XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 795 utakmica za dan
Nedelja, 30 Septembar 2018

Fudbal

30.09.2018 19:00 Dinamo 1 : 0 Mačva
30.09.2018 19:00 OFK Bačka 1 : 0 Rad
30.09.2018 15:00 Proleter 4 : 1 Zemun
30.09.2018 19:00 Radnički (N) 2 : 2 Partizan
30.09.2018 19:00 Voždovac 1 : 0 Radnik
30.09.2018 15:00 Spartak ŽK 0 : 1 Vojvodina
30.09.2018 19:00 Napredak 1 : 1 Čukarički
30.09.2018 15:30 Budućnost 0 : 1 Inđija
30.09.2018 15:30 Sinđelić 3 : 0 Bežanija
30.09.2018 15:30 Zlatibor 2 : 0 Novi Pazar
30.09.2018 19:00 Metalac 2 : 1 Borac
30.09.2018 15:30 OFK Žarkovo 2 : 0 Sloboda
30.09.2018 15:30 TSC 3 : 0 Teleoptik
30.09.2018 19:00 Željezničar 1 : 2 GOŠK
30.09.2018 18:00 Borac 2 : 0 Sloga
30.09.2018 15:00 Arsenal 0 : 0 Jedinstvo
30.09.2018 15:00 Berane 0 : 2 Igalo
30.09.2018 15:00 Jezero 1 : 1 Bokelj
30.09.2018 15:00 Kom 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
30.09.2018 15:00 Otrant 1 : 2 Dečić
30.09.2018 15:00 Čelik 3 : 5 Polet Stars
30.09.2018 15:00 Zabjelo 0 : 2 Bratstvo
30.09.2018 10:00 Ribnica 3 : 2 Crvena stijena
30.09.2018 15:00 Ibar 2 : 0 Pljevlja 97
30.09.2018 15:00 Petnjica 4 : 1 Komovi
30.09.2018 15:30 Sloga (SB) 4 : 3 Hajduk
30.09.2018 15:00 Sloga (R) 4 : 0 Cetinje
30.09.2018 15:30 Dunav 0 : 0 Radnički (NP)
30.09.2018 10:00 Kabel 5 : 0 Mladost
30.09.2018 15:30 Železničar 0 : 1 Srbobran
30.09.2018 15:00 Proleter Mihajlovac 2 : 1 Drina
30.09.2018 11:00 SFS Borac 1 : 0 Radan
30.09.2018 15:30 Rtanj 0 : 0 Car Konstantin
30.09.2018 15:30 Temnić 1924 4 : 2 GFK Dubočica
30.09.2018 15:30 Radnički (P) 5 : 0 Budućnost
30.09.2018 15:30 Kolubara 2 : 1 OFK Beograd
30.09.2018 15:30 Crvena Zvezda 2 : 1 Stepojevac Vaga
30.09.2018 15:30 Zvezdara 1 : 0 Prva Iskra
30.09.2018 15:30 Vojvodina 1928 3 : 1 Kikinda 1909
30.09.2018 15:30 ŽAK 1 : 1 Jedinstvo (NB)
30.09.2018 15:30 LSK Laćarak 0 : 4 Sloga (E)
30.09.2018 15:30 Hajduk (D) 1 : 0 Podunavac
30.09.2018 15:30 Hajduk (B) 2 : 0 Borac (Š)
30.09.2018 15:30 Radnički 1912 2 : 0 Mladost (T)
30.09.2018 15:30 Mladost (BP) 1 : 1 Bačka
30.09.2018 15:30 Budućnost 0 : 0 Sloga (Č)
30.09.2018 15:30 Tisa 2 : 0 Crvenka
30.09.2018 15:30 BSK 0 : 0 Radnički (S)
30.09.2018 15:00 Bane 1931 0 : 1 Šumadija (T)
30.09.2018 15:00 Novi Pazar 1928 1 : 2 Apolon 2018
30.09.2018 15:00 Real 3 : 3 Sušica
30.09.2018 15:00 Polet 0 : 1 Vodojaža
30.09.2018 15:00 OFK Napredak 3 : 3 VGSK
30.09.2018 15:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 Morava
30.09.2018 15:00 Homoljac 0 : 1 Karađorđe
30.09.2018 15:00 Zvižd 2 : 2 Rudar
30.09.2018 15:00 Udarnik 0 : 1 RSK
30.09.2018 15:00 Partizan 1945 1 : 0 Borac 1932
30.09.2018 15:00 Železničar 2 : 0 Radjevac
30.09.2018 15:00 Radnički Stobeks 0 : 1 OFK Divci
30.09.2018 15:00 Borac 2 : 0 Mačva 2005
30.09.2018 15:00 Vrelo Sport 3 : 1 Zadrugar
30.09.2018 15:00 OFK Osečina 2 : 1 Radnički Šabački
30.09.2018 15:00 Brezovica 0 : 1 Radnički Gorenje (V)
30.09.2018 15:00 Polimlje 5 : 1 Dragačevo
30.09.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 2 LFK Mladost
30.09.2018 15:00 Zlatar 3 : 0 Polet (T)
30.09.2018 15:00 Sloga (S) 0 : 0 Takovo
30.09.2018 15:30 OFK Brzi Brod 1 : 1 Vlasina
30.09.2018 15:30 Jablanica 1 : 1 Jedinstvo (P)
30.09.2018 15:30 Mladost (B) 1 : 2 Morava
30.09.2018 11:00 Tanasko Rajić 0 : 1 Sloga
30.09.2018 15:30 Dragocvet 0 : 0 Župa
30.09.2018 15:30 Morava 1918 1 : 1 Rembas
30.09.2018 15:30 Jastrebac (VŠ) 2 : 0 OFK Lugomir
30.09.2018 15:30 Bošnjane 3 : 0 Levač
30.09.2018 15:30 Jastrebac (B) 4 : 1 Jedinstvo (M)
30.09.2018 15:30 OFK Topličanin 2 : 0 Napredak (D)
30.09.2018 15:30 Juhor 4 : 1 Žitorađa
30.09.2018 15:30 Bukovik 1 : 0 Majdanpek
30.09.2018 15:30 OFK Slatina 0 : 0 Timok 1919
30.09.2018 15:30 Kablovi 0 : 0 Đerdap
30.09.2018 15:30 Orljane 0 : 1 Moravica
30.09.2018 15:30 Hajduk Veljko 5 : 0 Naša krila 1936
30.09.2018 15:30 Rudar Alpos 0 : 2 Timočanin
30.09.2018 11:00 Hajduk 2 : 1 Torlak
30.09.2018 15:30 Studenski Grad 0 : 0 TEK Sloga
30.09.2018 15:30 Komgrap 1 : 1 BSK Batajnica
