XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 817 utakmica za dan
Nedelja, 21 Oktobar 2018

Fudbal

21.10.2018 16:00 Dinamo 1 : 1 OFK Bačka
21.10.2018 13:00 Spartak ŽK 0 : 0 Partizan
21.10.2018 14:30 Inđija 1 : 0 Teleoptik
21.10.2018 14:30 Novi Pazar 1 : 1 OFK Žarkovo
21.10.2018 14:30 Bežanija 1 : 1 Metalac
21.10.2018 17:00 Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
21.10.2018 15:00 Krupa 0 : 0 Radnik
21.10.2018 13:30 Arsenal 2 : 0 Berane
21.10.2018 13:30 Dečić 4 : 1 Jezero
21.10.2018 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Igalo
21.10.2018 13:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 0 Bokelj
21.10.2018 13:30 Otrant 2 : 1 Kom
21.10.2018 09:00 Adria 1 : 3 Drezga
21.10.2018 15:00 Bratstvo 4 : 0 Crvena stijena
21.10.2018 14:00 Karioke 3 : 0 Gorštak
21.10.2018 14:00 Fair Play 0 : 12 Ibar
21.10.2018 10:30 Hajduk : Sloga (SB)
21.10.2018 15:00 Cetinje : Sloga (R)
21.10.2018 15:00 Dunav 2 : 4 Bačka 1901
21.10.2018 15:00 Borac 0 : 1 Hajduk 1912
21.10.2018 15:00 Kabel 5 : 0 Radnički (SM)
21.10.2018 15:00 Železničar 3 : 1 Radnički (NP)
21.10.2018 14:30 Provo 0 : 1 Drina
21.10.2018 11:00 SFS Borac 2 : 1 Trstenik PPT
21.10.2018 15:00 Temnić 1924 2 : 0 Jedinstvo (B)
21.10.2018 15:00 Radnički (P) 2 : 0 Zaplanjac
21.10.2018 15:00 Budućnost 4 : 1 GFK Dubočica
21.10.2018 13:30 Stepojevac Vaga 1 : 1 Lokomotiva
21.10.2018 13:30 Jedinstvo 0 : 1 Crvena Zvezda
21.10.2018 10:00 Grafičar 1 : 1 Kolubara
21.10.2018 15:00 Mladost (O) 3 : 1 Radnički (S)
21.10.2018 15:00 Jugović 2 : 1 Jedinstvo (SP)
21.10.2018 15:00 Borac (Š) 0 : 2 1. Maj Ruma
21.10.2018 15:00 Podunavac 1 : 2 Radnički (Š)
21.10.2018 15:00 LSK Laćarak 1 : 7 Hajduk (B)
21.10.2018 15:00 Hajduk (D) 3 : 0 Sloga (T)
21.10.2018 15:00 Mladost (T) 1 : 1 Tekstilac
21.10.2018 15:00 Tavankut 2 : 0 OFK Mladost APA
21.10.2018 15:00 Bačka 1 : 1 Tisa
21.10.2018 15:00 Bajša 0 : 1 Budućnost
21.10.2018 15:00 Radnički 1912 5 : 1 Polet (K)
21.10.2018 14:30 Sušica 2 : 0 Gruža
21.10.2018 14:30 Šumadija (T) 0 : 2 Trepča
21.10.2018 14:30 Karađorđe 1 : 0 Goč
21.10.2018 14:30 Bane 1931 4 : 3 Novi Pazar 1928
21.10.2018 14:30 RSK 3 : 1 OFK Napredak
21.10.2018 14:30 Rudar 1 : 1 Borac 1932
21.10.2018 14:30 OFK Aranđelovac 1979 2 : 0 Zvižd
21.10.2018 14:30 OFK Divci 3 : 0 OFK Osečina
21.10.2018 14:30 Radjevac 2 : 0 Vrelo Sport
21.10.2018 14:30 Radnički Stobeks 1 : 1 Borac
21.10.2018 14:30 Polet (T) 3 : 2 Orlovac
21.10.2018 11:00 LFK Mladost 1 : 1 Budućnost
21.10.2018 14:30 Prijevor 4 : 1 Jedinstvo Putevi
21.10.2018 14:30 Polimlje 1 : 0 Sloga (BB)
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Mladost (M)
21.10.2018 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 2 Budućnost
21.10.2018 15:00 Vlasina 3 : 0 Tanasko Rajić
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (M) 1 : 0 Žitorađa
21.10.2018 15:00 Levač 2 : 1 Juhor
21.10.2018 15:00 OFK Lugomir 2 : 3 OFK Topličanin
21.10.2018 15:00 Rembas 4 : 3 Jastrebac (B)
21.10.2018 15:00 Župa 4 : 1 Bošnjane
21.10.2018 15:00 Dragocvet 0 : 0 Morava 1918
21.10.2018 15:00 Majdanpek 2 : 0 Svrljig
21.10.2018 15:00 Naša krila 1936 0 : 0 Timočanin
21.10.2018 15:00 Malošište 2 : 0 Rudar Alpos
21.10.2018 15:00 Moravica 7 : 1 Brodoremont
21.10.2018 15:00 Bukovik 0 : 1 Orljane
21.10.2018 15:00 OFK Slatina 0 : 0 Kablovi
21.10.2018 10:00 Torlak 3 : 1 Napredak
21.10.2018 10:00 Borac 1 : 2 Mladenovac
21.10.2018 14:30 Turbina 2 : 4 Budućnost
21.10.2018 13:30 BSK Batajnica 0 : 3 Sremčica
21.10.2018 11:00 Hajduk 0 : 0 Komgrap
21.10.2018 14:30 Vojvodina 1 : 3 Naftagas
21.10.2018 14:30 Omladinac FAM 6 : 1 Polet
21.10.2018 14:30 Lehel 0 : 1 Radnički 1911
21.10.2018 14:30 Rusanda 0 : 1 Borac
21.10.2018 14:30 Banat 3 : 1 Crvena Zvezda (RS)
21.10.2018 14:30 2. Oktobar 2 : 3 Mladost (BD)
21.10.2018 14:00 Hercegovac 0 : 0 Tvrđava
21.10.2018 14:00 Slavija 3 : 2 Budućnost (P)
21.10.2018 14:00 Borac 46 5 : 4 Lipar
