KMF Kopaonik se revanširao Rasadniku za poraz iz prvog dela sezone

KMF Kopaonik je u 14. kolu dočekao veoma dobru ekipu Rasadnika iz Velikog Šiljegovca. Filip Ignjatović je u 22. minutu doveo domaćina u vodstvo1:0. Čalovejić je samo dva minuta kasnije veoma lepim pogotkom uvećao prednost na 2:0. Vilimonović se u 28. minutu takođe upisao u strelce za 3:0.

Ignjatović je svojim drugim golom na meču u 34. minutu povećao rezultat na ubedljivih 4:0 i razbio iliziju nervoznih gostiju da mogu doći do preokreta. Utakmicu je obeležilo i loše suđenje sudija Jovana Bojčića i Vladana Spasića, koji su dozvolili gostima da igraju veoma grubo. Konačan rezultat susreta postavio je Todorović u 36. minutu.

KMF Kopaonik - KMF Rasadnik  5:0 (0:0)

Brus - Hala sportova "Goran Raičević". Gledalaca: 200. Sudije: Jovan Bojčić i Vladan Spasić. Strelci: Ignjatović 22, 34, Čalovejić 25, Vilimonović 28, Todorović u 36. minutu. Igrač utakmice: Čalovejić.

KMF Kopaonik : Milićević, Planiničić, Bučić, Čalovejić, Ignjatović. Zamene: I.Nikolić, Savić, Burgić, Todorović, Danilović, N.Nikolić, Vilimonović, Vračarević.

KMF Rasadnik: Anđelković, Rajković, Milosavljević, Dimitrijević, Jevgenijević. Zamene: Alek.Milenković, Jevtić, Alek.Milenković.

3 Brđanka 12 8 2 2 26
4 Miners 13 7 0 6 21