Donji Kopaonik pobedio ekipu Omaladinca kao domaćin

FK Donji Kopaonik - foto: arhiva kluba/ Žarko Arsić

Donji Kopaonik iz Razbojne je na svom terenu posle remija na gostovanju u Zlatarima dočekao ekipu Omladinca. Gosti iz Ugljareva do ovog kola su primili samo jedan gol i to govori o kakvoj je čvrstoj ekipi reč. Domaćin je poveo u 16. minutu posle najlepše akcije Spasić je odlično proigrao kapitena Laćca a on postigao prelep gol za 1:0. Gosti su izjednačili u 20. minutu a strelac je bio Vuksanović. U 22. minutu domaćin je ponovo došao do prednosti preko Lazića koji je postigao gol za 2:1. Mogao je Donji Kopaonik i ubedljivije da vodi na poluvremenu, ali dve stopostotne šanse nisu iskoristili.

U drugom poluvremenu se igralo uglavnom na sredini terena sve do 77. minuta kada Lazićc vraća asistenciju, a Spasić postiže gol za konačnih 3:1.

U narednom kolu Donji Kopaonik gostuje ekipi Kamenorezca 57 iz Dublja.

Razbojna - Stadion Donjeg Kopaonika. Gledalaca 80. Sudija: Dejan Miletić (Kruševac) 7. Strelci: Lazić 16. i 22. Spasić u 77. za Donji Kopaonik i Vuksanović u 20. za Omladinac. Žuti kartoni: Kostić (Donji Kopaonik). Đorđević (Omladinac). Igrač utakmice: Spasić.

Donji Kopaonik: Nedić 7, Vučković 7 (Krstojević -), Kostić 6,5, Ž.Virijević 6,5, M.Virijević 7, Radmanović 7, Milutinović 7, Stošković 7, Spasić 7,5, Makragić 7 (Milojevic 6,5) Lazić 7.

Omladinac: Petrović 7, Crnoglavac 6, Đorđević.6,5 (od 72. min. Trifunović-), Paunović 6, Obradović 6,5, Vesić 7, Vuksanović 7, D.Seočanac 6,5, Stojanovic 6,5 (od 46. min. S. Sečanac 6), Pavlović 6,5 (od 25. min. Jovanović 6), Žeradjanin.

Župski biseri 1 : 5 Stari Trstenik
Garevina 3 : 2 Velika Drenova
Mladost 0 : 3 Borac
Vinogradar 1 : 2 Polet 57
Varvarin 0 : 1 Poljoprivrednik
14. Oktobar 1 : 4 Kamenorezac 76