Prva pobeda lavica

Odbojkašice Dinamo Azotare opravdale su epitet favorita u susretu 2.kola Winer Štediše Super lige za odbojkašice. One su dosta lako, maksimalnim rezultatom savladale u gostima ekipu Radničkog Nis Petrola, 3:0, po setovima 25:21, 25:11, 25:23. Posle startnog poraza u duelu sa ekipom aktuelnog prvaka Poštara 064, bilo je mnogo kritika upućeno na račun odbojkašica iz Pančeva. Sada u Beogradu, zaigrale su mnogo bolje, ali se vidi da se prave partije tek očekuju, što nagoveštava i trener popularnih malenih Milorad Kijac. Na subotnjem duelu sa petrolkama, prava borba vidjena je samo u prvom i poslednjem setu, dok je drugi kako i sam rezultat govori, u potpunosti pripao gošćama, kada je praktično i susret bio rešen. Domaće odbojkašice nikako nisu uspel da se vrate u igru. Čak i kada bi zaigrale kako znaju, videlo se da je sa druge strane mreže daleko kvalitetniji protivnik, koji je svaku grešku kažnjavao. Jači trening za ŽOK Dinamo Azotaru, i dobra uvertira pred derbi kola naredne nedelje. U Halu sportova na Strelište u Pančevu, dolazi ekipa Crvena Zvezde. Ovaj susret Televizija Pančevo će direktno prenositi.

Radnički NIS Petrol – Dinamo Azotara 0:3 (21:25, 11:25, 23:25)

Dvorana: SD „Radnički”. Gledalaca: 200.
Sudije: Igor Miljković i Dragan Tomašević (oba Beograd). Trajanje meča: 73 minuta.
RADNIČKI NIS PETROL: N. Veljković 1, Medić 3, Jakić 5, Šmigić 6, Vukomanović (libero), Pantović, J. Veljković 3, Radović 7, Milanović, Jocić, Branković 5. Trener: Goran Nešić.
DINAMO AZOTARA: Raonić 3, Lečić 4, Janković, Kosorić (libero), Grbić, Ršumović 6, Karić 8, Davidović, Marković, Rašić 12, Puzović 11, Rakić 3. Trener: Milorad Kijac.