|
28.10.2018 14:30 | Vis | 2 : 1 | Djurinci | |||||
28.10
10:00
Sibnica
Vojvoda
0
9
|
28.10.2018 10:00 | Sibnica | 0 : 9 | Vojvoda | |||||
28.10
12:00
OFK Slatina
OFK Rogača
1
3
|
28.10.2018 12:00 | OFK Slatina | 1 : 3 | OFK Rogača |
28.10
14:00
Partizan
Mineral 2015
1
6
|
28.10.2018 14:00 | Partizan | 1 : 6 | Mineral 2015 | |||||
28.10
14:00
Tavnik
Progorelica
8
0
|
28.10.2018 14:00 | Tavnik | 8 : 0 | Progorelica | |||||
28.10
14:00
Lazac
Zvezda
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Lazac | 2 : 2 | Zvezda | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (G)
Jovo Kursula
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Jovo Kursula | |||||
28.10
14:00
Borac (A)
Bogutovačka Banja
3
2
|
28.10.2018 14:00 | Borac (A) | 3 : 2 | Bogutovačka Banja | |||||
28.10
14:00
Jedinstvo (D)
Mlada krila
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 3 | Mlada krila |
28.10
13:30
Udarnik Trska 1947
Karađorđe (V)
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Udarnik Trska 1947 | 2 : 1 | Karađorđe (V) | |||||
28.10
13:30
Sloga (M)
Karađorđe 2013 (Viš)
7
0
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (M) | 7 : 0 | Karađorđe 2013 (Viš) | |||||
28.10
13:30
Mladi radnik
BSK
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladi radnik | 2 : 0 | BSK | |||||
28.10
13:30
Sloga (Z)
Omladinac-Šumadinac
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (Z) | 1 : 0 | Omladinac-Šumadinac |
28.10
13:30
Beljina
Barajevo
1
4
|
28.10.2018 13:30 | Beljina | 1 : 4 | Barajevo | |||||
28.10
13:30
Velika Mostanica
Veliki Borak
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Velika Mostanica | 3 : 1 | Veliki Borak |
28.10
14:00
Velika Reka
Mladost
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Velika Reka | 3 : 0 | Mladost | |||||
28.10
14:00
Borac
Prva Iskra
1
0
|
28.10.2018 14:00 | Borac | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
28.10
14:00
Jadar 1961 (GD)
7. Juli
5
1
|
28.10.2018 14:00 | Jadar 1961 (GD) | 5 : 1 | 7. Juli | |||||
28.10
14:00
Rudar
Antimon
3
2
|
28.10.2018 14:00 | Rudar | 3 : 2 | Antimon | |||||
28.10
14:00
Vidojevica
Sloga
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Vidojevica | 3 : 0 | Sloga |
28.10
13:30
Kopljari
Jasenica
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Kopljari | 2 : 0 | Jasenica | |||||
28.10
13:30
Trešnjevica
Sloga
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Trešnjevica | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.10
10:00
Brezovac
Mladost (J)
2
0
|
28.10.2018 10:00 | Brezovac | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
28.10
13:30
Vrbica
Radoje Domanović
8
1
|
28.10.2018 13:30 | Vrbica | 8 : 1 | Radoje Domanović | |||||
28.10
10:00
Šumadinac (S)
Kralj Petar I
3
1
|
28.10.2018 10:00 | Šumadinac (S) | 3 : 1 | Kralj Petar I | |||||
28.10
13:30
Borac
B 2000
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Borac | 1 : 0 | B 2000 | |||||
28.10
10:00
Šamot
Ranilović
4
1
|
28.10.2018 10:00 | Šamot | 4 : 1 | Ranilović |
28.10
14:00
Sloboda
Radnički
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | Radnički | |||||
28.10
14:00
Real
Veliko Trnjane
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Real | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
28.10
14:00
Moravac
Radnik Sušica
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Moravac | 2 : 0 | Radnik Sušica | |||||
28.10
11:00
Bratstvo
Plantaža
4
0
|
28.10.2018 11:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Plantaža | |||||
28.10
14:00
BSK
Gradac
5
2
|
28.10.2018 14:00 | BSK | 5 : 2 | Gradac | |||||
28.10
14:00
Marjan MB
Lemind 1953
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Marjan MB | 3 : 1 | Lemind 1953 |
28.10
14:00
Budućnost (PD)
Sloboda
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Budućnost (PD) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
28.10
14:00
Premijer
Drina
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Premijer | 0 : 3 | Drina | |||||
28.10
14:00
Zadrugar
Budućnost 1929 (ZM)
4
3
|
28.10.2018 14:00 | Zadrugar | 4 : 3 | Budućnost 1929 (ZM) | |||||
28.10
14:00
Gorki
Cer
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Gorki | 4 : 1 | Cer |
28.10
14:00
Mladost
Trešnjevka
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Trešnjevka | |||||
28.10
14:00
Šipurske livade
Rankovac
6
0
|
28.10.2018 14:00 | Šipurske livade | 6 : 0 | Rankovac | |||||
28.10
11:00
Provo 2015
Dobrava
2
2
|
28.10.2018 11:00 | Provo 2015 | 2 : 2 | Dobrava | |||||
28.10
14:00
Sava
Vojvoda Stepa Stepanović
4
3
|
28.10.2018 14:00 | Sava | 4 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
28.10
14:00
Sloga (MA)
Sloga (KR)
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Sloga (MA) | 1 : 2 | Sloga (KR) |
28.10
13:30
Jadran
Graničar
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Jadran | 1 : 0 | Graničar | |||||
28.10
13:30
Čoka
AFK
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Čoka | 0 : 2 | AFK | |||||
28.10
13:30
Tromedja
Šampion
0
5
|
28.10.2018 13:30 | Tromedja | 0 : 5 | Šampion | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo (M)
Hajduk
1
7
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 7 | Hajduk | |||||
28.10
13:30
Bačka
Tornjoš
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Bačka | 1 : 0 | Tornjoš | |||||
28.10
13:30
Slavija
Jedinstvo (SK)
0
5
|
28.10.2018 13:30 | Slavija | 0 : 5 | Jedinstvo (SK) | |||||
28.10
13:30
Tisa
Potisje
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Tisa | 2 : 1 | Potisje |
28.10
13:30
Slavija
Bačka (D)
1
3
|
28.10.2018 13:30 | Slavija | 1 : 3 | Bačka (D) | |||||
28.10
13:30
Mladost
Borac
5
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladost | 5 : 0 | Borac | |||||
28.10
13:30
Neštin
Maglić
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Neštin | 1 : 2 | Maglić | |||||
28.10
13:30
Krivanj
Sloga
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Krivanj | 4 : 1 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Naša Zvezda
Budućnost
4
0
|
28.10.2018 13:30 | Naša Zvezda | 4 : 0 | Budućnost |
28.10
13:30
Desine
Dizel
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Desine | 3 : 0 | Dizel | |||||
28.10
13:30
Žika Marković Uča
Napredak 1934
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Žika Marković Uča | 4 : 1 | Napredak 1934 | |||||
28.10
13:30
Sloga (M)
Napredak (P)
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (M) | 4 : 1 | Napredak (P) | |||||
28.10
13:30
Polet (B)
Žitkovica 2017
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Polet (B) | 3 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