21.10.2018 14:00 Stari Grad 4 : 0 Radnički 1918
21.10.2018 14:00 OFK Odžaci 1 : 0 Krila Krajine
21.10.2018 14:00 Kula 1 : 2 Vojvodina (T)
21.10.2018 14:00 Polet (S) 3 : 2 Kulpin
21.10.2018 15:00 Borac (M) 3 : 4 Budućnost
21.10.2018 15:00 Borac (K) 0 : 1 Jadran
21.10.2018 15:00 Napredak 1 : 3 Polet (NK)
21.10.2018 15:00 Ljukovo 5 : 0 Kupinovo
21.10.2018 15:00 Sloboda (DT) 0 : 0 Železničar
21.10.2018 15:00 PSK Putinci 2 : 1 Partizan
21.10.2018 15:00 Graničar 1924 4 : 0 Donji Petrovci
21.10.2018 14:30 ŽSK 2 : 0 Mladost MG
21.10.2018 14:30 Prvi srpski ustanak 0 : 0 Šumadinac (N)
21.10.2018 14:30 Plaskovac 4 : 3 BSK
21.10.2018 14:30 Vinča 2 : 1 Banja
21.10.2018 14:30 Trnava 5 : 0 Borac
21.10.2018 15:00 Miletić 1 : 5 Index
21.10.2018 15:00 Bačka 1 : 1 Fruškogorac
21.10.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Mladost
21.10.2018 15:00 OFK Sirig 2 : 2 Slavija
21.10.2018 15:00 Vojvodina 7 : 1 Jadran
21.10.2018 15:00 Proleter (Nj) 1 : 4 Njegoš
21.10.2018 15:00 Senta 0 : 1 Đurđin
21.10.2018 15:00 Sutjeska 0 : 3 Vinogradar
21.10.2018 15:00 Iskra 3 : 1 Obilić
21.10.2018 14:00 Javor 3 : 2 OFK Bratstvo
21.10.2018 14:00 Bratstvo 3 : 1 Partizan
21.10.2018 14:00 Mladost (S) 3 : 1 Juhor
21.10.2018 14:00 Resavac 3 : 1 Mladost (D)
21.10.2018 14:00 OFK Batinac 4 : 3 Mladost (K)
21.10.2018 10:00 Omladinac 4 : 2 Kolare
21.10.2018 14:00 Napredak 3 : 3 Mladi radnik
21.10.2018 14:00 Kušiljevo 1 : 1 Hajduk
21.10.2018 13:30 Poštar Zvezdara 2 : 1 Srem
21.10.2018 13:30 Borac (P) 1 : 2 Dunav
21.10.2018 13:30 Zmaj 1 : 2 Atakante
21.10.2018 13:30 Institut 1 : 1 Šumadinac
21.10.2018 13:30 Crvenka 1 : 4 Rakovica
21.10.2018 13:30 Rušanj 3 : 10 Omladinac
21.10.2018 13:30 Duboko 0 : 0 Mladost (B)
21.10.2018 13:30 Zabrežje 4 : 0 Radnički
21.10.2018 13:30 Borac 1 : 1 Mladost (C)
21.10.2018 13:30 Budućnost 0 : 1 Zvezda
21.10.2018 13:30 Dunavac 4 : 1 Kosmaj
21.10.2018 13:30 Pudarci 1 : 1 Šumadija
21.10.2018 10:00 Selo Mladenovac 1 : 5 Vrčin
21.10.2018 13:30 Boleč 2 : 0 Ropočevo
21.10.2018 13:30 Kosmajac 0 : 3 Vinča
21.10.2018 13:30 Velika Krsna 5 : 0 Rabrovac
21.10.2018 15:00 Backovac Junajted 1 : 0 Mladost
21.10.2018 15:00 Rudar 2 : 2 Spartak
21.10.2018 15:00 Lunjevica 3 : 0 Rakova
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (K) 4 : 0 Ozrem
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Napredak
21.10.2018 15:00 Omladinac 2 : 5 Parmenac
21.10.2018 15:00 Napredak 1 : 1 Popovići Vrnjci
21.10.2018 15:00 Lasta 2 : 4 Granit
21.10.2018 15:00 Gruža 5 : 0 Ribnica
21.10.2018 15:00 Kraljevo Hajduk 3 : 0 Stubal
21.10.2018 15:00 Mataruge 1 : 2 Ibar
21.10.2018 15:00 Budućnost 4 : 3 OFK Ras
21.10.2018 15:00 Sloga (Ć) 4 : 2 Donji Kopaonik
21.10.2018 15:00 Vinogradar 5 : 0 Ribnik
21.10.2018 15:00 FUD 1 : 1 Varvarin
21.10.2018 15:00 Mačkovac 0 : 0 Sloga (M)
21.10.2018 15:00 Kupci 0 : 3 13. April
21.10.2018 15:00 Mladost (DK) 4 : 1 Čitluk
21.10.2018 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Jedinstvo (ŠT)
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 1 Sindjelić
21.10.2018 15:00 Mladost (DD) 1 : 2 Hajduk Stanko
21.10.2018 15:00 Duško 0 : 1 Sloga (BO)
21.10.2018 15:00 Mladost (PR) 4 : 0 Podrinje
21.10.2018 15:00 Jugoslavija 1 : 0 Borac (St)
21.10.2018 15:00 Partizan (U) 3 : 0 Partizan (G)
21.10.2018 15:00 Radnički (B) 2 : 0 Spartak 1911
21.10.2018 15:00 Strela 3 : 0 Sloga (BNS)
21.10.2018 15:00 Vojvodina (C) 5 : 3 Polet
21.10.2018 15:00 Vulturul 3 : 1 Crvena zvezda
21.10.2018 15:00 Dolina 1 : 3 Vojvodina (S)
21.10.2018 14:30 Mlava (ML) 2 : 1 Rudar 2001
21.10.2018 14:30 Sloga (B) 0 : 1 Trgovački
21.10.2018 14:30 Železničar 2 : 3 Pomoravlje
21.10.2018 14:30 Budućnost 1 : 0 Polet (SD)
21.10.2018 14:30 Moravac 3 : 2 Sloga
21.10.2018 14:30 Naisus 1977 1 : 2 Rasovača
21.10.2018 14:30 Palilula 3 : 1 Radnički 1924
21.10.2018 14:30 Mladost (B) 3 : 0 Doljevac
21.10.2018 14:30 Zemljoradnik 4 : 0 Padina
21.10.2018 14:30 Elid 2 : 3 Moravac