30.09.2018 15:30 BSK Baćevac 2 : 3 Turbina
30.09.2018 15:30 Sremčica 2 : 2 Napredak
30.09.2018 15:30 Budućnost 0 : 1 Mladenovac
30.09.2018 15:30 2. Oktobar 4 : 0 Banat
30.09.2018 15:30 Mladost (BD) 3 : 0 Delija
30.09.2018 15:30 Crvena zvezda (VS) 4 : 1 Rusanda
30.09.2018 15:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 Lehel
30.09.2018 15:30 Borac 1 : 2 Naftagas
30.09.2018 15:30 Radnički 1911 2 : 1 Polet
30.09.2018 15:30 Kula 1 : 1 Hercegovac
30.09.2018 15:30 Polet (S) 1 : 3 ŽAK
30.09.2018 15:30 Kulpin 4 : 0 OFK Odžaci
30.09.2018 15:30 Rusin 3 : 0 Borac 46
30.09.2018 15:30 Radnički 1918 2 : 3 Tvrđava
30.09.2018 15:30 Lipar 0 : 3 Budućnost (P)
30.09.2018 16:00 PSK Putinci 3 : 2 Borac (M)
30.09.2018 16:00 Graničar 1924 1 : 4 Sloboda (DT)
30.09.2018 16:00 Donji Petrovci 4 : 1 Sloven
30.09.2018 16:00 Železničar 4 : 0 Napredak
30.09.2018 16:00 Kupinovo 1 : 3 Budućnost
30.09.2018 16:00 Polet (NK) 1 : 2 Jadran
30.09.2018 15:00 Lokomotiva 1 : 3 Vinča
30.09.2018 15:00 Borac 1 : 3 Plaskovac
30.09.2018 15:00 Banja 3 : 1 Sloga Bat 1924
30.09.2018 15:00 Omladinac 1 : 0 Prvi srpski ustanak
30.09.2018 15:00 BSK 2 : 0 ŽSK
30.09.2018 15:00 Junkovac 5 : 4 Mladi rudar 1954
30.09.2018 15:00 Šumadinac (N) 1 : 2 Mladost MG
30.09.2018 10:00 Index 1 : 0 RFK Novi Sad 1921
30.09.2018 15:30 OFK Sirig 1 : 0 Jedinstvo
30.09.2018 15:30 TSK 4 : 0 Omladinac
30.09.2018 15:30 Fruškogorac 3 : 2 Fruškogorski partizan
30.09.2018 15:30 Petrovaradin 4 : 0 Miletić
30.09.2018 15:30 Šajkaš 1908 1 : 1 ŽSK
30.09.2018 15:30 Jadran 0 : 0 Iskra
30.09.2018 15:30 Preporod 1 : 1 Proleter (Nj)
30.09.2018 15:30 Vinogradar 0 : 0 Sloga
30.09.2018 15:30 Đurđin 0 : 3 Vojvodina
30.09.2018 15:00 Napredak 3 : 1 Javor
30.09.2018 15:00 Kušiljevo 3 : 1 Omladinac
30.09.2018 15:00 Hajduk 4 : 0 OFK Batinac
30.09.2018 15:00 Mladi radnik 2 : 0 Resavac
30.09.2018 15:00 Kolare 4 : 1 Mladost (S)
30.09.2018 15:00 Mladost (K) 4 : 2 Bratstvo
30.09.2018 15:00 Mladost (D) 2 : 1 OFK Bratstvo
30.09.2018 15:00 Juhor 1 : 2 Partizan
30.09.2018 15:30 Srem 4 : 0 Institut
30.09.2018 15:30 Crvenka 3 : 2 Borac (O)
30.09.2018 15:30 Šumadinac 4 : 1 Balkan Mirijevo
30.09.2018 15:30 Sinđelić 0 : 2 Borac (P)
30.09.2018 15:30 Atakante 1 : 2 Poštar Zvezdara
30.09.2018 15:30 PKB Kovilovo 1 : 2 Dunav
30.09.2018 15:30 Strelac 2 : 1 Borac
30.09.2018 15:30 Budućnost 1 : 2 Zabrežje
30.09.2018 15:30 Mladost (C) 6 : 0 Sloboda
30.09.2018 10:00 Radnički 10 : 0 Rušanj
30.09.2018 15:30 Mladost (B) 2 : 2 Šumadija
30.09.2018 15:30 Lisović 0 : 2 Omladinac
30.09.2018 15:30 Kosmaj 8 : 1 Kovačevac
30.09.2018 15:30 Velika Krsna 1 : 2 Kosmajac
30.09.2018 15:30 Rabrovac 0 : 4 Boleč
30.09.2018 15:30 Ropočevo 0 : 4 Dunavac
30.09.2018 15:30 Vrčin 2 : 0 Šumadija
30.09.2018 16:00 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Backovac Junajted
30.09.2018 16:00 Omladinac 0 : 4 Jedinstvo (K)
30.09.2018 16:00 Napredak 2 : 0 Ovčar
30.09.2018 16:00 Ozrem 0 : 0 Lunjevica
30.09.2018 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 2 Rudar
30.09.2018 16:00 Zadrugar 2 : 1 Mladost
30.09.2018 11:00 Rakova 0 : 3 Spartak
30.09.2018 15:30 Radnik 2 : 0 Mataruge
30.09.2018 15:30 Budućnost 2 : 2 Rudar
30.09.2018 15:30 OFK Ras 4 : 1 Kraljevo Hajduk
30.09.2018 15:30 Ibar 0 : 2 Gruža
30.09.2018 11:00 Proleter 0 : 0 Lasta
30.09.2018 15:30 Stubal 0 : 2 Napredak
30.09.2018 15:30 Ribnica 2 : 1 Omladinac
30.09.2018 11:00 Granit 3 : 2 Popovići Vrnjci
30.09.2018 15:30 Sloga (Ć) 2 : 3 Varvarin
30.09.2018 15:30 Donji Kopaonik 1 : 2 Sloga (M)
30.09.2018 15:30 Vinogradar 2 : 2 Šanac
30.09.2018 15:30 FUD 1 : 0 13. April
30.09.2018 15:30 Meševo 8 : 0 Poljoprivrednik
30.09.2018 15:30 Mačkovac 2 : 0 Čitluk
30.09.2018 15:30 Kupci 4 : 6 Blagotin
30.09.2018 15:00 Mladost (PR) 1 : 0 Duško
30.09.2018 15:00 Podrinje 3 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
30.09.2018 15:00 Sloga (LŠ) 1 : 0 Mladost (DD)
30.09.2018 15:00 Cer 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
