KMF Kopaonik ubedljivom pobedom završio sezonu

KMF Kopaonik - foto: Žarko Arsić

U poslednjem kolu Regionalne lige grupa "sever" KMF Kopaonik je ubedljivi savladao ekipu Miners iz Majdampeka rezultatom 12:5 (6:1). Gosti su doputovali sa samo 4 igrača pa domaćinu nije bilo teško da zabeleži ubedljivu pobedu.

KMF Kopaonik je sezonu završio na trećem mestu sa 29 bodova.

Strelci  za domaćina bili  su Planiničić u 14,16, 22, 34, 38. i 40, Bučić u 10. i 19, Burgić u 31. i 32, i Savić u 6. i Vilimonović u 2. minutu za KMF Kopaonik, dok su strelci za goste bili Korać u 27. i 30. minutu, Stešić u 17. i Čaloveić u 25. i 35. minut  (auto golovi) za Miners.

KMF Kopaonik - KMF Miners 12:5 (6:1)

Brus-Hala Sportova "Goran Raičević". Gledalaca: 50. Sudije: Marko Tasić (Leskovac), Bogdan Tošić (Niš). Strelci:Planiničić 14, 16, 22, 34, 38, 40, Bučić 10, 19, Burgić 31, 32, Savić 6, Vilimonović 2, za KMF Kopaonik, a Korać 27, 30, Čaloveić 25, 35. (auto golovi), Stešić 17. minutu za KMF Miners. Igrač utakmice: Planiničić.

KMF Kopaonik: Milićević, Planiničić, Bučić, Čaloveić, Vilimonović. Zamene: Savić, Burgić, Danilović.
KMF Miners: Radovanović, Jovanović, Popović, Korać, Stešić. Zamene: Gavrić.

4 Rasadnik 16 8 1 7 25
5 Miners 16 8 0 8 24