21.10.2018 14:30 Osipaonica 4 : 0 Podunavac
21.10.2018 14:30 Polet 1 : 0 Plana
21.10.2018 14:30 Bresje Superior 3 : 0 Proleter 1947
21.10.2018 14:30 Crvena zvezda 4 : 1 Sloga (L)
21.10.2018 14:30 Sloboda 3 : 0 Železničar Kusadak
21.10.2018 14:30 Cerovac 2 : 0 Pobeda
21.10.2018 14:30 SASK 4 : 1 Sloga (M)
21.10.2018 15:00 Krivelj 2 : 1 Šarbanovac
21.10.2018 15:00 Blizna 2 : 2 Zlot
21.10.2018 11:00 Ključ 1 : 4 Branik
21.10.2018 15:00 Radnički (K) 3 : 0 Deli Jovan
21.10.2018 15:00 Omladinac 9 : 3 Jastreb
21.10.2018 15:00 Kaćuša 3 : 0 Borac
21.10.2018 15:00 Trbunje 0 : 1 Jug Bogdan
21.10.2018 15:00 Dobrič 2 : 2 Spartak
21.10.2018 15:00 Polet 5 : 1 Pobeda
21.10.2018 15:00 Dundjerski 2 : 2 NS Tatko
21.10.2018 15:00 Akademija 10 5 : 0 Partizanski put
21.10.2018 15:00 Mladost 1982 0 : 3 Svetlost Badnjevac
21.10.2018 15:00 Kosovac 9 : 2 Real
21.10.2018 14:00 Ribnikar 0 : 2 ZSK
21.10.2018 14:00 Kolubara 2 3 : 0 Mladost
21.10.2018 14:00 Tešnjar 4 : 0 Radnik
21.10.2018 14:00 Tulari 1 : 1 OFK Jabučje
21.10.2018 14:00 Tvrdojevac 2 : 5 Trlić
21.10.2018 15:00 Erdoglija 1931 1 : 2 Budućnost
21.10.2018 15:00 Mladost (P) 2 : 1 Slavija
21.10.2018 15:00 OFK Bagremar 2 : 0 Sloboda
21.10.2018 15:00 Šumadija 1934 0 : 3 Borac (D)
21.10.2018 15:00 Kutlovo 2 : 2 Korićani
21.10.2018 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Pobeda 1926
21.10.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 4 Čajetina
21.10.2018 15:00 Perućac 0 : 1 Crnokosa
21.10.2018 15:00 Višesava 5 : 1 Sečica
21.10.2018 15:00 Jasen 3 : 0 Ježevica
21.10.2018 15:00 Omladinac 0 : 0 Prvi partizan
21.10.2018 11:00 Ariljska rampa 1 : 1 Lauš
21.10.2018 15:00 Lazarica 2 : 2 Savinac
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (G) 5 : 1 Mladi borac
21.10.2018 15:00 Sloga 2 : 1 Zloćudovo
21.10.2018 15:00 Železničar 2 : 0 Mladost 1959
21.10.2018 15:00 Šumadija 5 : 0 OFK Brza
21.10.2018 15:00 Vučje 5 : 0 Progres
21.10.2018 15:00 Polet 1 : 3 Čekmin
21.10.2018 15:00 OFK Morava 1 : 2 Bobište
21.10.2018 15:00 Kumarevo 65 0 : 0 Umac
21.10.2018 14:30 Trebič 5 : 1 OFK Rtanj
21.10.2018 14:30 Kosovo 1 : 1 Velika Jasikova
21.10.2018 14:30 Osnić 1 : 2 Radnički 1946
21.10.2018 14:30 Graničar 2 : 0 Bučje
21.10.2018 14:30 OFK 019 5 : 0 Omladinac
21.10.2018 14:30 OFK Knjaz 1 : 3 Malinik
21.10.2018 14:30 Borac 1 : 1 Lužnica
21.10.2018 14:30 Mladost 1 : 0 Dragoš
21.10.2018 14:30 Padež 0 : 1 Rajko Mitić
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (GM) 4 : 0 Vulkan 1963
21.10.2018 15:00 Stevan Nešticki 0 : 2 Proleter
21.10.2018 15:00 Sečanica 2 : 2 Budućnost
21.10.2018 15:00 Sloboda 0 : 0 Morava
21.10.2018 15:00 Mladost (DK) 2 : 2 Čegar 2013
21.10.2018 15:00 Crvena zastava 1 : 2 Vrtište
21.10.2018 15:00 Palilulac 0 : 1 Mladost (L)
21.10.2018 14:30 Ternoci 1 : 2 Nebeski Andjeli
21.10.2018 14:30 OFK Alakince 3 : 0 Trešnjevka
21.10.2018 14:30 Vihor 6 : 0 FSU Južna pruga
21.10.2018 14:30 Čelik 1 : 2 Lugina
21.10.2018 14:30 Levosoje 1 : 3 Pavlovac
21.10.2018 14:00 Ropotovo 4 : 3 Glama
21.10.2018 14:00 Mladost 2 : 0 Joševa
21.10.2018 14:00 Dimitrije Tucović 4 : 1 Crvena Jabuka
21.10.2018 14:00 Pambukovica 1 : 3 Rudar
21.10.2018 14:00 Gunjevac 2 : 5 Polet (T)
21.10.2018 14:00 Vrelo 1 : 1 Šarbane
21.10.2018 14:00 Polet (DL) 2 : 2 Čučuge
21.10.2018 14:00 Sloga 0 : 6 Jedinstvo
21.10.2018 14:00 Borac 1 : 4 Posavina
21.10.2018 14:00 Belo Polje 1 : 2 Rojkovac
21.10.2018 15:00 Borac 8 : 0 Moskva
21.10.2018 15:00 Titel 1 : 4 Hajduk
21.10.2018 15:00 Vinogradar 3 : 0 Čenej
21.10.2018 15:00 Borac (VG) 4 : 2 Janošik
21.10.2018 15:00 Borac (VS) 3 : 1 Vinogradar
21.10.2018 15:00 Dobrica 3 : 3 Ratar
21.10.2018 15:00 Partizan (K) 2 : 1 Budućnost (A)
21.10.2018 15:00 Karaš (J) 2 : 2 Karaš (K)
21.10.2018 15:00 Ševac 3 : 1 Sloga (M)
21.10.2018 15:00 Trudbenik 0 : 1 Rubin
21.10.2018 15:00 Velika Drenova 4 : 1 Beli Orlovi
21.10.2018 15:00 Sloga (L) 2 : 0 Omladinac
21.10.2018 15:00 Gradina 0 : 3 Stari Trstenik
21.10.2018 15:00 14. Oktobar 2 : 0 Ušće
21.10.2018 14:00 Vinorača 0 : 2 Sinđelić 1934
21.10.2018 14:00 Morava 4 : 0 Vinogradar
21.10.2018 14:00 Partizan 3 : 0 Šantarovac
21.10.2018 14:00 Mladost (G) 1 : 0 Mladost (T)
21.10.2018 14:00 Ursule 0 : 1 Morava
21.10.2018 11:00 Mladost (GM) 0 : 3 Moravac 2015
21.10.2018 14:00 Napredak 3 : 2 Radnički
21.10.2018 14:00 15. Avgust 1950 2 : 0 Pomoravlje
21.10.2018 14:00 Rudar (SR) 0 : 1 Budućnost
21.10.2018 14:00 Borac 1805 0 : 0 Mladost (J)
21.10.2018 14:00 Omladinski 2 : 2 Orlovi
21.10.2018 14:00 Junior Novo Naselje 1 : 1 Žabari
21.10.2018 14:00 Rajac 2 : 3 Lukavac
21.10.2018 14:00 Rakac Stave 2 : 1 Borac
21.10.2018 14:00 Komanice 2 : 0 Mladost (L)
21.10.2018 14:00 Milenko Pavlović 1 : 0 Popadić
21.10.2018 11:00 Jadar 2013 2 : 3 Stari drugari
21.10.2018 14:00 Mladost (VK) 3 : 1 Polet
21.10.2018 10:00 Penjarol 1 : 0 13. Maj
21.10.2018 13:00 Sparta Železnik 0 : 3 Umka
21.10.2018 10:00 Rekreativo 011 0 : 2 Dedinje
21.10.2018 13:30 Busije 1 : 2 011
21.10.2018 11:00 Mladi Proleter 2 : 1 Posavac Tišma
21.10.2018 13:30 BUSK 3 : 1 Šećeranac Ada
21.10.2018 13:30 Zuce 3 : 0 Mladost
21.10.2018 13:30 Minel 0 : 1 Pionir
21.10.2018 14:30 PKB Padinska Skela 2 : 1 Sveti Stefan
21.10.2018 13:30 Avala 0 : 2 Poštar
21.10.2018 13:30 Siti Sport Klub 5 : 3 Pinosava
21.10.2018 13:30 Heroj Polet 4 : 1 Lepušnica
21.10.2018 15:00 Mladost 1 : 3 Obilić 1993
21.10.2018 15:00 Mitros 1 : 2 Šumar
21.10.2018 15:00 Fruškogorac 1 : 1 Fruška Gora
21.10.2018 15:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 OFK Bikić
21.10.2018 15:00 Graničar 1 : 2 Krušedol
21.10.2018 15:00 Sloga (V) 2 : 2 Hajduk
21.10.2018 15:00 Donji Srem 2015 3 : 0 Napredak
21.10.2018 15:00 Sloga (Č) 0 : 3 BSK
21.10.2018 15:30 OFK Slatina 1 : 4 Rudar 2012
21.10.2018 15:30 OFK Rogača 14 : 0 Sibnica
21.10.2018 13:30 Vojvoda 1 : 2 Vis
21.10.2018 13:30 Djurinci 2 : 1 Mladost (G)
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (D) 4 : 0 Partizan
21.10.2018 15:00 Mlada krila 2 : 3 Borac (A)
21.10.2018 15:00 Jovo Kursula 1 : 0 Lazac
21.10.2018 15:00 Zvezda 2 : 1 Grdica
21.10.2018 15:00 Borac (V) 2 : 0 Tavnik
21.10.2018 15:00 Progorelica 1 : 0 Metalac
21.10.2018 14:30 Sloga (Z) 4 : 0 Pobeda (Đ)
21.10.2018 14:30 BSK 0 : 2 Sloga (M)
21.10.2018 14:30 Karađorđe 2013 (Viš) 4 : 3 Udarnik Trska 1947
21.10.2018 14:30 Mladost (R) 1 : 1 Marjan
21.10.2018 14:30 Partizan 3 : 0 Badnjevac
21.10.2018 13:30 Guncate 2 : 3 Veliki Borak
21.10.2018 13:30 Barajevo 3 : 2 Velika Mostanica
21.10.2018 15:00 Vidojevica 5 : 0 Velika Reka
21.10.2018 15:00 Sloga 3 : 0 Rudar
21.10.2018 15:00 Antimon 1 : 0 Jedinstvo
21.10.2018 15:00 Jadar (ST) 3 : 4 Azbukovica
21.10.2018 15:00 Milan Orlić 1 : 1 Jadar 1961 (GD)
21.10.2018 15:00 7. Juli 0 : 0 Borac
21.10.2018 15:00 Prva Iskra 1 : 0 Mladost
21.10.2018 14:30 Šamot 1 : 0 Kopljari
21.10.2018 14:30 Ranilović 3 : 2 Borac
21.10.2018 14:30 B 2000 0 : 5 Šumadinac (S)
21.10.2018 14:30 Radoje Domanović 6 : 2 Brezovac
21.10.2018 14:30 Mladost (J) 4 : 0 Trešnjevica
21.10.2018 14:30 Sloga 2 : 4 Jasenica
21.10.2018 11:00 Lemind 1953 4 : 0 Mladost (B)
21.10.2018 15:00 Gradac 1 : 1 Bratstvo
21.10.2018 15:00 Plantaža 3 : 1 Todorovce
21.10.2018 15:00 Milanovo 3 : 1 Moravac
21.10.2018 15:00 Radnik Sušica 1 : 3 Real
21.10.2018 11:00 Veliko Trnjane 0 : 2 Sloboda
21.10.2018 15:00 Cer 3 : 1 Zadrugar
21.10.2018 15:00 Budućnost 1929 (ZM) 6 : 1 Premijer
21.10.2018 15:00 Drina 0 : 0 Milicionar
21.10.2018 15:00 Napredak 1 : 2 OFK Šabac
21.10.2018 15:00 Majur 4 : 0 Sloboda
21.10.2018 15:00 Sloga (MA) 1 : 3 Mladost
21.10.2018 15:00 Sloga (KR) 1 : 0 Radnički
21.10.2018 15:00 Pričinović 5 : 0 Miloš Pocerac 2013
21.10.2018 15:00 Vlašić 3 : 0 Sava
21.10.2018 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 3 Provo 2015
21.10.2018 15:00 Dobrava 2 : 0 Šipurske livade
21.10.2018 15:00 Rankovac 1 : 2 Trešnjevka
21.10.2018 15:00 Potisje 3 : 0 Slavija
21.10.2018 15:00 Jedinstvo (SK) 0 : 5 Bačka
21.10.2018 15:00 Hajduk 4 : 1 Tromedja
21.10.2018 15:00 Šampion 1 : 1 Čoka
21.10.2018 15:00 AFK 3 : 1 Jadran
21.10.2018 15:00 Graničar 0 : 5 Horgoš 1911
21.10.2018 14:30 Budućnost 1 : 4 Krivanj
21.10.2018 14:30 Sloga 3 : 2 Neštin
21.10.2018 14:30 Maglić 3 : 0 Proleter
21.10.2018 14:30 Borac 3 : 2 Slavija
21.10.2018 14:30 Bačka (D) 1 : 2 Bački Hajduk
21.10.2018 14:30 Vihor 5 : 0 Polet (V)
21.10.2018 14:30 Mladost (B) 3 : 1 Stig 1955
21.10.2018 14:30 Sirakovo 2 : 1 Polet (B)
21.10.2018 14:30 Napredak (P) 2 : 1 Žika Marković Uča
21.10.2018 14:30 Napredak 1934 1 : 2 Desine
21.10.2018 14:30 Dizel 1 : 1 Sloga (L)
21.10.2018 14:30 Napredak (S) 1 : 1 Rade Milošević
21.10.2018 14:30 Sloga 1952 1 : 3 Omladinac (B)
21.10.2018 14:30 Napredak 1936 1 : 1 Jedinstvo (K)
21.10.2018 14:30 Radnički (K) 5 : 2 Bata Bulić
21.10.2018 11:00 BSK 1 : 9 Zadrugar (T)
21.10.2018 14:30 Budućnost 1 : 4 Obilić
21.10.2018 14:30 Pobeda 2 : 1 Eđšeg
21.10.2018 14:30 Tomislavci 3 : 0 Krivaja
21.10.2018 14:30 Mladost (R) 3 : 1 Jedinstvo
21.10.2018 14:00 BSK 0 : 2 Mladi Borac
21.10.2018 14:00 Bistrica 2 : 3 Vreoci
21.10.2018 15:00 Egeta 0 : 0 Pontes
21.10.2018 15:00 Milutinovac 0 : 3 Kladušnica
21.10.2018 15:00 Omladinac 1 : 3 Rtkovo
21.10.2018 15:00 Lokomotiva 3 : 0 Dunavac
21.10.2018 15:00 Koča Andjelković 1 : 1 Mala Vrbica
21.10.2018 13:30 Napredak 3 : 0 Ivanča
21.10.2018 13:30 Šepšin 2 : 0 Vlaška
21.10.2018 13:30 Borac 0 : 1 OFK Student
21.10.2018 13:30 Omladinac : Markovac
21.10.2018 13:30 Sloga 7 : 2 Dedinje
21.10.2018 15:00 Polet 7 : 1 Omladinac 1927
21.10.2018 15:00 Glogonj 0 : 3 Slavia
21.10.2018 15:00 Tempo 0 : 2 Vojlovica 2018
21.10.2018 15:00 Unirea 1 : 0 Pobeda
21.10.2018 13:30 Morava (K) 2 : 1 Prijatelji
21.10.2018 13:30 Kej 3 : 0 Malba
21.10.2018 13:30 Budućnost 0 : 1 Mršinci
21.10.2018 13:30 Planinac 5 : 0 Vujan
21.10.2018 13:30 Lugovi 1 : 5 Mladost (A)
21.10.2018 14:30 Petrijevac 4 : 1 Petlić SD 026
21.10.2018 14:30 Drugovac 0 : 1 Badljevica
21.10.2018 14:30 Lunjevac 0 : 4 Landol
21.10.2018 14:30 Vrbovac 4 : 6 Hajduk Veljko 1934
21.10.2018 14:30 Jezava 1 : 0 Stari Hrast 2018
21.10.2018 14:30 Skobalj 5 : 0 Zeppelin 026
21.10.2018 14:30 Vučak 6 : 2 Budućnost
21.10.2018 14:30 Pobeda 2 : 1 Sloboda
21.10.2018 14:30 Jerma 4 : 3 Zvezda
21.10.2018 14:30 Temac 8 : 1 Veliki Suvodol
21.10.2018 14:00 Mladost 3 : 1 Terekveš
21.10.2018 14:00 Partizan 3 : 0 Jedinstvo
21.10.2018 14:00 Omladinac (D) 2 : 2 Dunav
21.10.2018 14:00 Omladinac (B) 3 : 2 Aleksa Šantić
21.10.2018 14:00 Zadrugar 4 : 1 OFK Šikara
21.10.2018 14:00 Hajduk 0 : 0 Kordun
21.10.2018 11:00 Polet (R) 3 : 0 Gredetin
21.10.2018 14:30 OFK Rutevac 1908 7 : 0 Ratar
21.10.2018 11:00 Škriljac 5 : 1 Jedinstvo
21.10.2018 15:00 Hajduk 1 : 5 OFK Mala Bosna 2015
21.10.2018 15:00 Bikovo 1 : 2 Lokomotiva
21.10.2018 15:00 Žednik 5 : 5 Udarnik Višnjevac
21.10.2018 15:00 Solid 4 : 0 Čantavir
21.10.2018 15:00 Palić 1 : 4 Elektrovojvodina
21.10.2018 14:30 Omladinac 2 : 0 Mladost (NS)
21.10.2018 14:30 Jasenica 4 : 0 AF Đokić
21.10.2018 13:30 Bačinac 4 : 3 Palanka
21.10.2018 13:30 Glavaš 2 : 1 Jasenica 2017
21.10.2018 15:00 Voćar 3 : 1 Prilike
21.10.2018 15:00 Dedinje Junajted 2 : 0 Sloga
21.10.2018 15:00 Vrelo 2 : 1 Gorušica
21.10.2018 15:00 Gradina 1 : 0 Jelica
21.10.2018 15:00 Brezova 1 : 0 Radnički
21.10.2018 11:00 Tara : Kapedunum
21.10.2018 15:00 Gornji Stepoš : Konjuh
21.10.2018 15:00 Rasina : Globoder
21.10.2018 15:00 Zdravinje : Sebečevac
21.10.2018 15:00 Bukovica : Mudrakovac
21.10.2018 15:00 Čarapan : Modrica
21.10.2018 15:00 Naupare : Parunovac
21.10.2018 15:00 Mladost VPD : Borac
21.10.2018 14:30 Lepaja 2018 2 : 4 Sloga
21.10.2018 10:00 Jugovići 2 : 4 Borac
21.10.2018 10:00 Baličevac 3 : 3 Arbanasce
21.10.2018 15:00 Palilulac 5 : 2 Jedinstvo
21.10.2018 15:00 Sokograd 0 : 4 Slemen
21.10.2018 15:00 Divostin 1 : 1 Kolonija
21.10.2018 15:00 Zastava 1 : 0 Bratstvo 1975
21.10.2018 15:00 Maršić 4 : 1 Ćava
21.10.2018 15:00 Seljak 1 : 3 Vinogradi DB
21.10.2018 15:00 Sloga Lužnice 2016 2 : 1 OFK Žeželj
21.10.2018 15:00 Dobrinjac 2 : 5 Plavi Tok
21.10.2018 15:00 Glumač 5 : 3 Avijatičar Vranjani
21.10.2018 15:00 Gorobilje 3 : 1 Blagaja
21.10.2018 15:00 Trešnjica 3 : 2 Borac
21.10.2018 15:00 Duškovci 4 : 1 Napredak
21.10.2018 15:00 Rujnik 3 : 3 Aluminjum
21.10.2018 15:00 Supovac 4 : 0 Čegar 1946
21.10.2018 15:00 Spartak 1 : 5 Radnički 1936
21.10.2018 15:00 Durlan Siti 1 : 1 Jasenovik 2018
21.10.2018 15:00 Sloga 1948 2 : 3 Delijski Vis
21.10.2018 15:30 Polet 3 : 0 OFK Sikole
21.10.2018 11:00 Miloševo 0 : 2 Slatina
21.10.2018 15:30 Mladost 1 : 2 Urovica
21.10.2018 15:30 OFK Tamnič 4 : 0 Rečka
21.10.2018 11:00 Knežica 5 : 1 Klisura
21.10.2018 14:30 Mekiš 2 : 1 Marina Kutina
21.10.2018 13:30 Hajduk 6 : 1 Mladost
21.10.2018 13:30 Zaklopača 1 : 0 Podunavac
21.10.2018 11:00 Mrovska 5 : 0 Verko
21.10.2018 11:00 Dragojevac 6 : 1 Jedinstvo 2014
21.10.2018 11:00 Polet 3 : 2 Belpos
21.10.2018 11:00 Mladost (Z) 7 : 0 Skupljen 2013
21.10.2018 14:00 Popovac 1 : 0 OFK Juhor 2016
21.10.2018 14:00 Sloga 1 : 1 Razvitak
21.10.2018 14:00 Donja Mutnica 5 : 1 Budućnost
21.10.2018 14:00 ISK Izvor 5 : 0 Polet
21.10.2018 14:00 Heroj 1 : 1 BSK Buljane
21.10.2018 14:00 Jedinstvo 0 : 4 Napredak
21.10.2018 15:00 Mladost 1925 1 : 0 Miločajac
21.10.2018 15:00 Morava 1 : 2 Zgodačica
21.10.2018 15:00 Stara Čaršija 0 : 1 Milakovac 2018
21.10.2018 15:00 Šumadija 0 : 7 Braća Vuković
21.10.2018 15:00 Omladinac 2 : 5 Mladost 1981
21.10.2018 15:00 Jedinstvo 2017 : Vrnjci
21.10.2018 15:00 BSK 2014 0 : 8 Koštam Polje
21.10.2018 10:00 Jašunja 5 : 0 Mladost (K)
21.10.2018 11:00 Rudar 1973 2 : 5 Badince
21.10.2018 11:00 SU Donja Lomnica 3 : 1 Mladost (DL)
21.10.2018 10:00 Napredak 3 : 0 Moravac
21.10.2018 11:00 Zablaće 0 : 2 OFK Jelen
21.10.2018 11:00 Volujac 2 : 1 Borac BTG
21.10.2018 11:00 Žabar 1 : 3 Korman
21.10.2018 11:00 Mladost Svileuva 2 : 3 OFK Varna
21.10.2018 11:00 Galeb 6 : 1 Jedinstvo
21.10.2018 14:00 Dimitrije Tucović 0 : 0 OFK Radnički
21.10.2018 14:00 OFK Burovo 0 : 3 Lazarevac
21.10.2018 14:00 GFK Tabane 3 : 1 Omladinac
21.10.2018 14:00 OFK Borac 6 : 0 Mladost
21.10.2018 14:00 Dražmirovac 3 : 2 Belica
21.10.2018 14:00 Napredak 2 : 1 Crni Vrh
21.10.2018 14:30 Sopot 3 : 1 Dunav
21.10.2018 14:30 Batovac 3 : 5 Moravac 1933
21.10.2018 14:30 Morava 1932 0 : 3 Ljubičevo
21.10.2018 14:30 BSK 1931 1 : 0 Proleter 1932
21.10.2018 14:30 Sloga (D) 2 : 1 OFK Građanski
21.10.2018 14:30 Pobeda (SK) 1 : 1 Zemljoradnik
21.10.2018 14:30 Metalac 1 : 4 Napredak (B)
21.10.2018 14:30 Vojvoda Milenko 0 : 4 Mlava (B)
21.10.2018 14:30 Beli Orao 5 : 1 Sloga 1936
21.10.2018 15:00 Borac 5 : 1 POFK Letnjikovac
21.10.2018 15:00 Pocerina 1 : 1 Napredak
21.10.2018 11:00 Omladinac 1 : 1 Vukona
21.10.2018 11:00 Brgule 1 : 1 Jedinstvo
21.10.2018 11:00 Kolubara 2 : 2 Budućnost 1995
21.10.2018 11:00 Murgaš 1 : 0 OFK Stublenica
21.10.2018 14:00 Panonija 0 : 3 Telečka
21.10.2018 14:00 OFK Metalac 0 : 2 Dinamo (S)
21.10.2018 14:00 Graničar (R) 4 : 0 Dinamo 1923
21.10.2018 11:00 Sloga Gorić 6 : 0 Dupljaj
21.10.2018 14:00 OFK Senjak 3 : 1 Bujačić
21.10.2018 14:00 Mali korak 0 : 0 Beloševac
21.10.2018 14:00 Dračić 2018 4 : 1 OFK Povlen
21.10.2018 14:00 Kotešica 3 : 0 Zadrugar
21.10.2018 15:00 OFK Brestač 3 : 0 Hajduk
21.10.2018 15:00 Sloven 3 : 3 Lovac
21.10.2018 15:00 Srem 1 : 1 Mladost
21.10.2018 15:00 Kameni 6 : 1 Vitez
21.10.2018 15:00 Banat 4 : 0 Vladimirovac
21.10.2018 15:00 OFK Banat 0 : 6 Omladinac
21.10.2018 15:00 Vitorul 2 : 1 Pobeda
21.10.2018 15:00 Banat (D) 3 : 0 Vršac
21.10.2018 14:00 Resavac 5 : 0 Mladi Borac
21.10.2018 14:00 Sinđelić 10 : 0 Resava
21.10.2018 14:00 Mladi Radnik 2 : 3 Rudar
21.10.2018 14:00 Jednota 4 : 0 Napredak
21.10.2018 14:00 Erdevik 2017 0 : 0 Jedinstvo (M)
21.10.2018 14:00 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo (LJ)
