Polet iz Nakova sam na vrhu

Posle 8. kola PFL Zrenjanin Nakovački Polet se osamio na vrhu tabele nakon pobede kod kuće nad ekipom iz Bašaida rezultatom 3-0.

Po lepom nedeljnom popodnevni i odličnom terenu u Nakovu je gostovala Vojvodina iz Bašaida. Domaćin je u utakmicu ušao kao izraziti favorit i to je trener domaćih Saša Kresoja iskoristio da da šansu igračima sa manjom minutažom koji su u potpunosti opravdali njegovo poverenje. Strelac prvog gola bio je kapiten Draganov nako sjajnog centaršuta Babića. Drugi gol postigao je Kočiš nakon odigravanja Draganova i rezultatom 2-0 se odlazi na odmor.

U drugom telu malo je opao tempo utakmice i na nekih 15-ak minuta do kraja Draganov postavlja konačan rezultat 3-0 i potvrđuje epitet igrača utakmice!

Nakon jučerašnjeg poraza kikindskog ŽAK-a u Mokrinu popularna "Barcelona" je sama na čelu tabele sa sedam pobeda i jednim nerešenim rezultatom i bez poraza. Upravo ove dve ekipe će odmeriti snage u sredu 06.10. u finalu kupa područja Kikinde na stadionu Vašarište sa početkom u 15.30h.