XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Fruškogorski partizan - Susek 2:0
2 23.08.2014 17:00 Fruškogorski partizan - OFK Sirig 3:0
3 30.08.2014 16:30 Mladost - Fruškogorski partizan 3:1
4 06.09.2014 16:30 Fruškogorski partizan - Vinogradar 4:0
5 13.09.2014 16:00 Veternik - Fruškogorski partizan 1:0
6 20.09.2014 16:00 Fruškogorski partizan - Šajkaš 1908 0:2
7 27.09.2014 15:30 OFK Futog - Fruškogorski partizan 0:2
8 01.10.2014 15:00 Fruškogorski partizan - Proleter 2:3
9 05.10.2014 15:00 Dinamo - Fruškogorski partizan 0:1
10 11.10.2014 14:30 Fruškogorski partizan - Jedinstvo 3:3
11 19.10.2014 14:30 Petrovaradin - Fruškogorski partizan 4:1
12 25.10.2014 13:30 Fruškogorski partizan - Sofeks 3:2
13 01.11.2014 13:30 OFK Slavija - Fruškogorski partizan 1:1
14 08.11.2014 13:00 Fruškogorski partizan - TSK 6:1
15 16.11.2014 13:00 Tatra - Fruškogorski partizan 2:2
16 22.03.2015 15:00 Susek - Fruškogorski partizan 1:2
17 29.03.2015 15:00 OFK Sirig - Fruškogorski partizan 2:0
18 04.04.2015 16:00 Fruškogorski partizan - Mladost 2:1
19 08.04.2015 16:30 Vinogradar - Fruškogorski partizan 1:0
20 11.04.2015 16:30 Fruškogorski partizan - Veternik 3:1
21 18.04.2015 16:30 Šajkaš 1908 - Fruškogorski partizan 4:1
22 25.04.2015 16:30 Fruškogorski partizan - OFK Futog 2:2
23 29.04.2015 17:00 Proleter - Fruškogorski partizan 1:0
24 02.05.2015 17:00 Fruškogorski partizan - Dinamo 4:2
25 10.05.2015 17:00 Jedinstvo - Fruškogorski partizan 2:0
26 16.05.2015 17:00 Fruškogorski partizan - Petrovaradin 1:1
27 20.05.2015 17:30 Sofeks - Fruškogorski partizan 1:1
28 23.05.2015 17:30 Fruškogorski partizan - OFK Slavija 2:2
29 30.05.2015 17:30 TSK - Fruškogorski partizan 2:1
30 06.06.2015 17:30 Fruškogorski partizan - Tatra 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zona Veternik 30 22 2 6 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zona OFK Slavija 30 17 8 5 59
3 Susek 30 16 3 11 51
4 Šajkaš 1908 30 15 6 9 51
5 Proleter 30 14 6 10 48
6 Mladost 30 14 3 13 45
7 Petrovaradin 30 12 7 11 43
8 Fruškogorski partizan 30 12 7 11 43
9 Sofeks 30 11 10 9 43
10 Jedinstvo 30 13 3 14 42
11 OFK Futog 30 12 5 13 41
12 TSK 30 12 5 13 41
13 OFK Sirig 30 10 4 16 34
14 Vinogradar 30 7 4 19 25
15 Beleška: Ostanak u ligi nakon plasmana ekipe OFK Slavije posle baraža. * Poraz u baraž dvomeču: Železničar - Dinamo 1:1, Dinamo (B) - Železničar 0:4 Dinamo 30 7 4 19 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Novi Sad Tatra 30 5 5 20 20