21.10.2018 14:00 Borac 1 : 9 Sremac
21.10.2018 14:00 OFK Bačinci 1 : 0 Graničar
21.10.2018 14:00 Sinđelić 3 : 2 OFK Bingula
21.10.2018 14:00 Borac (R) 3 : 2 Noćaj
21.10.2018 14:00 Srem (SM) 2 : 2 Poletarac
21.10.2018 14:00 Sloga 10 : 0 Borac (VR)
21.10.2018 14:00 Sloboda 1 : 3 Srem (SR)
21.10.2018 14:00 Planinac 2 : 0 Graničar
21.10.2018 14:00 Trgovački 5 : 0 Zmaj
21.10.2018 14:00 Borac 1 : 1 Car Uroš
21.10.2018 14:00 ČSK 1939 1 : 0 Dunav
21.10.2018 14:00 Sloga (K) 1 : 3 Fruškogorac
21.10.2018 14:00 Sloga (M) 9 : 0 Planinac
21.10.2018 14:30 Sremac 6 : 0 Jedinstvo (K)
21.10.2018 14:30 Jedinstvo (R) 2 : 2 Jedinstvo (P)
21.10.2018 14:30 Fruškogorac 4 : 1 Graničar
21.10.2018 14:30 Hrtkovci 2 : 1 27. Oktobar
21.10.2018 14:30 Vojvodina 3 : 1 Borac
21.10.2018 13:30 Grkljane : Vratare
21.10.2018 11:00 Padež : Kruševica
21.10.2018 13:30 Dvorane : Polet (Š)
21.10.2018 13:30 Štitari : Lomnica
21.10.2018 11:00 Mladost 2015 : Zmajevac
21.10.2018 10:00 Jarmenovci 1 : 3 Budućnost (B)
21.10.2018 10:00 Budućnost MI 4 : 2 Maskar
21.10.2018 10:00 Krćevac 04 0 : 3 Kalipolje
21.10.2018 15:00 Mladost (DB) 7 : 1 Mladost (G)
21.10.2018 15:00 Granit 1 : 3 TE Gučevo
21.10.2018 15:00 Sloga 0 : 4 Studenac
21.10.2018 14:30 Mladi Borac 1 : 1 Dunavac
21.10.2018 14:30 Srednjevo 2 : 3 Ram
21.10.2018 14:30 Sloga 0 : 2 Baštovan 2015
21.10.2018 14:30 Mirko Tomić 0 : 7 Kumane
21.10.2018 14:30 Stiški Kurjak 0 : 1 Pek
21.10.2018 11:00 Napredak 1927 2 : 0 Stig (C)
21.10.2018 11:00 Stig (MC) 0 : 5 Jedinstvo (S)
21.10.2018 11:00 BSK 1924 1 : 3 Sloga 1945
21.10.2018 14:30 Mladi borac 2018 0 : 1 Feniks
21.10.2018 14:30 Mladost (CK) 3 : 0 Napredak (MK)
21.10.2018 15:00 Hajduk 1 : 1 Bukorovac
21.10.2018 15:00 Azbest 6 : 3 Kremenac
21.10.2018 14:30 Tulež 1 : 1 Misača
21.10.2018 14:30 Gorski Car 0 : 3 OFK Venčani
21.10.2018 14:30 Barič 4 : 2 Mrčkovac
21.10.2018 14:30 Mladost 1970 0 : 0 OFK Vinci
21.10.2018 14:30 Borac 2016 1 : 0 Električar
21.10.2018 13:00 Čobanče 1 : 0 Selanac
21.10.2018 13:00 Crnča 0 : 8 Jezero
21.10.2018 14:30 Mladi radnik 5 : 2 OFK Marenovo
21.10.2018 14:30 OFK Orašje 1 : 6 Parcane
21.10.2018 14:00 Bresje 1 : 7 PSS-192
21.10.2018 14:00 Jagodina 2 : 4 GFK Strelište
21.10.2018 17:00 Everton 2 : 0 Crystal Palace
21.10.2018 20:45 Real Betis 0 : 1 Real Valladolid
21.10.2018 16:15 Eibar 1 : 1 Athletic Club
21.10.2018 18:30 Huesca 0 : 2 Espanyol
21.10.2018 12:00 Rayo Vallecano 1 : 2 Getafe
21.10.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 4 : 0 Mainz 05
21.10.2018 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Freiburg
21.10.2018 15:00 Bologna 2 : 2 Torino
21.10.2018 15:00 Chievo 1 : 5 Atalanta
21.10.2018 18:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
21.10.2018 12:30 Frosinone 3 : 3 Empoli
21.10.2018 15:00 Parma 0 : 2 Lazio
21.10.2018 20:30 Internazionale 1 : 0 Milan
21.10.2018 15:00 Montpellier 2 : 0 Bordeaux
21.10.2018 21:00 Nice 0 : 1 Olympique Marseille
21.10.2018 17:00 Saint-Étienne 1 : 1 Rennes
21.10.2018 15:00 Spartak 0 : 3 Sloga
21.10.2018 14:30 Radnički 1923 1 : 4 Mašinac Trejs PZP
21.10.2018 12:30 Kolibri 0 : 1 Kanjiža
21.10.2018 15:00 Kolubara 0 : 9 Radnički 2012
21.10.2018 14:30 Mačva 5 : 0 Lavice Dubočica
21.10.2018 12:00 Voždovac 0 : 4 Rad
21.10.2018 13:00 Šumadija (A) 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
21.10.2018 13:00 Sloga (P) 2 : 0 Novi Pazar
21.10.2018 13:00 Karađorđe 1 : 5 Metalac
21.10.2018 13:00 Loznica 2 : 2 Radnički 1923
21.10.2018 13:00 Mladost 4 : 0 Mladi radnik 1926
21.10.2018 13:00 Sloboda (U) 3 : 2 Mačva
21.10.2018 13:00 Sloga (K) 1 : 1 Smederevo 1924
21.10.2018 10:00 Omladinac 1 : 1 OFK Bačka (BP)
21.10.2018 10:00 Dinamo 1945 3 : 2 OFK Vršac
21.10.2018 10:00 Radnički (SM) 2 : 2 TSC
21.10.2018 10:00 Radnički (Z) 0 : 5 Vojvodina
21.10.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Borac (NS)
21.10.2018 12:00 Proleter (NS) 0 : 0 Bačka 1901