28.10
13:30
Stig 1955
Sirakovo
2
3
|
28.10.2018 13:30 | Stig 1955 | 2 : 3 | Sirakovo | |||||
28.10
13:30
Vihor
Mladost (B)
5
3
|
28.10.2018 13:30 | Vihor | 5 : 3 | Mladost (B) |
28.10
13:30
Rade Milošević
Zadrugar (T)
2
4
|
28.10.2018 13:30 | Rade Milošević | 2 : 4 | Zadrugar (T) | |||||
28.10
13:30
Bata Bulić
BSK
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Bata Bulić | 3 : 0 | BSK | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo (K)
Radnički (K)
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 2 | Radnički (K) | |||||
28.10
13:30
Integral
Napredak 1936
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Integral | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
28.10
13:30
Omladinac (B)
Manastirica
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Omladinac (B) | 2 : 0 | Manastirica | |||||
28.10
13:30
Napredak (S)
Sloga 1952
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Napredak (S) | 3 : 0 | Sloga 1952 |
28.10
13:30
Jedinstvo
Sloboda
6
0
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Sloboda | |||||
28.10
13:30
Eđšeg
Tomislavci
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Eđšeg | 0 : 1 | Tomislavci | |||||
28.10
13:30
Obilić
Pobeda
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Obilić | 3 : 0 | Pobeda | |||||
28.10
13:30
Mladost Radost
Budućnost
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladost Radost | 3 : 0 | Budućnost |
28.10
13:30
Sloga
Petka
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Sloga | 0 : 1 | Petka | |||||
28.10
13:30
Vreoci
Mladost (Č)
1
3
|
28.10.2018 13:30 | Vreoci | 1 : 3 | Mladost (Č) | |||||
28.10
13:30
Mladi Borac
Bistrica
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Mladi Borac | 3 : 1 | Bistrica |
28.10
14:00
Pontes
Lokomotiva
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Pontes | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
28.10
14:00
Rtkovo
Egeta
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Rtkovo | 1 : 2 | Egeta | |||||
28.10
14:00
Kladušnica
Omladinac
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Kladušnica | 2 : 1 | Omladinac | |||||
28.10
14:00
Napredak
Milutinovac
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Napredak | 4 : 0 | Milutinovac |
28.10
13:30
Markovac
Sloga
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Markovac | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.10
13:30
OFK Student
Omladinac
5
1
|
28.10.2018 13:30 | OFK Student | 5 : 1 | Omladinac | |||||
28.10
13:30
Vlaška
Borac
4
2
|
28.10.2018 13:30 | Vlaška | 4 : 2 | Borac | |||||
28.10
13:30
Napredak
Šepšin
3
3
|
28.10.2018 13:30 | Napredak | 3 : 3 | Šepšin |
28.10
14:00
Pobeda
Polet
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Pobeda | 2 : 3 | Polet | |||||
28.10
14:00
Omladinac 1927
Glogonj
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Omladinac 1927 | 0 : 2 | Glogonj |
28.10
13:30
Mršinci
Čačak 94
6
2
|
28.10.2018 13:30 | Mršinci | 6 : 2 | Čačak 94 | |||||
28.10
13:30
Malba
Budućnost
2
3
|
28.10.2018 13:30 | Malba | 2 : 3 | Budućnost | |||||
28.10
11:00
Prijatelji
Kej
1
4
|
28.10.2018 11:00 | Prijatelji | 1 : 4 | Kej | |||||
28.10
13:30
BIP
Morava (K)
1
1
|
28.10.2018 13:30 | BIP | 1 : 1 | Morava (K) |
28.10
13:30
7. Juli
Petrijevac
0
3
|
28.10.2018 13:30 | 7. Juli | 0 : 3 | Petrijevac | |||||
28.10
13:30
Omladinac
Drugovac
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | Drugovac |
28.10
13:30
Budućnost
Vrbovac
6
0
|
28.10.2018 13:30 | Budućnost | 6 : 0 | Vrbovac | |||||
28.10
13:30
Stari Hrast 2018
Skobalj
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 1 | Skobalj | |||||
28.10
13:30
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
6
0
|
28.10.2018 13:30 | Hajduk Veljko 1934 | 6 : 0 | OFK Slavija |
28.10
14:00
Željuša
Pobeda
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Željuša | 4 : 0 | Pobeda |
28.10
13:30
Kordun
Mladost
6
0
|
28.10.2018 13:30 | Kordun | 6 : 0 | Mladost | |||||
28.10
13:30
OFK Šikara
Hajduk
0
2
|
28.10.2018 13:30 | OFK Šikara | 0 : 2 | Hajduk | |||||
28.10
13:30
Aleksa Šantić
Zadrugar
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Aleksa Šantić | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
28.10
13:30
Dunav
Omladinac (B)
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Dunav | 0 : 1 | Omladinac (B) | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo
Omladinac (D)
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
28.10
13:30
Terekveš
Partizan
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Terekveš | 1 : 1 | Partizan |
28.10
11:00
Jedinstvo
Polet (V)
0
6
|
28.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Polet (V) | |||||
28.10
11:00
Gredetin
Borac
1
4
|
28.10.2018 11:00 | Gredetin | 1 : 4 | Borac |
28.10
13:30
Elektrovojvodina
Hajduk
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | Hajduk | |||||
28.10
13:30
Čantavir
Palić
3
2
|
28.10.2018 13:30 | Čantavir | 3 : 2 | Palić | |||||
28.10
13:30
Udarnik Višnjevac
Solid
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Udarnik Višnjevac | 3 : 1 | Solid | |||||
28.10
13:30
Lokomotiva
Žednik
3
2
|
28.10.2018 13:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Žednik | |||||
28.10
13:30
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
1
1
|
28.10.2018 13:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 1 | Bikovo |
28.10
14:30
AF Đokić
Jedinstvo
1
1
|
28.10.2018 14:30 | AF Đokić | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.10
14:30
Mladost (NS)
Jasenica
2
2
|
28.10.2018 14:30 | Mladost (NS) | 2 : 2 | Jasenica | |||||
28.10
14:30
Mladost 1948
Omladinac
3
1
|
28.10.2018 14:30 | Mladost 1948 | 3 : 1 | Omladinac |
28.10
13:30
Jasenica 2017
Radnik
3
5
|
28.10.2018 13:30 | Jasenica 2017 | 3 : 5 | Radnik | |||||
28.10
13:30
Beli Orlovi
Glavaš
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Glavaš |
28.10
14:30
Konjuh
Borac
1
2
|
28.10.2018 14:30 | Konjuh | 1 : 2 | Borac | |||||
28.10
14:30
Parunovac
Mladost VPD
3
1
|
28.10.2018 14:30 | Parunovac | 3 : 1 | Mladost VPD | |||||
28.10
14:30
Žabare
Naupare
5
2
|
28.10.2018 14:30 | Žabare | 5 : 2 | Naupare | |||||
28.10
14:30
Mudrakovac
Čarapan
7
1
|
28.10.2018 14:30 | Mudrakovac | 7 : 1 | Čarapan | |||||
28.10
14:30
Sebečevac
Bukovica
4
0
|
28.10.2018 14:30 | Sebečevac | 4 : 0 | Bukovica | |||||
28.10
14:30
Gornji Stepoš
Rasina
1
1
|
28.10.2018 14:30 | Gornji Stepoš | 1 : 1 | Rasina |
28.10
10:00
Sloga
Arbanasce
1
3
|
28.10.2018 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Arbanasce | |||||
28.10
14:00
Koprijan
Baličevac
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Koprijan | 1 : 2 | Baličevac | |||||
28.10
10:00
Lepaja 2018
Jugovići
1
4
|
28.10.2018 10:00 | Lepaja 2018 | 1 : 4 | Jugovići |
28.10
14:00
Sloga
Mladost
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost | |||||
28.10
14:00
Palilulac
Sokograd
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Palilulac | 3 : 0 | Sokograd |
28.10
14:00
Vinogradi DB
Sloga Lužnice 2016
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Vinogradi DB | 0 : 3 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
28.10
14:00
Ćava
Seljak
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Ćava | 2 : 1 | Seljak | |||||
28.10
14:00
Kolonija
Zastava
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Kolonija | 3 : 1 | Zastava | |||||
28.10
14:00
Košutnjak
Divostin
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Košutnjak | 1 : 1 | Divostin |
28.10
14:00
Borac
Duškovci
3
7
|
28.10.2018 14:00 | Borac | 3 : 7 | Duškovci | |||||
28.10
14:00
Blagaja
Trešnjica
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Blagaja | 4 : 0 | Trešnjica | |||||
28.10
14:00
Avijatičar
Gorobilje
4
0
|
28.10.2018 14:00 | Avijatičar | 4 : 0 | Gorobilje | |||||
28.10
14:00
Plavi Tok
Glumač
6
2
|
28.10.2018 14:00 | Plavi Tok | 6 : 2 | Glumač | |||||
28.10
14:00
Bakionica
Dobrinjac
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Bakionica | 2 : 1 | Dobrinjac |
28.10
14:00
Delijski Vis
Rujnik
8
0
|
28.10.2018 14:00 | Delijski Vis | 8 : 0 | Rujnik | |||||
28.10
14:00
Jasenovik 2018
Sloga 1948
1
4
|
28.10.2018 14:00 | Jasenovik 2018 | 1 : 4 | Sloga 1948 | |||||
28.10
14:00
Radnički 1936
Durlan Siti
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Radnički 1936 | 3 : 0 | Durlan Siti | |||||
28.10
14:00
Čegar 1946
Spartak
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Čegar 1946 | 3 : 0 | Spartak |
28.10
14:00
Urovica
OFK Tamnič
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Urovica | 1 : 1 | OFK Tamnič | |||||
28.10
14:00
Slatina
Mladost
7
0
|
28.10.2018 14:00 | Slatina | 7 : 0 | Mladost | |||||
28.10
11:00
Vrelo
Polet
0
3
|
28.10.2018 11:00 | Vrelo | 0 : 3 | Polet |
28.10
14:00
Marina Kutina
10. februar
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Marina Kutina | 2 : 0 | 10. februar | |||||
28.10
14:00
Toplica
Knežica
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Toplica | 3 : 1 | Knežica |
28.10
13:30
Podunavac
Kaluđerica 1969
1
7
|
28.10.2018 13:30 | Podunavac | 1 : 7 | Kaluđerica 1969 | |||||
28.10
13:30
Mladost
Zaklopača
0
1
|
28.10.2018 13:30 | Mladost | 0 : 1 | Zaklopača |
28.10
10:00
Skupljen 2013
Mrovska
0
1
|
28.10.2018 10:00 | Skupljen 2013 | 0 : 1 | Mrovska | |||||
28.10
10:00
Hajduk
Mladost (Z)
0
1
|
28.10.2018 10:00 | Hajduk | 0 : 1 | Mladost (Z) | |||||
28.10
10:00
Torpedo
Polet
1
4
|
28.10.2018 10:00 | Torpedo | 1 : 4 | Polet | |||||
28.10
10:00
Verko
Dragojevac
3
0
|
28.10.2018 10:00 | Verko | 3 : 0 | Dragojevac |
28.10
13:30
BSK Buljane
Radnik
3
0
|
28.10.2018 13:30 | BSK Buljane | 3 : 0 | Radnik | |||||
28.10
13:30
Budućnost
ISK Izvor
1
4
|
28.10.2018 13:30 | Budućnost | 1 : 4 | ISK Izvor | |||||
28.10
13:30
Razvitak
Donja Mutnica
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Razvitak | 2 : 2 | Donja Mutnica | |||||
28.10
13:30
OFK Juhor 2016
Sloga
3
0
|
28.10.2018 13:30 | OFK Juhor 2016 | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Šumadija
Popovac
3
2
|
28.10.2018 13:30 | Šumadija | 3 : 2 | Popovac |
28.10
11:00
Miločajac
Braća Vuković
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Miločajac | 1 : 2 | Braća Vuković | |||||
28.10
14:00
Magnohrom
Stara Čaršija
0
4
|
28.10.2018 14:00 | Magnohrom | 0 : 4 | Stara Čaršija | |||||
28.10
14:00
Zgodačica
Sloga Obrva
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Zgodačica | 2 : 3 | Sloga Obrva | |||||
28.10
14:00
Mladost 1925
Morava
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Mladost 1925 | 2 : 0 | Morava |
28.10
14:00
FSU Borac 2018
Napredak
2
0
|
28.10.2018 14:00 | FSU Borac 2018 | 2 : 0 | Napredak | |||||
28.10
11:00
Badince
Veternica
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Badince | 3 : 0 | Veternica | |||||
28.10
10:00
Jašunja
Gornje Sinkovce
1
2
|
28.10.2018 10:00 | Jašunja | 1 : 2 | Gornje Sinkovce |
28.10
11:00
OFK Jelen
Mladost Slatina
7
0
|
28.10.2018 11:00 | OFK Jelen | 7 : 0 | Mladost Slatina | |||||
28.10
11:00
Jedinstvo
Rudar
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Rudar | |||||
28.10
11:00
Cerić
Galeb
0
1
|
28.10.2018 11:00 | Cerić | 0 : 1 | Galeb | |||||
28.10
11:00
OFK Varna
Bojić
2
1
|
28.10.2018 11:00 | OFK Varna | 2 : 1 | Bojić | |||||
28.10
11:00
Korman
Mladost Svileuva
2
2
|
28.10.2018 11:00 | Korman | 2 : 2 | Mladost Svileuva | |||||
28.10
11:00
Borac BTG
Žabar
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Borac BTG | 3 : 0 | Žabar | |||||
28.10
11:00
Zablaće
Volujac
4
1
|
28.10.2018 11:00 | Zablaće | 4 : 1 | Volujac |
28.10
13:30
OFK Radnički
20. Oktobar
9
2
|
28.10.2018 13:30 | OFK Radnički | 9 : 2 | 20. Oktobar | |||||
28.10
13:30
Šumadinac
Mladi radnik
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Šumadinac | 2 : 1 | Mladi radnik |
28.10
14:00
Omladinac
Crni Vrh
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Omladinac | 2 : 3 | Crni Vrh | |||||
28.10
14:00
Belica
Napredak
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Belica | 1 : 2 | Napredak | |||||
28.10
14:00
GFK Tabane
Domaćin
2
1
|
28.10.2018 14:00 | GFK Tabane | 2 : 1 | Domaćin |
28.10
13:30
Ljubičevo
BSK 1931
4
0
|
28.10.2018 13:30 | Ljubičevo | 4 : 0 | BSK 1931 | |||||
28.10
13:30
Sloga (Ć)
Morava 1932
3
2
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Morava 1932 | |||||
28.10
13:30
Moravac 1933
Mip Majdan
1
3
|
28.10.2018 13:30 | Moravac 1933 | 1 : 3 | Mip Majdan | |||||
28.10
13:30
Sopot
Batovac
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Sopot | 2 : 1 | Batovac |
28.10
13:30
Mlava (B)
Beli Orao
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Mlava (B) | 0 : 0 | Beli Orao | |||||
28.10
13:30
Napredak (B)
Vojvoda Milenko
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Napredak (B) | 3 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
28.10
13:30
Zemljoradnik
Metalac
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Metalac | |||||
28.10
13:30
Sloga (D)
Pobeda (SK)
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Pobeda (SK) |
28.10
11:00
Budućnost 1995
Murgaš
2
1
|
28.10.2018 11:00 | Budućnost 1995 | 2 : 1 | Murgaš | |||||
28.10
11:00
Dokmir
Kolubara
3
1
|
28.10.2018 11:00 | Dokmir | 3 : 1 | Kolubara | |||||
28.10
11:00
Vukona
Brgule
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Vukona | 1 : 2 | Brgule | |||||
28.10
11:00
Sloga
Omladinac
2
6
|
28.10.2018 11:00 | Sloga | 2 : 6 | Omladinac | |||||
28.10
11:00
OFK Takovo
Zvizdar
2
1
|
28.10.2018 11:00 | OFK Takovo | 2 : 1 | Zvizdar |
28.10
13:30
Dinamo 1923
Panonija
8
1
|
28.10.2018 13:30 | Dinamo 1923 | 8 : 1 | Panonija | |||||
28.10
13:30
Dinamo (S)
Graničar (R)
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Dinamo (S) | 1 : 2 | Graničar (R) | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo Lemeš
SU Stanišić 1920
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo Lemeš | 2 : 2 | SU Stanišić 1920 |
28.10
11:00
Lovac
Kastrum
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Lovac | 3 : 0 | Kastrum |
28.10
10:00
Jedinstvo
Čestin
7
2
|
28.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 7 : 2 | Čestin | |||||
28.10
10:00
Bečevica
Mladost
1
1
|
28.10.2018 10:00 | Bečevica | 1 : 1 | Mladost | |||||
28.10
10:00
Beli Orlovi
Kotlenik (L)
2
1
|
28.10.2018 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Kotlenik (L) |
28.10
12:00
OFK Povlen
Kotešica
0
3
|
28.10.2018 12:00 | OFK Povlen | 0 : 3 | Kotešica | |||||
28.10
11:00
Beloševac
Dračić 2018
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Beloševac | 1 : 2 | Dračić 2018 | |||||
28.10
11:00
Bujačić
Mali korak
1
6
|
28.10.2018 11:00 | Bujačić | 1 : 6 | Mali korak | |||||
28.10
11:00
Sloga Gorić
OFK Senjak
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Sloga Gorić | 1 : 2 | OFK Senjak |
28.10
14:00
Mladost
Kameni
1
2
|
28.10.2018 14:00 | Mladost | 1 : 2 | Kameni | |||||
28.10
14:00
Lovac
Srem
2
3
|
28.10.2018 14:00 | Lovac | 2 : 3 | Srem | |||||
28.10
14:00
Hajduk
Sloven
3
0
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk | 3 : 0 | Sloven | |||||
28.10
14:00
Sremac
OFK Brestač
2
2
|
28.10.2018 14:00 | Sremac | 2 : 2 | OFK Brestač |
28.10
14:00
Pobeda
Banat (D)
0
2
|
28.10.2018 14:00 | Pobeda | 0 : 2 | Banat (D) | |||||
28.10
14:00
Omladinac
Vitorul
3
3
|
28.10.2018 14:00 | Omladinac | 3 : 3 | Vitorul | |||||
28.10
14:00
Hajduk
OFK Banat
2
0
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk | 2 : 0 | OFK Banat |
28.10
13:30
Mladi Radnik
Resavac
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Resavac | |||||
28.10
13:30
Rudar
Sinđelić
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Rudar | 2 : 0 | Sinđelić |
28.10
13:30
Napredak
OFK Bingula
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Napredak | 3 : 1 | OFK Bingula | |||||
28.10
13:30
Graničar
Sinđelić
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Graničar | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
28.10
13:30
Sremac
OFK Bačinci
5
1
|
28.10.2018 13:30 | Sremac | 5 : 1 | OFK Bačinci | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo (LJ)
Borac
11
0
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo (LJ) | 11 : 0 | Borac | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo (M)
Omladinac
5
1
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo (M) | 5 : 1 | Omladinac | |||||
28.10
13:30
Jednota
Erdevik 2017
0
3
|
28.10.2018 13:30 | Jednota | 0 : 3 | Erdevik 2017 |
28.10
13:30
Graničar
Trgovački
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Graničar | 0 : 2 | Trgovački | |||||
28.10
13:30
Srem (SR)
Planinac
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Srem (SR) | 2 : 0 | Planinac | |||||
28.10
13:30
Borac (VR)
Sloboda
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Borac (VR) | 0 : 2 | Sloboda | |||||
28.10
13:30
Poletarac
Sloga
2
3
|
28.10.2018 13:30 | Poletarac | 2 : 3 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Borac (R)
Srem (SM)
6
4
|
28.10.2018 13:30 | Borac (R) | 6 : 4 | Srem (SM) |
28.10
13:30
Fruškogorac
Sloga (M)
0
2
|
28.10.2018 13:30 | Fruškogorac | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
28.10
13:30
Dunav
Sloga (K)
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Dunav | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.10
13:30
Car Uroš
ČSK 1939
2
3
|
28.10.2018 13:30 | Car Uroš | 2 : 3 | ČSK 1939 | |||||
28.10
13:30
Radnički
Borac
5
1
|
28.10.2018 13:30 | Radnički | 5 : 1 | Borac |
28.10
13:30
Borac
Polet
6
0
|
28.10.2018 13:30 | Borac | 6 : 0 | Polet | |||||
28.10
13:30
27. Oktobar
Vojvodina
2
4
|
28.10.2018 13:30 | 27. Oktobar | 2 : 4 | Vojvodina | |||||
28.10
13:30
Graničar
Hrtkovci
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Graničar | 1 : 2 | Hrtkovci | |||||
28.10
13:30
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
28.10
13:30
Sremac
Jedinstvo (R)
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Sremac | 0 : 0 | Jedinstvo (R) |
28.10
11:00
Polet (Š)
Štitari
|
28.10.2018 11:00 | Polet (Š) | : | Štitari | |||||
28.10
13:30
Kruševica
Dvorane
|
28.10.2018 13:30 | Kruševica | : | Dvorane | |||||
28.10
13:30
Vratare
Padež
|
28.10.2018 13:30 | Vratare | : | Padež | |||||
28.10
13:30
Polet (K)
Grkljane
|
28.10.2018 13:30 | Polet (K) | : | Grkljane |
28.10
10:00
Maskar
Krćevac 04
0
2
|
28.10.2018 10:00 | Maskar | 0 : 2 | Krćevac 04 | |||||
28.10
10:00
Budućnost (B)
Budućnost MI
7
0
|
28.10.2018 10:00 | Budućnost (B) | 7 : 0 | Budućnost MI | |||||
28.10
10:00
Mladost (R)
Jarmenovci
2
1
|
28.10.2018 10:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Jarmenovci |
28.10
14:00
Jelav
Studenac
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Jelav | 0 : 1 | Studenac | |||||
28.10
14:00
Hajduk
Sloga
5
1
|
28.10.2018 14:00 | Hajduk | 5 : 1 | Sloga | |||||
28.10
14:00
Mladost (G)
Granit
3
1
|
28.10.2018 14:00 | Mladost (G) | 3 : 1 | Granit |
28.10
13:30
Dunavac
Pek
2
0
|
28.10.2018 13:30 | Dunavac | 2 : 0 | Pek | |||||
28.10
13:30
Kumane
Stiški Kurjak
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Kumane | 3 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
28.10
13:30
Baštovan 2015
Mirko Tomić
4
1
|
28.10.2018 13:30 | Baštovan 2015 | 4 : 1 | Mirko Tomić | |||||
28.10
13:30
Ram
Sloga
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Ram | 1 : 0 | Sloga | |||||
28.10
13:30
Mladi Borac
Srednjevo
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Srednjevo |
28.10
11:00
BSK 1924
Napredak 1927
2
2
|
28.10.2018 11:00 | BSK 1924 | 2 : 2 | Napredak 1927 | |||||
28.10
11:00
Sloga 1945
Stig (MC)
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 0 | Stig (MC) | |||||
28.10
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (C)
1
3
|
28.10.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 1 : 3 | Stig (C) |
28.10
14:00
