Stubalci redom pobedjuju, ko je sledeći?

Ekipa Stubla je odigrala u subotu meč protiv ekipe Miločajac u 17h. Ekipa Stubla se za razliku od prošlog prvenstva značajno pojačala i sa strane igrača i sa strane upravnog odbora. Pojačanja su: Marko Nedeljković, Aleksandar Šljivić, Milan Despotović, Branko Matović, Ivica Ivanović ,i prošlogodišnje pojačanje Radoslav Nacić.

Izabranici Vladimira Markićevica i Slaviše Stevanovića su od samog početka krenuli snažno i agresivno, što je sredinom  prvog poluvremena urodilo plodom. Pojačanje Marko Nedeljković se poigrao sa par igrača i šutom sa 20-tak metara pogodio same rašlje golmana Miločajca i tako ekipa Stubla je povela 1:0. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promena.

U drugom poluvremenu su se nizale šanse i sa jedne i sa druge strane, do radovanja i uzdisanja brojnih navijača  pobededonosni gol je postigao rezervista Dragan Petrović sa udarcem oko 25m.  Tim drugim golom već je vidjeno da će ekipa Stubla pobediti i ostaviti sva 3 boda u Stublu. Nasmejanog lica Markićević i Stevanović su odgledali kraj meča. Već sledeću utakmicu ekipa Stubla igra u četvrtak protiv Drakčića, a u nedelju kući dočekuje ekipu Samaila.

Omladinac 4 : 1 Budućnost
Stubal 2 : 0 Miločajac
Kablar 0 : 3 Partizan
Tavnik 3 : 1 Zgodačica
Stara Čaršija 2 : 1 Jovo Kursula
Progorelica 3 : 1 Bogutovačka Banja
Musina reka 3 : 3 Zvezda