21.10.2018 10:00 ČSK Pivara 3 : 0 Bratstvo 1946
21.10.2018 10:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Inđija
21.10.2018 10:00 Jedinstvo Stević 1 : 2 Radnički (NP)
21.10.2018 15:00 Voždovac 2 : 0 Rad
21.10.2018 11:00 Partizan 1 : 0 Kiker
21.10.2018 14:00 Radnički (Z) 1 : 5 Apolon 4
21.10.2018 13:00 Sloboda 3 : 0 OFK Beograd
21.10.2018 14:30 Brodarac 0 : 1 Teleoptik
21.10.2018 11:00 Šumadija (A) 0 : 5 Budućnost Krušik 2014
21.10.2018 11:00 Sloga (P) 1 : 2 Novi Pazar
21.10.2018 11:00 Loznica 2 : 1 Radnički 1923
21.10.2018 11:00 Mladost (L) 7 : 3 Mladi radnik 1926
21.10.2018 11:00 Šumadija 1903 0 : 3 Mačva
21.10.2018 11:00 Sloga (K) 2 : 1 Smederevo 1924
21.10.2018 12:00 Dinamo 1945 4 : 1 OFK Vršac
21.10.2018 11:00 Spartak 2 : 0 TSC
21.10.2018 10:00 Proleter 2006 4 : 2 Vojvodina
21.10.2018 12:00 Radnički (S) 0 : 1 Borac (NS)
21.10.2018 09:00 Prof. Bolesnikov 0 : 1 Vojvodina
21.10.2018 12:00 Slavija 1 : 0 Crvena zvezda
21.10.2018 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Novi Pazar 1928
21.10.2018 10:00 Tavankut 0 : 8 Njerš Ištvan
21.10.2018 10:00 Omladinac 2014 2 : 1 Radnički
21.10.2018 11:00 Mladost 1 : 6 Rađevac
21.10.2018 10:00 Jadar 07 1 : 1 Železničar
21.10.2018 10:00 Radnički (NP) 0 : 5 Podrinje
21.10.2018 10:00 Dunav 0 : 3 Srem
21.10.2018 11:00 Gučevo 1929 1 : 2 Rudar
21.10.2018 13:45 OFK Beograd 2 : 0 Lokomotiva
21.10.2018 18:00 Voždovac 6 : 1 Studentski Grad
21.10.2018 19:45 011 3 : 5 Crvena zvezda
21.10.2018 10:00 Radnički (K) 0 : 5 Železničar
21.10.2018 10:00 Petrika 5 : 0 Jedinstvo (SP)
21.10.2018 12:00 Radnički (NP) 0 : 8 Inđija
21.10.2018 10:00 Bajša 5 : 1 Preporod
21.10.2018 13:00 Bačka 1901 1 : 2 Vinogradar
21.10.2018 10:00 Đurđin 0 : 16 Čantavir
21.10.2018 09:00 Spartak 6 : 1 Njerš Ištvan
21.10.2018 10:00 Crvenka 0 : 1 CFK
21.10.2018 10:00 Arena Su 2 : 2 Radnički (S)
21.10.2018 10:00 TSC 1 : 2 Bečej 1918
21.10.2018 10:00 Mundial 1 : 4 Dinamo 1945
21.10.2018 11:00 Homoljac : Napredak (P)
21.10.2018 11:00 Rudar 2001 3 : 5 Železničar
21.10.2018 11:00 VGSK 14 : 0 Obilić
21.10.2018 11:30 Arena SU 2 : 1 Vinogradar
21.10.2018 17:00 Zemun B 3 : 1 Jedinstvo
21.10.2018 09:30 Vlada Dimitrijević 3 : 1 Rudar
21.10.2018 10:00 Pazar Juniors B 4 : 2 Jedinstvo 2017
21.10.2018 Pčelinjo 6 : 2 Podrinje
21.10.2018 Respekt 8 : 0 Gučevo 1929
21.10.2018 09:00 Sloboda 2 0 : 7 Kolubara 1
21.10.2018 11:00 Mladost (B) 3 : 3 Mladost (C)
21.10.2018 10:00 Kalimero 2 : 2 Sloboda 1
21.10.2018 10:00 Akademija fudbala 0 : 0 Borac
21.10.2018 11:00 Kolubara 2 0 : 8 Železničar
21.10.2018 09:00 Omladinac 5 : 0 Napredak

Košarka

21.10.2018 17:00 Zadar 83 : 93 Mornar
21.10.2018 19:00 Cibona 78 : 75 Cedevita
21.10.2018 17:30 Beovuk 72 77 : 100 Vojvodina
21.10.2018 18:00 Vršac 82 : 77 Mladost
21.10.2018 19:00 Spartak 74 : 77 Borac
21.10.2018 18:00 Star 113 : 76 Akademik
21.10.2018 12:00 Nova Pazova 89 : 73 Jedinstvo
21.10.2018 20:00 Sloven 79 : 60 Kris Kros
21.10.2018 17:00 Dimitrovgrad 73 : 81 Morava
21.10.2018 18:30 Paraćin 79 : 92 Zekas 75
21.10.2018 17:30 Eko Sport 80 : 66 Žitko Basket
21.10.2018 15:00 BKK Radnički 74 : 63 Borča
21.10.2018 17:00 Ljubovija 61 : 55 Duga
21.10.2018 20:00 Radnički (Bg) 50 : 67 Radnički 2016
21.10.2018 18:00 Girl Basket 55 : 57 Topolčanka
21.10.2018 18:00 Jedinstvo 36 : 78 Stara Pazova
21.10.2018 13:00 Sivac 92 : 67 Ruma 92
21.10.2018 18:00 Karađorđevo 52 : 56 Njegoš
21.10.2018 20:30 Proleter 89 : 44 Bežanija
21.10.2018 16:30 Zvečan 31 : 94 Mileševka
21.10.2018 20:00 Zicer 56 : 58 Trstenik
21.10.2018 16:30 Mega Bemax 105 : 53 Actavis Academy
21.10.2018 16:30 Mladost Veternik 85 : 72 Beko
21.10.2018 17:30 Mladost (Č) 68 : 78 Borac
21.10.2018 15:00 Radnički 107 : 93 Sloga

Odbojka

21.10.2018 18:00 Partizan 3 : 2 Jedinstvo (SP)
21.10.2018 14:30 Kosovska Mitrovica 3 : 1 Futog
21.10.2018 17:00 Napredak 037 0 : 3 Borac (St)
21.10.2018 17:00 Dubočica 3 : 1 Užice
21.10.2018 16:00