14.04
16:30
Vojvodina
TSC
3
2
|
14.04.2024 16:30 | Vojvodina | 3 : 2 | TSC | |||||
14.04
19:15
Čukarički
Partizan
3
2
|
14.04.2024 19:15 | Čukarički | 3 : 2 | Partizan | |||||
15.04
16:00
Novi Pazar
Radnički (N)
2
2
|
15.04.2024 16:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Radnički (N) | |||||
15.04
20:00
Voždovac
Radnički 1923
1
2
|
15.04.2024 20:00 | Voždovac | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
15.04
18:00
Spartak ŽK
Javor Matis
1
0
|
15.04.2024 18:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
15.04
18:00
Mladost (L)
IMT
1
2
|
15.04.2024 18:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | IMT | |||||
14.04
16:30
Napredak
Radnik
0
2
|
14.04.2024 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Radnik | |||||
14.04
17:00
Crvena zvezda
Železničar
3
0
|
14.04.2024 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Železničar |
28.04
11:00
Polet (Lj)
Real
|
28.04.2024 11:00 | Polet (Lj) | : | Real | |||||
27.04
16:00
Jošanica
Loznica
|
27.04.2024 16:00 | Jošanica | : | Loznica | |||||
30.04
16:00
Zlatibor
Tutin
|
30.04.2024 16:00 | Zlatibor | : | Tutin | |||||
27.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
|
27.04.2024 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | : | Borac 1926 | |||||
28.04
16:00
FAP
Vrelo Sport
|
28.04.2024 16:00 | FAP | : | Vrelo Sport | |||||
27.04
16:00
Mladi radnik 1926
Omladinac (Z)
|
27.04.2024 16:00 | Mladi radnik 1926 | : | Omladinac (Z) | |||||
27.04
16:00
Sloga (P)
Takovo
|
27.04.2024 16:00 | Sloga (P) | : | Takovo | |||||
28.04
16:00
OFK Mihajlovac
Sloga 33
|
28.04.2024 16:00 | OFK Mihajlovac | : | Sloga 33 |
14.04
16:00
Inđija Toyo Tires
Radnički (NB)
4
0
|
14.04.2024 16:00 | Inđija Toyo Tires | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Dubočica
2
0
|
13.04.2024 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | GFK Dubočica | |||||
14.04
18:00
Metalac
RFK Novi Sad 1921
4
2
|
14.04.2024 18:00 | Metalac | 4 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
13.04
16:00
GFK Sloboda
RFK Grafičar
1
1
|
13.04.2024 16:00 | GFK Sloboda | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
13.04
16:00
Mačva
OFK Beograd
1
1
|
13.04.2024 16:00 | Mačva | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
15.04
16:00
OFK Vršac
Tekstilac
2
1
|
15.04.2024 16:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
14.04
16:00
Mladost GAT
Kolubara
3
1
|
14.04.2024 16:00 | Mladost GAT | 3 : 1 | Kolubara | |||||
13.04
16:00
Smederevo 1924
Radnički (SM)
1
1
|
13.04.2024 16:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Radnički (SM) |
28.04
11:00
Omladinac
Borac (Š)
|
28.04.2024 11:00 | Omladinac | : | Borac (Š) | |||||
27.04
16:30
Železničar (I)
Bečej 1918
|
27.04.2024 16:30 | Železničar (I) | : | Bečej 1918 | |||||
27.04
16:30
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
|
27.04.2024 16:30 | 1. Maj Ruma | : | Jedinstvo (SP) | |||||
27.04
16:30
Radnički (Z)
Hajduk 1912
|
27.04.2024 16:30 | Radnički (Z) | : | Hajduk 1912 | |||||
27.04
16:30
OFK Bačka
Naftagas
|
27.04.2024 16:30 | OFK Bačka | : | Naftagas | |||||
28.04
16:30
Tisa
GFK Sloven
|
28.04.2024 16:30 | Tisa | : | GFK Sloven | |||||
28.04
10:00
Kabel
OFK Kikinda
|
28.04.2024 10:00 | Kabel | : | OFK Kikinda | |||||
28.04
11:00
Dinamo 1945
Podunavac
|
28.04.2024 11:00 | Dinamo 1945 | : | Podunavac |