XS
SM
MD
LG

pre 1 sat
16.08.2018 Omladinac 5 : 2 Zadrugar
16.08.2018 BSK 3 : 2 Radnički

pre 2 sata
16.08.2018 Lider 2 : 5 Tvrđava 2
16.08.2018 Polet 3 : 1 OFK Odžaci

pre 8 sati
20.08.2018 20:00 Metalac 8 : 1 Smederevo 1924

pre 9 sati
20.08.2018 20:00 Trajal 0 : 2 Budućnost

pre 15 sati
20.08.2018 22:00 Athletic Club 2 : 1 Leganés

16.08.2018 Tvrđava 1 1 : 2 Borac
16.08.2018 Mladost 6 : 4 Panonija
09.08.2018 Panonija 0 : 5 Tekstilac
09.08.2018 Radnički 9 : 4 Mladost
09.08.2018 OFK Odžaci 1 : 3 Omladinac
09.08.2018 Zadrugar 4 : 0 Tvrđava 1
09.08.2018 Tvrđava 2 9 : 3 Polet
09.08.2018 Borac 2 : 1 BSK

pre 17 sati
20.08.2018 21:00 Crystal Palace 0 : 2 Liverpool

20.08.2018 20:00 Široki Brijeg 0 : 0 Sloboda

pre 20 sati
19.08.2018 18:00 Crvena zvezda 1 : 4 Mašinac Trejs PZP
19.08.2018 17:30 Radnički 1923 1 : 6 Požarevac
19.08.2018 16:00 Vojvodina 0 : 3 Sloga

juče
19.08.2018 17:30 Čenej 1 : 3 Susek
19.08.2018 17:30 Borac 1 : 3 Železničar

19.08.2018 17:00 Moravac 3 : 0 Todorovce
19.08.2018 17:00 Real 2 : 1 Bratstvo
19.08.2018 17:00 Gradac 3 : 1 Radnički
19.08.2018 17:00 Sloboda 1 : 1 BSK
19.08.2018 17:00 Radnik Sušica 2 : 2 Marjan MB
19.08.2018 17:00 Milanovo 2 : 3 Lemind 1953
19.08.2018 17:00 Plantaža 7 : 0 Jedinstvo (Š)

18.08.2018 20:30 Lazio 1 : 2 Napoli
18.08.2018 18:00 Chievo 2 : 3 Juventus

18.08.2018 16:00 West Ham United 1 : 2 AFC Bournemouth
18.08.2018 16:00 Leicester 2 : 0 Wolverhampton
19.08.2018 14:30 Burnley 1 : 3 Watford

18.08.2018 22:15 Barcelona 3 : 0 Deportivo Alavés
18.08.2018 20:15 Villarreal 1 : 2 Real Sociedad
18.08.2018 18:15 Celta de Vigo 1 : 1 Espanyol

19.08.2018 17:00 Budućnost 0 : 0 Lovćen

19.08.2018 17:30 Arsenal 1 : 1 Dečić
19.08.2018 17:30 Kom 1 : 0 Jedinstvo
19.08.2018 17:30 Jezero 0 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
19.08.2018 17:30 Igalo 2 : 1 Bokelj

19.08.2018 20:00 Sarajevo 4 : 2 Zrinjski
19.08.2018 20:00 Tuzla City 0 : 2 Željezničar

19.08.2018 17:30 Jedinstvo 1 : 3 Omladinac
19.08.2018 17:30 Ježevica 0 : 5 Savinac

18.08.2018 20:00 Caen 1 : 1 Nice
18.08.2018 17:00 Guingamp 1 : 3 PSG
18.08.2018 20:00 Amiens SC 1 : 2 Montpellier

19.08.2018 20:00 Borac 1 : 0 Radnički 1923

19.08.2018 20:00 Radnik 0 : 1 Mačva

19.08.2018 17:00 Obilić 1 : 3 Đerdap
19.08.2018 17:00 Mlava (ML) 0 : 1 Železničar
19.08.2018 17:00 Borac (K) 3 : 0 Makce
19.08.2018 17:00 Borac (Ž) 1 : 1 Budućnost
18.08.2018 17:00 Trgovački 1 : 0 Polet (SD)
19.08.2018 17:00 Pomoravlje 2 : 0 Rudar 2001

