XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.07.2018 20:00 Radnički (N) - Proleter 3:1
2 29.07.2018 19:00 Crvena zvezda - Radnički (N) 2:0
3 05.08.2018 20:00 Radnički (N) - Dinamo 2:0
4 10.08.2018 20:00 Radnički (N) - Voždovac 1:0
5 19.08.2018 17:00 Spartak ŽK - Radnički (N) 1:4
6 25.08.2018 20:00 Radnički (N) - Napredak 3:3
7 01.09.2018 18:00 Čukarički - Radnički (N) 1:1
8 14.09.2018 18:30 Radnički (N) - Vojvodina 1:0
9 22.09.2018 19:00 Radnik - Radnički (N) 1:2
10 30.09.2018 19:00 Radnički (N) - Partizan 2:2
11 06.10.2018 16:00 Mladost - Radnički (N) 0:1
12 20.10.2018 19:00 Radnički (N) - Zemun 2:0
13 27.10.2018 16:00 Rad - Radnički (N) 0:0
14 31.10.2018 16:00 Radnički (N) - Mačva 3:0
15 03.11.2018 16:00 OFK Bačka - Radnički (N) 0:2
16 09.11.2018 18:00 Proleter - Radnički (N) 1:2
17 24.11.2018 19:00 Radnički (N) - Crvena zvezda 2:2
18 01.12.2018 18:00 Dinamo - Radnički (N) 0:4
19 05.12.2018 16:00 Voždovac - Radnički (N) 0:1
20 09.12.2018 13:00 Radnički (N) - Spartak ŽK 3:0
21 17.12.2018 15:00 Napredak - Radnički (N) 1:2
22 16.02.2019 15:00 Radnički (N) - Čukarički 2:0
23 22.02.2019 18:00 Vojvodina - Radnički (N)
24 02.03.2019 Radnički (N) - Radnik
25 06.03.2019 Partizan - Radnički (N)
26 09.03.2019 Radnički (N) - Mladost
27 17.03.2019 Zemun - Radnički (N)
28 30.03.2019 Radnički (N) - Rad
29 03.04.2019 Mačva - Radnički (N)
30 07.04.2019 Radnički (N) - OFK Bačka
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 22 20 2 0 62
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 22 16 5 1 53
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 22 13 8 1 47
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 22 11 6 5 39
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 22 10 6 6 36
6 Doigravanje (Play Off) Napredak 22 8 9 5 33
7 Doigravanje (Play Off) Proleter 22 7 8 7 29
8 Doigravanje (Play Off) Radnik 22 8 5 9 29
9 Play Out Vojvodina 22 7 7 8 28
10 Play Out Voždovac 22 6 4 12 22
11 Play Out Mačva 22 6 4 12 22
12 Play Out Spartak ŽK 22 4 7 11 19
13 Play Out OFK Bačka 22 4 6 12 18
14 Play Out Rad 22 4 5 13 17
15 Play Out Zemun 22 3 7 12 16
16 Play Out Dinamo 22 4 1 17 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu