XS
SM
MD
LG

pre 31 minut
20.02.2019 21:00 PSG 5 : 1 Montpellier

pre 35 minuta
22.12.2018 17:00 Jastrebac 20 : 0 Jugbasket
22.12.2018 17:00 Prokuplje 0 : 20 Actavis Academy
08.12.2018 18:00 Prokuplje 0 : 20 Sokobanja
01.12.2018 18:00 Morava 20 : 0 Prokuplje
25.11.2018 13:00 Prokuplje 0 : 20 Dimitrovgrad
10.11.2018 18:00 Prokuplje 0 : 20 Jastrebac
03.11.2018 16:30 Fair Play 20 : 0 Prokuplje
28.10.2018 18:00 Prokuplje 0 : 20 Bor RTB
20.10.2018 16:30 Niš 20 : 0 Prokuplje
14.10.2018 19:00 Prokuplje 0 : 20 OKK Junior
05.10.2018 19:30 Radnik 20 : 0 Prokuplje
28.09.2018 17:30 Mladost Vesna 20 : 0 Prokuplje

pre 57 minuta
20.02.2019 19:30 Crvena zvezda 75 : 60 Trešnjevka 2009

pre 1 sat
20.02.2019 20:30 Trstenik 75 : 60 Svrljig

pre 2 sata
20.02.2019 19:00 Bordeaux 0 : 0 Guingamp

20.02.2019 19:00 Dimitrovgrad 79 : 84 Sokobanja

20.02.2019 18:00 Beroe 79 : 73 RMU Banovići

pre 3 sata
20.02.2019 17:30 Tatran Prešov 27 : 26 Železničar 1949

pre 6 sati
19.02.2019 21:30 NS Tim 3 : 0 Jadran

pre 23 sata
19.02.2019 18:00 Sloboda 88 : 95 Tamiš
19.02.2019 18:00 Zlatibor 80 : 66 Dunav
19.02.2019 19:00 Spartak 99 : 90 Beovuk 72
19.02.2019 18:00 Vršac 77 : 89 OKK Novi Pazar
19.02.2019 18:00 Metalac 92 : 81 Vojvodina

juče
19.02.2019 19:30 Konstantin 77 : 62 Zdravlje Leskovac

18.02.2019 16:00 Dynamic VIP PAY 61 : 50 Borac

19.02.2019 18:30 Meshkov Brest 35 : 19 Vojvodina

19.02.2019 14:00 OFK Petrovac 3 : 3 Grbalj
19.02.2019 14:00 Rudar 1 : 1 Zeta
19.02.2019 14:00 Budućnost 5 : 0 Mornar
19.02.2019 14:00 Lovćen 1 : 3 Sutjeska
19.02.2019 14:00 Iskra 2 : 3 OFK Titograd

23.02.2019 17:00 Actavis Academy 20 : 0 Jugbasket
23.02.2019 17:00 Prokuplje 0 : 20 Fair Play

18.02.2019 20:30 ČA basket 69 : 53 Železničar

prekjuče
18.02.2019 20:30 Pčinja 4 : 6 Apa Futsal

18.02.2019 20:30 Sopot 5 : 4 Bečej
18.02.2019 19:00 Banjica 5 : 3 Kolubara

18.02.2019 21:00 Vinter sport 1 : 7 Ekonomac
18.02.2019 20:00 RB 1 : 2 Jastrebac
17.02.2019 20:00 Ivanjica 7 : 5 FON

18.02.2019 21:00 Huesca 0 : 1 Athletic Club

18.02.2019 20:30 Nürnberg 0 : 0 Borussia Dortmund

18.02.2019 20:30 Roma 2 : 1 Bologna

18.02.2019 19:00 Železničar 84 : 80 Sveti Đorđe

18.02.2019 19:30 Karanovac 2 : 9 SFU Leposavić
18.02.2019 19:00 Loznica Grad 2018 7 : 2 Aranđelovac

16.02.2019 19:00 Ravno 3 : 0 Radnički 1977

17.02.2019 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 NS Volej tim

17.02.2019 12:00 Spartak 2 3 : 0 Goks IN

17.02.2019 18:00 Stražilovo 3 : 2 Mladost 1973

16.02.2019 19:00 Rudar 0 : 3 Šumadija
16.02.2019 18:00 As Beograd 0 : 3 Karađorđe
17.02.2019 19:00 Sloga 2015 0 : 3 Roda
16.02.2019 19:30 Crnjanski 0 : 3 Blok Aut
13.02.2019 20:30 Blok Aut 3 : 1 Sloga 2015

17.02.2019 19:00 Partizan 2 0 : 3 Imlek
17.02.2019 19:00 Šumadija 3 : 1 Red Fox-Smeč 5
16.02.2019 19:00 Fortuna Plus 1 : 3 Tehničar (Sd)
16.02.2019 17:00 Lazarevac 3 : 1 Mladi Radnik

17.02.2019 20:00 Proleter 3 : 0 Mladost (T)

17.02.2019 17:00 Topličanin 3 : 1 Desetka
16.02.2019 16:00 Niš 2 3 : 2 Pirot
16.02.2019 19:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Vranje
16.02.2019 14:00 Radan 0 : 3 Topličanin 97

17.02.2019 20:00 Tara 2 : 3 Crnokosa Artos

17.02.2019 13:00 Jagodina 3 : 0 Stampedo
16.02.2019 18:00 Bor 1 : 3 Zaječar
17.02.2019 17:00 Kuršumlija 3 : 1 Majdanpek FBC

17.02.2019 17:00 Putevi 3 : 1 FAP Livnica
17.02.2019 15:00 Gračac 3 : 2 Gračanica

16.02.2019 20:00 Šabac 6 : 10 Jadran HN
16.02.2019 19:15 Primorac 13 : 7 OVK POŠK
16.02.2019 19:00 Jug CO 19 : 10 Mornar BS
15.02.2019 20:15 HAVK Mladost 14 : 12 Jadran ST
09.02.2019 Jadran ST 7 : 12 Jug CO
09.02.2019 Partizan 9 : 7 Primorac
09.02.2019 OVK POŠK 7 : 11 Šabac
09.02.2019 Jadran HN 13 : 10 HAVK Mladost

pre 3 dana
09.02.2019 Zadar 1952 8 : 7 VA Cattaro
09.02.2019 Galeb MR 6 : 10 Valjevo Gorenje
09.02.2019 VD Koper Primorska 11 : 8 Medveščak
16.02.2019 Galeb MR 9 : 11 VD Koper Primorska
16.02.2019 Valjevo Gorenje 7 : 9 Zadar 1952
16.02.2019 VA Cattaro 12 : 8 Medveščak

09.02.2019 Primorje EB 10 : 8 Budva
09.02.2019 Solaris 13 : 6 Vojvodina
16.02.2019 Nais 9 : 7 Vojvodina
16.02.2019 KVK Radnički 10 : 10 Primorje EB
16.02.2019 Solaris 8 : 8 Budva

16.02.2019 Banjica 12 : 10 TENT
16.02.2019 Bečej 8 : 10 Stari Grad
16.02.2019 Zemun 10 : 7 Beograd
09.02.2019 Dunav 4 : 9 Bečej
09.02.2019 Stari Grad 9 : 6 Beograd
09.02.2019 Zemun 13 : 4 Banjica
09.02.2019 TENT 12 : 14 Taš

17.02.2019 21:00 Saint-Étienne 0 : 1 PSG

17.02.2019 20:45 Real Betis 1 : 1 Deportivo Alavés

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu