XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2015 17:30 Polet - Dizel 3:0
2 23.08.2015 17:30 Sloga (Ć) - Polet 2:0
3 29.08.2015 17:00 Polet - Đerdap 1:0
4 06.09.2015 16:30 Makce - Polet 3:2
5 09.09.2015 16:30 Polet - Napredak 1:0
6 13.09.2015 16:00 Mlava - Polet 1:0
7 19.09.2015 16:00 Polet - Budućnost 5:1
8 27.09.2015 15:30 Borac - Polet 2:1
9 03.10.2015 15:30 Polet - Trgovački 0:1
10 07.10.2015 15:00 Polet - Rudar 2:1
11 11.10.2015 14:30 Petar Dobrnjac - Polet 1:0
12 17.10.2015 14:30 Polet - Integral 3:0
13 25.10.2015 13:30 Sloga (B) - Polet 2:1
14 31.10.2015 13:30 Polet - Vojvoda Milenko 1:0
15 04.11.2015 13:30 Mladost - Polet 2:0
16 07.11.2015 13:30 Polet - Krilaš 1:1
17 15.11.2015 13:00 Železničar - Polet 0:2
18 20.03.2016 14:30 Dizel - Polet 0:0
19 26.03.2016 14:30 Polet - Sloga (Ć) 8:0
20 02.04.2016 15:30 Đerdap - Polet 3:2
21 09.04.2016 15:30 Polet - Makce 3:0
22 13.04.2016 15:30 Napredak - Polet 2:0
23 16.04.2016 16:00 Polet - Mlava 1:0
24 24.04.2016 16:00 Budućnost - Polet 2:1
25 30.04.2016 16:00 Polet - Borac 3:2
26 08.05.2016 16:30 Trgovački - Polet 2:1
27 11.05.2016 16:30 Rudar - Polet 3:2
28 14.05.2016 16:30 Polet - Petar Dobrnjac 3:2
29 22.05.2016 17:00 Integral - Polet 1:2
30 28.05.2016 17:00 Polet - Sloga (B) 4:2
31 05.06.2016 17:30 Vojvoda Milenko - Polet 3:1
32 08.06.2016 17:30 Polet - Mladost 5:0
33 12.06.2016 17:30 Krilaš - Polet 5:3
34 19.06.2016 17:30 Polet - Železničar 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Petar Dobrnjac 34 22 4 8 70
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" Borac 34 18 4 12 58
3 Sloga (B) 34 18 4 12 58
4 Napredak 34 17 4 13 55
5 Rudar 34 16 6 12 54
6 Budućnost 34 16 5 13 53
7 Mlava 34 16 5 13 53
8 Trgovački 34 16 5 13 53
9 Polet 34 17 2 15 53
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Požarevac Vojvoda Milenko 34 16 5 13 53
11 Đerdap 34 16 4 14 52
12 Krilaš 34 15 7 12 52
13 Mladost 34 15 5 14 50
14 Makce 34 14 7 13 49
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Dizel 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Železničar (-1) 34 9 7 18 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Sloga (Ć) 34 7 4 23 25
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Integral (-1) 34 3 2 29 10
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu