Raspucani strelci u Knjaževcu, KMF Kopaonik napunio mrežu Timakuma

U 13. kolu na gostovanju u Knjaževcu ekipa KMF Kopaonik je ubedljivo savladala ekipu Timakuma 1:10. Domaćin je poveo u 3. minutu preko Raičkovića da bi Nenad Nikolić izjednjacio u 10. minutu. Posle izjednjačujućeg gola domaćin je primao golove kao na traci.

Strelci za goste bili su još jednom Nenad Nikolić u 19. minutu, Ignjatović u 12, 18, 29. minutu, Planiničić u 14. minutu, Todorović 15. minutu, Vračarević u 24. minutu, Čaloveić u 25. i 27. minutu. Posle ove pobede KMF Kopaonik se nalazi na drugom mestu sa 24 boda tri manje od prvoplasiranog Timoka koji ima 27 bodova.

KMF Timakum – KMF Kopaonik 1:10

Knjazevac-Gledalaca: 150. Sudija: Aleksandar Ranđelović. Strelci: Raičković 3 (KMF Timakum), N. Nikolić10, 19, Ignjatović 12, 18, 29, Planiničić 14, Todorović 15, Vračarević 24, Čaloveić 25, 27 (KMF Kopaonik). Igrač utakmice: Ignjatović.

KMF Timakum: Hristov, J.Mihajlović, M.Mihajlović, Raicković, Milijić. Zamene: D.Savić, J.Nikolić, Stojanović.

KMF Kopaonik: Milićević, Planiničić, N.Bučić, Čaloveić, Ignjatović. Zamene: L.Savić, Burgić, Todorović, B.Bučić, N.Nikolić, Vračarević.

4 Rasadnik 12 6 1 5 19
5 Miners 12 6 0 6 18