18.08.2018 17:00 Pukovac 1 : 3 Jedinstvo (B)

19.08.2018 17:30 OFK Bagremar 0 : 1 Šumadija 1934
19.08.2018 17:30 Budućnost 1 : 0 Sloga (D)
19.08.2018 17:30 Mladost (P) 2 : 0 21. oktobar
19.08.2018 17:30 Erdoglija 1931 2 : 0 Kutlovo
18.08.2018 17:30 Slavija 2 : 3 Šumadinac (KG)
19.08.2018 17:30 Sloboda 1 : 4 Pobeda 1926
19.08.2018 17:30 Borac (D) 0 : 1 Korićani

19.08.2018 17:00 Lasta 2 : 1 Gruža
19.08.2018 17:00 Napredak 1 : 1 Kraljevo Hajduk
19.08.2018 17:00 Granit 5 : 1 Budućnost

19.08.2018 17:00 Mladost 2 : 0 OFK Brđanac

19.08.2018 17:00 Gradina 9 : 1 Borac

18.08.2018 11:00 Borac 2 : 0 Jedinstvo (Ub)
19.08.2018 11:00 Sloga (P) 0 : 1 Loznica
19.08.2018 11:00 Novi Pazar 2 : 0 Šumadija 1903
18.08.2018 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Mačva

19.08.2018 13:00 Sloga (P) 1 : 3 Loznica
19.08.2018 13:00 Novi Pazar 1 : 2 Sloboda (U)

19.08.2018 17:30 Petrovaradin 2 : 1 Slavija
19.08.2018 17:30 Fruškogorac 1 : 1 TSK
19.08.2018 17:30 Sofeks 3 : 2 Omladinac

18.08.2018 17:30 ASK 5 : 0 ŽFK Banat
18.08.2018 17:30 Naftagas 5 : 1 Jedinstvo
18.08.2018 17:30 Mladost 3 : 4 Bilećanin
18.08.2018 17:30 OFK Stajićevo 1 : 4 Potisje
18.08.2018 17:30 OFK Gradnulica 1 : 4 Tamiš

19.08.2018 17:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 0 Mladost (L)
19.08.2018 17:30 Mladost (BD) 0 : 0 Radnički 1911
19.08.2018 17:30 Banat 3 : 0 Omladinac FAM

19.08.2018 17:30 Omladinac 5 : 0 Dundjerski
19.08.2018 17:30 Borac 0 : 3 Akademija 10
18.08.2018 17:30 Jug Bogdan 5 : 1 Mladost 1982
19.08.2018 17:30 Pobeda 2 : 4 Real
19.08.2018 17:30 NS Tatko 0 : 3 Svetlost

19.08.2018 17:30 Sloga (BO) 4 : 1 Cer
19.08.2018 17:30 Sloga (LŠ) 0 : 1 Hajduk Stanko
19.08.2018 17:30 Podrinje 2 : 2 Karađorđe
19.08.2018 17:30 Mladost (PR) 2 : 0 Sindjelić
19.08.2018 17:30 Duško 4 : 2 Jedinstvo (MZ)
19.08.2018 17:30 Mladost (DD) 1 : 2 Mladi Borac

19.08.2018 17:00 Kablovi 5 : 0 Rudar Alpos
19.08.2018 17:00 OFK Slatina 1 : 2 Timočanin

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
Ne razumem koji problem ima administrator pa ne ažurira sastav VFL "SEVER". Već sam pisao o promeni kojom je FK "Budućnost" iz Gložana napustila grupu a mesto je popunio FK"Budućnost iz Mladenova. Istovremeno upražnjeno mesto u PFL SOMBOR nastalo odlaskom FK "Budućnost" u VFL "SEVER" popunio je FK "TVRDJAVA" BaČ Molim da se te izmene ažuriraju jer ovako tabele VFL "SEVER" i PFL "Sombor" nemaju smisla jer sadrže netačne informacije.