Važna tri boda zasluženo osvojena

U 24.kolu OFL Kraljeva ekipa Tavnika je pobedila u gostima ekipu Budućnosti iz Samaila rezultatom 2-1, bez nekoliko standardnih igrača uz povrede dva igrača Tavnika u 15 minutu utakmice i nesrećnog gola koji je primljen u 9. minutu inače to je bio i jedini upućen udarac domaće ekipe u okvir gola Tavnika. Igrači Tavnika su u 14.minutu izjednačili i od tada dominirali utakmicom, u 50. minutu su poveli 2-1 i taj rezultat je ostao do kraja utakmice, a mogao je da bude i ubedivlji da su igrači Tavnika iskoristili neku od šansi koje su se redjale iz minuta u minut. Strelci za Tavnik su Vladimir Zucović i Milan Vladisavljević.

Za FK Tavnik igrali su: Djordjević, Pavlović, Vilotijević, Zucović V, Projović, Vukadinović (Vilotijević), Vladisavljević Miloš(Stevanović), Jovanović, Zucović Dj, Vladisavljević Milan, Milutinović.

Tavnik 5 : 0 Budućnost
Stara Čaršija 1 : 0 Kablar
Progorelica 1 : 2 Stubal
Musina reka 3 : 6 Miločajac
Zvezda 3 : 1 Partizan
Bogutovačka Banja 0 : 4 Jovo Kursula