Kremenac
Hajduk
5
2
|
28.10.2018 14:00 | Kremenac | 5 : 2 | Hajduk | |||||
28.10
14:00
Bukorovac
Dobrača
1
1
|
28.10.2018 14:00 | Bukorovac | 1 : 1 | Dobrača |
28.10
13:30
Misača
Gorski Car
2
2
|
28.10.2018 13:30 | Misača | 2 : 2 | Gorski Car |
28.10
13:30
Električar
Barič
1
4
|
28.10.2018 13:30 | Električar | 1 : 4 | Barič | |||||
28.10
13:30
OFK Vinci
Borac 2016
2
6
|
28.10.2018 13:30 | OFK Vinci | 2 : 6 | Borac 2016 | |||||
28.10
13:30
Mrčkovac
Mladost 1970
3
0
|
28.10.2018 13:30 | Mrčkovac | 3 : 0 | Mladost 1970 |
28.10
13:00
Jezero
Selanac
1
1
|
28.10.2018 13:00 | Jezero | 1 : 1 | Selanac | |||||
28.10
13:00
Crnča
Čobanče
0
3
|
28.10.2018 13:00 | Crnča | 0 : 3 | Čobanče |
28.10
14:00
OFK Marenovo
Gradac
0
5
|
28.10.2018 14:00 | OFK Marenovo | 0 : 5 | Gradac |
28.10
14:00
Lipar
Bresje
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Lipar | 0 : 3 | Bresje | |||||
28.10
14:00
OFK Dragoševac
Jagodina
7
3
|
28.10.2018 14:00 | OFK Dragoševac | 7 : 3 | Jagodina |
28.10
15:30
Željezničar
Zvijezda 09
0
1
|
28.10.2018 15:30 | Željezničar | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
28.10
14:30
GOŠK
Sarajevo
1
0
|
28.10.2018 14:30 | GOŠK | 1 : 0 | Sarajevo |
28.10
13:30
Berane
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Berane | 0 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
28.10
13:30
Bokelj
Jedinstvo
1
0
|
28.10.2018 13:30 | Bokelj | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.10
13:30
Igalo
Dečić
0
0
|
28.10.2018 13:30 | Igalo | 0 : 0 | Dečić | |||||
28.10
13:30
Jezero
Otrant
1
2
|
28.10.2018 13:30 | Jezero | 1 : 2 | Otrant | |||||
28.10
13:30
Kom
Arsenal
3
2
|
28.10.2018 13:30 | Kom | 3 : 2 | Arsenal |
28.10
13:30
Zabjelo
Adria
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Zabjelo | 1 : 1 | Adria | |||||
28.10
14:00
Crvena stijena
Polet Stars
2
1
|
28.10.2018 14:00 | Crvena stijena | 2 : 1 | Polet Stars | |||||
28.10
14:00
Drezga
Bratstvo
0
1
|
28.10.2018 14:00 | Drezga | 0 : 1 | Bratstvo |
28.10
13:00
Polimlje
Napredak
6
1
|
28.10.2018 13:00 | Polimlje | 6 : 1 | Napredak | |||||
28.10
13:00
Ibar
Gusinje
2
0
|
28.10.2018 13:00 | Ibar | 2 : 0 | Gusinje | |||||
28.10
13:00
Petnjica
Fair Play
3
0
|
28.10.2018 13:00 | Petnjica | 3 : 0 | Fair Play |
28.10
14:30
Sloga (SB)
Sloga (R)
1
4
|
28.10.2018 14:30 | Sloga (SB) | 1 : 4 | Sloga (R) |
28.10
14:30
Burnley
Chelsea
0
4
|
28.10.2018 14:30 | Burnley | 0 : 4 | Chelsea | |||||
28.10
14:30
Crystal Palace
Arsenal
2
2
|
28.10.2018 14:30 | Crystal Palace | 2 : 2 | Arsenal | |||||
28.10
17:00
Manchester United
Everton
2
1
|
28.10.2018 17:00 | Manchester United | 2 : 1 | Everton |
28.10
16:15
Barcelona
Real Madrid
5
1
|
28.10.2018 16:15 | Barcelona | 5 : 1 | Real Madrid | |||||
28.10
18:30
Deportivo Alavés
Villarreal
2
1
|
28.10.2018 18:30 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Villarreal | |||||
28.10
12:00
Getafe
Real Betis
2
0
|
28.10.2018 12:00 | Getafe | 2 : 0 | Real Betis | |||||
28.10
20:45
Sevilla
Huesca
2
1
|
28.10.2018 20:45 | Sevilla | 2 : 1 | Huesca |
28.10
15:30
RB Leipzig
Schalke 04
0
0
|
28.10.2018 15:30 | RB Leipzig | 0 : 0 | Schalke 04 | |||||
28.10
18:00
Werder
Bayer Leverkusen
2
6
|
28.10.2018 18:00 | Werder | 2 : 6 | Bayer Leverkusen | |||||
28.10
13:30
Nürnberg
Eintracht
1
1
|
28.10.2018 13:30 | Nürnberg | 1 : 1 | Eintracht |
28.10
15:00
Cagliari
Chievo
2
1
|
28.10.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | Chievo | |||||
28.10
15:00
Genoa
Udinese
2
2
|
28.10.2018 15:00 | Genoa | 2 : 2 | Udinese | |||||
28.10
18:00
Milan
Sampdoria
3
2
|
28.10.2018 18:00 | Milan | 3 : 2 | Sampdoria | |||||
28.10
12:30
Sassuolo
Bologna
2
2
|
28.10.2018 12:30 | Sassuolo | 2 : 2 | Bologna | |||||
28.10
15:00
SPAL
Frosinone
0
3
|
28.10.2018 15:00 | SPAL | 0 : 3 | Frosinone | |||||
28.10
20:30
Napoli
Roma
1
1
|
28.10.2018 20:30 | Napoli | 1 : 1 | Roma |
28.10
17:00
Bordeaux
Nice
0
1
|
28.10.2018 17:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Nice | |||||
28.10
15:00
Rennes
Reims
0
2
|
28.10.2018 15:00 | Rennes | 0 : 2 | Reims | |||||
28.10
21:00
Olympique Marseille
PSG
0
2
|
28.10.2018 21:00 | Olympique Marseille | 0 : 2 | PSG |
28.10
18:00
Mladost
Spartak ŽK
2
1
|
28.10.2018 18:00 | Mladost | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
28.10
16:30
Mačva
Crvena zvezda
0
2
|
28.10.2018 16:30 | Mačva | 0 : 2 | Crvena zvezda |
28.10
13:30
Metalac
Budućnost
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Metalac | 2 : 1 | Budućnost |
28.10
13:30
Radnički 2012
Mačva
3
1
|
28.10.2018 13:30 | Radnički 2012 | 3 : 1 | Mačva | |||||
28.10
14:00
TSC
Kolubara
16
0
|
28.10.2018 14:00 | TSC | 16 : 0 | Kolubara | |||||
28.10
14:00
Polet
Rad
0
3
|
28.10.2018 14:00 | Polet | 0 : 3 | Rad |
28.10
13:00
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
0
|
28.10.2018 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
28.10
13:00
Mačva
Sloga (K)
1
0
|
28.10.2018 13:00 | Mačva | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
28.10
13:00
Mladi radnik 1926
Sloboda (U)
1
0
|
28.10.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Sloboda (U) | |||||
28.10
13:00
Metalac
Loznica
4
2
|
28.10.2018 13:00 | Metalac | 4 : 2 | Loznica | |||||
28.10
13:00
Javor Matis
Karađorđe
2
0
|
28.10.2018 13:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
28.10
13:00
Novi Pazar
Borac
4
3
|
28.10.2018 13:00 | Novi Pazar | 4 : 3 | Borac | |||||
28.10
13:00
Šumadija (A)
Sloga (P)
3
1
|
28.10.2018 13:00 | Šumadija (A) | 3 : 1 | Sloga (P) |
28.10
10:00
OFK Bačka (BP)
Hajduk 1912
3
0
|
28.10.2018 10:00 | OFK Bačka (BP) | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
28.10
10:00
Bačka 1901
Železničar
3
0
|
28.10.2018 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Železničar | |||||
28.10
10:00
OFK Vršac
Radnički (SM)
0
0
|
28.10.2018 10:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
28.10
10:00
RFK N.S. 1921
Dinamo 1945
0
1
|
28.10.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
28.10
10:00
Omladinac
Petar Puača
1
1
|
28.10.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Petar Puača |
28.10
13:00
Kabel
Polet (K)
3
0
|
28.10.2018 13:00 | Kabel | 3 : 0 | Polet (K) |
28.10
11:00
Dinamo (P)
Čukarički
0
2
|
28.10.2018 11:00 | Dinamo (P) | 0 : 2 | Čukarički | |||||
28.10
11:00
Vojvodina
Inđija
2
0
|
28.10.2018 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Inđija | |||||
28.10
13:00
Jedinstvo
Trajal
2
1
|
28.10.2018 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Trajal | |||||
28.10
11:00
Rad
Spartak ŽK
0
0
|
28.10.2018 11:00 | Rad | 0 : 0 | Spartak ŽK |
28.10
11:00
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
1
2
|
28.10.2018 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
28.10
11:00
Mačva
Sloga (K)
1
1
|
28.10.2018 11:00 | Mačva | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.10
11:00
Mladi radnik 1926
Šumadija 1903
2
2
|
28.10.2018 11:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
28.10
11:00
Metalac (GM)
Loznica
2
2
|
28.10.2018 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 2 | Loznica | |||||
28.10
11:00
Javor Matis
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
28.10.2018 11:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
28.10
11:00
Novi Pazar
Borac
3
1
|
28.10.2018 11:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Borac | |||||
28.10
11:00
Šumadija (A)
Sloga (P)
2
3
|
28.10.2018 11:00 | Šumadija (A) | 2 : 3 | Sloga (P) |
28.10
12:00
OFK Bačka (BP)
Hajduk 1912
1
0
|
28.10.2018 12:00 | OFK Bačka (BP) | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
28.10
12:00
Bačka 1901
Železničar
6
0
|
28.10.2018 12:00 | Bačka 1901 | 6 : 0 | Železničar | |||||
28.10
12:00
OFK Vršac
Spartak
2
0
|
28.10.2018 12:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Spartak | |||||
28.10
12:00
RFK N.S. 1921
Dinamo 1945
1
0
|
28.10.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 0 | Dinamo 1945 |
28.10
09:45
Vojvodina
Slavija
0
5
|
28.10.2018 09:45 | Vojvodina | 0 : 5 | Slavija | |||||
28.10
14:00
Proleter (NS)
Prof. Bolesnikov
4
1
|
28.10.2018 14:00 | Proleter (NS) | 4 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
28.10
12:00
Petrika
RFK N.S. 1921
1
4
|
28.10.2018 12:00 | Petrika | 1 : 4 | RFK N.S. 1921 |
28.10
10:00
Radnički 1905
Tavankut
6
1
|
28.10.2018 10:00 | Radnički 1905 | 6 : 1 | Tavankut |
28.10
12:00
Teleoptik
Čukarički
2
0
|
28.10.2018 12:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Čukarički | |||||
28.10
14:00
OFK Beograd
Brodarac
1
3
|
28.10.2018 14:00 | OFK Beograd | 1 : 3 | Brodarac | |||||
28.10
14:00
Vojvodina
Sloboda
0
0
|
28.10.2018 14:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Sloboda | |||||
28.10
11:00
Apolon 4
Crvena Zvezda
2
4
|
28.10.2018 11:00 | Apolon 4 | 2 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
28.10
13:30
Zemun
Partizan
2
1
|
28.10.2018 13:30 | Zemun | 2 : 1 | Partizan | |||||
28.10
13:00
Rad
Spartak ŽK
1
0
|
28.10.2018 13:00 | Rad | 1 : 0 | Spartak ŽK |
28.10
11:00
Lokomotiva MK
Zemun MK
3
5
|
28.10.2018 11:00 | Lokomotiva MK | 3 : 5 | Zemun MK | |||||
28.10
12:00
Sinđelić MK
Voždovac MK
1
10
|
28.10.2018 12:00 | Sinđelić MK | 1 : 10 | Voždovac MK | |||||
28.10
15:00
Rad MK
Brodarac MK
2
0
|
28.10.2018 15:00 | Rad MK | 2 : 0 | Brodarac MK |
28.10
10:00
Borac (S)
Radnički (Z)
0
14
|
28.10.2018 10:00 | Borac (S) | 0 : 14 | Radnički (Z) | |||||
28.10
10:00
Železničar
Dinamo 1945
5
1
|
28.10.2018 10:00 | Železničar | 5 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
28.10
10:00
Bečkerek 023
Radnički (K)
3
0
|
28.10.2018 10:00 | Bečkerek 023 | 3 : 0 | Radnički (K) |
28.10
10:00
Jedinstvo (SP)
Inđija
2
2
|
28.10.2018 10:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 2 | Inđija | |||||
28.10
10:00
Petrika
RFK N.S. 1921
2
0
|
28.10.2018 10:00 | Petrika | 2 : 0 | RFK N.S. 1921 |
28.10
10:40
Mladi radnik 1940
Borac 1932
11
1
|
28.10.2018 10:40 | Mladi radnik 1940 | 11 : 1 | Borac 1932 |
28.10
11:30
Čantavir
Spartak
1
8
|
28.10.2018 11:30 | Čantavir | 1 : 8 | Spartak |
28.10
11:00
Napredak (P)
Obilić
1
0
|
28.10.2018 11:00 | Napredak (P) | 1 : 0 | Obilić | |||||
28.10
11:00
Železničar
VGSK
3
2
|
28.10.2018 11:00 | Železničar | 3 : 2 | VGSK | |||||
28.10
11:00
Homoljac
Rudar 2001
3
0
|
28.10.2018 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | Rudar 2001 |
28.10
10:00
Spartak '06
TSC
5
1
|
28.10.2018 10:00 | Spartak '06 | 5 : 1 | TSC |
28.10
10:00
Olimpik
IMT
5
0
|
28.10.2018 10:00 | Olimpik | 5 : 0 | IMT | |||||
28.10
10:00
Budućnost
Zemun B
0
2
|
28.10.2018 10:00 | Budućnost | 0 : 2 | Zemun B |
28.10
Rudar
Vlada Dimitrijević
3
0
|
28.10.2018 | Rudar | 3 : 0 | Vlada Dimitrijević |
28.10
Pčelinjo 2
Jedinstvo
4
0
|
28.10.2018 | Pčelinjo 2 | 4 : 0 | Jedinstvo |
28.10
15:00
Plavi 2000
Borac
3
4
|
28.10.2018 15:00 | Plavi 2000 | 3 : 4 | Borac |
28.10
18:30
Futog Tupanjac MD
Sveti Đorđe
71
84
|
28.10.2018 18:30 | Futog Tupanjac MD | 71 : 84 | Sveti Đorđe |
28.10
18:00
Morava
Radnik
67
63
|
28.10.2018 18:00 | Morava | 67 : 63 | Radnik | |||||
28.10
18:00
Sokobanja
Dimitrovgrad
61
84
|
28.10.2018 18:00 | Sokobanja | 61 : 84 | Dimitrovgrad | |||||
28.10
14:15
Actavis Academy
Jastrebac
98
72
|
28.10.2018 14:15 | Actavis Academy | 98 : 72 | Jastrebac | |||||
28.10
18:00
Prokuplje
Bor RTB
0
20
|
28.10.2018 18:00 | Prokuplje | 0 : 20 | Bor RTB | |||||
28.10
18:30
OKK Junior
Niš
77
89
|
28.10.2018 18:30 | OKK Junior | 77 : 89 | Niš |
28.10
18:00
Student
Čačak 94
87
86
|
28.10.2018 18:00 | Student | 87 : 86 | Čačak 94 |
28.10
12:30
Barajevo
Eko Sport
78
71
|
28.10.2018 12:30 | Barajevo | 78 : 71 | Eko Sport |
28.10
18:00
Rađevac
Mix
90
64
|
28.10.2018 18:00 | Rađevac | 90 : 64 | Mix | |||||
28.10
17:00
Loznica
Osečina
108
73
|
28.10.2018 17:00 | Loznica | 108 : 73 | Osečina |
28.10
19:00
Ivanjica
Play off
62
72
|
28.10.2018 19:00 | Ivanjica | 62 : 72 | Play off | |||||
28.10
16:30
Mileševac
Sloga
96
77
|
28.10.2018 16:30 | Mileševac | 96 : 77 | Sloga |
28.10
12:20
Veba Basket
Umka Džez
73
86
|
28.10.2018 12:20 | Veba Basket | 73 : 86 | Umka Džez | |||||
28.10
15:30
Barajevo Bambi
LA Basket
76
87
|
28.10.2018 15:30 | Barajevo Bambi | 76 : 87 | LA Basket |
28.10
12:30
Vizura
AS Basket
80
73
|
28.10.2018 12:30 | Vizura | 80 : 73 | AS Basket | |||||
28.10
16:25
BASK
Mladost 2
54
70
|
28.10.2018 16:25 | BASK | 54 : 70 | Mladost 2 |
28.10
12:20
Veba Basket
Umka Džez
73
86
|
28.10.2018 12:20 | Veba Basket | 73 : 86 | Umka Džez | |||||
28.10
12:30
Vizura
AS Basket
80
73
|
28.10.2018 12:30 | Vizura | 80 : 73 | AS Basket |
28.10
16:25
BASK
Mladost 2
54
70
|
28.10.2018 16:25 | BASK | 54 : 70 | Mladost 2 |
28.10
19:00
Cedevita
Budućnost VOLI
63
58
|
28.10.2018 19:00 | Cedevita | 63 : 58 | Budućnost VOLI | |||||
28.10
21:00
Mornar
Mega Bemax
80
84
|
28.10.2018 21:00 | Mornar | 80 : 84 | Mega Bemax |
28.10
17:00
Borac
Vršac
102
83
|
28.10.2018 17:00 | Borac | 102 : 83 | Vršac | |||||
28.10
18:30
Beovuk 72
Dunav
92
91
|
28.10.2018 18:30 | Beovuk 72 | 92 : 91 | Dunav | |||||
28.10
18:00
OKK Novi Pazar
Tamiš
88
75
|
28.10.2018 18:00 | OKK Novi Pazar | 88 : 75 | Tamiš |
28.10
15:00
Delfin
Ruma 92
60
36
|
28.10.2018 15:00 | Delfin | 60 : 36 | Ruma 92 | |||||
