XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Sreda, 10 Oktobar 2018

Fudbal

10.10.2018 15:30 Borac 2 : 1 Dinamo 1945
10.10.2018 15:30 Radnički (ZR) 0 : 0 OFK Vršac
10.10.2018 15:30 Senta 3 : 1 Preporod
10.10.2018 15:00 Rasovača 5 : 0 Sloga
10.10.2018 15:00 Radnički (K) 0 : 1 OFK Bor
10.10.2018 15:00 Velika Jasikova 3 : 2 OFK Rtanj
10.10.2018 15:00 Trebič : slobodno kolo
10.10.2018 15:00 Kosovo 0 : 4 Radnički 1946
10.10.2018 15:00 Rudar Vrška Čuka 4 : 1 Bučje Podvis
10.10.2018 15:00 Osnić 2 : 2 Omladinac
10.10.2018 15:00 Graničar 1 : 0 Malinik
10.10.2018 15:00 OFK 019 5 : 0 Sloga (M)
10.10.2018 15:00 OFK Knjaz 2 : 2 Midžor (K)
10.10.2018 15:00 Ozren 6 : 0 Rgotina
10.10.2018 15:00 Napredak 3 : 0 Dunavac
10.10.2018 15:00 Popovac 1 : 1 Budućnost
10.10.2018 15:00 Sloga 8 : 1 Polet
10.10.2018 15:00 Donja Mutnica 0 : 3 BSK Buljane
10.10.2018 15:00 Heroj 0 : 0 Napredak
10.10.2018 15:00 Radnik 1 : 2 Jedinstvo
10.10.2018 BSK Borča MO 2 : 1 Crvena zvezda MO
10.10.2018 16:00 Borac (P) 4 : 1 Dolovo
10.10.2018 14:00 Brodarac 2 : 0 Voždovac
10.10.2018 13:00 Čukarički 4 : 0 Sloboda
10.10.2018 10:00 Teleoptik 8 : 0 Radnički (Z)
10.10.2018 13:00 OFK Beograd 0 : 4 Partizan
10.10.2018 11:00 Vojvodina 4 : 1 Spartak ŽK
10.10.2018 11:00 Apolon 4 0 : 4 Rad
10.10.2018 13:00 Kiker 2 : 2 Zemun
10.10.2018 16:00 Mladost (O) 8 : 1 Spartak 1911
10.10.2018 16:00 Subotica 1 : 1 Spartak '07

Košarka

10.10.2018 18:00 Vršac 99 : 93 Dynamic VIP PAY
10.10.2018 18:00 Zrinjski 78 : 82 Sutjeska
10.10.2018 18:00 Lovćen 1947 68 : 74 OKK Spars
10.10.2018 19:00 Split 81 : 69 Rogaška
10.10.2018 19:00 Borac 81 : 63 Helios Suns
10.10.2018 18:00 Zlatibor 79 : 68 Mladost
10.10.2018 18:00 Celje 85 : 68 Montana
10.10.2018 18:00 Beroe 80 : 78 Budućnost
10.10.2018 18:00 RMU Banovići 80 : 83 Triglav
10.10.2018 20:00 021 92 : 70 Spartak
10.10.2018 16:30 Partizan 1953 99 : 64 Kraljevo
10.10.2018 17:00 Bor 60 : 63 Novosadska ŽKA
10.10.2018 19:30 Vrbas Medela 63 : 55 Loznica
10.10.2018 21:00 Bežanija 20 : 79 Art Basket

Rukomet

10.10.2018 16:30 Grafičar 34 : 28 Graničar
10.10.2018 20:00 Dolovo (Ž) 26 : 24 Ravangrad
10.10.2018 19:30 Vojvodina 2 21 : 40 Srem

Vaterpolo

10.10.2018 20:00 Mornar BS 10 : 8 Partizan

Futsal

10.10.2018 20:00 Ekonomac 9 : 1 RB
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.