08.10
11:00
Karioke
Čelik
3
1
|
08.10.2018 11:00 | Karioke | 3 : 1 | Čelik |
08.10
15:00
Napredak
Komovi
2
6
|
08.10.2018 15:00 | Napredak | 2 : 6 | Komovi | |||||
08.10
15:00
Pljevlja 97
Petnjica
0
2
|
08.10.2018 15:00 | Pljevlja 97 | 0 : 2 | Petnjica | |||||
08.10
15:00
OFK Borac
Polimlje
1
2
|
08.10.2018 15:00 | OFK Borac | 1 : 2 | Polimlje |
08.10
18:00
Borac
OFK Žarkovo
3
1
|
08.10.2018 18:00 | Borac | 3 : 1 | OFK Žarkovo |
08.10
16:00
Zemun
Karađorđe
2
0
|
08.10.2018 16:00 | Zemun | 2 : 0 | Karađorđe |
08.10
11:00
Crvena Zvezda
Dinamo (P)
5
0
|
08.10.2018 11:00 | Crvena Zvezda | 5 : 0 | Dinamo (P) |
08.10
Bačka
AFK
1
0
|
08.10.2018 | Bačka | 1 : 0 | AFK |
08.10
16:30
Resnik
Plavi 2000
1
3
|
08.10.2018 16:30 | Resnik | 1 : 3 | Plavi 2000 | |||||
08.10
16:30
Policajac
BUSK
4
1
|
08.10.2018 16:30 | Policajac | 4 : 1 | BUSK | |||||
08.10
16:30
Taurunum
Dunav
2
1
|
08.10.2018 16:30 | Taurunum | 2 : 1 | Dunav | |||||
08.10
16:30
Borac
Vinča
2
0
|
08.10.2018 16:30 | Borac | 2 : 0 | Vinča | |||||
08.10
16:30
Srem
BASK
3
2
|
08.10.2018 16:30 | Srem | 3 : 2 | BASK | |||||
08.10
18:30
Brodarac
Mladenovac
2
0
|
08.10.2018 18:30 | Brodarac | 2 : 0 | Mladenovac |
08.10
17:00
Mladi Radnik
BSK
2
2
|
08.10.2018 17:00 | Mladi Radnik | 2 : 2 | BSK | |||||
08.10
17:00
Omladinac
Selevac
3
1
|
08.10.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Selevac | |||||
08.10
17:00
Sloboda
Mihajlovac
3
0
|
08.10.2018 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Mihajlovac | |||||
08.10
17:00
Podunavac
Vučak
3
1
|
08.10.2018 17:00 | Podunavac | 3 : 1 | Vučak | |||||
08.10
17:00
Smederevo
Radnički
0
3
|
08.10.2018 17:00 | Smederevo | 0 : 3 | Radnički |
08.10
17:00
Medicinar
Kolonija
2
5
|
08.10.2018 17:00 | Medicinar | 2 : 5 | Kolonija | |||||
08.10
17:00
Osipaonica
Dunav Osiguranje
3
3
|
08.10.2018 17:00 | Osipaonica | 3 : 3 | Dunav Osiguranje | |||||
08.10
17:00
Železničar
Vig Dunav
2
2
|
08.10.2018 17:00 | Železničar | 2 : 2 | Vig Dunav | |||||
08.10
17:00
Borac
Crvena zvezda
5
0
|
08.10.2018 17:00 | Borac | 5 : 0 | Crvena zvezda |
08.10
18:00
Cibona
Igokea
84
86
|
08.10.2018 18:00 | Cibona | 84 : 86 | Igokea |
08.10
18:00
Kraljevo
Radivoj Korać
66
74
|
08.10.2018 18:00 | Kraljevo | 66 : 74 | Radivoj Korać |
08.10
18:00
Novi Pazar
Vranje
6
5
|
08.10.2018 18:00 | Novi Pazar | 6 : 5 | Vranje | |||||
08.10
20:30
Srpska
Smederevo
7
1
|
08.10.2018 20:30 | Srpska | 7 : 1 | Smederevo |
08.10
19:30
Požarevac
Zemun Samo pravo
5
5
|
08.10.2018 19:30 | Požarevac | 5 : 5 | Zemun Samo pravo | |||||
08.10
19:00
Kolubara
SAS
6
4
|
08.10.2018 19:00 | Kolubara | 6 : 4 | SAS |
08.10
21:00
Tango
Apa Futsal
3
4
|
08.10.2018 21:00 | Tango | 3 : 4 | Apa Futsal | |||||
08.10
17:30
Leteći Bajmočani
Novi Sad
6
5
|
08.10.2018 17:30 | Leteći Bajmočani | 6 : 5 | Novi Sad |