28.10
18:00
Topolčanka
Jedinstvo
96
43
|
28.10.2018 18:00 | Topolčanka | 96 : 43 | Jedinstvo |
28.10
18:30
Mileševka
Železničar
91
64
|
28.10.2018 18:30 | Mileševka | 91 : 64 | Železničar |
28.10
15:00
Gimnazijalac
Rtanj
62
37
|
28.10.2018 15:00 | Gimnazijalac | 62 : 37 | Rtanj |
28.10
20:00
Radivoj Korać
Partizan 1953
99
95
|
28.10.2018 20:00 | Radivoj Korać | 99 : 95 | Partizan 1953 |
28.10
19:30
Sloga
Mega Bemax
69
105
|
28.10.2018 19:30 | Sloga | 69 : 105 | Mega Bemax | |||||
28.10
12:30
Borac
Crvena Zvezda M:TS
76
57
|
28.10.2018 12:30 | Borac | 76 : 57 | Crvena Zvezda M:TS | |||||
28.10
17:00
Beko
Mladost (Č)
68
74
|
28.10.2018 17:00 | Beko | 68 : 74 | Mladost (Č) | |||||
28.10
15:00
Dinamik Vip Pay
Mladost Veternik
82
73
|
28.10.2018 15:00 | Dinamik Vip Pay | 82 : 73 | Mladost Veternik | |||||
28.10
19:15
Actavis Academy
Konstantin
56
80
|
28.10.2018 19:15 | Actavis Academy | 56 : 80 | Konstantin |
28.10
17:00
Lotus
Partizan
0
3
|
28.10.2018 17:00 | Lotus | 0 : 3 | Partizan | |||||
28.10
16:00
Putevi
Antena
3
0
|
28.10.2018 16:00 | Putevi | 3 : 0 | Antena | |||||
28.10
17:00
Tehničar
FAP Livnica
0
3
|
28.10.2018 17:00 | Tehničar | 0 : 3 | FAP Livnica | |||||
28.10
19:00
Gračac
Ribnica 2
3
0
|
28.10.2018 19:00 | Gračac | 3 : 0 | Ribnica 2 |
28.10
18:00
Vrbas
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
28.10.2018 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 |
28.10
16:30
Desetka
Vranje
2
3
|
28.10.2018 16:30 | Desetka | 2 : 3 | Vranje | |||||
28.10
15:00
Topličanin
Radan
3
0
|
28.10.2018 15:00 | Topličanin | 3 : 0 | Radan |
28.10
17:00
Srem Eaton 2
Dunav Voley 2
3
1
|
28.10.2018 17:00 | Srem Eaton 2 | 3 : 1 | Dunav Voley 2 |
28.10
17:00
Dunav Stars
Hajduk Veljko 2
3
0
|
28.10.2018 17:00 | Dunav Stars | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 |
28.10
Spartak (Lj)
Novi Pazar
3
2
|
28.10.2018 | Spartak (Lj) | 3 : 2 | Novi Pazar |
28.10
17:00
Užice
Toplički Vitezovi
3
0
|
28.10.2018 17:00 | Užice | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
28.10
18:00
Bavanište
Mladost
2
3
|
28.10.2018 18:00 | Bavanište | 2 : 3 | Mladost | |||||
28.10
17:00
Banat
Metalac Takovo
2
3
|
28.10.2018 17:00 | Banat | 2 : 3 | Metalac Takovo | |||||
28.10
17:00
Dubočica
Borac (Par)
3
1
|
28.10.2018 17:00 | Dubočica | 3 : 1 | Borac (Par) |
28.10
20:30
Student
Majdanpek FBC
2
3
|
28.10.2018 20:30 | Student | 2 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
28.10
18:30
Desetka
Panda
2
3
|
28.10.2018 18:30 | Desetka | 2 : 3 | Panda |
28.10
14:15
Lavice 07
Odbojka 013
3
1
|
28.10.2018 14:15 | Lavice 07 | 3 : 1 | Odbojka 013 |
28.10
15:00
Sloga 031
Tehničar
3
0
|
28.10.2018 15:00 | Sloga 031 | 3 : 0 | Tehničar | |||||
28.10
17:00
Leposavić
Tutin
1
3
|
28.10.2018 17:00 | Leposavić | 1 : 3 | Tutin |
28.10
17:00
Karadjordje
Mladi Radnik
2
3
|
28.10.2018 17:00 | Karadjordje | 2 : 3 | Mladi Radnik | |||||
28.10
13:00
Ribnica
Lucky Star
1
3
|
28.10.2018 13:00 | Ribnica | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
28.10
19:00
Partizan 2
Red Fox-Smeč 5
2
3
|
28.10.2018 19:00 | Partizan 2 | 2 : 3 | Red Fox-Smeč 5 | |||||
28.10
19:00
Šumadija
Tehničar (Sd)
3
1
|
28.10.2018 19:00 | Šumadija | 3 : 1 | Tehničar (Sd) |
28.10
13:00
AS
Crnjanski
1
3
|
28.10.2018 13:00 | AS | 1 : 3 | Crnjanski |
28.10
18:00
Hercegovina
Kikinda
1
3
|
28.10.2018 18:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Kikinda | |||||
28.10
15:00
Proleter
KI 0230
3
2
|
28.10.2018 15:00 | Proleter | 3 : 2 | KI 0230 | |||||
28.10
17:00
Krajišnik
Vršac
1
3
|
28.10.2018 17:00 | Krajišnik | 1 : 3 | Vršac |
28.10
17:00
Apatin
Goks IN
3
0
|
28.10.2018 17:00 | Apatin | 3 : 0 | Goks IN | |||||
28.10
18:00
Sutjeska
Libero
3
1
|
28.10.2018 18:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Libero | |||||
28.10
16:00
CVS
Merkur
1
3
|
28.10.2018 16:00 | CVS | 1 : 3 | Merkur |
28.10
17:00
Maks
Jadran
2
3
|
28.10.2018 17:00 | Maks | 2 : 3 | Jadran | |||||
28.10
19:30
Dunav
Srem 2
3
2
|
28.10.2018 19:30 | Dunav | 3 : 2 | Srem 2 |
28.10
16:00
Bečej
Novi Sad 2
0
3
|
28.10.2018 16:00 | Bečej | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
28.10
20:00
Bagljaš 023
Grbić
3
0
|
28.10.2018 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Grbić |
28.10
15:00
Dunav 17
Carina
0
3
|
28.10.2018 15:00 | Dunav 17 | 0 : 3 | Carina | |||||
28.10
13:30
Tvrđava
VGSK
0
3
|
28.10.2018 13:30 | Tvrđava | 0 : 3 | VGSK | |||||
28.10
13:00
Plana
Rudar
2
3
|
28.10.2018 13:00 | Plana | 2 : 3 | Rudar |
28.10
15:00
Đerdap
Timok
0
3
|
28.10.2018 15:00 | Đerdap | 0 : 3 | Timok | |||||
28.10
18:00
Viner
Bor 2
3
2
|
28.10.2018 18:00 | Viner | 3 : 2 | Bor 2 | |||||
28.10
18:00
Knjaževac 2
Hajduk Veljko
0
3
|
28.10.2018 18:00 | Knjaževac 2 | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
28.10
BSK
Pusta Reka
0
3
|
28.10.2018 | BSK | 0 : 3 | Pusta Reka | |||||
28.10
Vlasina
Topličanin 2002
3
0
|
28.10.2018 | Vlasina | 3 : 0 | Topličanin 2002 | |||||
28.10
14:00
ŽOK Topličanin
Topličanin
2
3
|
28.10.2018 14:00 | ŽOK Topličanin | 2 : 3 | Topličanin |
28.10
18:00
TENT
Crvena zvezda
2
3
|
28.10.2018 18:00 | TENT | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
28.10
19:00
Vizura
Železničar
1
3
|
28.10.2018 19:00 | Vizura | 1 : 3 | Železničar | |||||
28.10
18:00
Spartak (Su)
Klek-MD Zrenjanin
3
1
|
28.10.2018 18:00 | Spartak (Su) | 3 : 1 | Klek-MD Zrenjanin |
28.10
Omladinac
Roda
0
3
|
28.10.2018 | Omladinac | 0 : 3 | Roda |
28.10
10:45
Partizan
Lucky Star
0
3
|
28.10.2018 10:45 | Partizan | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
28.10
09:00
Crvena zvezda
Železničar
3
0
|
28.10.2018 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Železničar |
28.10
10:45
Partizan
Radnicki
3
0
|
28.10.2018 10:45 | Partizan | 3 : 0 | Radnicki |
28.10
12:30
Lazarevac
Sterija
3
2
|
28.10.2018 12:30 | Lazarevac | 3 : 2 | Sterija | |||||
28.10
09:00
AS Batajnica
Blok Aut
0
3
|
28.10.2018 09:00 | AS Batajnica | 0 : 3 | Blok Aut | |||||
28.10
12:45
Beograd
Kralj
3
0
|
28.10.2018 12:45 | Beograd | 3 : 0 | Kralj |
28.10
10:45
Avala
Dunav
1
3
|
28.10.2018 10:45 | Avala | 1 : 3 | Dunav | |||||
28.10
09:00
Akademija Singidunum
Volleyland 2
0
3
|
28.10.2018 09:00 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | Volleyland 2 | |||||
28.10
10:45
SPAS
21. maj
1
3
|
28.10.2018 10:45 | SPAS | 1 : 3 | 21. maj | |||||
28.10
09:00
Beograd 2
Vizurine Ajkulice
3
2
|
28.10.2018 09:00 | Beograd 2 | 3 : 2 | Vizurine Ajkulice |
28.10
19:00
Jabuka
Nova Pazova 1957
28
24
|
28.10.2018 19:00 | Jabuka | 28 : 24 | Nova Pazova 1957 | |||||
28.10