30.09.2018 15:00 Hajduk Stanko 1 : 3 Jedinstvo (ŠT)
30.09.2018 15:00 Karađorđe 2 : 1 Sindjelić
30.09.2018 15:30 Jedinstvo (V) 3 : 1 Vulturul
30.09.2018 15:30 Dolina 4 : 0 Vojvodina (C)
30.09.2018 15:30 Vojvodina (S) 1 : 0 Strela
30.09.2018 15:30 Crvena zvezda 1 : 0 Radnički (B)
30.09.2018 15:30 Polet 3 : 1 Dunav
30.09.2018 15:30 Sloga (BNS) 0 : 2 Partizan (U)
30.09.2018 15:30 Spartak 1911 2 : 3 Jugoslavija
30.09.2018 15:30 Potporanj 0 : 3 Jedinstvo Stević
30.09.2018 15:30 Partizan (G) 4 : 1 Borac (St)
30.09.2018 15:30 Budućnost 3 : 2 Železničar
30.09.2018 15:30 Rudar (K) 0 : 3 Sloga (B)
30.09.2018 15:30 Pomoravlje 7 : 0 Jedinstvo (Lj)
30.09.2018 15:30 Omladinac (Š) 2 : 0 Obilić
30.09.2018 15:30 Borac (Ž) 4 : 2 Borac (K)
30.09.2018 15:30 Radnički 1924 4 : 1 Sloga
30.09.2018 15:30 Moravac 0 : 3 Morava (Ž)
30.09.2018 15:30 Naisus 1977 5 : 0 Doljevac
30.09.2018 15:30 Palilula 2 : 2 Radnički 1947
30.09.2018 15:30 Crvena zvezda 3 : 1 Padina
30.09.2018 15:30 Mladost (B) 3 : 0 Elid
30.09.2018 15:00 Cerovac 1 : 0 Osipaonica
30.09.2018 15:00 SASK 2 : 2 Sloboda
30.09.2018 15:00 Sloga (M) 1 : 0 Crvena zvezda
30.09.2018 15:00 Pobeda 4 : 0 Bresje Superior
30.09.2018 15:00 Železničar Kusadak 0 : 2 Polet
30.09.2018 15:00 Sloga (L) 4 : 1 Mladi radnik
30.09.2018 15:00 Proleter 1947 0 : 2 Podunavac
30.09.2018 11:00 Ključ 4 : 3 Brestovac
30.09.2018 15:30 Deli Jovan 5 : 2 BSK
30.09.2018 15:30 Branik 4 : 2 Blizna
30.09.2018 11:00 Sloga 0 : 0 Poreč
30.09.2018 15:30 Rudna Glava 4 : 0 Krivelj
30.09.2018 15:00 Jastreb 3 : 0 Mladost 1982
30.09.2018 15:00 Kosovac 0 : 1 Akademija 10
30.09.2018 15:00 Real 1 : 4 Dundjerski
30.09.2018 15:00 Svetlost Badnjevac 3 : 0 Polet
30.09.2018 15:00 Partizanski put 1 : 4 Dobrič
30.09.2018 15:00 NS Tatko 2 : 2 Trbunje
30.09.2018 15:00 Pobeda 3 : 7 Kaćuša
30.09.2018 13:00 Spartak 1 : 2 Omladinac
30.09.2018 15:00 ZSK 2 : 2 Pepeljevac
30.09.2018 15:00 Sovljak 0 : 1 Tulari
30.09.2018 15:00 Iskra 4 : 3 Tešnjar
30.09.2018 15:00 Trlić 0 : 1 Kolubara 2
30.09.2018 15:00 Mladost 3 : 0 Banjani
30.09.2018 16:00 Šumadinac (KG) 1 : 3 21. oktobar
30.09.2018 16:00 Pobeda 1926 2 : 1 Šumadija 1934
30.09.2018 16:00 Korićani 3 : 1 OFK Bagremar
30.09.2018 16:00 Jadran 0 : 4 Mladost (P)
30.09.2018 16:00 Borac (D) 2 : 2 Erdoglija 1931
30.09.2018 16:00 Sloboda 2 : 0 Srbija
30.09.2018 16:00 Slavija 0 : 1 Budućnost
30.09.2018 11:00 Čajetina 3 : 2 Ariljska rampa
30.09.2018 15:30 Lazarica 0 : 3 Omladinac
30.09.2018 15:30 Savinac 3 : 3 Polet
30.09.2018 11:00 Lauš 1 : 6 Jasen
30.09.2018 15:30 Ježevica 0 : 2 Jedinstvo
30.09.2018 15:30 Sečica 0 : 1 Crnokosa
30.09.2018 15:30 OFK Morava 1 : 2 Jedinstvo (G)
30.09.2018 15:30 Kumarevo 65 4 : 1 Polet
30.09.2018 15:30 Umac 3 : 5 Vučje
30.09.2018 15:30 Bobište 2 : 1 Šumadija
30.09.2018 15:30 Čekmin 4 : 0 Železničar
30.09.2018 15:30 Progres 2 : 0 Sloga
30.09.2018 15:30 OFK Brza 4 : 1 Mladi borac
30.09.2018 15:30 Mladost 1959 2 : 1 Zloćudovo
30.09.2018 15:30 : OFK Rtanj
30.09.2018 15:30 Trebič 3 : 0 Bučje
30.09.2018 15:30 Kosovo 2 : 1 Omladinac
30.09.2018 15:30 Osnić 3 : 0 Sloga (M)
30.09.2018 15:30 Graničar 0 : 3 Midžor
30.09.2018 15:30 OFK 019 0 : 0 Rgotina
30.09.2018 15:30 OFK Knjaz 2 : 1 Ozren
30.09.2018 15:30 Padež 1 : 1 Senjak
30.09.2018 15:30 Sloga 7 : 0 Borac
30.09.2018 15:30 Dragoš 1 : 1 Gnjilan
30.09.2018 15:30 Crvena zastava 2 : 0 Jedinstvo (GM)
30.09.2018 15:30 Palilulac 3 : 1 Mladost (DK)
30.09.2018 15:30 Mladost (L) 2 : 0 Sloboda
30.09.2018 15:30 Vrtište 1 : 2 Omladinac (GK)
30.09.2018 15:30 Čegar 2013 3 : 0 Sečanica
30.09.2018 15:30 Morava 5 : 2 Stevan Nešticki
30.09.2018 11:00 Rudar 0 : 0 Vulkan 1963
30.09.2018 15:30 Budućnost 3 : 4 Proleter
30.09.2018 15:30 Levosoje 0 : 3 Ternoci
30.09.2018 15:30 BSK Bujanovac 1 : 3 Vihor
30.09.2018 15:30 Pavlovac 4 : 2 OFK Alakince
30.09.2018 15:30 Lugina 0 : 0 Nebeski Andjeli
30.09.2018 15:30 FSU Južna pruga 5 : 1 Trešnjevka
30.09.2018 15:00 Joševa 3 : 1 Vrelo
30.09.2018 15:00 Polet (DL) 4 : 0 Gunjevac
30.09.2018 15:00 Čučuge 3 : 0 Kalenić
30.09.2018 15:00 Šarbane 3 : 0 Pambukovica
30.09.2018 15:00 Polet (T) 0 : 0 Dimitrije Tucović
30.09.2018 15:00 OFK Paljuvi 4 : 1 Mladost
30.09.2018 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Rvati
30.09.2018 15:30 Polet 2 : 0 Belo Polje
30.09.2018 15:30 Posavina 3 : 2 Skela
30.09.2018 15:30 Susek 4 : 2 Železničar
30.09.2018 15:30 Dinamo 0 : 3 Vinogradar
30.09.2018 15:30 Bačka 2 : 0 Titel
30.09.2018 15:30 Obilić 1 : 1 Borac
30.09.2018 15:30 Čenej 7 : 1 Centar
30.09.2018 15:30 Hajduk 2 : 4 Moskva
30.09.2018 15:30 Janošik 1 : 2 Karaš (J)
30.09.2018 15:30 Ševac 3 : 1 Vojvodina (CC)
30.09.2018 15:30 Sloga (M) 1 : 1 Partizan (K)
30.09.2018 15:30 Karaš (K) 2 : 0 Dobrica
30.09.2018 15:30 Hajdučica 5 : 0 Borac (VS)
30.09.2018 15:30 Budućnost (A) 10 : 2 Borac (VG)
30.09.2018 15:30 Ratar 3 : 1 Vinogradar
30.09.2018 15:30 Gradina 5 : 0 Garevina
30.09.2018 15:30 14. Oktobar 5 : 1 Sloga (D)
30.09.2018 15:30 Ušće 0 : 1 Sloga (L)
30.09.2018 15:30 Mladost 7 : 1 Velika Drenova
30.09.2018 15:30 Omladinac 1 : 1 Trudbenik
30.09.2018 15:30 Polet 57 5 : 3 Borac
30.09.2018 15:30 Beli Orlovi 1 : 2 Rubin
30.09.2018 15:00 Jedinstvo (D) 1 : 3 Mladost (G)
30.09.2018 15:00 Morava 2 : 0 Sloga
30.09.2018 15:00 Mladost (T) 3 : 0 Morava
30.09.2018 15:00 Šantarovac 3 : 0 Blagotin
30.09.2018 15:00 Vinogradar 1 : 4 Osaonica
30.09.2018 15:00 Omladinski 0 : 0 Rudar (SR)
30.09.2018 15:00 Orlovi 2 : 1 15. Avgust 1950
30.09.2018 15:00 Mladost (J) 1 : 0 Istok 63
30.09.2018 15:00 Pomoravlje 2 : 1 Beljanica
30.09.2018 15:00 Radnički 8 : 0 Polet
30.09.2018 11:00 Žabari 1 : 1 Jadar 2013
30.09.2018 15:00 Mladost (VK) 0 : 3 Milenko Pavlović
30.09.2018 15:00 Polet 1 : 2 Komanice
30.09.2018 15:00 Stari drugari 4 : 1 Rakac Stave
30.09.2018 15:00 Popadić 1 : 0 Rajac
30.09.2018 15:00 Mladost (L) 1 : 1 Junior Novo Naselje
30.09.2018 15:00 Borac 1 : 4 Lukavac
30.09.2018 11:00 13. Maj 4 : 1 Novi Beograd
30.09.2018 15:30 BUSK 2 : 1 Mladi Proleter
30.09.2018 10:00 Šećeranac Ada 0 : 1 Busije
30.09.2018 15:30 Posavac Tišma 6 : 1 Sparta Železnik
30.09.2018 12:00 011 4 : 0 Penjarol
30.09.2018 15:30 Dedinje 0 : 3 Umka
30.09.2018 15:30 Mladost 0 : 4 Siti Sport Klub
30.09.2018 15:30 Heroj Polet 0 : 0 Avala
30.09.2018 15:30 Lepušnica 1 : 0 PKB Padinska Skela
30.09.2018 15:30 Pinosava 2 : 0 Minel
30.09.2018 15:30 Poštar 1 : 0 Zuce
30.09.2018 15:30 Sveti Stefan 1 : 2 Pionir
30.09.2018 16:00 Donji Srem 2015 5 : 0 Mladost
30.09.2018 16:00 Sloga (Č) 1 : 1 Sloga (V)
30.09.2018 16:00 BSK 4 : 0 Graničar
30.09.2018 16:00 Napredak 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša
30.09.2018 16:00 Hajduk 7 : 0 Fruškogorac
30.09.2018 16:00 Krušedol 3 : 0 Mitros
30.09.2018 16:00 OFK Bikić 1 : 2 Obilić 1993
30.09.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 0 Šumar
30.09.2018 13:30 Rudar 2012 0 : 3 Mladost (MI)
30.09.2018 11:00 Nemenikuće 3 : 1 Vojvoda
30.09.2018 16:00 Popović 3 : 2 OFK Rogača
30.09.2018 13:30 Mladost (G) 3 : 0 OFK Slatina
30.09.2018 15:30 Partizan 0 : 2 Progorelica
30.09.2018 15:30 Mineral 2015 4 : 1 Zvezda
30.09.2018 15:30 Metalac 1 : 0 Jovo Kursula
30.09.2018 15:30 Tavnik 2 : 2 Bogutovačka Banja
30.09.2018 15:30 Lazac 3 : 2 Jedinstvo (D)
30.09.2018 15:30 Jedinstvo (G) 3 : 3 Borac (A)
30.09.2018 15:00 Pobeda (Đ) 1 : 0 Mladost (R)
30.09.2018 15:00 Partizan 5 : 0 Karađorđe (V)
30.09.2018 15:00 Badnjevac 1 : 2 Karađorđe 2013 (Viš)
30.09.2018 15:00 Udarnik Trska 1947 0 : 0 Sloga (Z)
30.09.2018 15:00 Sloga (M) 6 : 0 Mladi radnik
30.09.2018 15:30 Velika Mostanica 9 : 1 Guncate
30.09.2018 15:30 Beljina 1 : 1 Veliki Borak
30.09.2018 15:00 Velika Reka 4 : 2 7. Juli
30.09.2018 15:00 Prva Iskra 1 : 2 Milan Orlić
30.09.2018 15:00 Mladost 1 : 1 Jadar (ST)
30.09.2018 15:00 Borac 3 : 2 Antimon
30.09.2018 15:00 Jadar 1961 (GD) 2 : 0 Sloga
30.09.2018 15:00 Kopljari 2 : 1 Mladost (J)
30.09.2018 15:00 Sloga 1 : 1 Radoje Domanović
30.09.2018 15:00 Jasenica 1 : 0 Kralj Petar I
30.09.2018 15:00 Trešnjevica 2 : 1 B 2000
30.09.2018 11:00 Brezovac 7 : 0 Ranilović
30.09.2018 15:00 Vrbica 2 : 3 Šamot
30.09.2018 15:30 Radnik Sušica 8 : 2 Radnički
30.09.2018 11:00 Veliko Trnjane 2 : 4 Milanovo
30.09.2018 15:30 Sloboda 4 : 1 Plantaža
30.09.2018 15:30 Real 6 : 1 Gradac
30.09.2018 15:30 Moravac 3 : 0 Jedinstvo (Š)
30.09.2018 11:00 Bratstvo 0 : 0 Marjan MB
30.09.2018 15:30 BSK 4 : 1 Mladost (B)
30.09.2018 15:00 Budućnost (PD) 3 : 0 Napredak
30.09.2018 15:00 Majur 0 : 3 Drina
30.09.2018 15:00 Sloboda 0 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
30.09.2018 15:00 Premijer 2 : 0 Torpedo 1924
30.09.2018 15:00 Zadrugar 1 : 0 Gorki
30.09.2018 15:00 Mladost 5 : 1 Dobrava
30.09.2018 15:00 Rankovac 3 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
30.09.2018 15:00 Trešnjevka 4 : 4 Vlašić
30.09.2018 16:00 Šipurske livade 0 : 2 Pričinović
30.09.2018 11:00 Provo 2015 1 : 3 Sloga (KR)
30.09.2018 15:00 Sava 4 : 2 Sloga (MA)
30.09.2018 15:00 Miloš Pocerac 2013 0 : 4 Radnički
30.09.2018 15:30 Graničar 1 : 0 Šampion
30.09.2018 15:30 Horgoš 1911 4 : 0 Hajduk
30.09.2018 15:30 Jadran 2 : 5 Tornjoš
30.09.2018 15:30 Čoka 1 : 0 Jedinstvo (SK)
30.09.2018 15:30 Tromedja 2 : 8 Potisje
30.09.2018 15:30 Jedinstvo (M) 0 : 4 Tisa
30.09.2018 15:30 Bačka 5 : 0 Slavija
30.09.2018 15:30 Bačka (D) 2 : 1 Bačka 1945
30.09.2018 15:30 Bački Hajduk 0 : 1 Maglić
30.09.2018 15:30 Slavija 1 : 5 Sloga
30.09.2018 15:30 Mladost 0 : 2 Budućnost
30.09.2018 15:30 Neštin 0 : 2 Krivanj
30.09.2018 15:30 Dizel 1 : 0 Napredak (P)
30.09.2018 15:30 Sloga (L) 4 : 2 Žitkovica 2017
30.09.2018 15:30 Desine 1 : 4 Sirakovo
30.09.2018 15:30 Žika Marković Uča 2 : 3 Mladost (B)
30.09.2018 15:30 Sloga (M) 4 : 2 Vihor
30.09.2018 15:30 Polet (B) 3 : 0 Stig 1955
30.09.2018 15:30 Rade Milošević 1 : 0 Radnički (K)
30.09.2018 11:00 BSK 1 : 4 Napredak 1936
30.09.2018 15:30 Zadrugar (T) 2 : 1 Jasenovac
30.09.2018 15:30 Bata Bulić 2 : 1 Manastirica
30.09.2018 15:30 Jedinstvo (K) 0 : 1 Sloga 1952
30.09.2018 15:30 Integral 1 : 1 Napredak (S)
30.09.2018 15:30 Radnik 2 : 1 Omladinac (B)
30.09.2018 15:30 Tomislavci 6 : 0 Sloboda
30.09.2018 15:30 Mladost (R) 3 : 2 Pobeda
30.09.2018 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost
30.09.2018 15:30 Krivaja 0 : 2 Mladost Radost
30.09.2018 15:00 Polet 3 : 3 BSK
30.09.2018 15:00 Sloga 0 : 1 Borac (A)
30.09.2018 15:00 Mladi Borac 2 : 2 Šumadija (MC)
30.09.2018 15:30 Pontes 1 : 2 Napredak
30.09.2018 15:30 Koča Andjelković 0 : 2 Egeta
30.09.2018 15:30 Mala Vrbica 5 : 1 Omladinac
30.09.2018 15:30 Dunavac 1 : 5 Milutinovac
30.09.2018 15:30 Rtkovo : Kladušnica
30.09.2018 15:30 Ivanča 0 : 0 Omladinac
30.09.2018 15:30 Sloga 3 : 0 Borac
30.09.2018 15:30 Dedinje 0 : 4 Šepšin
30.09.2018 15:30 Markovac 0 : 1 Napredak
30.09.2018 15:30 OFK Student 1 : 1 Vlaška
30.09.2018 15:30 Mladost 2 : 3 Stari Tamiš
30.09.2018 15:30 Dolovo 5 : 1 Jedinstvo
30.09.2018 15:30 BSK Bavanište 0 : 4 Kolonija
30.09.2018 15:30 Proleter 4 : 0 Borac
30.09.2018 15:30 Budućnost 5 : 0 Omladinac
30.09.2018 14:30 Lugovi 3 : 2 Čačak 94
30.09.2018 14:30 Mladost (A) 2 : 1 Budućnost
30.09.2018 14:30 Vujan 0 : 4 Kej
30.09.2018 14:30 Mršinci 2 : 3 BIP
30.09.2018 14:30 Malba 1 : 5 Prijatelji
30.09.2018 15:00 Lunjevac 1 : 6 Petrijevac
30.09.2018 15:00 Skobalj 4 : 1 Vrbovac
30.09.2018 15:00 Vučak 6 : 2 Jezava
30.09.2018 15:00 Budućnost 6 : 1 OFK Slavija
30.09.2018 15:30 Temac 3 : 0 Pobeda
30.09.2018 15:30 Veliki Suvodol 0 : 2 Lokomotiva
30.09.2018 15:30 Željuša 6 : 0 Nišavac
30.09.2018 15:30 Zadrugar 0 : 0 Mladost
30.09.2018 15:30 Hajduk 0 : 3 Omladinac (B)
30.09.2018 15:30 Kordun 2 : 1 Omladinac (D)
30.09.2018 15:30 OFK Šikara 1 : 1 Partizan
30.09.2018 15:30 Aleksa Šantić 3 : 1 Terekveš
30.09.2018 15:30 Dunav 4 : 0 Jedinstvo
30.09.2018 11:00 Polet (V) 2 : 1 OFK Rutevac 1908
30.09.2018 11:00 Jastrebac 3 : 1 Borac
30.09.2018 15:30 Ratar 1 : 2 OFK Draževac
30.09.2018 15:30 Solid 7 : 1 Hajduk
30.09.2018 15:30 Elektrovojvodina 0 : 1 Bikovo
30.09.2018 15:30 Čantavir 2 : 0 OFK Mala Bosna 2015
30.09.2018 15:30 Udarnik Višnjevac 1 : 2 Lokomotiva
30.09.2018 16:00 Takovski Ustanak 3 : 6 Brezak
30.09.2018 16:00 Šumadija 5 : 0 Omladinac
30.09.2018 16:00 Velereč 94 10 : 0 FC Stella Rossa
30.09.2018 16:00 Donja Vrbava 2 : 0 Jablanica
30.09.2018 16:00 Šilopaj 2 : 5 Ozremica
30.09.2018 15:30 AF Đokić 5 : 1 Mladost (NS)
30.09.2018 15:00 Palanka 0 : 4 Glavaš
30.09.2018 15:00 Budućnost 0 : 3 Bačinac
30.09.2018 15:00 Jasenica 2017 4 : 1 Beli Orlovi
30.09.2018 16:00 Brezova 7 : 0 Gradina
30.09.2018 16:00 Radnički 5 : 5 Vrelo
30.09.2018 16:00 Jelica 3 : 1 Prilike
30.09.2018 16:00 Gorušica 2 : 0 Sloga
30.09.2018 17:00 Kotroman 3 : 1 Višesava 2
30.09.2018 16:00 Konjuh : Naupare
30.09.2018 16:00 Mladost VPD : Kapidžija
30.09.2018 16:00 Borac : Čarapan
30.09.2018 16:00 Parunovac : Bukovica
30.09.2018 16:00 Žabare : Zdravinje
30.09.2018 16:00 Mudrakovac : Gornji Stepoš
30.09.2018 16:00 Sebečevac : Globoder
30.09.2018 15:30 Koprijan 2 : 1 Borac
30.09.2018 10:00 Baličevac 3 : 0 Jugovići
30.09.2018 16:00 Jedinstvo 3 : 6 Napredak
30.09.2018 16:00 Sloga 1 : 4 Palilulac
30.09.2018 16:00 Sloga Lužnice 2016 0 : 2 Maršić
30.09.2018 16:00 OFK Žeželj 1 : 2 Zastava
30.09.2018 16:00 Vinogradi DB 1 : 0 Divostin
30.09.2018 16:00 Ćava 0 : 1 Košutnjak
30.09.2018 16:00 Duškovci 2 : 2 Gorobilje
30.09.2018 16:00 Napredak 1 : 2 Glumač
30.09.2018 16:00 Borac 4 : 2 Dobrinjac
30.09.2018 16:00 Blagaja 0 : 6 Bakionica
30.09.2018 16:00 Avijatičar Vranjani 2 : 1 Plavi Tok
30.09.2018 15:30 Durlan Siti 2 : 1 Rujnik
30.09.2018 15:30 Sloga 1948 6 : 0 Spartak
30.09.2018 15:30 Delijski Vis 2 : 0 Supovac
30.09.2018 15:30 Jasenovik 2018 2 : 1 Aluminjum
30.09.2018 15:30 Radnički 1936 7 : 0 Čegar 1946
30.09.2018 16:00 OFK Tamnič 0 : 2 Miloševo
30.09.2018 16:00 Rečka 0 : 2 Polet
30.09.2018 16:00 Urovica 2 : 0 Šarkamen
30.09.2018 16:00 Slatina 8 : 0 OFK Sikole
30.09.2018 11:00 10. februar 0 : 3 Pobeda
30.09.2018 15:30 Marina Kutina 3 : 1 Toplica
30.09.2018 11:00 Mladost (Z) 1 : 2 Polet
30.09.2018 11:00 Hajduk 3 : 3 Sparta
30.09.2018 11:00 Torpedo 1 : 4 Verko
30.09.2018 11:00 Petrovac 74 1 : 1 Jedinstvo 2014
30.09.2018 15:30 OFK Juhor 2016 2 : 1 Budućnost
30.09.2018 15:30 Šumadija 4 : 0 Polet
30.09.2018 15:30 Popovac 0 : 4 BSK Buljane
30.09.2018 15:30 Donja Mutnica 1 : 0 Napredak
30.09.2018 15:30 ISK Izvor 5 : 2 Jedinstvo
30.09.2018 15:30 Heroj 1 : 0 Radnik
30.09.2018 11:00 Miločajac 4 : 3 Stara Čaršija
30.09.2018 16:00 Šumadija 3 : 2 Sloga Obrva
30.09.2018 16:00 Braća Vuković 1 : 0 Morava
30.09.2018 16:00 Magnohrom 0 : 7 Zgodačica
30.09.2018 16:00 Mladost 1981 5 : 1 BSK 2014
30.09.2018 16:00 Studen Vitez 0 : 2 Omladinac
30.09.2018 11:00 Mladost (K) 3 : 1 Atletiko
30.09.2018 10:00 Napredak 0 : 2 Navalin
30.09.2018 11:00 Moravac 1 : 6 SU Donja Lomnica
30.09.2018 11:00 FSU Borac 2018 : Veternica
30.09.2018 11:00 Badince 5 : 2 Turekovac
30.09.2018 11:00 OFK Jelen 4 : 0 Galeb
30.09.2018 11:00 Mladost Slatina 0 : 2 Mladost Svileuva
30.09.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Žabar
30.09.2018 11:00 OFK Varna 1 : 0 Zablaće
30.09.2018 11:00 Korman 1 : 1 Borac BTG
30.09.2018 11:00 Bair 2 : 1 Mladost (MM)
30.09.2018 11:00 Radnik 6 : 2 Stojan Lazarac
30.09.2018 11:00 Šumice 0 : 3 Omladinac
30.09.2018 15:00 OFK Burovo 0 : 0 Mladi radnik
30.09.2018 15:00 Dimitrije Tucović 6 : 0 20. Oktobar
30.09.2018 15:00 Omladinac 4 : 1 Dražmirovac
30.09.2018 15:00 Napredak 3 : 2 OFK Borac
30.09.2018 15:00 Belica 2 : 1 Domaćin
30.09.2018 15:00 Mladost 1 : 4 GFK Tabane
30.09.2018 15:30 BSK 1931 0 : 1 Mip Majdan
30.09.2018 15:30 Proleter 1932 3 : 2 Batovac
30.09.2018 15:30 Ljubičevo 6 : 0 Sopot
30.09.2018 15:30 Sloga (Ć) 4 : 0 Moravac 1933
30.09.2018 15:30 Beli Orao 4 : 0 Metalac
30.09.2018 15:30 Sloga 1936 2 : 2 Pobeda (SK)
30.09.2018 15:30 Mlava (B) 4 : 0 Sloga (D)
30.09.2018 15:30 Napredak (B) 2 : 3 Zemljoradnik
30.09.2018 11:00 Culjković 5 : 0 Pocerina
30.09.2018 11:00 Maovi MH 0 : 3 OFK Letnjikovac 1983
30.09.2018 11:00 Napredak 4 : 0 Borac
30.09.2018 11:00 Lipolist 4 : 0 Partizan
30.09.2018 11:00 Murgaš : Strelac 001
30.09.2018 11:00 OFK Stublenica 1 : 0 Brgule
30.09.2018 11:00 Budućnost 1995 2 : 2 Omladinac
30.09.2018 11:00 Dokmir 1 : 1 Zvizdar
30.09.2018 11:00 Jedinstvo 4 : 1 OFK Takovo
30.09.2018 11:00 Vukona 0 : 2 Sloga
30.09.2018 15:30 OFK Metalac 2 : 3 Panonija
30.09.2018 15:30 Graničar 3 : 0 Sport
30.09.2018 15:30 Dinamo 1923 2 : 3 Stanišić 1920
30.09.2018 15:30 Borac 2 : 1 Timok 1928
30.09.2018 15:30 Krilaš 1 : 0 Burovac
30.09.2018 15:30 Udarnik 2015 0 : 0 Soko
30.09.2018 11:00 Melnica 3 : 2 Rudar 1947
30.09.2018 11:00 Mladost 0 : 4 Mladost
30.09.2018 10:00 Jedinstvo 8 : 0 Kotlenik (L)
30.09.2018 15:30 Ljubinić 2 : 1 Vukićevica
30.09.2018 15:00 Dupljaj 0 : 9 Dračić 2018
30.09.2018 15:00 Kotešica 2 : 2 Mali korak
30.09.2018 15:00 Zadrugar 1 : 4 OFK Senjak
30.09.2018 15:00 OFK Povlen 3 : 1 Sloga Gorić
30.09.2018 11:00 Beloševac 0 : 0 Bujačić
30.09.2018 16:00 Kameni 3 : 0 Sloven
30.09.2018 16:00 Vitez 1 : 7 OFK Brestač
30.09.2018 16:00 Mladost : Sremac
30.09.2018 16:00 Lovac 6 : 1 Hajduk
30.09.2018 15:30 Vladimirovac 1 : 3 Crvena zvezda
30.09.2018 15:30 Banat (D) 7 : 0 OFK Banat
30.09.2018 15:30 Vršac 2 : 3 Hajduk
30.09.2018 15:30 Pobeda 0 : 3 Omladinac
30.09.2018 12:00 Toplica 3 : 3 Gornji Lajkovac
30.09.2018 15:00 Babajić 10 : 1 Proleter
30.09.2018 15:00 Tolić 1 : 2 Joks Junajted
30.09.2018 15:00 Resava 3 : 4 Resavac
30.09.2018 15:00 Rudar 10 : 0 Mladi Borac
30.09.2018 15:00 Mladi Radnik 2 : 1 Sinđelić
30.09.2018 11:00 Ratkovac 3 : 2 Proleter
30.09.2018 15:00 Kolubara 1 : 3 Strmovo 1968
30.09.2018 15:00 Nepričava 4 : 0 Sloga
30.09.2018 15:30 Napredak 2 : 1 OFK Bačinci
30.09.2018 15:30 Sinđelić 10 : 2 Borac
30.09.2018 15:30 OFK Bingula 2 : 2 Omladinac
30.09.2018 16:00 Graničar 2 : 3 Erdevik 2017
30.09.2018 15:30 Sremac 1 : 4 Jednota
30.09.2018 15:30 Jedinstvo (LJ) 3 : 1 Jedinstvo (M)
30.09.2018 15:30 Trgovački 3 : 1 Sloboda
30.09.2018 15:30 Zmaj 2 : 3 Sloga
30.09.2018 15:30 Graničar 2 : 0 Srem (SM)
30.09.2018 15:30 Srem (SR) 7 : 1 Borac (R)
30.09.2018 15:30 Borac (VR) 4 : 3 Poletarac
30.09.2018 15:00 Sloga (M) 1 : 0 ČSK 1939
30.09.2018 15:00 Planinac 2 : 3 Borac
30.09.2018 15:00 Fruškogorac 1 : 3 Radnički
30.09.2018 15:00 Dunav 2 : 0 Car Uroš
30.09.2018 15:30 Jedinstvo (K) 2 : 5 Vojvodina
30.09.2018 15:30 Polet 1 : 2 Hrtkovci
30.09.2018 15:30 Borac 1 : 3 Jedinstvo (R)
30.09.2018 15:30 27. Oktobar 0 : 3 Sremac
30.09.2018 15:30 Graničar 2 : 0 Jedinstvo (P)
30.09.2018 15:30 Gaglovo : Dvorane
30.09.2018 11:00 Polet (Š) : Polet (K)
30.09.2018 15:30 Kruševica : Vratare
30.09.2018 10:00 Krćevac 04 6 : 1 Jarmenovci
30.09.2018 10:00 Kalipolje 5 : 1 Mladost (R)
30.09.2018 10:00 Maskar 0 : 4 Budućnost (B)
30.09.2018 15:00 Jelav 0 : 1 Gučevo 1929
30.09.2018 15:00 Sloga 2 : 1 Granit
30.09.2018 15:00 Hajduk 2 : 1 Luk
30.09.2018 15:30 Dunavac 1 : 1 Mirko Tomić
30.09.2018 15:30 Stiški Kurjak 2 : 1 Sloga
30.09.2018 15:30 Pek 5 : 2 Srednjevo
30.09.2018 15:30 Kumane 6 : 0 Mladi Borac
30.09.2018 15:30 Baštovan 2015 5 : 1 Ram
30.09.2018 11:00 Jedinstvo (S) 0 : 3 Napredak 1927
30.09.2018 11:00 Sloga 1945 2 : 1 Stig (C)
30.09.2018 11:00 BSK 1924 3 : 0 Stig (MC)
30.09.2018 15:00 Napredak (MK) 1 : 0 Mladost (CK)
30.09.2018 16:00 Kremenac 1 : 1 Dobrača
30.09.2018 16:00 Azbest 5 : 0 Hajduk
30.09.2018 15:00 Misača 1 : 4 Tulež
30.09.2018 15:30 Mladost 1970 2 : 1 Barič
30.09.2018 15:30 Borac 2016 2 : 3 Mrčkovac
30.09.2018 15:30 Električar 4 : 0 OFK Vinci
30.09.2018 13:00 Jezero 2 : 1 Crnča
30.09.2018 13:00 Selanac 2 : 1 Čobanče
30.09.2018 16:00 OFK Orašje 0 : 8 Mladi radnik
30.09.2018 16:00 Parcane 2 : 0 Velika Morava
30.09.2018 15:00 OFK Dragoševac 2 : 1 PSS-192
30.09.2018 15:00 Lipar 2 : 8 Jagodina
30.09.2018 17:00 Cardiff City 1 : 2 Burnley
30.09.2018 12:00 Huesca 1 : 1 Girona
30.09.2018 16:15 Villarreal 0 : 1 Real Valladolid
30.09.2018 18:30 Levante 2 : 1 Deportivo Alavés
30.09.2018 20:45 Real Betis 1 : 0 Leganés
30.09.2018 15:30 Eintracht 4 : 1 Hannover 96
30.09.2018 18:00 Augsburg 4 : 1 Freiburg
30.09.2018 12:30 Bologna 2 : 1 Udinese
30.09.2018 15:00 Chievo 0 : 1 Torino
30.09.2018 15:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
30.09.2018 15:00 Frosinone 1 : 2 Genoa
30.09.2018 18:00 Parma 1 : 0 Empoli
30.09.2018 20:30 Sassuolo 1 : 4 Milan
30.09.2018 21:00 Lille 3 : 0 Olympique Marseille
30.09.2018 17:00 Montpellier 3 : 0 Nîmes
30.09.2018 15:00 Rennes 1 : 1 Toulouse
30.09.2018 16:00 Vojvodina 0 : 3 Požarevac
30.09.2018 13:00 Mačva 6 : 0 Kolibri
30.09.2018 16:00 Radnički 2012 0 : 1 Polet
30.09.2018 15:30 Kanjiža 0 : 2 Zemun
30.09.2018 09:30 Brodarac 4 : 2 Voždovac
30.09.2018 11:00 Vojvodina 2 : 0 Spartak ŽK
30.09.2018 10:00 BASK 0 : 0 Rad
30.09.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 1 Internacional
30.09.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 2 Sloboda (U)
30.09.2018 13:00 Sloga (K) 0 : 4 Mladost
30.09.2018 13:00 Smederevo 1924 2 : 1 Loznica
30.09.2018 13:00 Mačva 8 : 0 Karađorđe
30.09.2018 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 0 Borac
30.09.2018 13:00 Metalac 4 : 1 Šumadija (A)
30.09.2018 13:00 Javor Matis 0 : 4 Novi Pazar
30.09.2018 12:00 OFK Bačka (BP) 2 : 0 Proleter (NS)
30.09.2018 16:00 Hajduk 1912 2 : 0 Radnički (Z)
30.09.2018 12:00 Bačka 1901 3 : 1 Radnički (SM)
30.09.2018 10:00 OFK Vršac 0 : 3 RFK N.S. 1921
30.09.2018 10:00 Mladost (BJ) 2 : 0 Krila Krajine
30.09.2018 12:00 Slavija 0 : 2 Jedinstvo (SP)
30.09.2018 11:00 Omladinac 1927 6 : 1 Strela
30.09.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 Šumadija 1903
30.09.2018 11:00 Sloga (K) 0 : 0 Mladost (L)
30.09.2018 11:00 Smederevo 1924 2 : 2 Loznica
30.09.2018 11:00 Mačva 6 : 1 Jedinstvo (Ub)
30.09.2018 11:00 Mladi radnik 1926 0 : 2 Borac
30.09.2018 11:00 Metalac (GM) 3 : 0 Šumadija (A)
30.09.2018 11:00 Javor Matis 0 : 2 Novi Pazar
30.09.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 1 : 0 Bečkerek 023
30.09.2018 14:00 Hajduk 1912 1 : 3 Proleter 2006
30.09.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 0 Spartak
30.09.2018 12:00 OFK Vršac 2 : 0 RFK N.S. 1921
30.09.2018 13:00 Kabel 1 : 2 Index
30.09.2018 11:00 Cement 1 : 2 Prof. Bolesnikov
30.09.2018 09:00 Crvena zvezda 1 : 3 Petrika
30.09.2018 11:00 Proleter Mihajlovac 7 : 0 Šumadija
30.09.2018 11:00 Jošanica 0 : 3 OFK Ras
30.09.2018 12:00 Radnički 4 : 0 Mladost
30.09.2018 10:00 Jadar 07 0 : 4 Šabac
30.09.2018 10:00 Omladinac 4 : 2 Dunav
30.09.2018 10:00 GFK Sloven 0 : 1 Radnički (SM)
30.09.2018 12:00 ČSK Pivara 2 : 1 Borac (Š)
30.09.2018 12:00 OFK Vrbas 3 : 3 Mladost APA
30.09.2018 12:00 Srbobran 1 : 0 Tekstilac
30.09.2018 11:00 Rudar 2 : 3 Sport Klub 99
30.09.2018 10:00 Potporanj 0 : 1 BAK
30.09.2018 10:00 Proleter (BK) 0 : 7 Jedinstvo Stević
30.09.2018 12:00 Polet 3 : 4 Radnički (K)
30.09.2018 11:00 Vojvodina (S) 0 : 11 Borac (Sa)
30.09.2018 14:00 Studentski Grad 1 : 3 OFK Beograd
30.09.2018 10:00 Radnički (Z) 4 : 0 Dinamo 1945
30.09.2018 10:00 Železničar 4 : 0 Bečkerek 023
30.09.2018 10:00 Jedinstvo (SP) 5 : 1 Radnički (SM)
30.09.2018 10:00 Radnički (NP) 0 : 3 Index
30.09.2018 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Apolon 4
30.09.2018 11:00 Radnički 1923 2 : 1 Kiker
30.09.2018 11:00 Pazar Juniors 1 : 0 OFK AS 2003
30.09.2018 11:00 Šumadija 1903 3 : 0 Jošanica
30.09.2018 11:00 Bubamara 4 : 0 Sport Klub 99
30.09.2018 11:00 Mokra Gora 3 : 0 Kosmet
30.09.2018 11:00 Apolon 7 : 1 Bane
30.09.2018 11:00 Mladi radnik 1940 7 : 0 Proleter (V)
30.09.2018 10:00 Đurđin 0 : 14 Bajša
30.09.2018 11:00 Čantavir 8 : 0 Preporod
30.09.2018 10:00 Mladost APA 1 : 4 Arena Su
30.09.2018 10:00 Bečej 1918 0 : 1 Spartak
30.09.2018 10:00 CFK 6 : 0 Njerš Ištvan
30.09.2018 09:30 Karaš (J) 0 : 0 Banat (I)
30.09.2018 10:00 Coerver junior FA 7 : 0 Jedinstvo (V)