17:00
Inđija
Apatin
31
20
|
28.10.2018 17:00 | Inđija | 31 : 20 | Apatin |
28.10
19:00
Prva Petoletka
Trepča
39
25
|
28.10.2018 19:00 | Prva Petoletka | 39 : 25 | Trepča | |||||
28.10
15:00
Metalac
Mladost
31
36
|
28.10.2018 15:00 | Metalac | 31 : 36 | Mladost | |||||
28.10
16:30
Šamot 65 2
Župa
30
31
|
28.10.2018 16:30 | Šamot 65 2 | 30 : 31 | Župa |
28.10
19:00
ORK Bor
Jastrebac
34
25
|
28.10.2018 19:00 | ORK Bor | 34 : 25 | Jastrebac | |||||
28.10
19:00
Paraćin
Pirot
25
36
|
28.10.2018 19:00 | Paraćin | 25 : 36 | Pirot | |||||
28.10
19:00
Aleksinac
Heba
34
21
|
28.10.2018 19:00 | Aleksinac | 34 : 21 | Heba | |||||
28.10
19:30
Rtanj
Jagodina
26
27
|
28.10.2018 19:30 | Rtanj | 26 : 27 | Jagodina |
28.10
20:00
Senta
Metalac
32
32
|
28.10.2018 20:00 | Senta | 32 : 32 | Metalac | |||||
28.10
10:30
Dalmatinac
Budućnost
35
31
|
28.10.2018 10:30 | Dalmatinac | 35 : 31 | Budućnost | |||||
28.10
20:00
Pančevo
Vojvoda Stepa
32
24
|
28.10.2018 20:00 | Pančevo | 32 : 24 | Vojvoda Stepa |
28.10
17:00
Jedinstvo 1974
Udarnik 2
27
24
|
28.10.2018 17:00 | Jedinstvo 1974 | 27 : 24 | Udarnik 2 |
28.10
18:00
Ub
Crvena zvezda 2
26
32
|
28.10.2018 18:00 | Ub | 26 : 32 | Crvena zvezda 2 | |||||
28.10
16:00
Gučevo
Barič
25
33
|
28.10.2018 16:00 | Gučevo | 25 : 33 | Barič |
28.10
19:00
Arif Knjaz 1957
Rembas
34
26
|
28.10.2018 19:00 | Arif Knjaz 1957 | 34 : 26 | Rembas | |||||
28.10
18:00
Majdanpek
Hajduk Veljko 2
29
30
|
28.10.2018 18:00 | Majdanpek | 29 : 30 | Hajduk Veljko 2 |
28.10
17:30
Sloga KV 2
Novi Pazar 2
31
27
|
28.10.2018 17:30 | Sloga KV 2 | 31 : 27 | Novi Pazar 2 | |||||
28.10
18:00
Krusevac
Beli andjeo
31
27
|
28.10.2018 18:00 | Krusevac | 31 : 27 | Beli andjeo | |||||
28.10
15:00
Radnicki 1964 2
Užice
32
38
|
28.10.2018 15:00 | Radnicki 1964 2 | 32 : 38 | Užice | |||||
28.10
19:00
Arilje
Mokra Gora 2
30
19
|
28.10.2018 19:00 | Arilje | 30 : 19 | Mokra Gora 2 |
28.10
20:30
Železničar 1949 - 2
Dubočica 54 2
26
26
|
28.10.2018 20:30 | Železničar 1949 - 2 | 26 : 26 | Dubočica 54 2 | |||||
28.10
19:00
Progres
Radan
12
21
|
28.10.2018 19:00 | Progres | 12 : 21 | Radan | |||||
28.10
16:30
Vranje 1957 - 2
Mladost Vranje
31
33
|
28.10.2018 16:30 | Vranje 1957 - 2 | 31 : 33 | Mladost Vranje |
28.10
18:30
Graničar
Sombor
33
36
|
28.10.2018 18:30 | Graničar | 33 : 36 | Sombor | |||||
28.10
18:00
Obilić
Rusin
24
31
|
28.10.2018 18:00 | Obilić | 24 : 31 | Rusin | |||||
28.10
11:00
Kljajićevo
Sivac 69/2
29
18
|
28.10.2018 11:00 | Kljajićevo | 29 : 18 | Sivac 69/2 |
28.10
15:00
Omladinac
Jedinstvo
28
26
|
28.10.2018 15:00 | Omladinac | 28 : 26 | Jedinstvo | |||||
28.10
14:00
Vladimirovac
Zrenjanin
25
33
|
28.10.2018 14:00 | Vladimirovac | 25 : 33 | Zrenjanin | |||||
28.10
20:00
Dolovo 2
Radnički (JT)
27
31
|
28.10.2018 20:00 | Dolovo 2 | 27 : 31 | Radnički (JT) |
28.10
16:00
Titel
Ruma
29
23
|
28.10.2018 16:00 | Titel | 29 : 23 | Ruma | |||||
28.10
19:00
Beočin 1959
Srbobran
13
39
|
28.10.2018 19:00 | Beočin 1959 | 13 : 39 | Srbobran | |||||
28.10
20:00
Hajduk
Srem SM
37
29
|
28.10.2018 20:00 | Hajduk | 37 : 29 | Srem SM |
28.10
15:00
Temerin
Laki
20
19
|
28.10.2018 15:00 | Temerin | 20 : 19 | Laki | |||||
28.10
20:30
Ravangrad
Halas Jožef
11
28
|
28.10.2018 20:30 | Ravangrad | 11 : 28 | Halas Jožef |
28.10
14:30
Bekament Bukovička Banja 2
Radnički 1964 2
42
8
|
28.10.2018 14:30 | Bekament Bukovička Banja 2 | 42 : 8 | Radnički 1964 2 |
28.10
15:30
Beograd
Loznica grad
33
18
|
28.10.2018 15:30 | Beograd | 33 : 18 | Loznica grad | |||||
28.10
19:00
Metalac 2015
Rudar
37
18
|
28.10.2018 19:00 | Metalac 2015 | 37 : 18 | Rudar |
28.10
17:00
Vlasotince
Đerdap
14
26
|
28.10.2018 17:00 | Vlasotince | 14 : 26 | Đerdap | |||||
28.10
17:00
Bor - RTB 2
Hajduk Veljko
23
17
|
28.10.2018 17:00 | Bor - RTB 2 | 23 : 17 | Hajduk Veljko | |||||
28.10
12:00
Dubočica
Rtanj
22
35
|
28.10.2018 12:00 | Dubočica | 22 : 35 | Rtanj | |||||
28.10
19:00
Žitorađa
Radan
27
25
|
28.10.2018 19:00 | Žitorađa | 27 : 25 | Radan |
28.10
16:00
Obilić
Senta
21
19
|
28.10.2018 16:00 | Obilić | 21 : 19 | Senta | |||||
28.10
14:00
Miletić
Jabuka
17
38
|
28.10.2018 14:00 | Miletić | 17 : 38 | Jabuka |
28.10
18:30
Deronje
Sonta
39
8
|
28.10.2018 18:30 | Deronje | 39 : 8 | Sonta |
28.10
15:00
Morava
Aleksinac
39
14
|
28.10.2018 15:00 | Morava | 39 : 14 | Aleksinac |
28.10
20:00
Mladost
Bekament BB
23
30
|
28.10.2018 20:00 | Mladost | 23 : 30 | Bekament BB |
28.10
19:00
Železničar
ORK Beograd
31
29
|
28.10.2018 19:00 | Železničar | 31 : 29 | ORK Beograd | |||||
28.10
17:00
Radnički 1964
Pančevo
30
34
|
28.10.2018 17:00 | Radnički 1964 | 30 : 34 | Pančevo | |||||
28.10
20:00
Topličanin
Požarevac
36
35
|
28.10.2018 20:00 | Topličanin | 36 : 35 | Požarevac |
28.10
18:30
Vinter sport
Smederevo
5
0
|
28.10.2018 18:30 | Vinter sport | 5 : 0 | Smederevo | |||||
28.10
21:00
FON
Kalča
4
2
|
28.10.2018 21:00 | FON | 4 : 2 | Kalča |
28.10
18:15
SK Ekonomist
Kolubara
3
2
|
28.10.2018 18:15 | SK Ekonomist | 3 : 2 | Kolubara | |||||
28.10
19:30
Ekonomac 2
Požarevac
7
1
|
28.10.2018 19:30 | Ekonomac 2 | 7 : 1 | Požarevac |
28.10
18:00
Borac
Kosjerić
7
5
|
28.10.2018 18:00 | Borac | 7 : 5 | Kosjerić | |||||
28.10
18:30
Partenon
Olimp
5
0
|
28.10.2018 18:30 | Partenon | 5 : 0 | Olimp |
28.10
18:30
BSK
Akademac
2
2
|
28.10.2018 18:30 | BSK | 2 : 2 | Akademac | |||||
28.10
15:30
Put-inženjering
Aleksinac 2015
3
3
|
28.10.2018 15:30 | Put-inženjering | 3 : 3 | Aleksinac 2015 |
28.10
14:30
Konjarnik
Futsal Trebinje
5
1
|
28.10.2018 14:30 | Konjarnik | 5 : 1 | Futsal Trebinje | |||||
28.10
20:30
Intelektualac
Bjankoneri Futsal
7
4
|
28.10.2018 20:30 | Intelektualac | 7 : 4 | Bjankoneri Futsal |
28.10
20:00
Mićko trend
Tango
7
2
|
28.10.2018 20:00 | Mićko trend | 7 : 2 | Tango | |||||
28.10
20:00
Novi Sad
Leteći Holandjanin
5
4
|
28.10.2018 20:00 | Novi Sad | 5 : 4 | Leteći Holandjanin |
28.10
20:00
Dinamo
Kraljevićevo
7
2
|
28.10.2018 20:00 | Dinamo | 7 : 2 | Kraljevićevo |
28.10
17:30
Babušnica 2011
Ozren
2
5
|
28.10.2018 17:30 | Babušnica 2011 | 2 : 5 | Ozren |
28.10
14:00
Radnički (N)
Crvena Zvezda
2
92
|
28.10.2018 14:00 | Radnički (N) | 2 : 92 | Crvena Zvezda |
28.10
15:00
Partizan
Rad
12
13
|
28.10.2018 15:00 | Partizan | 12 : 13 | Rad | |||||
28.10
16:00
BRK Crvena Zvezda
Vojvodina
76
7
|
28.10.2018 16:00 | BRK Crvena Zvezda | 76 : 7 | Vojvodina |
28.10
12:30
ECE Celje
Vojvodina
11
2
|
28.10.2018 12:30 | ECE Celje | 11 : 2 | Vojvodina | |||||
28.10
16:15
Crvena zvezda
Slavija Junior
3
1
|
28.10.2018 16:15 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Slavija Junior |